השחקן עם הכי פחות הפסדים בממוצע במשחק השחקן עם הכי הרבה משחקים השחקן עם הפרש משחקונים הכי גדול השחקן עם הכי פחות הפסדים השחקן עם הכי הרבה נצחונות השחקן עם ס"כ ניקוד הכי גדול של כל התחרויות



מיקום ס"כ ניקוד בכל תחרויות ממוצע הפסדים במפגש ס"כ הפרש משחקונים הפסדים נצחונות ס"כ משחקים קטגוריה מועדון שם
1 0 14 0 14 2 ילדות אקדמיה לטניס אשדוד מיילי סבידינסקי-2-לא פעיל
2 0.4 16 2 18 5 ילדות מכבי נתניה אנה ברזין-לא פעיל
3 0.54 66 7 73 13 3/4 מגרש צעירים אסא ת''''א יוני סטרטינר לא פעיל
4 0.6 16 3 19 5 3/4 בוגרות אחר ניסיון
5 0.67 10 2 12 3 נערים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן אורי מוסקוביץ-1
6 0.75 32 6 38 8 נוער ב הפועל ת''''א רון רוזינגר לא פעיל
7 0.75 68 15 83 20 ילדים ב רמה 2 אקדמיה לטניס תא בן דוד אלקיים
8 1 26 9 35 9 3/4 צעירות גלי השרון דניאל לויצקי-לא פעילה
9 1 36 10 46 10 נערים ב מרכז הטניס רמת השרון איתמר אפרון
10 1 7 4 11 4 נערים ב כפר הס עופר סובול
11 1 18 6 24 6 ילדים א צפון חוף הכרמל-מתן גורן אריאל מייזלן-2
12 1.17 73 21 94 18 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון מיקה טרלו
13 1.2 22 6 28 5 נערים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן עידו סספורטה-1
14 1.25 4 5 9 4 נערים ב צפון טבעון איתן בוקמן לא פעיל
15 1.25 5 5 10 4 ילדים ג מרכז הטניס ירושלים לוי מיכאל-ירושלים-1
16 1.29 27 18 45 14 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס יד אליהו רפאל גזית
17 1.33 28 8 36 6 נערות ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס מאיה להמן-2
18 1.33 28 8 36 6 נערים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן עדי יעקוב אוחיון-1
19 1.33 14 8 22 6 ילדים א צפון מרכז הטניס חיפה דוד ירמקבייב
20 1.38 32 11 43 8 3/4 מגרש בוגרים גלי השרון שחר ורסנו
21 1.39 25 25 50 18 ילדים ב רמה 2 כפר סירקין נדב חביבי-לא פעיל
22 1.48 58 37 95 25 נערים א מרכז הטניס יד אליהו עדי יוסף אלבך
23 1.5 20 12 32 8 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס ירושלים שי ברגר
24 1.5 17 6 23 4 ילדים ג צפון אלוני יצחק+גבעת עדה נועם לוי
25 1.5 8 3 11 2 ילדים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן זוהר שמואל אוחיון-1
26 1.5 104 39 143 26 נערים ג מרכז הטניס יד אליהו עוז סגל
27 1.54 34 20 54 13 3/4 בוגרות מכבי צפון תומי פלדמן
28 1.56 29 14 43 9 נוער הוד השרון יואב לינהרט
29 1.58 49 19 68 12 ילדים א אקדמיה בנגב איתמר נוריאל-לא פעיל
30 1.6 6 8 14 5 נערות ג רמה 2 אשדוד יא אורין קובה-3
31 1.6 18 8 26 5 נוער ב מועדוני טניס דודי נודל דניאל הרצנו לא פעיל
32 1.62 29 21 50 13 ילדים א מיתר אורי פרחי
33 1.62 17 13 30 8 נערים ב מרכז הטניס יד אליהו אורי פוליאק
34 1.64 61 23 84 14 נוער ב הפועל ת''''א עדי ווגנר ארב לא פעיל
35 1.67 4 5 9 3 נערים ב רמלה שמעוני עידן
36 1.67 20 20 40 12 ילדים ב רמה 2 אלוני יצחק+גבעת עדה ניר סטרהובסקי
37 1.68 83 37 120 22 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו רום ימין-לא פעיל
38 1.7 35 17 52 10 נערות ב גלי השרון מיה כהן-2
39 1.7 37 17 54 10 נערים ב מרכז הטניס רמת השרון טל בן עמי
40 1.78 101 48 149 27 ילדים ג פארק מים רעות רועי שומכר
41 1.79 21 25 46 14 3/4 צעירות גלי השרון נועם רון-לא פעילה
42 1.8 94 45 139 25 נערים ב טניס קלאב איתמר פרי
43 1.8 21 9 30 5 ילדים ב רמה 1 בני ציון בצרה אורי טייגמן-לא פעיל
44 1.8 42 18 60 10 נערות ג רמה 2 O&O Tennis מיכל נאמן-4-לא פעילה
45 1.8 16 9 25 5 3/4 מגרש צעירים אקדמיה לטניס תא מתן עמרם--לא פעיל
46 1.8 21 9 30 5 נערות א שוהם הילי מרציאנו-1
47 1.83 45 22 67 12 נוער ב סביון אורי גרבלסקי-3 לא פעיל
48 1.85 31 24 55 13 נערות הדר יוסף נועה מאיר לא פעילה
49 1.86 25 26 51 14 3/4 צעירות בת ים נעמי אידיסיס
50 1.87 17 28 45 15 נערים ב O&O Tennis אסף כהן
51 1.88 45 30 75 16 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס יד אליהו תמר סמואל
52 1.89 10 17 27 9 ילדים ב רמה 2 כפר סירקין רועי אייל
53 1.92 15 23 38 12 נערים ב אביחיל עומר פורת
54 1.93 28 27 55 14 נערים ב רמת אליהו אוראל ישראל
55 1.93 23 27 50 14 נערים א O&O Tennis ירדן גמליאל
56 1.95 80 43 123 22 נערות ב בת ים מעין לבנה
57 2 15 12 27 6 3/4 מגרש בוגרים בית אריה איתי לוי-לא פעיל
58 2 26 42 68 21 נערים ב טניס קלאב אייל שיפוני-6
59 2 60 40 100 20 נערים ב טופ טניס אורי חיימי
60 2 69 46 115 23 ילדים א מכבי פת עומר יונה
61 2 2 12 14 6 ילדות גלי השרון נועם רון
62 2 27 20 47 10 נערים א O&O Tennis יונתן ברלס
63 2 3 6 9 3 נערים ב צפון אלוני יצחק+גבעת עדה אייל שפירא
64 2 12 6 18 3 נערים ג אלוני יצחק+גבעת עדה איתי לב-1
65 2 6 6 12 3 נערים א מרכז הטניס רמת השרון נעם גלס
66 2 9 8 17 4 נערות ג רמה 2 טניס קלאב עדי שוורץ-לא פעילה
67 2 23 12 35 6 ילדים ג כפר סירקין רועי אייל-לא פעיל
68 2 5 12 17 6 נערים ג רמת אליהו ולאד פרסטיוק
69 2 3 16 19 8 3/4 צעירות מועדוני טניס דודי נודל עמית הגין
70 2 2 6 8 3 נערים ב צפון האקדמיה לטניס חיפה נירן זוהר-1
71 2 3 6 9 3 נערות א מרה''''ט ב''''ש יהלי מרום
72 2 10 16 26 8 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון אדם שנער
73 2.04 85 57 142 28 נערים ב אורנית אלון ג׳ורג׳י
74 2.11 53 38 91 18 נערות ירוק טניסקול ליה פרידמן
75 2.12 75 53 128 25 נערות ב בת ים מיי שרה משל
76 2.12 58 36 94 17 נערים ב מרכז הטניס יד אליהו ניצן כהן-לא פעיל
77 2.16 42 41 83 19 נערים ב גלי השרון רפאל חנקין
78 2.17 10 26 36 12 נערים א פולג יהונתן שחק 6
79 2.18 22 24 46 11 נערים ב הפועל ת''''א גיא איל
80 2.2 10 11 21 5 ילדים א צפון גן שמואל גנאים גיאד-3-צפון
81 2.2 45 44 89 20 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס יד אליהו אבנר הגאי
82 2.2 6 11 17 5 3/4 מגרש צפון חוף הכרמל-מתן גורן יהב טויטו-לא פעיל
83 2.22 2 20 22 9 נערים ב רמת גן אוריה שנוני
84 2.22 29 20 49 9 נערים ג טניס המושבה יונתן דבש-לא פעיל
85 2.22 51 40 91 18 3/4 מגרש בוגרים שוהם עזרא יואב
86 2.24 71 56 127 25 3/4 מגרש צעירים קאנטרי כס יובל זאבי
87 2.25 7 9 16 4 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון אורי קרן
88 2.25 19 18 37 8 נוער ב מכבי פת יונתן נמירוף לא פעיל
89 2.25 10 9 19 4 נערים ב טניס קלאב עידו שגב-2
90 2.25 27 27 54 12 נערות א טניס קלאב רותם קרויטורו
91 2.25 2 9 11 4 נערים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן זוהר שמואל אוחיון -1
92 2.29 42 32 74 14 נערים ג כפר סירקין עידו קזולה-לא פעיל
93 2.29 21 39 60 17 3/4 מגרש צעירים אזורי חן-דני יאקה בן מגקוב
94 2.3 25 23 48 10 ילדים ג צפון אלוני יצחק+גבעת עדה גיא שידלובסקי צפוו
95 2.3 57 53 110 23 נערים ב קאנטרי כס גיא צור
96 2.31 3 30 33 13 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס יד אליהו נדב ברעם
97 2.33 21 14 35 6 נערים ג טניס המושבה יהלי מאירוביץ-לא פעיל
98 2.33 0 7 7 3 נערים ב קאנטרי קלאב בני הרצליה יובל אלון
99 2.36 59 52 111 22 נערות ירוק O&O Tennis מיה קדם
100 2.36 36 33 69 14 3/4 מגרש בוגרים גלי השרון רונאל רימון
101 2.38 44 31 75 13 ילדים ג יפו עמית לוי-יפו-6
102 2.38 34 31 65 13 נערים ג כפר סירקין יואב ארד-לא פעיל
103 2.38 15 19 34 8 נערים ג קאנטרי קלאב בני הרצליה דויד קוטליארוב
104 2.38 85 69 154 29 ילדים ג מרכז הטניס ירושלים עילאי מורלי
105 2.4 12 12 24 5 נערות ב טניס לכולם נלי שאול 2
106 2.4 11 12 23 5 נערים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן עומר סספורטה-1
107 2.43 39 51 90 21 נערים ב מרכז הטניס ירושלים רואי דובר
108 2.43 10 17 27 7 ילדות גלי השרון דניאל לויצקי
109 2.44 -2 22 20 9 ילדים ב רמה 2 אסא ת''''א גלעד סלע
110 2.45 54 49 103 20 ילדים ב רמה 1 O&O Tennis אריאל אלישע
