השחקן עם הכי פחות הפסדים בממוצע במשחק השחקן עם הכי הרבה משחקים השחקן עם הפרש משחקונים הכי גדול השחקן עם הכי פחות הפסדים השחקן עם הכי הרבה נצחונות השחקן עם ס"כ ניקוד הכי גדול של כל התחרויות



מיקום ס"כ ניקוד בכל תחרויות ממוצע הפסדים במפגש ס"כ הפרש משחקונים הפסדים נצחונות ס"כ משחקים קטגוריה מועדון שם
1 2.38 85 69 154 29 ילדים ג מרכז הטניס ירושלים עילאי מורלי
2 2.04 85 57 142 28 נערים ב אורנית אלון ג׳ורג׳י
3 1.78 101 48 149 27 ילדים ג פארק מים רעות רועי שומכר
4 1.5 104 39 143 26 נערים ג מרכז הטניס יד אליהו עוז סגל
5 3.2 46 80 126 25 נערים ג מועדוני טניס דודי נודל יואב אוסטרו
6 2.12 75 53 128 25 נערות ב בת ים מיי שרה משל
7 2.24 71 56 127 25 3/4 מגרש צעירים קאנטרי כס יובל זאבי
8 1.8 94 45 139 25 נערים ב טניס קלאב איתמר פרי
9 1.48 58 37 95 25 נערים א מרכז הטניס יד אליהו עדי יוסף אלבך
10 2.78 44 64 108 23 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון שחף אדיר
11 2 69 46 115 23 ילדים א מכבי פת עומר יונה
12 2.61 44 60 104 23 נערים א אורנית אור רבי
13 2.3 57 53 110 23 נערים ב קאנטרי כס גיא צור
14 2.48 69 57 126 23 נערות ג רמה 1 מכבי נתניה מישל רודמן
15 3.43 22 79 101 23 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס יד אליהו עידן לושקרייב
16 2.86 37 63 100 22 נערים ב טניסקול אורי עטייה
17 3.32 45 73 118 22 נערות ב פולג גלי גתי
18 3.05 7 67 74 22 נערים ג כפר סירקין עוז לחן
19 2.36 59 52 111 22 נערות ירוק O&O Tennis מיה קדם
20 1.95 80 43 123 22 נערות ב בת ים מעין לבנה
21 1.68 83 37 120 22 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו רום ימין-לא פעיל
22 2.95 22 62 84 21 ילדים ג קאנטרי קלאב בני הרצליה עמית כליף
23 2 26 42 68 21 נערים ב טניס קלאב אייל שיפוני-6
24 3.1 40 65 105 21 ילדים א מרכז הטניס רמת השרון תום מיזן
25 2.43 39 51 90 21 נערים ב מרכז הטניס ירושלים רואי דובר
26 2.81 37 59 96 21 ילדים ב רמה 2 כפר סירקין איתי גליק
27 2.48 36 52 88 21 ילדים א גלי השרון טוני מולדובן
28 3.35 27 67 94 20 נערות ב בת ים עמית אשכנזי
29 2.2 45 44 89 20 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס יד אליהו אבנר הגאי
30 3.15 31 63 94 20 נערות ירוק מרכז הטניס רמת השרון רומי ששון
31 2.55 28 51 79 20 ילדים ב רמה 2 מכבי פת רון אברהמוב
32 3.3 32 66 98 20 נערות ג רמה 2 אלוני יצחק+גבעת עדה ענבר אופיר
33 2.9 36 58 94 20 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון הילה ששון
34 3.65 31 73 104 20 נערות א רמת אליהו אביטל מיסז׳ניקוב
35 2.5 27 50 77 20 נערים א כפר סירקין יותם שניידר
36 2.45 54 49 103 20 ילדים ב רמה 1 O&O Tennis אריאל אלישע
37 2.8 11 56 67 20 נערים ג מרכז הטניס יד אליהו איתן פניגזון
38 2 60 40 100 20 נערים ב טופ טניס אורי חיימי
39 0.75 68 15 83 20 ילדים ב רמה 2 אקדמיה לטניס תא בן דוד אלקיים
40 2.68 29 51 80 19 ילדים ב רמה 2 גלי השרון מעיין רון
41 3.05 23 58 81 19 3/4 מגרש בוגרים גבעת חיים נועם ארבל
42 2.79 44 53 97 19 נערים ג כפר סירקין יונתן דבורסקי
43 3.68 37 70 107 19 נערות א מרכז הטניס רמת השרון רוני נעים
44 3.47 20 66 86 19 נערות א טניס קלאב שי להב
45 3.11 28 59 87 19 ילדים ג מרכז הטניס רמת השרון איתמר רייז
46 2.58 23 49 72 19 ילדים ב רמה 2 טופ טניס דור פרטוק
47 2.68 12 51 63 19 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון עומר שטינברג
48 3.05 33 58 91 19 נערות ג רמה 1 אורנית נויה רבי
49 3.68 19 70 89 19 נערות ב מרכז הטניס יד אליהו גרימברג מאילי
50 2.16 42 41 83 19 נערים ב גלי השרון רפאל חנקין
51 2.89 28 52 80 18 נערות ב קאנטרי כס נועה כהנא
52 2.72 21 49 70 18 נערים א O&O Tennis רועי זילברברג
53 3.33 18 60 78 18 נערים א גולדן טניס טל רוזנצוייג
54 1.17 73 21 94 18 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון מיקה טרלו
55 3 11 54 65 18 3/4 מגרש בוגרים מכבי צפון רון אפשטיין
56 2.11 53 38 91 18 נערות ירוק טניסקול ליה פרידמן
57 2.61 18 47 65 18 ילדים א גן שמואל גנאים גיאד
58 2.5 51 45 96 18 נוער טניס המושבה גיא מוריאן
59 3.11 19 56 75 18 ילדים ב רמה 1 קאנטרי רמת השרון אלון פרל
60 2.72 29 49 78 18 נערים ב ד.ב.ביה''''ס לטניס אוהד כהן-6
61 3.28 22 59 81 18 נוער טניס המושבה עודד מוסקט
62 2.22 51 40 91 18 3/4 מגרש בוגרים שוהם עזרא יואב
63 2.61 25 47 72 18 נערים ב כפר סירקין אופיר פריווה
64 1.39 25 25 50 18 ילדים ב רמה 2 כפר סירקין נדב חביבי-לא פעיל
65 3.67 12 66 78 18 נערות ירוק אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס שירי חורי
66 3.59 14 61 75 17 ילדים ב רמה 1 הפועל ת''''א עומרי ורדי
67 4.29 10 73 83 17 נערים א כפר סירקין איתמר שניידר
68 2.59 44 44 88 17 נערות ירוק מרכז הטניס יד אליהו אביגיל ליברמן
69 2.29 21 39 60 17 3/4 מגרש צעירים אזורי חן-דני יאקה בן מגקוב
70 2.82 9 48 57 17 ילדים ב רמה 2 אלוני יצחק+גבעת עדה יואב פיינר
71 2.88 51 49 100 17 נערות ג רמה 1 רעננה נטע ירון
72 3.06 8 52 60 17 נערים א פולג אוניל אורמן
73 3.35 6 57 63 17 נערים ב טניסקול אביב מורידי
74 3.47 14 59 73 17 נערים ב O&O Tennis דניאל מימון
75 2.88 24 49 73 17 נערים ב הדר יוסף אדם דליד
76 3.12 11 53 64 17 נערות ירוק מרכז הטניס אופקים עדי קורול
77 3.24 19 55 74 17 נוער אשדוד יא חיים שימשילשוילי
78 2.59 32 44 76 17 3/4 מגרש צעירים מכבי צפון אביב עזר
79 2.59 16 44 60 17 ילדים ב רמה 2 רעננה אורי מילר
80 3.41 8 58 66 17 ילדים ב רמה 1 הדר יוסף אצלאן לירון
81 2.59 31 44 75 17 נערים ג כפר סירקין אלמוג צביקלר פראג