111 2.46 7 32 39 13 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס קרית אונו הילה מישל
112 2.48 69 57 126 23 נערות ג רמה 1 מכבי נתניה מישל רודמן
113 2.48 36 52 88 21 ילדים א גלי השרון טוני מולדובן
114 2.5 6 15 21 6 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון רני באשי-לא פעיל
115 2.5 11 20 31 8 נוער ב טניס קלאב אלון צוקר לא פעיל
116 2.5 23 20 43 8 נוער ב טניס קלאב נעם שחר לא פעיל
117 2.5 4 5 9 2 ילדים ב צפון אחר ניסיון
118 2.5 51 45 96 18 נוער טניס המושבה גיא מוריאן
119 2.5 9 10 19 4 נוער ב מרכז הטניס רמת השרון יאיר פונו
120 2.5 40 40 80 16 3/4 מגרש צעירים כפר סירקין רום פשכצקי
121 2.5 9 35 44 14 ילדים ב רמה 2 כפר הס עומר פסטר
122 2.5 37 30 67 12 נוער ב גלי השרון רעי רון לא פעיל
123 2.5 3 10 13 4 3/4 בוגרות אחר ניסיון
124 2.5 27 50 77 20 נערים א כפר סירקין יותם שניידר
125 2.5 16 40 56 16 ילדים א קאנטרי כס איתי גידלי
126 2.54 41 33 74 13 ילדים ג צפון מרכז הטניס נהריה דניאל חסקי-6
127 2.55 28 51 79 20 ילדים ב רמה 2 מכבי פת רון אברהמוב
128 2.56 17 23 40 9 נערים ב הפועל ת''''א איתמר אשכנזי-1+3
129 2.57 8 18 26 7 3/4 מגרש צעירים O&O Tennis רז לבנון
130 2.57 24 36 60 14 ילדים ב רמה 2 עיר הטניס גדרה ניר פרידנפלד
131 2.57 2 18 20 7 3/4 צעירות מרכז הטניס יד אליהו רות סמואל
132 2.58 23 49 72 19 ילדים ב רמה 2 טופ טניס דור פרטוק
133 2.58 1 31 32 12 3/4 בוגרות מכבי צפון נויה צחובוי
134 2.58 36 31 67 12 נוער א גלי השרון רעי רון
135 2.59 16 44 60 17 ילדים ב רמה 2 רעננה אורי מילר
136 2.59 32 44 76 17 3/4 מגרש צעירים מכבי צפון אביב עזר
137 2.59 7 44 51 17 נערות ג רמה 2 בת ים אמילי אבאזיאנסקי
138 2.59 44 44 88 17 נערות ירוק מרכז הטניס יד אליהו אביגיל ליברמן
139 2.59 31 44 75 17 נערים ג כפר סירקין אלמוג צביקלר פראג
140 2.6 8 13 21 5 3/4 מגרש צפון חוף הכרמל-מתן גורן הוד קייזלר-3 לא פעיל
141 2.6 6 13 19 5 3/4 בוגרות אחר ניסיון
142 2.61 18 47 65 18 ילדים א גן שמואל גנאים גיאד
143 2.61 25 47 72 18 נערים ב כפר סירקין אופיר פריווה
144 2.61 44 60 104 23 נערים א אורנית אור רבי
145 2.62 23 34 57 13 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה ליטל בן משה
146 2.62 19 21 40 8 נערות ב הפועל ת''''א רומי דנינו
147 2.62 -2 21 19 8 ילדות O&O Tennis עדן שץ-4
148 2.67 20 40 60 15 נערים ב טניס המושבה ליאור טנפילוב
149 2.67 21 16 37 6 נוער ב אשדוד יא איתמר ממן-3
150 2.67 18 32 50 12 ילדים ב רמה 2 אסא ת''''א תם נרדיני
151 2.67 8 8 16 3 נוער ב מרכז הטניס יד אליהו ניתאי ניסנבוים לבון לא פעיל
152 2.67 8 24 32 9 ילדים ג קריית ראשון אדר הלוי
153 2.67 4 8 12 3 נערים ב רעננה גל אברהם-1
154 2.67 -1 8 7 3 ילדים ג צפון עכו אביתר אגרונוב-4
155 2.67 27 40 67 15 נערות ג רמה 2 רעננה זוהר רוזנבאך
156 2.68 12 51 63 19 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון עומר שטינברג
157 2.68 29 51 80 19 ילדים ב רמה 2 גלי השרון מעיין רון
158 2.69 18 35 53 13 ילדים ג קאנטרי כס גיא דגה-3+4+5
159 2.7 19 27 46 10 ילדים א אשדוד יא קווין קולנר 3
160 2.71 2 19 21 7 נערות ב גלי השרון שפייזמן סיון
161 2.71 11 19 30 7 נערות סביון עדי מישל-1
162 2.71 -1 19 18 7 ילדות O&O Tennis אמה קדם
163 2.72 29 49 78 18 נערים ב ד.ב.ביה''''ס לטניס אוהד כהן-6
164 2.72 21 49 70 18 נערים א O&O Tennis רועי זילברברג
165 2.75 2 11 13 4 ילדים ג צפון מרכז הטניס חיפה אייל אורן-1
166 2.75 27 44 71 16 נערות א מרכז הטניס קרית אונו שני רותם
167 2.75 6 44 50 16 ילדים ב רמה 2 טניסקול גלעד סגל
168 2.75 0 11 11 4 ילדים א צפון אביחיל ארי אולניק-3
169 2.75 9 11 20 4 נוער א סביון אורי גרבלסקי-3
170 2.75 2 11 13 4 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה מאור אולשנסקי-2
171 2.75 4 11 15 4 ילדים ג מרכז הטניס יד אליהו עמנואל איזראילוב
172 2.75 10 11 21 4 נוער א מכבי פת יונתן נמירוף
173 2.75 4 11 15 4 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה יובל וינטראוב
174 2.78 11 25 36 9 ילדים א מרכז הטניס רמת השרון סימון פסל-4
175 2.78 44 64 108 23 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון שחף אדיר
176 2.79 44 53 97 19 נערים ג כפר סירקין יונתן דבורסקי
177 2.8 18 28 46 10 נערים ב טניס קלאב יונתן אבן
178 2.8 6 14 20 5 נערים ב צפון מרכז הטניס רמת השרון יובל גלילי-2
179 2.8 16 14 30 5 נערים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן דולב צויר לא פעיל
180 2.8 7 28 35 10 3/4 צעירות O&O Tennis אמה קדם-לא פעילה
181 2.8 11 56 67 20 נערים ג מרכז הטניס יד אליהו איתן פניגזון
182 2.8 1 14 15 5 נערים א O&O Tennis עדן בר ארטבינסקי
183 2.8 8 28 36 10 נערים ג כפר שמריהו צבי סוסקין
184 2.8 6 14 20 5 ילדים ג צפון מרכז הטניס חיפה יובל דנדיקר
185 2.81 37 59 96 21 ילדים ב רמה 2 כפר סירקין איתי גליק
186 2.81 9 45 54 16 נערות ירוק טניסקול מיכל קוסטנקו
187 2.81 38 45 83 16 נערות ג רמה 2 רמלה סופיה ליזו-6
188 2.82 9 48 57 17 ילדים ב רמה 2 אלוני יצחק+גבעת עדה יואב פיינר
189 2.83 15 17 32 6 נוער א הפועל ת''''א עדי ווגנר ארב
190 2.83 2 17 19 6 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה אלון רוזנברג-2
191 2.83 -4 34 30 12 ילדות מרכז הטניס רמת השרון ינוביץ מישל-לא פעילה
192 2.83 5 17 22 6 נערים ג טניס המושבה נדב שריד-לא פעיל
193 2.85 -10 37 27 13 ילדים ב רמה 2 כפר הס אורן אהברמסון
194 2.85 24 37 61 13 נערים ב קאנטרי כס גיא שניאור
195 2.86 37 63 100 22 נערים ב טניסקול אורי עטייה
196 2.87 23 43 66 15 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס ירושלים עידן וילסקר
197 2.88 -4 23 19 8 ילדים ג מרכז הטניס יד אליהו טום כוחי
198 2.88 0 23 23 8 נערים ב גלי השרון רז מאונטר
199 2.88 51 49 100 17 נערות ג רמה 1 רעננה נטע ירון
200 2.88 24 49 73 17 נערים ב הדר יוסף אדם דליד
201 2.88 9 46 55 16 ילדים ב רמה 2 אלוני יצחק+גבעת עדה אביב פרי
202 2.88 34 46 80 16 נוער ב טניס קלאב יהונתן אלקיים
203 2.89 8 26 34 9 ילדים ב רמה 1 O&O Tennis תימור גרינשפון
204 2.89 28 52 80 18 נערות ב קאנטרי כס נועה כהנא
205 2.89 13 26 39 9 3/4 מגרש צפון חוף הכרמל-מתן גורן אורי בן ישי-2 לא פעיל
206 2.9 36 58 94 20 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון הילה ששון
207 2.91 7 32 39 11 ילדים ג אלוני יצחק+גבעת עדה יפתח גולדווסר
208 2.91 32 32 64 11 נוער ב צפון הפועל רמת אליהו עברון איל להב
209 2.91 1 32 33 11 נערים א בני ציון בצרה אורי טייגמן
210 2.91 -8 32 24 11 נערים ג כפר סירקין רום קיסר
211 2.91 1 32 33 11 נערים ג גבעתיים יונתן פטקוביץ
212 2.92 20 35 55 12 ילדים ג צפון מרכז הטניס יקנעם אמיתי סוויסה-3
213 2.93 17 41 58 14 ילדים א מכבי נתניה בן סוחוביצקי
214 2.95 22 62 84 21 ילדים ג קאנטרי קלאב בני הרצליה עמית כליף
215 3 12 36 48 12 נערים א אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס נועם בצלאל
216 3 18 21 39 7 נוער ב אסא ת''''א דניאל אשכנזי לא פעיל
217 3 10 15 25 5 ילדים ב רמה 1 כפר סירקין נדב חביבי
218 3 -3 9 6 3 ילדים ג צפון קיסריה עידו צוריאל-צפון
219 3 14 27 41 9 נוער ב קריית ראשון יהונתן פייגל לא פעיל
220 3 -1 15 14 5 נערים ב צפון טבעון זיו קורין פז
221 3 24 36 60 12 ילדים ג כפר סירקין רון נדב-לא פעיל
222 3 -3 9 6 3 ילדים א צפון אביחיל אוריה ג'אק-6
223 3 11 54 65 18 3/4 מגרש בוגרים מכבי צפון רון אפשטיין
224 3 -2 27 25 9 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון פסל ארי-4+5
225 3 9 30 39 10 נערות א קאנטרי כס רוני כץ
226 3 -3 9 6 3 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה ליעד פרנקו-2
227 3 8 24 32 8 נערים א O&O Tennis ליהוא בן פרץ-4
228 3 -1 12 11 4 ילדים ג קאנטרי חולון סהר אלבז-5
229 3 -3 9 6 3 ילדות O&O Tennis עדן קבקוב-3
230 3 -3 9 6 3 3/4 מגרש צעירים O&O Tennis אלקיים תומר-1
231 3 21 36 57 12 נערות ג רמה 2 רמת אליהו אלין רזון
232 3 -3 9 6 3 נערים ב טניסקול תהל מלמד-5
233 3 22 21 43 7 נערות ב גלי השרון ניקול יונטוב-1
234 3 10 27 37 9 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס נהריה יעל סט
235 3 -6 18 12 6 ילדים ג O&O Tennis רז בן ציון
236 3 -3 9 6 3 3/4 בוגרות אחר ניסיון
237 3 1 21 22 7 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה מישל סרופים
238 3 17 33 50 11 נוער ב O&O Tennis עידו קליין לא פעיל
239 3 11 42 53 14 ילדים א בני ציון בצרה גיא וקס
240 3 3 18 21 6 3/4 מגרש צעירים בת ים נועם מילר ינצקי-לא פעיל
241 3 -3 9 6 3 ילדים ג צפון מרכז הטניס חיפה יונתן מקל-1
242 3.05 33 58 91 19 נערות ג רמה 1 אורנית נויה רבי
243 3.05 23 58 81 19 3/4 מגרש בוגרים גבעת חיים נועם ארבל
244 3.05 7 67 74 22 נערים ג כפר סירקין עוז לחן
245 3.06 1 49 50 16 ילדים ג גלי ים אור בכר
246 3.06 8 52 60 17 נערים א פולג אוניל אורמן
247 3.07 8 46 54 15 נערים ב טניסקול מתן סווירי
248 3.07 45 43 88 14 נערות ג רמה 1 הפועל ת''''א ליאור יעבץ
249 3.08 27 37 64 12 נוער ב צפון מרכז הטניס חיפה הראל מיכאלי
250 3.08 12 37 49 12 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין אביעד רוזנטל שמחי
251 3.09 21 34 55 11 3/4 מגרש צעירים בית אריה יאיר מירן-לא פעיל
252 3.1 40 65 105 21 ילדים א מרכז הטניס רמת השרון תום מיזן
253 3.1 13 31 44 10 נערות ג רמה 2 צפון עכו בארי עמיר-לא פעיל
254 3.11 24 28 52 9 נערות ב אקדמיה לטניס תא יעל נאור-3+4+5
255 3.11 19 28 47 9 3/4 מגרש צפון גליל תבור טהר אדמוני לא פעיל
256 3.11 19 56 75 18 ילדים ב רמה 1 קאנטרי רמת השרון אלון פרל
257 3.11 28 59 87 19 ילדים ג מרכז הטניס רמת השרון איתמר רייז
258 3.11 2 28 30 9 ילדים ב רמה 2 O&O Tennis עמית אנגלהרד
259 3.12 -5 25 20 8 נערים ב אסא ת''''א נדב אורצקי
260 3.12 6 25 31 8 נוער ב גלי השרון עידן בוחניק לא פעיל
261 3.12 15 25 40 8 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון איתן צ'רני
262 3.12 14 25 39 8 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה רון קורניצקי
263 3.12 11 53 64 17 נערות ירוק מרכז הטניס אופקים עדי קורול
264 3.14 8 22 30 7 נערות ג רמה 1 גלי השרון נוגה ליבר
265 3.14 -2 44 42 14 נערים ג כפר סירקין הראל לוין
266 3.14 22 44 66 14 נוער ב הוד השרון יהלי שווארץ
267 3.14 7 22 29 7 נערים א מרכז הטניס קרית אונו עילאי נורמטוב-3
268 3.14 3 22 25 7 נערים ב מרכז הטניס יד אליהו אדר זורע אוגוסט
269 3.15 4 41 45 13 נערים ב כפר הס ברק ענבר
270 3.15 31 63 94 20 נערות ירוק מרכז הטניס רמת השרון רומי ששון
271 3.15 11 41 52 13 נערות א מרכז הטניס יד אליהו נטע צרניחובסקי
272 3.17 -8 19 11 6 ילדים א צפון טבעון מיכאל שביט
273 3.17 -4 38 34 12 ילדים ב רמה 2 בני ציון בצרה אייל וקס
274 3.17 5 38 43 12 ילדים ב רמה 1 קאנטרי רמת השרון עמית חן
275 3.17 2 38 40 12 ילדים ב רמה 2 קאנטרי כס עידן רוכמן
276 3.17 -9 19 10 6 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו דניאל ריפולד
277 3.17 12 38 50 12 ילדים ג צפון מרכז הטניס יקנעם תור רוזן
278 3.18 9 35 44 11 ילדים ג כפר סירקין עמית לוי-לא פעיל
279 3.18 -3 35 32 11 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון עידן גיזונטרמן
280 3.18 -7 35 28 11 נערים ג כפר סירקין איתמר גלברג
281 3.2 7 32 39 10 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה דניאלה נקב
282 3.2 -3 32 29 10 נערים ב הפועל ת''''א אריאל שושני
283 3.2 46 80 126 25 נערים ג מועדוני טניס דודי נודל יואב אוסטרו
284 3.2 13 48 61 15 נערות ב טניסקול נועה מונוסוב
285 3.2 4 16 20 5 ילדים א צפון חוף הכרמל-מתן גורן טל גונן
286 3.2 -4 16 12 5 ילדים ב רמה 2 כפר הס רן בורנשטיין
287 3.2 11 16 27 5 נוער אשדוד יא משה פטאש
288 3.2 18 48 66 15 ילדים ג אזורי חן-דני יאקה יואב דוידי
289 3.21 -10 45 35 14 3/4 מגרש צעירים בני הרצליה נועם רנסקי
290 3.22 7 29 36 9 3/4 צעירות O&O Tennis כשריאן עומר-לא פעילה
291 3.22 12 29 41 9 3/4 מגרש צעירים O&O Tennis יונתן וידל-לא פעיל
292 3.22 13 29 42 9 נערים ב צפון אלוני יצחק+גבעת עדה אלון אליהו
293 3.23 -7 42 35 13 ילדים ב רמה 2 כפר סירקין ניר בר אור
294 3.24 19 55 74 17 נוער אשדוד יא חיים שימשילשוילי
295 3.25 0 13 13 4 ילדים א צפון חוף הכרמל-מתן גורן אורי בן ישי-4
296 3.25 18 52 70 16 3/4 מגרש צעירים כפר סירקין בן סויסה
297 3.25 11 52 63 16 3/4 מגרש צעירים גלי השרון אורי ראובני
298 3.25 4 26 30 8 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו אופק רותם
299 3.25 -9 26 17 8 ילדים ב רמה 2 עיר הטניס גדרה איתי מנשה5
300 3.25 2 39 41 12 נוער פולג אוון חזן
301 3.25 21 26 47 8 נוער א הפועל ת''''א רון רוזינגר
302 3.25 1 26 27 8 נערות ירוק רמלה סטפני שאהין
303 3.25 -6 13 7 4 נערות ג רמה 2 טניס המושבה רומי די קסטרו
304 3.27 10 49 59 15 3/4 מגרש צעירים בת ים דוד מיכאל בקלייניק
305 3.28 22 59 81 18 נוער טניס המושבה עודד מוסקט
306 3.29 -4 23 19 7 ילדים ג מרכז הטניס רמת השרון אורי ניר
307 3.29 -27 46 19 14 3/4 צעירות מכבי נתניה סופיה קורוסטשבסקי
308 3.29 -8 56 48 17 ילדים ג טניס המושבה מתן סדון
309 3.29 8 23 31 7 ילדים ג אלוני יצחק+גבעת עדה נועם לוי-לא פעיל
310 3.29 -4 23 19 7 נערים ב רעננה רותם שגיא
311 3.3 -3 33 30 10 3/4 מגרש צעירים קאנטרי כס שחר אורבך
312 3.3 6 33 39 10 נוער ב טניס קלאב אלון אלטשולר-2 לא פעיל
313 3.3 32 66 98 20 נערות ג רמה 2 אלוני יצחק+גבעת עדה ענבר אופיר
314 3.31 -3 43 40 13 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון ליעם אדירי
315 3.31 -9 43 34 13 נערים ג טניס המושבה אביב שמואלי
316 3.32 45 73 118 22 נערות ב פולג גלי גתי
317 3.33 -4 20 16 6 3/4 מגרש צעירים הפועל ת''''א שמעון בוסי
318 3.33 8 10 18 3 נערות ג רמה 1 צפון מרכז הטניס יקנעם עדי מלמוד
319 3.33 -1 40 39 12 נערות ירוק מרכז הטניס יד אליהו יונית רובין
320 3.33 -5 10 5 3 נערים ב O&O Tennis איתי לוי 2
321 3.33 4 10 14 3 3/4 מגרש צפון קאנטרי כס רועי קרן -3
322 3.33 -5 10 5 3 ילדים ב רמה 2 בית אריה איתי לוי-בית אריה
323 3.33 -5 10 5 3 נערות ג רמה 2 צפון עכו ליאל ליברמן-1
324 3.33 -5 10 5 3 נערים ב כפר סירקין יואב ארד
325 3.33 -9 40 31 12 נערים א ביה''''ס לטניס שר עמית פלדמן
326 3.33 -5 10 5 3 ילדים ג סביון ניתאי ברק-3
327 3.33 -8 30 22 9 ילדים ג רמת אליהו נועם יוסופוב
328 3.33 -5 10 5 3 ילדים א צפון חוף הכרמל-מתן גורן הוד קייזלר -3
329 3.33 4 10 14 3 3/4 מגרש בוגרים גלי השרון רועי קרן-4
330 3.33 6 20 26 6 נוער א מרכז הטניס יד אליהו ניתאי ניסנבוים לבון
331 3.33 18 60 78 18 נערים א גולדן טניס טל רוזנצוייג
332 3.33 6 10 16 3 נערות ג רמה 1 צפון מרכז הטניס יקנעם ליבי כלב-1
333 3.33 -4 10 6 3 נוער מכבי צפון ליאם בן ארי-1
334 3.35 6 57 63 17 נערים ב טניסקול אביב מורידי
335 3.35 27 67 94 20 נערות ב בת ים עמית אשכנזי
336 3.36 6 37 43 11 נערות ג רמה 2 מכבי נתניה אנה ברזין
337 3.36 21 37 58 11 3/4 מגרש צפון חוף הכרמל-מתן גורן טל גונן לא פעיל
338 3.38 7 44 51 13 נערים ב טניס המושבה יהלי מאירוביץ
339 3.38 -2 44 42 13 נערות ירוק מרכז הטניס רמת השרון רומי אלחנני
340 3.4 -4 34 30 10 ילדים ב רמה 2 אזורי חן-דני יאקה ג׳וני זילברמן
341 3.4 3 34 37 10 נערות ב גלי השרון שירי יעקב
342 3.4 -5 17 12 5 ילדים ב רמה 2 כפר הס רוי אורן
343 3.4 -5 17 12 5 ילדים ג גלי השרון ענבר שחר
344 3.4 6 34 40 10 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו בן מאור
345 3.4 3 34 37 10 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה מאיה הנדלסמן-3
346 3.4 2 17 19 5 ילדים ג עיר הטניס גדרה ירדן באללי-2