82 3.65 7 62 69 17 ילדים א מרכז הטניס רמת השרון אורי פיין
83 2.59 7 44 51 17 נערות ג רמה 2 בת ים אמילי אבאזיאנסקי
84 2.12 58 36 94 17 נערים ב מרכז הטניס יד אליהו ניצן כהן-לא פעיל
85 3.29 -8 56 48 17 ילדים ג טניס המושבה מתן סדון
86 2.88 34 46 80 16 נוער ב טניס קלאב יהונתן אלקיים
87 3.81 6 61 67 16 נערות ג רמה 1 אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס שיר גרינשטיין
88 2.88 9 46 55 16 ילדים ב רמה 2 אלוני יצחק+גבעת עדה אביב פרי
89 3.44 17 55 72 16 נערות א אלוני יצחק+גבעת עדה נועם מרחב
90 2.75 27 44 71 16 נערות א מרכז הטניס קרית אונו שני רותם
91 4.19 -1 67 66 16 נוער ב טניס קלאב יהלי גת
92 2.81 9 45 54 16 נערות ירוק טניסקול מיכל קוסטנקו
93 2.5 40 40 80 16 3/4 מגרש צעירים כפר סירקין רום פשכצקי
94 3.06 1 49 50 16 ילדים ג גלי ים אור בכר
95 1.88 45 30 75 16 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס יד אליהו תמר סמואל
96 2.75 6 44 50 16 ילדים ב רמה 2 טניסקול גלעד סגל
97 2.81 38 45 83 16 נערות ג רמה 2 רמלה סופיה ליזו-6
98 3.69 6 59 65 16 נערות ב טניס המושבה ליה סקורקה
99 3.25 11 52 63 16 3/4 מגרש צעירים גלי השרון אורי ראובני
100 2.5 16 40 56 16 ילדים א קאנטרי כס איתי גידלי
101 3.56 3 57 60 16 ילדים ג אזורי חן-דני יאקה דניאל משען
102 4.56 -3 73 70 16 נוער ב טניס המושבה עוז פונס
103 3.25 18 52 70 16 3/4 מגרש צעירים כפר סירקין בן סויסה
104 3.44 20 55 75 16 ילדים ג מכבי נתניה ניר ענבר
105 2.67 20 40 60 15 נערים ב טניס המושבה ליאור טנפילוב
106 3.27 10 49 59 15 3/4 מגרש צעירים בת ים דוד מיכאל בקלייניק
107 1.87 17 28 45 15 נערים ב O&O Tennis אסף כהן
108 3.07 8 46 54 15 נערים ב טניסקול מתן סווירי
109 3.67 2 55 57 15 ילדים א גלי השרון שי דובינסקי
110 3.2 18 48 66 15 ילדים ג אזורי חן-דני יאקה יואב דוידי
111 3.53 -7 53 46 15 ילדים ג אזורי חן-דני יאקה עומרי נבון
112 2.67 27 40 67 15 נערות ג רמה 2 רעננה זוהר רוזנבאך
113 3.93 4 59 63 15 ילדים א טניס קלאב גילי פרי
114 3.8 4 57 61 15 נערות ג רמה 1 אביחיל מאיה נדליקוביץ
115 2.87 23 43 66 15 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס ירושלים עידן וילסקר
116 3.53 21 53 74 15 נערים א מרכז הטניס יד אליהו אורי בן ארי
117 3.2 13 48 61 15 נערות ב טניסקול נועה מונוסוב
118 3.67 -3 55 52 15 נערים ב מרכז הטניס רמת השרון אורי גלבנדורף
119 3 11 42 53 14 ילדים א בני ציון בצרה גיא וקס
120 3.57 -23 50 27 14 ילדים ג טניס המושבה אביב זיזוב
121 2.5 9 35 44 14 ילדים ב רמה 2 כפר הס עומר פסטר
122 3.57 -18 50 32 14 נערות ירוק טניס המושבה רותם שונשול
123 1.64 61 23 84 14 נוער ב הפועל ת''''א עדי ווגנר ארב לא פעיל
124 3.14 -2 44 42 14 נערים ג כפר סירקין הראל לוין
125 3.21 -10 45 35 14 3/4 מגרש צעירים בני הרצליה נועם רנסקי
126 1.86 25 26 51 14 3/4 צעירות בת ים נעמי אידיסיס
127 1.93 28 27 55 14 נערים ב רמת אליהו אוראל ישראל
128 4.79 -15 67 52 14 נוער ב סלעית רועי מנדלסון
129 2.93 17 41 58 14 ילדים א מכבי נתניה בן סוחוביצקי
130 3.5 8 49 57 14 ילדים ב רמה 1 קאנטרי רמת השרון ליבי לוי
131 3.07 45 43 88 14 נערות ג רמה 1 הפועל ת''''א ליאור יעבץ
132 4 -28 56 28 14 ילדים ג טניסקול אריאל עמנואל
133 4.79 -4 67 63 14 נערות ב קאנטרי כס נועה סידיס
134 1.29 27 18 45 14 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס יד אליהו רפאל גזית
135 2.57 24 36 60 14 ילדים ב רמה 2 עיר הטניס גדרה ניר פרידנפלד
136 3.29 -27 46 19 14 3/4 צעירות מכבי נתניה סופיה קורוסטשבסקי
137 3.86 0 54 54 14 נערות ב טניס המושבה דניאלה סטרוביסקי
138 4 -20 56 36 14 נוער טניסקול אוריין פפנוב
139 4.14 -18 58 40 14 נערות ירוק טניס המושבה ניקול וסלי
140 3.5 -7 49 42 14 ילדים א כפר סירקין עומר שגיא
141 3.64 10 51 61 14 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון יאיר סגלוביץ
142 1.79 21 25 46 14 3/4 צעירות גלי השרון נועם רון-לא פעילה
143 2.36 36 33 69 14 3/4 מגרש בוגרים גלי השרון רונאל רימון
144 3.71 -10 52 42 14 ילדים א אביחיל אוריה זאק
145 1.93 23 27 50 14 נערים א O&O Tennis ירדן גמליאל
146 3.57 18 50 68 14 נערות ג רמה 2 אלוני יצחק+גבעת עדה נויה דרום
147 2.29 42 32 74 14 נערים ג כפר סירקין עידו קזולה-לא פעיל
148 3.14 22 44 66 14 נוער ב הוד השרון יהלי שווארץ
149 3.5 -4 49 45 14 נערים א קאנטרי קלאב בני הרצליה יובל גרינבאום
150 3.5 -5 49 44 14 נערים א הוד השרון יונתן לינהרט
151 3.64 -8 51 43 14 נערים ב כפר הס בן אברמסון
152 2.69 18 35 53 13 ילדים ג קאנטרי כס גיא דגה-3+4+5
153 1.85 31 24 55 13 נערות הדר יוסף נועה מאיר לא פעילה
154 2.62 23 34 57 13 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה ליטל בן משה
155 2.31 3 30 33 13 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס יד אליהו נדב ברעם
156 3.31 -3 43 40 13 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון ליעם אדירי
157 2.38 34 31 65 13 נערים ג כפר סירקין יואב ארד-לא פעיל
158 2.54 41 33 74 13 ילדים ג צפון מרכז הטניס נהריה דניאל חסקי-6
159 3.15 11 41 52 13 נערות א מרכז הטניס יד אליהו נטע צרניחובסקי
160 3.77 5 49 54 13 נערים ב קאנטרי קלאב בני הרצליה איתי אימברמן
161 2.38 44 31 75 13 ילדים ג יפו עמית לוי-יפו-6
162 3.69 1 48 49 13 ילדים ב רמה 1 רמלה יותם מור
163 3.85 -8 50 42 13 נערות ג רמה 2 אביחיל מיה פלוטקין
164 2.46 7 32 39 13 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס קרית אונו הילה מישל
165 3.38 -2 44 42 13 נערות ירוק מרכז הטניס רמת השרון רומי אלחנני
166 3.62 -10 47 37 13 נערים ב טניס קלאב איתי אלישע