347 3.4 -6 17 11 5 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס קרית אונו אלון אנוך
348 3.41 8 58 66 17 ילדים ב רמה 1 הדר יוסף אצלאן לירון
349 3.42 6 41 47 12 נערות ב אקדמיה לטניס אשדוד אגם בן שושן
350 3.42 13 41 54 12 ילדים ב רמה 1 קאנטרי כס נדב כרמי
351 3.42 -3 41 38 12 נערים ב מרכז הטניס ירושלים איתי ברנע
352 3.43 -6 24 18 7 ילדים א אקדמיה לטניס אשדוד נועם גמרוב-3
353 3.43 -6 24 18 7 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון לני זיו
354 3.43 22 79 101 23 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס יד אליהו עידן לושקרייב
355 3.43 -6 24 18 7 ילדים ב רמה 2 כפר הס יובל צבי רביב רייזמן
356 3.43 13 24 37 7 נוער ב אלוני יצחק+גבעת עדה מעיין אליאש לא פעיל
357 3.44 1 31 32 9 3/4 בוגרות רחובות עדן רבין
358 3.44 17 55 72 16 נערות א אלוני יצחק+גבעת עדה נועם מרחב
359 3.44 9 31 40 9 ילדים ג מרכז הטניס רמת השרון איתי לוי-רמת השרון
360 3.44 20 55 75 16 ילדים ג מכבי נתניה ניר ענבר
361 3.44 4 31 35 9 3/4 מגרש צעירים O&O Tennis נועם קליפר
362 3.44 -17 31 14 9 ילדים א צפון הפועל נוף הגליל אנדרו תותרי-6
363 3.45 -7 38 31 11 3/4 מגרש צעירים כפר סירקין רום מלכא
364 3.45 2 38 40 11 ילדים ב רמה 2 מכבי צפון איתמר גיסמר
365 3.46 12 45 57 13 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון דיוויד רוזנשטיין-2+3
366 3.47 20 66 86 19 נערות א טניס קלאב שי להב
367 3.47 14 59 73 17 נערים ב O&O Tennis דניאל מימון
368 3.5 13 35 48 10 נוער א מועדוני טניס דודי נודל דניאל הרצנו
369 3.5 -1 7 6 2 נוער ב עיר הטניס גדרה אילון בגדדי-1
370 3.5 8 49 57 14 ילדים ב רמה 1 קאנטרי רמת השרון ליבי לוי
371 3.5 -14 21 7 6 נערים ב מרכז הטניס יד אליהו רון אגרנוב
372 3.5 -5 21 16 6 נערים א מרכז הטניס יד אליהו איתי בילו
373 3.5 -6 21 15 6 ילדים ב רמה 2 כפר סירקין עמית לוי
374 3.5 1 21 22 6 3/4 צעירות O&O Tennis עדן שץ-3-לא פעילה
375 3.5 -4 49 45 14 נערים א קאנטרי קלאב בני הרצליה יובל גרינבאום
376 3.5 4 14 18 4 ילדים ג צפון פולג כרם אשר-3
377 3.5 -7 49 42 14 ילדים א כפר סירקין עומר שגיא
378 3.5 -1 7 6 2 נערים ב גלי השרון יונתן סער-לא פעיל
379 3.5 -5 49 44 14 נערים א הוד השרון יונתן לינהרט
380 3.5 13 21 34 6 ילדים ב רמה 1 הפועל ת''''א אורי סטרטינר-2-לא פעיל
381 3.5 -2 21 19 6 ילדים א מרכז הטניס רמת השרון יצחק גלאור-3+4
382 3.53 21 53 74 15 נערים א מרכז הטניס יד אליהו אורי בן ארי
383 3.53 -7 53 46 15 ילדים ג אזורי חן-דני יאקה עומרי נבון
384 3.55 -10 39 29 11 נערים ג כפר סירקין איתי בר אור
385 3.55 -5 39 34 11 נערים ג מרכז הטניס יד אליהו יותם שפיר
386 3.56 -2 32 30 9 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס ירושלים עומר יוחאי
387 3.56 7 32 39 9 נערות ב קאנטרי כס ענבר חנוך
388 3.56 -15 32 17 9 נערים ג טניס המושבה עומר זהבי
389 3.56 3 57 60 16 ילדים ג אזורי חן-דני יאקה דניאל משען
390 3.57 7 25 32 7 נוער ב גלי השרון יהונתן סיגלסקי לא פעיל
391 3.57 -18 50 32 14 נערות ירוק טניס המושבה רותם שונשול
392 3.57 6 25 31 7 נערים ב רעננה דניאל דודקין
393 3.57 18 50 68 14 נערות ג רמה 2 אלוני יצחק+גבעת עדה נויה דרום
394 3.57 -23 50 27 14 ילדים ג טניס המושבה אביב זיזוב
395 3.57 5 25 30 7 ילדים ב רמה 1 מרכז הטניס רמת השרון נדב קראוס
396 3.58 -4 43 39 12 נערים ב קאנטרי קלאב בני הרצליה אלון לופוביץ
397 3.59 14 61 75 17 ילדים ב רמה 1 הפועל ת''''א עומרי ורדי
398 3.6 -14 36 22 10 ילדים ג הפועל ת''''א יואב קדוש
399 3.6 9 18 27 5 נוער ב אלוני יצחק+גבעת עדה יוני דגן לא פעיל
400 3.6 4 18 22 5 ילדים ב רמה 1 אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס יונתן הורוביץ
401 3.6 -7 18 11 5 ילדים ב רמה 2 קאנטרי כס איתי פיקמו
402 3.6 12 18 30 5 נוער ב צפון מרכז הטניס חיפה אלעד קונקול-4
403 3.6 -20 36 16 10 נערים ג מועדוני טניס דודי נודל עידן בן יהודה
404 3.62 -10 47 37 13 נערים ב טניס קלאב איתי אלישע
405 3.62 2 29 31 8 ילדים ב רמה 1 אקדמיה לטניס תא רון נדיון
406 3.62 -7 29 22 8 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה שי אמסלם-3
407 3.64 -14 40 26 11 נערים ב הפועל ת''''א אדם מרגלית
408 3.64 -8 51 43 14 נערים ב כפר הס בן אברמסון
409 3.64 3 40 43 11 נערות ג רמה 1 O&O Tennis מיכל נאמן
410 3.64 10 51 61 14 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון יאיר סגלוביץ
411 3.65 7 62 69 17 ילדים א מרכז הטניס רמת השרון אורי פיין
412 3.65 31 73 104 20 נערות א רמת אליהו אביטל מיסז׳ניקוב
413 3.67 2 55 57 15 ילדים א גלי השרון שי דובינסקי
414 3.67 -7 11 4 3 ילדים ב רמה 2 אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס עמית פרננדס-3
415 3.67 12 66 78 18 נערות ירוק אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס שירי חורי
416 3.67 -7 11 4 3 נערים ב קאנטרי קלאב בני הרצליה גיא חזן
417 3.67 -7 11 4 3 3/4 בוגרות אחר ניסיון
418 3.67 -2 11 9 3 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין אורי הנדלמן-4+5
419 3.67 1 11 12 3 3/4 מגרש בוגרים בית אריה טומי גלפנד-2-לא פעיל
420 3.67 25 44 69 12 נערות א הדר יוסף נועה מאיר
421 3.67 5 33 38 9 נוער ב טניס קלאב נועם קפלון
422 3.67 3 22 25 6 ילדים א אקדמיה לטניס תא יוני סטרטינר
423 3.67 0 11 11 3 נערים ב רמלה נדב בן משה
424 3.67 -1 44 43 12 נערים ב טניס המושבה נועם שרצר
425 3.67 -6 44 38 12 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון נורית לוי
426 3.67 -3 55 52 15 נערים ב מרכז הטניס רמת השרון אורי גלבנדורף
427 3.67 1 11 12 3 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה פולינה קולינץ-4
428 3.68 19 70 89 19 נערות ב מרכז הטניס יד אליהו גרימברג מאילי
429 3.68 37 70 107 19 נערות א מרכז הטניס רמת השרון רוני נעים
430 3.69 1 48 49 13 ילדים ב רמה 1 רמלה יותם מור
431 3.69 6 59 65 16 נערות ב טניס המושבה ליה סקורקה
432 3.69 16 48 64 13 ילדים ב רמה 1 אזורי חן-דני יאקה אריאל מויאל
433 3.7 -5 37 32 10 נערים ב טניס קלאב טל אנגלמאיר
434 3.71 -10 52 42 14 ילדים א אביחיל אוריה זאק
435 3.73 -16 41 25 11 ילדים ג טניס המושבה ינאי צרפתי
436 3.73 -13 41 28 11 ילדים א גלי ים יונתן כהן
437 3.75 1 15 16 4 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה ברק פלג
438 3.75 0 15 15 4 ילדים ב רמה 1 קאנטרי רמת השרון רואי ישראלי
439 3.75 -2 45 43 12 נערים ב הפועל ת''''א נועם נעמד
440 3.75 -8 30 22 8 נערים ב גלי השרון גיא פרוש
441 3.75 1 15 16 4 נערים ב בני הרצליה אדם רייס
442 3.75 0 15 15 4 נוער ב עיר הטניס גדרה אריאל כהן-1
443 3.75 8 30 38 8 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס יקנעם אורי קרמר
444 3.75 5 15 20 4 נערים ב גן שמואל שי שפע-1
445 3.75 -11 30 19 8 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון רונה מעוז
446 3.77 10 49 59 13 נוער ב מכבי פת רפאל חלופוביץ
447 3.77 5 49 54 13 נערים ב קאנטרי קלאב בני הרצליה איתי אימברמן
448 3.78 -8 34 26 9 ילדים א גלי ים לוי איתן
449 3.78 -3 34 31 9 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס נהריה אופיר קאהן
450 3.78 -10 34 24 9 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון רונה עמור
451 3.8 11 38 49 10 נוער ב רמת גן רן שטרן לא פעיל
452 3.8 4 57 61 15 נערות ג רמה 1 אביחיל מאיה נדליקוביץ
453 3.8 -9 19 10 5 ילדים ג אביחיל לירי רביד
454 3.8 -6 19 13 5 נערים א אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס נועם שויער
455 3.8 -1 19 18 5 ילדים ג עיר הטניס גדרה לבני רועי-2
456 3.8 -6 19 13 5 ילדים ב רמה 1 מרכז הטניס קרית אונו אריאל נורמטוב-2
457 3.8 -10 19 9 5 נערות א טניס המושבה הילה עוזר
458 3.8 -9 19 10 5 ילדים ג אביחיל שחר דגן