167 1.62 29 21 50 13 ילדים א מיתר אורי פרחי
168 1.54 34 20 54 13 3/4 בוגרות מכבי צפון תומי פלדמן
169 3.31 -9 43 34 13 נערים ג טניס המושבה אביב שמואלי
170 3.23 -7 42 35 13 ילדים ב רמה 2 כפר סירקין ניר בר אור
171 3.15 4 41 45 13 נערים ב כפר הס ברק ענבר
172 3.92 -4 51 47 13 3/4 מגרש בוגרים מכבי צפון איתי ויסר
173 3.92 -9 51 42 13 3/4 מגרש בוגרים מכבי צפון אורי מירלמן
174 4.23 -11 55 44 13 נערות ב עיר הטניס גדרה אודליה זילברמן
175 4.46 -14 58 44 13 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון יובל צוקר
176 3.46 12 45 57 13 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון דיוויד רוזנשטיין-2+3
177 3.77 10 49 59 13 נוער ב מכבי פת רפאל חלופוביץ
178 0.54 66 7 73 13 3/4 מגרש צעירים אסא ת''''א יוני סטרטינר לא פעיל
179 2.85 -10 37 27 13 ילדים ב רמה 2 כפר הס אורן אהברמסון
180 2.85 24 37 61 13 נערים ב קאנטרי כס גיא שניאור
181 3.38 7 44 51 13 נערים ב טניס המושבה יהלי מאירוביץ
182 3.69 16 48 64 13 ילדים ב רמה 1 אזורי חן-דני יאקה אריאל מויאל
183 4.5 -9 54 45 12 ילדים ב רמה 1 אסא ת''''א אופק קויומגדסקי
184 3.42 6 41 47 12 נערות ב אקדמיה לטניס אשדוד אגם בן שושן
185 2.92 20 35 55 12 ילדים ג צפון מרכז הטניס יקנעם אמיתי סוויסה-3
186 3.33 -1 40 39 12 נערות ירוק מרכז הטניס יד אליהו יונית רובין
187 3.92 0 47 47 12 ילדים ב רמה 2 צהלה אהרון אפלשטיין
188 3.75 -2 45 43 12 נערים ב הפועל ת''''א נועם נעמד
189 3.17 5 38 43 12 ילדים ב רמה 1 קאנטרי רמת השרון עמית חן
190 3.67 -1 44 43 12 נערים ב טניס המושבה נועם שרצר
191 4.67 -34 56 22 12 ילדים א גלי השרון גושוע פלד
192 3.08 27 37 64 12 נוער ב צפון מרכז הטניס חיפה הראל מיכאלי
193 3 24 36 60 12 ילדים ג כפר סירקין רון נדב-לא פעיל
194 3.67 -6 44 38 12 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון נורית לוי
195 3.42 13 41 54 12 ילדים ב רמה 1 קאנטרי כס נדב כרמי
196 4.5 -25 54 29 12 נערים ג זיו מאיו טניסקלאב דניאל אלטר
197 2.58 1 31 32 12 3/4 בוגרות מכבי צפון נויה צחובוי
198 5.17 -27 62 35 12 נוער ב סלעית עידו אפשטיין
199 3.25 2 39 41 12 נוער פולג אוון חזן
200 2.5 37 30 67 12 נוער ב גלי השרון רעי רון לא פעיל
201 3.17 12 38 50 12 ילדים ג צפון מרכז הטניס יקנעם תור רוזן
202 3.92 -26 47 21 12 נערות ירוק מרכז הטניס יד אליהו יהלי ישראל
203 4.42 -4 53 49 12 נערות ב מרכז הטניס רמת השרון ליהי דבוש
204 3.42 -3 41 38 12 נערים ב מרכז הטניס ירושלים איתי ברנע
205 4.58 -30 55 25 12 נערות א טניס המושבה נטע רן
206 4.42 -12 53 41 12 נערים ב קאנטרי קלאב בני הרצליה דן פיטשון
207 3.17 2 38 40 12 ילדים ב רמה 2 קאנטרי כס עידן רוכמן
208 3.92 -19 47 28 12 נערים ג טניס המושבה תומר קנט
209 3 21 36 57 12 נערות ג רמה 2 רמת אליהו אלין רזון
210 2.67 18 32 50 12 ילדים ב רמה 2 אסא ת''''א תם נרדיני
211 1.83 45 22 67 12 נוער ב סביון אורי גרבלסקי-3 לא פעיל
212 2.83 -4 34 30 12 ילדות מרכז הטניס רמת השרון ינוביץ מישל-לא פעילה
213 3 12 36 48 12 נערים א אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס נועם בצלאל
214 5.83 -38 70 32 12 נערות א אלוני יצחק+גבעת עדה לוטן רונן
215 3.92 -11 47 36 12 נערים ג זיו מאיו טניסקלאב דניאל צדוק
216 4.58 1 55 56 12 נוער ב הספורט הלבן מזור עומר טולדנו
217 5.25 -23 63 40 12 נוער ב טניס המושבה שגב קם
218 3.67 25 44 69 12 נערות א הדר יוסף נועה מאיר
219 3.83 8 46 54 12 נערות א מרכז הטניס יד אליהו יולי בן שושן
220 2.58 36 31 67 12 נוער א גלי השרון רעי רון
221 1.58 49 19 68 12 ילדים א אקדמיה בנגב איתמר נוריאל-לא פעיל
222 2.25 27 27 54 12 נערות א טניס קלאב רותם קרויטורו
223 4.33 -16 52 36 12 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו עומר וולף
224 3.83 -16 46 30 12 ילדים ב רמה 2 טופ טניס איבו קריי
225 3.58 -4 43 39 12 נערים ב קאנטרי קלאב בני הרצליה אלון לופוביץ
226 3.33 -9 40 31 12 נערים א ביה''''ס לטניס שר עמית פלדמן
227 1.92 15 23 38 12 נערים ב אביחיל עומר פורת
228 4.42 -25 53 28 12 נערים ב רמת גן יהלי רוזנפלד
229 3.08 12 37 49 12 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין אביעד רוזנטל שמחי
230 2.17 10 26 36 12 נערים א פולג יהונתן שחק 6
231 1.67 20 20 40 12 ילדים ב רמה 2 אלוני יצחק+גבעת עדה ניר סטרהובסקי
232 3.17 -4 38 34 12 ילדים ב רמה 2 בני ציון בצרה אייל וקס
233 4.09 -18 45 27 11 נערות ירוק מרכז הטניס יד אליהו גסמין לוי קוזמיץ
234 2.91 -8 32 24 11 נערים ג כפר סירקין רום קיסר
235 3.82 -22 42 20 11 3/4 מגרש צעירים רמת אליהו סהר פניגר
236 4.36 -23 48 25 11 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין ינאי מלכה
237 3.45 2 38 40 11 ילדים ב רמה 2 מכבי צפון איתמר גיסמר
238 3.18 9 35 44 11 ילדים ג כפר סירקין עמית לוי-לא פעיל
239 2.91 1 32 33 11 נערים ג גבעתיים יונתן פטקוביץ
240 4.45 -22 49 27 11 3/4 מגרש צעירים אביחיל סאשה ספירידונוב
241 3.91 -21 43 22 11 נערות ג רמה 2 רעננה שחר אבידן
242 3.55 -5 39 34 11 נערים ג מרכז הטניס יד אליהו יותם שפיר
243 5.45 -24 60 36 11 ילדים ב רמה 1 קאנטרי רמת השרון גיל שפר
244 3.82 0 42 42 11 ילדים ג טניס המושבה ליעד רחימי
245 2.91 1 32 33 11 נערים א בני ציון בצרה אורי טייגמן
246 3.73 -16 41 25 11 ילדים ג טניס המושבה ינאי צרפתי
247 4.64 -43 51 8 11 ילדים ג מרכז הטניס רמת השרון אמיר קורמן
248 3.45 -7 38 31 11 3/4 מגרש צעירים כפר סירקין רום מלכא
249 3.09 21 34 55 11 3/4 מגרש צעירים בית אריה יאיר מירן-לא פעיל
250 4.64 -31 51 20 11 3/4 מגרש צעירים מכבי צפון עידו מירלמן
251 4.27 -12 47 35 11 3/4 מגרש צעירים בני הרצליה אדם פרייזלר
252 3.64 -14 40 26 11 נערים ב הפועל ת''''א אדם מרגלית
253 3.64 3 40 43 11 נערות ג רמה 1 O&O Tennis מיכל נאמן
254 4.09 -9 45 36 11 נערים ג טניסקול דניאל שליזרמן
255 4.55 -30 50 20 11 נערים ב קאנטרי כס עומרי גידלי
256 5 -7 55 48 11 נוער ב הספורט הלבן מזור עומר שמעוני
257 4.91 -8 54 46 11 נערות ג רמה 1 קאנטרי כס רותם סידיס
258 4.73 -19 52 33 11 נערות ג רמה 2 מועדוני טניס דודי נודל הרבל חיים
259 4.45 -6 49 43 11 נערים א רעננה ליאם ליפשיץ
260 3.18 -3 35 32 11 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון עידן גיזונטרמן
261 3.36 6 37 43 11 נערות ג רמה 2 מכבי נתניה אנה ברזין
262 5.45 -23 60 37 11 נוער ב מרכז הטניס רמת השרון דור מאיר
263 3.73 -13 41 28 11 ילדים א גלי ים יונתן כהן
264 3 17 33 50 11 נוער ב O&O Tennis עידו קליין לא פעיל
265 4.36 -9 48 39 11 נערות ג רמה 1 גלי השרון שרון חלד
266 3.55 -10 39 29 11 נערים ג כפר סירקין איתי בר אור
267 4.09 -3 45 42 11 נערים א O&O Tennis קדם קבסו
268 4.09 -14 45 31 11 נערים ב הפועל ת''''א אורי מרקס
269 5 -46 55 9 11 3/4 מגרש צעירים אסא ת''''א נח ורטהיימר
270 3.82 -14 42 28 11 נערות ג רמה 2 טניס המושבה תמר אריסטוב
271 3.36 21 37 58 11 3/4 מגרש צפון חוף הכרמל-מתן גורן טל גונן לא פעיל
272 4.18 -19 46 27 11 ילדים ג O&O Tennis מעין פלדהקר
273 5 -26 55 29 11 נערים ב רמת גן איתי שקליאר
274 3.91 -9 43 34 11 נערים ב טניס המושבה רון פייגין
275 2.18 22 24 46 11 נערים ב הפועל ת''''א גיא איל
276 4.91 -39 54 15 11 ילדים א לוד דוד אלוני סטרודובסקי
277 2.91 7 32 39 11 ילדים ג אלוני יצחק+גבעת עדה יפתח גולדווסר
278 3.91 -8 43 35 11 ילדים ג צפון הפועל רמת אליהו עברון איתי קדוש
279 3.18 -7 35 28 11 נערים ג כפר סירקין איתמר גלברג
280 5.73 -27 63 36 11 ילדים ב רמה 1 מכבי צפון רוני בזל
281 4.27 -19 47 28 11 נערות ג רמה 2 אלוני יצחק+גבעת עדה ליה שגב
282 2.91 32 32 64 11 נוער ב צפון הפועל רמת אליהו עברון איל להב
283 4.09 -17 45 28 11 נערות ג רמה 2 טניס המושבה נויה שנטל
284 4 -10 44 34 11 נערים ג טניס המושבה ליאור פאל
285 3.4 3 34 37 10 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה מאיה הנדלסמן-3
286 3.8 11 38 49 10 נוער ב רמת גן רן שטרן לא פעיל
287 3.2 7 32 39 10 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה דניאלה נקב
288 3.9 -11 39 28 10 ילדים א אביחיל ארי אולניק
289 5 -16 50 34 10 נערות ג רמה 1 גלי השרון מאיה קירשנבאום-3+4+6
290 3 9 30 39 10 נערות א קאנטרי כס רוני כץ
291 3.6 -14 36 22 10 ילדים ג הפועל ת''''א יואב קדוש
292 6 -43 60 17 10 נוער ב הספורט הלבן מזור שליו פרץ
293 2 27 20 47 10 נערים א O&O Tennis יונתן ברלס
294 3.4 -4 34 30 10 ילדים ב רמה 2 אזורי חן-דני יאקה ג׳וני זילברמן
295 4.6 -19 46 27 10 3/4 מגרש בוגרים גבעת חיים אריאל גולן
296 3.3 -3 33 30 10 3/4 מגרש צעירים קאנטרי כס שחר אורבך
297 5.8 -36 58 22 10 נוער ב O&O Tennis איתי אלישיב
298 4 -10 40 30 10 נערות רעננה עדי שן לא פעילה
299 2.7 19 27 46 10 ילדים א אשדוד יא קווין קולנר 3
300 5.9 -36 59 23 10 נערות א בת ים סטפני סוקולוב
301 4.8 -19 48 29 10 נוער ב מרכז הטניס יד אליהו עידן לוי
302 2.8 8 28 36 10 נערים ג כפר שמריהו צבי סוסקין
303 5.1 -29 51 22 10 נערים ב מכבי פת אלכס סנדלר
304 4.1 -6 41 35 10 3/4 מגרש צעירים O&O Tennis שגיא אלפסי
305 4.6 -10 46 36 10 נוער ב אלוני יצחק+גבעת עדה גיא ווגמן
306 4.4 -22 44 22 10 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין גיא שגיא
307 2.8 18 28 46 10 נערים ב טניס קלאב יונתן אבן
308 5.7 -30 57 27 10 נערות ג רמה 1 O&O Tennis שחר אשכנזי
309 4.4 -8 44 36 10 נוער ב צפון הפועל נוף הגליל מגיד תותרי-3
310 5.7 -21 57 36 10 נוער ב טניס המושבה אסף גרנות
311 4.3 -21 43 22 10 נערות ג רמה 2 גלי השרון שפט יעל
312 3.6 -20 36 16 10 נערים ג מועדוני טניס דודי נודל עידן בן יהודה
313 2.3 25 23 48 10 ילדים ג צפון אלוני יצחק+גבעת עדה גיא שידלובסקי צפוו
314 3.5 13 35 48 10 נוער א מועדוני טניס דודי נודל דניאל הרצנו
315 3.9 -21 39 18 10 ילדים ב רמה 2 טניס קלאב עמרי פרי
316 3.7 -5 37 32 10 נערים ב טניס קלאב טל אנגלמאיר
317 3.9 -3 39 36 10 ילדים ב רמה 1 גלי השרון יונתן נתיב
318 3.9 -12 39 27 10 נערים ב טניס המושבה עופרי חן
319 1.8 42 18 60 10 נערות ג רמה 2 O&O Tennis מיכל נאמן-4-לא פעילה
320 3.3 6 33 39 10 נוער ב טניס קלאב אלון אלטשולר-2 לא פעיל
321 1 36 10 46 10 נערים ב מרכז הטניס רמת השרון איתמר אפרון
322 3.8 -14 38 24 10 ילדים ג צפון טבעון אורי כץ
323 6.2 -27 62 35 10 נערות ב קאנטרי כס הילה כהן
324 1.7 35 17 52 10 נערות ב גלי השרון מיה כהן-2
325 4 -22 40 18 10 3/4 מגרש צעירים O&O Tennis מעיין ברק
326 2.8 7 28 35 10 3/4 צעירות O&O Tennis אמה קדם-לא פעילה
327 4.5 -12 45 33 10 נערים ב טניס קלאב גוזלן עומר-4
328 5.5 -24 55 31 10 ילדים ב רמה 1 פולג sody lelloum dabi
329 4.3 -7 43 36 10 3/4 מגרש בוגרים בת ים יונתן רוזייב
330 4.4 -15 44 29 10 נערות ג רמה 2 טניס המושבה יובל הלר
331 4.4 -9 44 35 10 נערים א אקדמיה לטניס תא ליאל עמר
332 3.4 3 34 37 10 נערות ב גלי השרון שירי יעקב
333 3.2 -3 32 29 10 נערים ב הפועל ת''''א אריאל שושני
334 5.4 -20 54 34 10 נוער ב טניס המושבה שחר גרשון
335 3.1 13 31 44 10 נערות ג רמה 2 צפון עכו בארי עמיר-לא פעיל
336 3.4 6 34 40 10 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו בן מאור
337 5.1 -20 51 31 10 נערים א גלי השרון נבו גולן