459 3.8 -14 38 24 10 ילדים ג צפון טבעון אורי כץ
460 3.81 6 61 67 16 נערות ג רמה 1 אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס שיר גרינשטיין
461 3.82 -22 42 20 11 3/4 מגרש צעירים רמת אליהו סהר פניגר
462 3.82 -14 42 28 11 נערות ג רמה 2 טניס המושבה תמר אריסטוב
463 3.82 0 42 42 11 ילדים ג טניס המושבה ליעד רחימי
464 3.83 -9 23 14 6 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון איתמר קרוב
465 3.83 7 23 30 6 נערים א ביה''''ס לטניס שר יאיר כהן
466 3.83 -2 23 21 6 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון הראל בן אהרון-לא פעיל
467 3.83 -16 46 30 12 ילדים ב רמה 2 טופ טניס איבו קריי
468 3.83 8 46 54 12 נערות א מרכז הטניס יד אליהו יולי בן שושן
469 3.85 -8 50 42 13 נערות ג רמה 2 אביחיל מיה פלוטקין
470 3.86 0 54 54 14 נערות ב טניס המושבה דניאלה סטרוביסקי
471 3.86 -2 27 25 7 נערים ב הפועל ת''''א יונתן צציק
472 3.86 -11 27 16 7 ילדים ב רמה 2 בני ציון בצרה נטע הלפרין
473 3.86 -2 27 25 7 נוער ב כפר הס איתי סמרה לא פעיל
474 3.88 4 31 35 8 ילדים א בית אריה יאיר מירן
475 3.88 -18 31 13 8 ילדים א אביחיל יונתן מרילי
476 3.88 -6 31 25 8 נערים ב טניס קלאב אורי יפרח
477 3.88 4 31 35 8 נוער ב קאנטרי קלאב בני הרצליה עמית ליכטמן לא פעיל
478 3.89 -9 35 26 9 נערים ב צפון עכו גיא צוקרמן-4
479 3.89 8 35 43 9 נוער ב כפר סירקין אביב רוזלס לא פעיל
480 3.89 2 35 37 9 נערים א פולג לני חזן
481 3.89 -7 35 28 9 נערים א גולדן טניס מייק סטולר
482 3.89 -2 35 33 9 נוער ב גן שמואל סהר רוזנברג-2 לא פעיל
483 3.9 -11 39 28 10 ילדים א אביחיל ארי אולניק
484 3.9 -3 39 36 10 ילדים ב רמה 1 גלי השרון יונתן נתיב
485 3.9 -12 39 27 10 נערים ב טניס המושבה עופרי חן
486 3.9 -21 39 18 10 ילדים ב רמה 2 טניס קלאב עמרי פרי
487 3.91 -8 43 35 11 ילדים ג צפון הפועל רמת אליהו עברון איתי קדוש
488 3.91 -9 43 34 11 נערים ב טניס המושבה רון פייגין
489 3.91 -21 43 22 11 נערות ג רמה 2 רעננה שחר אבידן
490 3.92 -26 47 21 12 נערות ירוק מרכז הטניס יד אליהו יהלי ישראל
491 3.92 -11 47 36 12 נערים ג זיו מאיו טניסקלאב דניאל צדוק
492 3.92 -4 51 47 13 3/4 מגרש בוגרים מכבי צפון איתי ויסר
493 3.92 0 47 47 12 ילדים ב רמה 2 צהלה אהרון אפלשטיין
494 3.92 -9 51 42 13 3/4 מגרש בוגרים מכבי צפון אורי מירלמן
495 3.92 -19 47 28 12 נערים ג טניס המושבה תומר קנט
496 3.93 4 59 63 15 ילדים א טניס קלאב גילי פרי
497 4 -15 32 17 8 נערות ג רמה 2 טניס המושבה יהלי זיו וקנין
498 4 -2 8 6 2 ילדים ב רמה 2 אזורי חן-דני יאקה דן לז׳ה
499 4 -3 16 13 4 נערים ב סביון יובל דוד-3
500 4 -2 8 6 2 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון עומרי צוק-2
501 4 6 24 30 6 נערים א אקדמיה לטניס תא אופיר אדר סקלי
502 4 -4 12 8 3 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה שליו סוחוטניק-1
503 4 -14 24 10 6 נערים ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס אמיתי גרינר
504 4 -2 12 10 3 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה אופק ניסימוב-1
505 4 -2 8 6 2 3/4 מגרש בוגרים מרכז הטניס רמת השרון בועז שמילוביץ
506 4 -4 16 12 4 נערים ב טניס המושבה אלון שושני
507 4 0 28 28 7 נערות ג רמה 1 רעננה מילה מולדובן
508 4 -2 8 6 2 3/4 מגרש בוגרים מרכז הטניס רמת השרון אריאל בר-2
509 4 -20 56 36 14 נוער טניסקול אוריין פפנוב
510 4 -2 8 6 2 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה סמיר פריחאת -2
511 4 -2 16 14 4 נערות ב אלוני יצחק+גבעת עדה אלה פרוכטמן
512 4 -8 24 16 6 נוער א אסא ת''''א גלעד חי אוטולנגי
513 4 2 12 14 3 ילדים ב רמה 1 מרכז הטניס קרית אונו כפיר נייער
514 4 -2 8 6 2 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין אוריה זריהן-4
515 4 2 4 6 1 נערות ג רמה 1 צפון מרכז הטניס חיפה אופיר לוגסי
516 4 -10 44 34 11 נערים ג טניס המושבה ליאור פאל
517 4 -22 40 18 10 3/4 מגרש צעירים O&O Tennis מעיין ברק
518 4 -9 12 3 3 ילדות רחובות מיקה ויינגרטן
519 4 0 16 16 4 נערים א הפועל ת''''א אורי סטרטינר-2
520 4 1 8 9 2 נערות ג רמה 2 מכבי צפון תומי פלדמן - 4
521 4 -3 20 17 5 נוער ב מרכז הטניס ירושלים יהלי עודד פרידמן לא פעיל
522 4 6 36 42 9 ילדים ב רמה 2 מכבי פת דורון הירש 5
523 4 -5 20 15 5 נערים ב הפועל ת''''א לוקה שיש
524 4 2 20 22 5 נערות ג רמה 1 רמלה ירדן אביב-3
525 4 1 28 29 7 נערות ג רמה 1 מרכז הטניס רמת השרון אגם שירן
526 4 -4 16 12 4 ילדים א O&O Tennis יונתן וידל
527 4 -10 24 14 6 ילדים א בת ים נועם מילר ינצקי
528 4 -9 12 3 3 ילדים ג צפון עכו ליאם טל-4
529 4 -15 36 21 9 נערות ירוק קריית ראשון ענבר ישר
530 4 -28 56 28 14 ילדים ג טניסקול אריאל עמנואל
531 4 -4 16 12 4 נערים ב מרכז הטניס רמת השרון הראל בן אהרון
532 4 -10 40 30 10 נערות רעננה עדי שן לא פעילה
533 4 -17 32 15 8 נערים ג טניסקול אריאל אשכנזי
534 4 -2 8 6 2 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה למיס סדראן-1
535 4 6 28 34 7 נערות ג רמה 1 רעננה נגה בר שלום-2
536 4.09 -17 45 28 11 נערות ג רמה 2 טניס המושבה נויה שנטל
537 4.09 -3 45 42 11 נערים א O&O Tennis קדם קבסו
538 4.09 -18 45 27 11 נערות ירוק מרכז הטניס יד אליהו גסמין לוי קוזמיץ
539 4.09 -14 45 31 11 נערים ב הפועל ת''''א אורי מרקס
540 4.09 -9 45 36 11 נערים ג טניסקול דניאל שליזרמן
541 4.1 -13 41 28 10 נערות ירוק מרכז הטניס רמת השרון דניאל צבעון
542 4.1 -6 41 35 10 3/4 מגרש צעירים O&O Tennis שגיא אלפסי
543 4.12 1 33 34 8 נערים א O&O Tennis עומרי זילברברג
544 4.12 -22 33 11 8 נערות ג רמה 2 טניס המושבה משי גולדשטיין
545 4.14 -18 58 40 14 נערות ירוק טניס המושבה ניקול וסלי
546 4.14 -7 29 22 7 ילדים ג גלי ים עידו נבו
547 4.17 -12 25 13 6 3/4 בוגרות בת ים רומי שפירא-לא פעילה
548 4.18 -19 46 27 11 ילדים ג O&O Tennis מעין פלדהקר
549 4.19 -1 67 66 16 נוער ב טניס קלאב יהלי גת
550 4.2 -8 21 13 5 נערים ב טניס המושבה נדב שריד
551 4.2 -6 21 15 5 3/4 מגרש בוגרים רחובות שלו שרגאי-לא פעיל
552 4.2 -14 21 7 5 3/4 בוגרות בת ים מנזה דזינשוילי
553 4.2 -13 21 8 5 3/4 צעירות O&O Tennis דניאלה פירר-לא פעילה
554 4.2 2 21 23 5 3/4 מגרש צפון חוף הכרמל-מתן גורן פלג אהוד-לא פעיל
555 4.23 -11 55 44 13 נערות ב עיר הטניס גדרה אודליה זילברמן
556 4.25 5 34 39 8 נוער ב אסא ת''''א גלעד חי אוטולנגי לא פעיל
557 4.25 1 17 18 4 נערות ב בת ים שרון ששון לא פעילה
558 4.25 -21 34 13 8 נערים ב בני הרצליה יהל פתל
559 4.25 -3 17 14 4 נערים ב אלוני יצחק+גבעת עדה אייל שפירא-לא פעיל
560 4.25 -1 17 16 4 ילדים ג פולג כרם אשר-4
561 4.27 -12 47 35 11 3/4 מגרש צעירים בני הרצליה אדם פרייזלר
562 4.27 -19 47 28 11 נערות ג רמה 2 אלוני יצחק+גבעת עדה ליה שגב
563 4.29 10 73 83 17 נערים א כפר סירקין איתמר שניידר
564 4.29 -8 30 22 7 נערים ג קריית ראשון דור בש
565 4.29 -17 30 13 7 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון תור לוי 2+3+4+5
566 4.3 -7 43 36 10 3/4 מגרש בוגרים בת ים יונתן רוזייב
567 4.3 -21 43 22 10 נערות ג רמה 2 גלי השרון שפט יעל
568 4.33 2 13 15 3 נערות ג רמה 1 צפון מרכז הטניס יקנעם אלייה חזין ביליק
569 4.33 -5 26 21 6 נוער ב טניס המושבה רועי זאגא לא פעיל
570 4.33 -16 52 36 12 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו עומר וולף
571 4.33 -5 13 8 3 נערים ב קאנטרי קלאב בני הרצליה נעם חלמיש
572 4.33 -5 13 8 3 ילדים ב רמה 2 כפר סירקין רון נדב
573 4.33 -3 13 10 3 נערות א שוהם עדי גרנק מעוז
574 4.33 -3 39 36 9 נוער א רמת גן רן שטרן
575 4.33 -11 13 2 3 נערים ב כפר סירקין עידו קזולה
576 4.33 -6 13 7 3 ילדים ג אזורי חן-דני יאקה עומר סקברר
577 4.33 -6 13 7 3 נערים א גלי השרון ארנון הגלילי