338 1.7 37 17 54 10 נערים ב מרכז הטניס רמת השרון טל בן עמי
339 4.1 -13 41 28 10 נערות ירוק מרכז הטניס רמת השרון דניאל צבעון
340 5.1 -19 51 32 10 נוער ב סלעית עידן קטשר
341 3.22 7 29 36 9 3/4 צעירות O&O Tennis כשריאן עומר-לא פעילה
342 4.78 -29 43 14 9 3/4 מגרש צעירים גלי השרון עומר פילוסוף
343 3.78 -8 34 26 9 ילדים א גלי ים לוי איתן
344 4.89 -21 44 23 9 נערים א קאנטרי כס עומר ברעם
345 3 -2 27 25 9 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון פסל ארי-4+5
346 5.78 -20 52 32 9 נערות ב בת ים פרייג סטפני
347 4.33 -3 39 36 9 נוער א רמת גן רן שטרן
348 1.56 29 14 43 9 נוער הוד השרון יואב לינהרט
349 2.22 2 20 22 9 נערים ב רמת גן אוריה שנוני
350 3.22 12 29 41 9 3/4 מגרש צעירים O&O Tennis יונתן וידל-לא פעיל
351 2.44 -2 22 20 9 ילדים ב רמה 2 אסא ת''''א גלעד סלע
352 3.22 13 29 42 9 נערים ב צפון אלוני יצחק+גבעת עדה אלון אליהו
353 3.44 1 31 32 9 3/4 בוגרות רחובות עדן רבין
354 4.56 -7 41 34 9 נוער א מרכז הטניס ירושלים יהלי עודד פרידמן
355 2.56 17 23 40 9 נערים ב הפועל ת''''א איתמר אשכנזי-1+3
356 3.11 24 28 52 9 נערות ב אקדמיה לטניס תא יעל נאור-3+4+5
357 5.22 -15 47 32 9 נערות ב טניס קלאב יוסף הילה 5
358 4.78 -11 43 32 9 נערים ב הפועל ת''''א ברק מאיר וולף
359 3.56 -2 32 30 9 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס ירושלים עומר יוחאי
360 4.33 -21 39 18 9 ילדים ג מרכז הטניס רמת השרון דניאל צפר
361 3.56 -15 32 17 9 נערים ג טניס המושבה עומר זהבי
362 4.89 -25 44 19 9 נערים ג כפר סירקין גיא קורקוס
363 3.89 -9 35 26 9 נערים ב צפון עכו גיא צוקרמן-4
364 3.89 -7 35 28 9 נערים א גולדן טניס מייק סטולר
365 2.67 8 24 32 9 ילדים ג קריית ראשון אדר הלוי
366 3 14 27 41 9 נוער ב קריית ראשון יהונתן פייגל לא פעיל
367 4 6 36 42 9 ילדים ב רמה 2 מכבי פת דורון הירש 5
368 4.67 -26 42 16 9 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון יובל לוי
369 3.89 -2 35 33 9 נוער ב גן שמואל סהר רוזנברג-2 לא פעיל
370 4.44 -15 40 25 9 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון דני חוסטיק
371 3.89 8 35 43 9 נוער ב כפר סירקין אביב רוזלס לא פעיל
372 6.11 -37 55 18 9 נערים א מרכז הטניס יד אליהו עומר בנוולגי
373 5 -29 45 16 9 נערות ירוק כפר סירקין שירה שגיא
374 2.22 29 20 49 9 נערים ג טניס המושבה יונתן דבש-לא פעיל
375 3.33 -8 30 22 9 ילדים ג רמת אליהו נועם יוסופוב
376 3.78 -3 34 31 9 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס נהריה אופיר קאהן
377 1 26 9 35 9 3/4 צעירות גלי השרון דניאל לויצקי-לא פעילה
378 4.44 -15 40 25 9 ילדים ג אלוני יצחק+גבעת עדה נדב קולטון
379 5.89 -28 53 25 9 נערות א רמת אליהו שלי נינה קרמר
380 5.33 -28 48 20 9 נערים ב טניס קלאב עומר להנר
381 4 -15 36 21 9 נערות ירוק קריית ראשון ענבר ישר
382 3.44 4 31 35 9 3/4 מגרש צעירים O&O Tennis נועם קליפר
383 1.89 10 17 27 9 ילדים ב רמה 2 כפר סירקין רועי אייל
384 5.22 -32 47 15 9 נערים ג זיו מאיו טניסקלאב ארן דוד
385 3.11 19 28 47 9 3/4 מגרש צפון גליל תבור טהר אדמוני לא פעיל
386 2.89 13 26 39 9 3/4 מגרש צפון חוף הכרמל-מתן גורן אורי בן ישי-2 לא פעיל
387 3.11 2 28 30 9 ילדים ב רמה 2 O&O Tennis עמית אנגלהרד
388 3.78 -10 34 24 9 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון רונה עמור
389 3 10 27 37 9 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס נהריה יעל סט
390 2.89 8 26 34 9 ילדים ב רמה 1 O&O Tennis תימור גרינשפון
391 3.67 5 33 38 9 נוער ב טניס קלאב נועם קפלון
392 5.67 -40 51 11 9 ילדים ב רמה 2 רעננה איתי גרוסמן
393 4.67 -27 42 15 9 נערים ג קאנטרי כס עודד אורטל
394 2.78 11 25 36 9 ילדים א מרכז הטניס רמת השרון סימון פסל-4
395 4.67 2 42 44 9 נערות ג רמה 1 מרכז הטניס חיפה רוני פלדמן
396 3.44 -17 31 14 9 ילדים א צפון הפועל נוף הגליל אנדרו תותרי-6
397 3.89 2 35 37 9 נערים א פולג לני חזן
398 4.44 -20 40 20 9 נערים ב הדר יוסף עמית שלומן
399 3.56 7 32 39 9 נערות ב קאנטרי כס ענבר חנוך
400 3.44 9 31 40 9 ילדים ג מרכז הטניס רמת השרון איתי לוי-רמת השרון
401 2 10 16 26 8 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון אדם שנער
402 4.5 -16 36 20 8 ילדים א מרכז הטניס יד אליהו יונתן קורן
403 4.12 1 33 34 8 נערים א O&O Tennis עומרי זילברברג
404 2.5 11 20 31 8 נוער ב טניס קלאב אלון צוקר לא פעיל
405 2.62 -2 21 19 8 ילדות O&O Tennis עדן שץ-4
406 3.25 -9 26 17 8 ילדים ב רמה 2 עיר הטניס גדרה איתי מנשה5
407 4.5 -1 36 35 8 נערות ב מרכז הטניס יד אליהו עמנואלה הינומה
408 2.5 23 20 43 8 נוער ב טניס קלאב נעם שחר לא פעיל
409 3.12 -5 25 20 8 נערים ב אסא ת''''א נדב אורצקי
410 4.38 -23 35 12 8 נערים ב רעננה נדב קניג
411 4.75 3 38 41 8 נוער ב עיר הטניס גדרה יונתן אברגיל-2 לא פעיל
412 1.5 20 12 32 8 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס ירושלים שי ברגר
413 6 -36 48 12 8 נערות ג רמה 1 צהלה גלינה ניקול סימבירסקי
414 3.12 6 25 31 8 נוער ב גלי השרון עידן בוחניק לא פעיל
415 5 -13 40 27 8 ילדים ב רמה 1 מרכז הטניס רמת השרון ניר גרניאק
416 2.38 15 19 34 8 נערים ג קאנטרי קלאב בני הרצליה דויד קוטליארוב
417 4.5 -12 36 24 8 נערים ב כוכב יאיר הראל קובלנץ
418 4.62 -20 37 17 8 ילדים ב רמה 2 אסא ת''''א איתמר אנסקי
419 4.38 -5 35 30 8 נוער ב רעננה איליי נמש
420 3.88 -6 31 25 8 נערים ב טניס קלאב אורי יפרח
421 4.25 -21 34 13 8 נערים ב בני הרצליה יהל פתל
422 5.62 -28 45 17 8 נוער ב טניס המושבה אייל שמולביץ
423 3.88 4 31 35 8 נוער ב קאנטרי קלאב בני הרצליה עמית ליכטמן לא פעיל
424 5.25 -28 42 14 8 ילדים ב רמה 2 גלי השרון עמרי רוזנטל
425 3.25 4 26 30 8 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו אופק רותם
426 4.75 -3 38 35 8 נערות א בת ים עמית שחב לאופר
427 6.12 -42 49 7 8 ילדים ב רמה 2 רעננה יואב בוקק
428 3.25 1 26 27 8 נערות ירוק רמלה סטפני שאהין
429 3.62 2 29 31 8 ילדים ב רמה 1 אקדמיה לטניס תא רון נדיון
430 5.12 -25 41 16 8 נערים ב אזורי חן-דני יאקה רפאל דוד
431 0.75 32 6 38 8 נוער ב הפועל ת''''א רון רוזינגר לא פעיל
432 4.5 -16 36 20 8 נערות ג רמה 2 מועדוני טניס דודי נודל עמית מורלי
433 3.88 -18 31 13 8 ילדים א אביחיל יונתן מרילי
434 5.5 -28 44 16 8 נערים ב מרכז הטניס אופקים רון קורול
435 5.12 -26 41 15 8 נערים א אביחיל איתמר מרילי
436 3.75 -8 30 22 8 נערים ב גלי השרון גיא פרוש
437 2.62 19 21 40 8 נערות ב הפועל ת''''א רומי דנינו
438 2.88 0 23 23 8 נערים ב גלי השרון רז מאונטר
439 2.88 -4 23 19 8 ילדים ג מרכז הטניס יד אליהו טום כוחי
440 4.25 5 34 39 8 נוער ב אסא ת''''א גלעד חי אוטולנגי לא פעיל
441 1.62 17 13 30 8 נערים ב מרכז הטניס יד אליהו אורי פוליאק
442 6 -32 48 16 8 נערים א O&O Tennis מייקל סאנין
443 5 -24 40 16 8 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס קרית אונו כפיר ריבל
444 3.12 14 25 39 8 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה רון קורניצקי
445 2.25 19 18 37 8 נוער ב מכבי פת יונתן נמירוף לא פעיל
446 1.38 32 11 43 8 3/4 מגרש בוגרים גלי השרון שחר ורסנו
447 3.88 4 31 35 8 ילדים א בית אריה יאיר מירן
448 5.88 -38 47 9 8 נערות ג רמה 2 אחר נועה זרוק
449 4.38 -16 35 19 8 3/4 מגרש בוגרים גבעת חיים שחר אורלנד
450 4.62 -17 37 20 8 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס יד אליהו אלה שני
451 5.25 -26 42 16 8 נוער גן שמואל אסף זקס
452 5.12 -26 41 15 8 ילדים ג טניסקול דוד קגן
453 4.62 4 37 41 8 נערות ג רמה 1 גלי השרון ליאה אקסלר-2
454 3.75 8 30 38 8 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס יקנעם אורי קרמר
455 4.38 -2 35 33 8 נערים ב צפון קיסריה דניאל לוזון
456 5.25 -24 42 18 8 נערות ב כוכב יאיר ליסה גנדמן
457 4.38 -14 35 21 8 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה שירה נקב
458 4.12 -22 33 11 8 נערות ג רמה 2 טניס המושבה משי גולדשטיין
459 4 -17 32 15 8 נערים ג טניסקול אריאל אשכנזי
460 5.38 -33 43 10 8 נערות ירוק אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס גאיה חורי
461 4.62 -22 37 15 8 נערים ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס אוהד סננס
462 4.38 -21 35 14 8 3/4 מגרש צעירים הפועל ת''''א שאול בוסי
463 4.88 -27 39 12 8 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין איתי סהר
464 4.62 -30 37 7 8 נערים ב הפועל ת''''א יהונתן פריד 4
465 4 -15 32 17 8 נערות ג רמה 2 טניס המושבה יהלי זיו וקנין
466 5.75 -23 46 23 8 נוער סביון מעיין טנצר
467 3 8 24 32 8 נערים א O&O Tennis ליהוא בן פרץ-4
468 3.12 15 25 40 8 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון איתן צ'רני
469 3.25 21 26 47 8 נוער א הפועל ת''''א רון רוזינגר
470 2 3 16 19 8 3/4 צעירות מועדוני טניס דודי נודל עמית הגין
471 3.62 -7 29 22 8 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה שי אמסלם-3
472 3.75 -11 30 19 8 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון רונה מעוז
473 6.12 -42 49 7 8 נערות ג רמה 2 סלעית תמר ראובן
474 5.43 -19 38 19 7 נערים א מרכז הטניס יד אליהו ניב סלניקיו גפן
475 5.29 -14 37 23 7 נערים א מרה''''ט אשקלון ראם אלקיים
476 3.57 7 25 32 7 נוער ב גלי השרון יהונתן סיגלסקי לא פעיל
477 6 -24 42 18 7 נערות ג רמה 1 גלי השרון דניאל גלסווין
478 4.43 -11 31 20 7 נערים ב הפועל ת''''א דניאל מלצר
479 4 1 28 29 7 נערות ג רמה 1 מרכז הטניס רמת השרון אגם שירן
480 5.29 -9 37 28 7 נערים א אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס איתמר סמוכיאן
481 5 -5 35 30 7 נערים א אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס רועי שויער
482 4.43 -6 31 25 7 נערים ב O&O Tennis נועם גלר
483 3.43 -6 24 18 7 ילדים ב רמה 2 כפר הס יובל צבי רביב רייזמן
484 3 18 21 39 7 נוער ב אסא ת''''א דניאל אשכנזי לא פעיל
485 6.14 -29 43 14 7 נערות ב יבנה לינוי לוי
486 3.86 -2 27 25 7 נערים ב הפועל ת''''א יונתן צציק
487 4.14 -7 29 22 7 ילדים ג גלי ים עידו נבו
488 5.29 -17 37 20 7 נערות ג רמה 1 מרכז הטניס רמת השרון רומי לכט
489 3.29 -4 23 19 7 נערים ב רעננה רותם שגיא
490 3.57 6 25 31 7 נערים ב רעננה דניאל דודקין
491 3.43 -6 24 18 7 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון לני זיו
492 5.43 -13 38 25 7 נערות ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס יערה שבת
493 5.57 -19 39 20 7 ילדים ב רמה 1 בני ציון בצרה פלג אסטר
494 5.29 -31 37 6 7 ילדים ג בני ציון בצרה איתמר קרמר
495 4.29 -8 30 22 7 נערים ג קריית ראשון דור בש
496 6 -30 42 12 7 נערות ב רמת אליהו הילה טל
497 3 1 21 22 7 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה מישל סרופים
498 4 6 28 34 7 נערות ג רמה 1 רעננה נגה בר שלום-2
499 4.86 -25 34 9 7 נערים ב O&O Tennis איתי סנה
500 2.57 8 18 26 7 3/4 מגרש צעירים O&O Tennis רז לבנון
501 5.57 -24 39 15 7 נערות ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס עומר איתן
502 5.43 -28 38 10 7 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון נדב זימן