578 4.33 -2 13 11 3 נערים ב צפון גליל תבור טהר אדמוני
579 4.33 -1 13 12 3 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין אליה כהן צדק-4
580 4.33 -6 13 7 3 ילדים ג בית אריה איתי לוי-בית אריה-לא פעיל
581 4.33 -21 39 18 9 ילדים ג מרכז הטניס רמת השרון דניאל צפר
582 4.33 -11 13 2 3 נערים ב צפון אלוני יצחק+גבעת עדה איתי לב
583 4.36 -9 48 39 11 נערות ג רמה 1 גלי השרון שרון חלד
584 4.36 -23 48 25 11 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין ינאי מלכה
585 4.38 -16 35 19 8 3/4 מגרש בוגרים גבעת חיים שחר אורלנד
586 4.38 -5 35 30 8 נוער ב רעננה איליי נמש
587 4.38 -14 35 21 8 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה שירה נקב
588 4.38 -2 35 33 8 נערים ב צפון קיסריה דניאל לוזון
589 4.38 -21 35 14 8 3/4 מגרש צעירים הפועל ת''''א שאול בוסי
590 4.38 -23 35 12 8 נערים ב רעננה נדב קניג
591 4.4 -9 22 13 5 ילדים ג רחובות שלו שרגאי
592 4.4 -8 22 14 5 ילדים ג צפון עכו אדיר הרוש
593 4.4 -8 44 36 10 נוער ב צפון הפועל נוף הגליל מגיד תותרי-3
594 4.4 -22 44 22 10 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין גיא שגיא
595 4.4 -15 44 29 10 נערות ג רמה 2 טניס המושבה יובל הלר
596 4.4 -8 22 14 5 ילדים ב רמה 2 כפר הס ינאי לוק
597 4.4 -9 44 35 10 נערים א אקדמיה לטניס תא ליאל עמר
598 4.4 -9 22 13 5 נערים ב טניס קלאב נועם טננבאום
599 4.4 -15 22 7 5 3/4 צעירות O&O Tennis עדן קבקוב-2-לא פעילה
600 4.42 -25 53 28 12 נערים ב רמת גן יהלי רוזנפלד
601 4.42 -4 53 49 12 נערות ב מרכז הטניס רמת השרון ליהי דבוש
602 4.42 -12 53 41 12 נערים ב קאנטרי קלאב בני הרצליה דן פיטשון
603 4.43 -19 31 12 7 ילדים ב רמה 2 O&O Tennis רז פולקמן
604 4.43 -11 31 20 7 נערים ב הפועל ת''''א דניאל מלצר
605 4.43 -6 31 25 7 נערים ב O&O Tennis נועם גלר
606 4.43 -11 31 20 7 נערים ב קאנטרי כס איתי דהרי
607 4.44 -20 40 20 9 נערים ב הדר יוסף עמית שלומן
608 4.44 -15 40 25 9 ילדים ג אלוני יצחק+גבעת עדה נדב קולטון
609 4.44 -15 40 25 9 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון דני חוסטיק
610 4.45 -22 49 27 11 3/4 מגרש צעירים אביחיל סאשה ספירידונוב
611 4.45 -6 49 43 11 נערים א רעננה ליאם ליפשיץ
612 4.46 -14 58 44 13 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון יובל צוקר
613 4.5 -4 9 5 2 נערות ירוק אחר ניסיון
614 4.5 -4 9 5 2 ילדים ב רמה 2 אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס ניתאי תורתי-3
615 4.5 -4 9 5 2 ילדים ב רמה 2 בני ציון בצרה איתן גל
616 4.5 -12 45 33 10 נערים ב טניס קלאב גוזלן עומר-4
617 4.5 -1 18 17 4 נערים ב הפועל ת''''א איתי ברון
618 4.5 -4 9 5 2 ילדים ג צפון עכו הראל אגרונוב-4
619 4.5 -1 36 35 8 נערות ב מרכז הטניס יד אליהו עמנואלה הינומה
620 4.5 -6 27 21 6 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה איתן יוסף שמרלין
621 4.5 -1 9 8 2 נערים א מרכז הטניס יד אליהו גל אדר
622 4.5 -9 54 45 12 ילדים ב רמה 1 אסא ת''''א אופק קויומגדסקי
623 4.5 1 18 19 4 נוער א אסא ת''''א דניאל אשכנזי
624 4.5 -4 9 5 2 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין איתן בן יאיר
625 4.5 -25 54 29 12 נערים ג זיו מאיו טניסקלאב דניאל אלטר
626 4.5 -16 36 20 8 ילדים א מרכז הטניס יד אליהו יונתן קורן
627 4.5 -8 18 10 4 נערות ירוק קריית ראשון אמילי דרוזניק
628 4.5 -12 36 24 8 נערים ב כוכב יאיר הראל קובלנץ
629 4.5 -16 36 20 8 נערות ג רמה 2 מועדוני טניס דודי נודל עמית מורלי
630 4.55 -30 50 20 11 נערים ב קאנטרי כס עומרי גידלי
631 4.56 -3 73 70 16 נוער ב טניס המושבה עוז פונס
632 4.56 -7 41 34 9 נוער א מרכז הטניס ירושלים יהלי עודד פרידמן
633 4.57 2 32 34 7 נוער ב הפועל ת''''א רוניאל רובינציק לא פעיל
634 4.57 -2 32 30 7 נוער ב טניס המושבה סיידה אביתר לא פעיל
635 4.58 1 55 56 12 נוער ב הספורט הלבן מזור עומר טולדנו
636 4.58 -30 55 25 12 נערות א טניס המושבה נטע רן
637 4.6 -19 46 27 10 3/4 מגרש בוגרים גבעת חיים אריאל גולן
638 4.6 -10 46 36 10 נוער ב אלוני יצחק+גבעת עדה גיא ווגמן
639 4.6 -17 23 6 5 ילדים ג מרכז הטניס רמת השרון רבגד יואב 2+3
640 4.6 -2 23 21 5 נוער ב טניס המושבה נדב חמד
641 4.62 4 37 41 8 נערות ג רמה 1 גלי השרון ליאה אקסלר-2
642 4.62 -20 37 17 8 ילדים ב רמה 2 אסא ת''''א איתמר אנסקי
643 4.62 -17 37 20 8 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס יד אליהו אלה שני
644 4.62 -22 37 15 8 נערים ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס אוהד סננס
645 4.62 -30 37 7 8 נערים ב הפועל ת''''א יהונתן פריד 4
646 4.64 -43 51 8 11 ילדים ג מרכז הטניס רמת השרון אמיר קורמן
647 4.64 -31 51 20 11 3/4 מגרש צעירים מכבי צפון עידו מירלמן
648 4.67 -7 14 7 3 3/4 מגרש בוגרים מכבי צפון גיל בטר
649 4.67 -4 28 24 6 נערות ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס מינו אבני פרידמן
650 4.67 -2 14 12 3 נוער ב מכבי פת תומר לייזר-1
651 4.67 -27 42 15 9 נערים ג קאנטרי כס עודד אורטל
652 4.67 -1 14 13 3 נוער א כפר הס איתי סמרה
653 4.67 -3 14 11 3 ילדים ג צפון עכו נהוראי מיכאל צוברי -4
654 4.67 -34 56 22 12 ילדים א גלי השרון גושוע פלד
655 4.67 -13 14 1 3 ילדים ב רמה 2 כפר הס יונתן ברומר
656 4.67 -13 14 1 3 ילדים א צפון מרכז הטניס יקנעם שון יאנובר
657 4.67 -26 42 16 9 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון יובל לוי
658 4.67 -7 14 7 3 ילדים ג צפון מרכז הטניס חיפה מג'ד לבד
659 4.67 1 14 15 3 נערים ב גלי השרון איתן אקסלר-1
660 4.67 -14 28 14 6 ילדים ג מרכז הטניס רמת השרון עומרי שמש
661 4.67 2 42 44 9 נערות ג רמה 1 מרכז הטניס חיפה רוני פלדמן
662 4.67 -13 14 1 3 3/4 צעירות O&O Tennis יובל ליכטנשטיין-1
663 4.67 -13 14 1 3 נערות ג רמה 2 צפון עכו הדר ישראלוב-3
664 4.71 -18 33 15 7 נוער גן שמואל ניר שיאון
665 4.71 -7 33 26 7 נוער א טניס קלאב נעם שחר
666 4.71 -7 33 26 7 נוער ב טניס קלאב נדב וייצמן לא פעיל
667 4.73 -19 52 33 11 נערות ג רמה 2 מועדוני טניס דודי נודל הרבל חיים
668 4.75 -7 19 12 4 ילדים ג צפון אביחיל לירי רביד-4
669 4.75 -10 19 9 4 3/4 מגרש צעירים גלי השרון יהונתן כהן-3
670 4.75 -10 19 9 4 נערים ב הפועל ת''''א יואב פורמן
671 4.75 -10 19 9 4 נוער ב צפון הפועל נוף הגליל זכריא תותרי-3
672 4.75 -10 19 9 4 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון רותם רובינשטיין
673 4.75 3 38 41 8 נוער ב עיר הטניס גדרה יונתן אברגיל-2 לא פעיל
674 4.75 -3 38 35 8 נערות א בת ים עמית שחב לאופר
675 4.78 -11 43 32 9 נערים ב הפועל ת''''א ברק מאיר וולף
676 4.78 -29 43 14 9 3/4 מגרש צעירים גלי השרון עומר פילוסוף
677 4.79 -4 67 63 14 נערות ב קאנטרי כס נועה סידיס
678 4.79 -15 67 52 14 נוער ב סלעית רועי מנדלסון
679 4.8 -19 24 5 5 ילדים ב רמה 2 בני ציון בצרה יותם ירקוני
680 4.8 -21 24 3 5 נערים ב טניס קלאב ניב רומנו 5
681 4.8 -12 24 12 5 נערות ב רמת אליהו נעמה בוחניק
682 4.8 -9 24 15 5 3/4 מגרש צפון חוף הכרמל-מתן גורן עמרי אקדסמן-לא פעיל
683 4.8 -9 24 15 5 ילדים ב רמה 2 הפועל ת''''א דניאל גולד
684 4.8 1 24 25 5 נוער ב זיו מאיו טניסקלאב אלון גלפרין-2
685 4.8 -3 24 21 5 נוער א קריית ראשון יהונתן פייגל
686 4.8 -19 48 29 10 נוער ב מרכז הטניס יד אליהו עידן לוי
687 4.8 -8 24 16 5 נערים ב רמת אליהו איילון ונגר-2
688 4.83 -6 29 23 6 נערות ב קאנטרי רמת השרון עדן ערן-2+3
689 4.83 -18 29 11 6 נערות ג רמה 2 גלי ים סופיה שניידר
690 4.86 -13 34 21 7 נערות ירוק מרכז הטניס רמת השרון רונה עזרילביץ
691 4.86 -14 34 20 7 נערים ב הפועל ת''''א עמית כנעני
692 4.86 -25 34 9 7 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס נהריה ינאי אטיאס
693 4.86 -25 34 9 7 נערים ב O&O Tennis איתי סנה