503 3.29 8 23 31 7 ילדים ג אלוני יצחק+גבעת עדה נועם לוי-לא פעיל
504 5 -17 35 18 7 נערים ב כפר הס סהר אביבי
505 4.86 -25 34 9 7 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס נהריה ינאי אטיאס
506 5.86 -16 41 25 7 נערות ב מרכז הטניס רמת השרון ליה קופרמן
507 5.29 -22 37 15 7 נערות ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס ליהי עקה זוהר
508 4 0 28 28 7 נערות ג רמה 1 רעננה מילה מולדובן
509 5.14 -22 36 14 7 נערות ירוק טניס המושבה רומי בן עמי
510 4.29 -17 30 13 7 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון תור לוי 2+3+4+5
511 4.71 -7 33 26 7 נוער ב טניס קלאב נדב וייצמן לא פעיל
512 3.57 5 25 30 7 ילדים ב רמה 1 מרכז הטניס רמת השרון נדב קראוס
513 4.71 -18 33 15 7 נוער גן שמואל ניר שיאון
514 4.57 -2 32 30 7 נוער ב טניס המושבה סיידה אביתר לא פעיל
515 3.29 -4 23 19 7 ילדים ג מרכז הטניס רמת השרון אורי ניר
516 3.14 8 22 30 7 נערות ג רמה 1 גלי השרון נוגה ליבר
517 2.71 11 19 30 7 נערות סביון עדי מישל-1
518 5.86 -22 41 19 7 נערות רעננה נעמה לוי לא פעילה
519 2.57 2 18 20 7 3/4 צעירות מרכז הטניס יד אליהו רות סמואל
520 5.14 -10 36 26 7 נוער ב טניס המושבה רן ארנטראוט לא פעיל
521 3 22 21 43 7 נערות ב גלי השרון ניקול יונטוב-1
522 3.86 -2 27 25 7 נוער ב כפר הס איתי סמרה לא פעיל
523 4.43 -19 31 12 7 ילדים ב רמה 2 O&O Tennis רז פולקמן
524 2.71 2 19 21 7 נערות ב גלי השרון שפייזמן סיון
525 5 -11 35 24 7 נוער טניסקול לירן וינטר
526 3.14 3 22 25 7 נערים ב מרכז הטניס יד אליהו אדר זורע אוגוסט
527 4.86 -13 34 21 7 נערות ירוק מרכז הטניס רמת השרון רונה עזרילביץ
528 3.14 7 22 29 7 נערים א מרכז הטניס קרית אונו עילאי נורמטוב-3
529 3.43 13 24 37 7 נוער ב אלוני יצחק+גבעת עדה מעיין אליאש לא פעיל
530 3.43 -6 24 18 7 ילדים א אקדמיה לטניס אשדוד נועם גמרוב-3
531 4.86 -14 34 20 7 נערים ב הפועל ת''''א עמית כנעני
532 2.43 10 17 27 7 ילדות גלי השרון דניאל לויצקי
533 3.86 -11 27 16 7 ילדים ב רמה 2 בני ציון בצרה נטע הלפרין
534 4.57 2 32 34 7 נוער ב הפועל ת''''א רוניאל רובינציק לא פעיל
535 5.14 -24 36 12 7 ילדים ג אביחיל לב רודוב
536 2.71 -1 19 18 7 ילדות O&O Tennis אמה קדם
537 4.71 -7 33 26 7 נוער א טניס קלאב נעם שחר
538 5.57 -10 39 29 7 נערות טניס מאור מיטל נאוארו לא פעילה
539 5.71 -21 40 19 7 נוער ב טניס מאור עידו מנצור
540 4.43 -11 31 20 7 נערים ב קאנטרי כס איתי דהרי
541 4 -14 24 10 6 נערים ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס אמיתי גרינר
542 4.67 -14 28 14 6 ילדים ג מרכז הטניס רמת השרון עומרי שמש
543 3.17 -9 19 10 6 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו דניאל ריפולד
544 3.83 -2 23 21 6 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון הראל בן אהרון-לא פעיל
545 5 -7 30 23 6 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון ינוביץ מישל
546 3.5 -14 21 7 6 נערים ב מרכז הטניס יד אליהו רון אגרנוב
547 2 15 12 27 6 3/4 מגרש בוגרים בית אריה איתי לוי-לא פעיל
548 6 -34 36 2 6 נערות ב מכבי צפון עזרן שירה
549 5.17 -20 31 11 6 3/4 מגרש צעירים גלי השרון ארז רון
550 3.83 7 23 30 6 נערים א ביה''''ס לטניס שר יאיר כהן
551 4.5 -6 27 21 6 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה איתן יוסף שמרלין
552 3.5 1 21 22 6 3/4 צעירות O&O Tennis עדן שץ-3-לא פעילה
553 5.17 -12 31 19 6 נערים א פולג סמואל גלר
554 2 2 12 14 6 ילדות גלי השרון נועם רון
555 1.33 28 8 36 6 נערות ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס מאיה להמן-2
556 3.5 13 21 34 6 ילדים ב רמה 1 הפועל ת''''א אורי סטרטינר-2-לא פעיל
557 1.33 28 8 36 6 נערים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן עדי יעקוב אוחיון-1
558 6 -26 36 10 6 נערות ב טניס קלאב שירה אשד-4
559 2.83 15 17 32 6 נוער א הפועל ת''''א עדי ווגנר ארב
560 4 6 24 30 6 נערים א אקדמיה לטניס תא אופיר אדר סקלי
561 5.67 -16 34 18 6 נערות ג רמה 1 קאנטרי קלאב בני הרצליה סיינה נתן בוקר
562 4.33 -5 26 21 6 נוער ב טניס המושבה רועי זאגא לא פעיל
563 5 -6 30 24 6 נוער א כפר סירקין אביב רוזלס
564 3 -6 18 12 6 ילדים ג O&O Tennis רז בן ציון
565 5.5 -20 33 13 6 נוער א O&O Tennis עידו קליין
566 4.83 -6 29 23 6 נערות ב קאנטרי רמת השרון עדן ערן-2+3
567 5.5 -19 33 14 6 נערות ב טניס המושבה שני ויטנברג
568 3.83 -9 23 14 6 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון איתמר קרוב
569 4 -8 24 16 6 נוער א אסא ת''''א גלעד חי אוטולנגי
570 3.5 -6 21 15 6 ילדים ב רמה 2 כפר סירקין עמית לוי
571 4.83 -18 29 11 6 נערות ג רמה 2 גלי ים סופיה שניידר
572 4 -10 24 14 6 ילדים א בת ים נועם מילר ינצקי
573 4.17 -12 25 13 6 3/4 בוגרות בת ים רומי שפירא-לא פעילה
574 3 3 18 21 6 3/4 מגרש צעירים בת ים נועם מילר ינצקי-לא פעיל
575 2.67 21 16 37 6 נוער ב אשדוד יא איתמר ממן-3
576 3.33 -4 20 16 6 3/4 מגרש צעירים הפועל ת''''א שמעון בוסי
577 3.67 3 22 25 6 ילדים א אקדמיה לטניס תא יוני סטרטינר
578 3.5 -2 21 19 6 ילדים א מרכז הטניס רמת השרון יצחק גלאור-3+4
579 3.33 6 20 26 6 נוער א מרכז הטניס יד אליהו ניתאי ניסנבוים לבון
580 6.33 -34 38 4 6 ילדים א בני ציון בצרה דן אוליבר
581 1 18 6 24 6 ילדים א צפון חוף הכרמל-מתן גורן אריאל מייזלן-2
582 5 -22 30 8 6 ילדים א בני ציון בצרה גבריאל מיסלוס
583 3.17 -8 19 11 6 ילדים א צפון טבעון מיכאל שביט
584 5 -18 30 12 6 ילדים ב רמה 2 כפר הס גיא אקלר
585 5.83 -11 35 24 6 נערים א כפר הס אלון ברנד