694 4.88 -27 39 12 8 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין איתי סהר
695 4.89 -21 44 23 9 נערים א קאנטרי כס עומר ברעם
696 4.89 -25 44 19 9 נערים ג כפר סירקין גיא קורקוס
697 4.91 -39 54 15 11 ילדים א לוד דוד אלוני סטרודובסקי
698 4.91 -8 54 46 11 נערות ג רמה 1 קאנטרי כס רותם סידיס
699 5 -26 55 29 11 נערים ב רמת גן איתי שקליאר
700 5 -12 20 8 4 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון סער לוי
701 5 -6 10 4 2 נערים ב צפון גלי השרון גלעד קרן-3-צפון
702 5 -11 35 24 7 נוער טניסקול לירן וינטר
703 5 -5 35 30 7 נערים א אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס רועי שויער
704 5 -7 30 23 6 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון ינוביץ מישל
705 5 -6 10 4 2 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה יהונתן לוינזון-1
706 5 -24 40 16 8 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס קרית אונו כפיר ריבל
707 5 -6 10 4 2 נערים ב O&O Tennis דניאל מרגולין
708 5 -2 30 28 6 נערות א אביחיל נועה חיימוביץ-3
709 5 -16 50 34 10 נערות ג רמה 1 גלי השרון מאיה קירשנבאום-3+4+6
710 5 -4 10 6 2 נערים א מרכז הטניס קרית אונו רום ימין
711 5 -6 10 4 2 נערים ב יבנה עומר ואקנין
712 5 -18 30 12 6 ילדים ב רמה 2 כפר הס גיא אקלר
713 5 -12 20 8 4 ילדים ג צפון מרכז הטניס יקנעם תומר קוטלובקר
714 5 -17 35 18 7 נערים ב כפר הס סהר אביבי
715 5 -9 15 6 3 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה שחר סרולוביץ-1
716 5 -6 10 4 2 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה מיכל מוסיאונזיק-1
717 5 -12 25 13 5 נערים ב טניס המושבה יונתן דבש
718 5 -6 10 4 2 נערים ב צפון קיסריה תאי אלזנר תייר
719 5 -4 20 16 4 נוער ב צפון מרכז הטניס חיפה נתנאל שיטרית-1
720 5 -4 15 11 3 נערות ב עיר הטניס גדרה שירה קיסרי-1
721 5 -6 10 4 2 ילדים ג צפון עכו אורי סלע-4
722 5 -21 25 4 5 ילדים א כפר המכביה סמואל דיאמנט-4
723 5 -4 15 11 3 נוער ב גלי השרון מרום דיאמנט 2
724 5 -12 20 8 4 3/4 צעירות כפר שמריהו גילי חרד
725 5 -7 55 48 11 נוער ב הספורט הלבן מזור עומר שמעוני
726 5 -6 30 24 6 נוער א כפר סירקין אביב רוזלס
727 5 -9 15 6 3 ילדות O&O Tennis כשריאן עומר
728 5 -13 40 27 8 ילדים ב רמה 1 מרכז הטניס רמת השרון ניר גרניאק
729 5 -5 15 10 3 נוער א גלי השרון עידן בוחניק
730 5 -6 10 4 2 נערים ג אחר גיא חוטר-2
731 5 -12 20 8 4 נערים ב גלי השרון גלעד קרן-4
732 5 -12 20 8 4 ילדים ג טניסקול איתמר בן-רשי
733 5 -29 45 16 9 נערות ירוק כפר סירקין שירה שגיא
734 5 -4 10 6 2 נערים א רמת אליהו מיכאל גושצין
735 5 -6 10 4 2 נערים ג רחובות עמית ששון
736 5 -12 20 8 4 3/4 צעירות רחובות מיקה ויינגרטן-לא פעילה
737 5 -4 15 11 3 נערות ג רמה 1 מרכז הטניס רמת השרון נטע צור
738 5 -22 30 8 6 ילדים א בני ציון בצרה גבריאל מיסלוס
739 5 -46 55 9 11 3/4 מגרש צעירים אסא ת''''א נח ורטהיימר
740 5 -12 20 8 4 נערות ג רמה 2 אביחיל אלה ענבי
741 5 -6 10 4 2 נערים ב רמלה נועם כהן-2
742 5.1 -20 51 31 10 נערים א גלי השרון נבו גולן
743 5.1 -29 51 22 10 נערים ב מכבי פת אלכס סנדלר
744 5.1 -19 51 32 10 נוער ב סלעית עידן קטשר
745 5.12 -26 41 15 8 נערים א אביחיל איתמר מרילי
746 5.12 -25 41 16 8 נערים ב אזורי חן-דני יאקה רפאל דוד
747 5.12 -26 41 15 8 ילדים ג טניסקול דוד קגן
748 5.14 -10 36 26 7 נוער ב טניס המושבה רן ארנטראוט לא פעיל
749 5.14 -22 36 14 7 נערות ירוק טניס המושבה רומי בן עמי
750 5.14 -24 36 12 7 ילדים ג אביחיל לב רודוב
751 5.17 -20 31 11 6 3/4 מגרש צעירים גלי השרון ארז רון
752 5.17 -27 62 35 12 נוער ב סלעית עידו אפשטיין
753 5.17 -19 31 12 6 נערות ג רמה 1 גלי השרון סשה קוגן
754 5.17 -12 31 19 6 נערים א פולג סמואל גלר
755 5.2 -13 26 13 5 נערות א מרכז הטניס יד אליהו אודל זסלבסקי
756 5.22 -15 47 32 9 נערות ב טניס קלאב יוסף הילה 5
757 5.22 -32 47 15 9 נערים ג זיו מאיו טניסקלאב ארן דוד
758 5.25 -24 42 18 8 נערות ב כוכב יאיר ליסה גנדמן
759 5.25 -23 63 40 12 נוער ב טניס המושבה שגב קם
760 5.25 -26 42 16 8 נוער גן שמואל אסף זקס
761 5.25 -28 42 14 8 ילדים ב רמה 2 גלי השרון עמרי רוזנטל
762 5.25 -14 21 7 4 ילדות מרכז הטניס רמת השרון שני שטיימן
763 5.25 -14 21 7 4 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון יואב צסלה
764 5.29 -22 37 15 7 נערות ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס ליהי עקה זוהר
765 5.29 -31 37 6 7 ילדים ג בני ציון בצרה איתמר קרמר
766 5.29 -17 37 20 7 נערות ג רמה 1 מרכז הטניס רמת השרון רומי לכט
767 5.29 -14 37 23 7 נערים א מרה''''ט אשקלון ראם אלקיים
768 5.29 -9 37 28 7 נערים א אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס איתמר סמוכיאן
769 5.33 -1 16 15 3 נוער ב עיר הטניס גדרה ינאי כהן-1
770 5.33 -28 48 20 9 נערים ב טניס קלאב עומר להנר
771 5.33 -9 16 7 3 נערים ב צפון קאנטרי קלאב בני הרצליה יובל אלון צפון
772 5.33 -2 16 14 3 נוער ב צפון מרכז הטניס חיפה תומר דוד
773 5.33 -6 16 10 3 נערים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן אוראל סוקולבסקי-1
774 5.33 -4 16 12 3 נערים ב אלוני יצחק+גבעת עדה אלון אליהו-1
775 5.33 -9 16 7 3 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה וינטראוב יואב-2
776 5.33 -22 32 10 6 ילדים ב רמה 2 כפר הס יוגב פיין
777 5.33 -6 16 10 3 נוער ב הפועל ת''''א עדן קון
778 5.33 -17 32 15 6 נערים ב הוד השרון דין עזרא
779 5.38 -33 43 10 8 נערות ירוק אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס גאיה חורי
780 5.4 -25 27 2 5 ילדים א כפר המכביה מיכאל רוגצקי
781 5.4 -20 54 34 10 נוער ב טניס המושבה שחר גרשון
782 5.4 -25 27 2 5 3/4 בוגרות מכבי צפון כרמל דמרי
783 5.43 -28 38 10 7 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון נדב זימן
784 5.43 -13 38 25 7 נערות ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס יערה שבת
785 5.43 -19 38 19 7 נערים א מרכז הטניס יד אליהו ניב סלניקיו גפן
786 5.45 -23 60 37 11 נוער ב מרכז הטניס רמת השרון דור מאיר
787 5.45 -24 60 36 11 ילדים ב רמה 1 קאנטרי רמת השרון גיל שפר
788 5.5 -24 55 31 10 ילדים ב רמה 1 פולג sody lelloum dabi
789 5.5 -8 11 3 2 נערים ג אלוני יצחק+גבעת עדה עומרי צמח
790 5.5 -11 22 11 4 נערים ב טניס המושבה דן גבוביץ
791 5.5 -8 11 3 2 ילדים ב רמה 2 מכבי נתניה גיא פרי
792 5.5 -16 22 6 4 נערים ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס אפיק פתאל
793 5.5 -16 22 6 4 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס נהריה שחר מרינוב
794 5.5 -8 11 3 2 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה עדן מיחל-1
795 5.5 -16 22 6 4 ילדים ג צפון הפועל רמת אליהו עברון עילאי בר
796 5.5 -11 22 11 4 נערים ב הדר יוסף דניאל אלון
797 5.5 -8 11 3 2 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה כעמל עודה
798 5.5 -5 11 6 2 נערות ב אביחיל הב כהן-1
799 5.5 -28 44 16 8 נערים ב מרכז הטניס אופקים רון קורול
800 5.5 -8 11 3 2 3/4 מגרש בוגרים מרכז הטניס רמת השרון איתמר וינוגרד-4
801 5.5 -8 11 3 2 ילדים ג צפון עכו נריה סלע-4
802 5.5 -8 11 3 2 ילדים ג צפון אביחיל שחר דגן -4
803 5.5 -8 11 3 2 נערים ג שוהם גדי שקד -1
804 5.5 -19 33 14 6 נערות ב טניס המושבה שני ויטנברג
805 5.5 -8 11 3 2 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה שי אמסלם
806 5.5 -20 33 13 6 נוער א O&O Tennis עידו קליין
807 5.5 -8 11 3 2 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון עומרי שבתאי-2+5
808 5.5 -8 11 3 2 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון נועם בר-2
809 5.5 -12 22 10 4 נערים ב טניס קלאב נועם ממן
810 5.5 -16 22 6 4 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון דניאל הירש -2
811 5.57 -10 39 29 7 נערות טניס מאור מיטל נאוארו לא פעילה
812 5.57 -19 39 20 7 ילדים ב רמה 1 בני ציון בצרה פלג אסטר
813 5.57 -24 39 15 7 נערות ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס עומר איתן
814 5.62 -28 45 17 8 נוער ב טניס המושבה אייל שמולביץ
815 5.67 -22 34 12 6 נערות ג רמה 2 קריית ראשון מיקה ליידרמן
816 5.67 -40 51 11 9 ילדים ב רמה 2 רעננה איתי גרוסמן
817 5.67 -16 34 18 6 נערות ג רמה 1 קאנטרי קלאב בני הרצליה סיינה נתן בוקר
818 5.67 -12 17 5 3 ילדים א אקדמיה לטניס תא מתן עמרם-6
819 5.67 -3 17 14 3 נערות ב טניס קלאב אופיר אמיר-1
820 5.7 -30 57 27 10 נערות ג רמה 1 O&O Tennis שחר אשכנזי
821 5.7 -21 57 36 10 נוער ב טניס המושבה אסף גרנות
822 5.71 -21 40 19 7 נוער ב טניס מאור עידו מנצור
823 5.73 -27 63 36 11 ילדים ב רמה 1 מכבי צפון רוני בזל
824 5.75 -23 46 23 8 נוער סביון מעיין טנצר
825 5.78 -20 52 32 9 נערות ב בת ים פרייג סטפני
826 5.8 -36 58 22 10 נוער ב O&O Tennis איתי אלישיב
827 5.8 -14 29 15 5 נערות ב גלי השרון תמר גרוכר
828 5.83 -38 70 32 12 נערות א אלוני יצחק+גבעת עדה לוטן רונן
829 5.83 -11 35 24 6 נערים א כפר הס אלון ברנד
830 5.86 -16 41 25 7 נערות ב מרכז הטניס רמת השרון ליה קופרמן
831 5.86 -22 41 19 7 נערות רעננה נעמה לוי לא פעילה
832 5.88 -38 47 9 8 נערות ג רמה 2 אחר נועה זרוק
833 5.89 -28 53 25 9 נערות א רמת אליהו שלי נינה קרמר
834 5.9 -36 59 23 10 נערות א בת ים סטפני סוקולוב
835 6 -6 12 6 2 נוער מכבי צפון גיא אהרון 2
836 6 -10 12 2 2 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה עידן שטנברג-2
837 6 -4 6 2 1 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה לב רוגוליוב
838 6 -10 12 2 2 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו איתן רובינשטיין
839 6 -20 24 4 4 נערים ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס רפי פלוסקר-לא פעיל
840 6 -5 6 1 1 נערות ג רמה 1 אשדוד יא מיילי סבידינסקי-2
841 6 -18 24 6 4 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו נועם פנקס
842 6 -11 12 1 2 נערים ב מרכז הטניס רמת השרון דניאל שיף-1
843 6 -16 24 8 4 נערות ב גלי השרון תמר רוזנצויג
844 6 -5 12 7 2 ילדים ב רמה 1 אקדמיה בנגב איתמר נוריאל
845 6 -10 12 2 2 3/4 מגרש צעירים הוד השרון בן נאור
846 6 -18 24 6 4 נערות ב טניס המושבה ליאורה גולברט
847 6 -11 18 7 3 נוער ב שוהם אורי דור 2
848 6 -12 12 0 2 נוער ב גן שמואל יונתן יואל רמון
849 6 -15 24 9 4 נערים א אשדוד יא פיודור גרום
850 6 -10 12 2 2 ילדים ג צפון אביחיל לב רודוב-3
851 6 -7 12 5 2 נוער א אלוני יצחק+גבעת עדה מעיין אליאש
852 6 -18 24 6 4 ילדים ב רמה 1 מכבי נתניה מרק פטרמן
853 6 -8 12 4 2 נערות א טניס מאור מיטל נאוארו
854 6 -26 36 10 6 נערות ב טניס קלאב שירה אשד-4
855 6 -7 12 5 2 נערות א רעננה עדי שן
856 6 -7 18 11 3 נערות ג רמה 1 קאנטרי כס יעל מטלנקוב
857 6 -12 12 0 2 נוער א טניס המושבה רועי זאגא
858 6 -6 12 6 2 נערים ב גלי השרון מלכה נדב-1
859 6 -9 12 3 2 נערות ג רמה 1 טניס קלאב הילה סייג-2
860 6 -10 12 2 2 ילדים א מרכז הטניס רמת השרון רני באשי
861 6 -2 6 4 1 נערות ג רמה 1 צפון מרכז הטניס חיפה מאיה בכית
862 6 -5 12 7 2 נוער א הפועל ת''''א רוניאל רובינציק
863 6 -7 12 5 2 נערים ב אלוני יצחק+גבעת עדה אלון מידן
864 6 -36 48 12 8 נערות ג רמה 1 צהלה גלינה ניקול סימבירסקי
865 6 -11 12 1 2 נוער ב גולדן טניס דני פלדמן-1
866 6 -8 12 4 2 נערים ב עיר הטניס גדרה גלעד רבוי
867 6 -20 24 4 4 נערות ג רמה 2 בת ים רומי שפירא
868 6 -15 24 9 4 נוער ב צפון גליל תבור ארטיום קפלון-3
869 6 -11 12 1 2 נערות ג רמה 1 טניס קלאב עדי שוורץ
870 6 -14 18 4 3 נוער ב צפון מרכז הטניס נהריה אילן מגלניק-2
871 6 -14 24 10 4 ילדים ב רמה 1 גן שמואל אלון מאירי
872 6 -8 12 4 2 נערים ב קאנטרי כס אריאל נונה-3
873 6 -15 30 15 5 נוער א טניס המושבה סיידה אביתר
874 6 -30 36 6 6 נערים ג זיו מאיו טניסקלאב יונתן אדרי
875 6 -12 12 0 2 נערות ב מרכז הטניס רמת השרון ליאור אהרוני -1
876 6 -8 12 4 2 נוער אלוני יצחק+גבעת עדה עופרי ברק
877 6 -16 18 2 3 נערות ג רמה 1 צפון קיסריה שירה פורת
878 6 -7 12 5 2 נוער ב ביה''''ס לטניס שר יואב אחאי
879 6 -12 12 0 2 נוער ב אלוני יצחק+גבעת עדה אלון כהן
880 6 -18 24 6 4 נערים א מרכז הטניס יד אליהו ניצן כהן
881 6 -17 30 13 5 נערות א גלי השרון מיקה תמיר-3
882 6 -14 18 4 3 ילדים ג אלוני יצחק+גבעת עדה גיא שידלובסקי לא פעיל
883 6 -10 12 2 2 ילדים ב רמה 2 כפר הס מור מונבלט
884 6 -34 36 2 6 נערות ב מכבי צפון עזרן שירה
885 6 -12 12 0 2 נערות ב הפועל ת''''א אגם אלון
886 6 -7 12 5 2 נוער ב מכבי צפון עמית חתוכה
887 6 -4 12 8 2 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו דביר צאליח
888 6 -30 42 12 7 נערות ב רמת אליהו הילה טל
889 6 -19 24 5 4 ילדים ב רמה 1 גלי השרון נבו פרידמן
890 6 -10 30 20 5 נערים א O&O Tennis דור שחם
891 6 -7 12 5 2 ילדים ב רמה 1 רמת אליהו בנימין בקר
892 6 -12 12 0 2 נערות ג רמה 1 מרכז הטניס רמת השרון יובל אהרוני-1
893 6 -24 42 18 7 נערות ג רמה 1 גלי השרון דניאל גלסווין
894 6 -18 30 12 5 נערות א רעננה נעמה לוי
895 6 -11 18 7 3 נוער ב צפון מרכז הטניס חיפה ארתור רודקין-1
896 6 -43 60 17 10 נוער ב הספורט הלבן מזור שליו פרץ
897 6 -7 18 11 3 נוער ב צפון מרכז הטניס חיפה גיא דהרי-1
898 6 -10 12 2 2 נערים ב צפון הפועל נוף הגליל בובטקו דוד-1
899 6 -17 24 7 4 נוער ב גלי השרון דניאל לאופר
900 6 -23 30 7 5 נערות א טניס המושבה יהודית גירץ
901 6 -10 30 20 5 נוער ב טניס קלאב זיו יהלומי-2+4
902 6 -15 24 9 4 ילדים ב רמה 1 אשדוד יא עילאי כהן רפאלי
903 6 -11 12 1 2 נוער ב בת ים שילב מזרחי-1
904 6 -7 12 5 2 נוער ב קאנטרי כס בועז אברהמוב
905 6 -11 12 1 2 נערות ב טניס קלאב נטע לבנט לוי
906 6 -14 30 16 5 נערות ב אלוני יצחק+גבעת עדה ליהיא חכם
907 6 -11 12 1 2 נערות ג רמה 1 מרכז הטניס חיפה דניאל מרגוליס
908 6 -10 12 2 2 3/4 מגרש צעירים כפר סירקין רון ציתיאת
909 6 -18 24 6 4 נוער בת ים יוסי קריחלי
910 6 -32 48 16 8 נערים א O&O Tennis מייקל סאנין
911 6 -21 30 9 5 נערים ב גלי השרון עומר גרונברג-1+3
912 6.11 -37 55 18 9 נערים א מרכז הטניס יד אליהו עומר בנוולגי
913 6.12 -42 49 7 8 נערות ג רמה 2 סלעית תמר ראובן
914 6.12 -42 49 7 8 ילדים ב רמה 2 רעננה יואב בוקק
915 6.14 -29 43 14 7 נערות ב יבנה לינוי לוי
916 6.17 -31 37 6 6 נערים ב סלעית עומרי פרג
917 6.2 -27 62 35 10 נערות ב קאנטרי כס הילה כהן
918 6.33 -34 38 4 6 ילדים א בני ציון בצרה דן אוליבר
919 6.5 -24 26 2 4 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין איתי כוכב-3
920 6.5 -12 13 1 2 3/4 מגרש צעירים לוד אמיתי מטטוב-לא פעיל
921 6.5 -12 13 1 2 ילדים ב צפון טבעון נועם בר און-לא פעיל
922 6.5 -12 13 1 2 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה נועה קרימר
923 6.5 -12 13 1 2 נערים ב צפון מרכז הטניס רמת השרון אורי קרן-3
924 6.5 -12 13 1 2 ילדים ב רמה 2 קאנטרי קלאב בני הרצליה רן דרורי 2
925 6.5 -12 13 1 2 ילדים ב רמה 2 רעננה איתן משה
926 6.5 -6 13 7 2 נוער א טניס קלאב אלון צוקר
927 6.5 -19 26 7 4 נערים ב רעננה אופיר רוב
928 6.67 -6 20 14 3 נוער א טניס קלאב נדב ויצמן
929 6.67 -7 20 13 3 נוער ב קאנטרי כס עמית נוי
930 6.75 -26 27 1 4 ילדים ג בני ציון בצרה מיכאל לוי-בצרה
931 6.8 -33 34 1 5 ילדים א לוד אמיתי מטטוב
932 7 -14 14 0 2 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה אמיל אוזבנד-2
933 7 -14 14 0 2 ילדים ב רמה 2 רעננה אדם קפלוביץ-4
934 7 -14 14 0 2 נערים ג שוהם נדב כהן-1
935 7 -14 14 0 2 נערים ב מכבי נתניה אייל כהן-4
936 7 -28 28 0 4 3/4 מגרש צעירים אסא ת''''א עומר ברזילי