586 5.33 -22 32 10 6 ילדים ב רמה 2 כפר הס יוגב פיין
587 5.67 -22 34 12 6 נערות ג רמה 2 קריית ראשון מיקה ליידרמן
588 2.33 21 14 35 6 נערים ג טניס המושבה יהלי מאירוביץ-לא פעיל
589 5.33 -17 32 15 6 נערים ב הוד השרון דין עזרא
590 2.83 2 17 19 6 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה אלון רוזנברג-2
591 2 23 12 35 6 ילדים ג כפר סירקין רועי אייל-לא פעיל
592 5.17 -19 31 12 6 נערות ג רמה 1 גלי השרון סשה קוגן
593 6.17 -31 37 6 6 נערים ב סלעית עומרי פרג
594 4.67 -4 28 24 6 נערות ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס מינו אבני פרידמן
595 5 -2 30 28 6 נערות א אביחיל נועה חיימוביץ-3
596 2.83 5 17 22 6 נערים ג טניס המושבה נדב שריד-לא פעיל
597 2 5 12 17 6 נערים ג רמת אליהו ולאד פרסטיוק
598 6 -30 36 6 6 נערים ג זיו מאיו טניסקלאב יונתן אדרי
599 1.33 14 8 22 6 ילדים א צפון מרכז הטניס חיפה דוד ירמקבייב
600 2.5 6 15 21 6 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון רני באשי-לא פעיל
601 3.5 -5 21 16 6 נערים א מרכז הטניס יד אליהו איתי בילו
602 4.4 -8 22 14 5 ילדים ב רמה 2 כפר הס ינאי לוק
603 4 -3 20 17 5 נוער ב מרכז הטניס ירושלים יהלי עודד פרידמן לא פעיל
604 4.8 1 24 25 5 נוער ב זיו מאיו טניסקלאב אלון גלפרין-2
605 4.8 -9 24 15 5 3/4 מגרש צפון חוף הכרמל-מתן גורן עמרי אקדסמן-לא פעיל
606 4.2 -14 21 7 5 3/4 בוגרות בת ים מנזה דזינשוילי
607 4.8 -3 24 21 5 נוער א קריית ראשון יהונתן פייגל
608 6 -15 30 15 5 נוער א טניס המושבה סיידה אביתר
609 6 -18 30 12 5 נערות א רעננה נעמה לוי
610 4 2 20 22 5 נערות ג רמה 1 רמלה ירדן אביב-3
611 5.4 -25 27 2 5 ילדים א כפר המכביה מיכאל רוגצקי
612 6 -17 30 13 5 נערות א גלי השרון מיקה תמיר-3
613 6 -23 30 7 5 נערות א טניס המושבה יהודית גירץ
614 3.6 -7 18 11 5 ילדים ב רמה 2 קאנטרי כס איתי פיקמו
615 3.8 -10 19 9 5 נערות א טניס המושבה הילה עוזר
616 3.8 -6 19 13 5 נערים א אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס נועם שויער
617 6 -21 30 9 5 נערים ב גלי השרון עומר גרונברג-1+3
618 1.8 21 9 30 5 ילדים ב רמה 1 בני ציון בצרה אורי טייגמן-לא פעיל
619 0.4 16 2 18 5 ילדות מכבי נתניה אנה ברזין-לא פעיל
620 5.2 -13 26 13 5 נערות א מרכז הטניס יד אליהו אודל זסלבסקי
621 4.4 -8 22 14 5 ילדים ג צפון עכו אדיר הרוש
622 1.6 6 8 14 5 נערות ג רמה 2 אשדוד יא אורין קובה-3
623 6.8 -33 34 1 5 ילדים א לוד אמיתי מטטוב
624 4.8 -12 24 12 5 נערות ב רמת אליהו נעמה בוחניק
625 3.2 11 16 27 5 נוער אשדוד יא משה פטאש
626 3.8 -9 19 10 5 ילדים ג אביחיל שחר דגן
627 4.2 -6 21 15 5 3/4 מגרש בוגרים רחובות שלו שרגאי-לא פעיל
628 2.8 1 14 15 5 נערים א O&O Tennis עדן בר ארטבינסקי
629 2.2 6 11 17 5 3/4 מגרש צפון חוף הכרמל-מתן גורן יהב טויטו-לא פעיל
630 2.8 6 14 20 5 נערים ב צפון מרכז הטניס רמת השרון יובל גלילי-2
631 3.8 -9 19 10 5 ילדים ג אביחיל לירי רביד
632 2.6 6 13 19 5 3/4 בוגרות אחר ניסיון
633 3.6 4 18 22 5 ילדים ב רמה 1 אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס יונתן הורוביץ
634 4.4 -9 22 13 5 נערים ב טניס קלאב נועם טננבאום
635 4.4 -9 22 13 5 ילדים ג רחובות שלו שרגאי
636 1.8 16 9 25 5 3/4 מגרש צעירים אקדמיה לטניס תא מתן עמרם--לא פעיל
637 4.8 -9 24 15 5 ילדים ב רמה 2 הפועל ת''''א דניאל גולד
638 3.4 -5 17 12 5 ילדים ג גלי השרון ענבר שחר
639 6 -10 30 20 5 נערים א O&O Tennis דור שחם
640 2.6 8 13 21 5 3/4 מגרש צפון חוף הכרמל-מתן גורן הוד קייזלר-3 לא פעיל
641 4.8 -19 24 5 5 ילדים ב רמה 2 בני ציון בצרה יותם ירקוני
642 4.2 2 21 23 5 3/4 מגרש צפון חוף הכרמל-מתן גורן פלג אהוד-לא פעיל
643 2.4 12 12 24 5 נערות ב טניס לכולם נלי שאול 2
644 6 -14 30 16 5 נערות ב אלוני יצחק+גבעת עדה ליהיא חכם
645 3.8 -1 19 18 5 ילדים ג עיר הטניס גדרה לבני רועי-2
646 0.6 16 3 19 5 3/4 בוגרות אחר ניסיון
647 1.6 18 8 26 5 נוער ב מועדוני טניס דודי נודל דניאל הרצנו לא פעיל
648 1.2 22 6 28 5 נערים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן עידו סספורטה-1
649 1.8 21 9 30 5 נערות א שוהם הילי מרציאנו-1
650 5 -21 25 4 5 ילדים א כפר המכביה סמואל דיאמנט-4
651 4.2 -13 21 8 5 3/4 צעירות O&O Tennis דניאלה פירר-לא פעילה
652 4.6 -17 23 6 5 ילדים ג מרכז הטניס רמת השרון רבגד יואב 2+3
653 4.4 -15 22 7 5 3/4 צעירות O&O Tennis עדן קבקוב-2-לא פעילה
654 3.4 -5 17 12 5 ילדים ב רמה 2 כפר הס רוי אורן
655 3.6 9 18 27 5 נוער ב אלוני יצחק+גבעת עדה יוני דגן לא פעיל
656 3 10 15 25 5 ילדים ב רמה 1 כפר סירקין נדב חביבי
657 6 -10 30 20 5 נוער ב טניס קלאב זיו יהלומי-2+4
658 3.8 -6 19 13 5 ילדים ב רמה 1 מרכז הטניס קרית אונו אריאל נורמטוב-2
659 2.8 16 14 30 5 נערים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן דולב צויר לא פעיל
660 3.4 2 17 19 5 ילדים ג עיר הטניס גדרה ירדן באללי-2
661 3.2 -4 16 12 5 ילדים ב רמה 2 כפר הס רן בורנשטיין
662 5.4 -25 27 2 5 3/4 בוגרות מכבי צפון כרמל דמרי
663 3.4 -6 17 11 5 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס קרית אונו אלון אנוך
664 5.8 -14 29 15 5 נערות ב גלי השרון תמר גרוכר
665 4.8 -8 24 16 5 נערים ב רמת אליהו איילון ונגר-2
666 4.2 -8 21 13 5 נערים ב טניס המושבה נדב שריד
667 2.8 6 14 20 5 ילדים ג צפון מרכז הטניס חיפה יובל דנדיקר
668 5 -12 25 13 5 נערים ב טניס המושבה יונתן דבש
669 2.4 11 12 23 5 נערים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן עומר סספורטה-1
670 3.2 4 16 20 5 ילדים א צפון חוף הכרמל-מתן גורן טל גונן
671 3.6 12 18 30 5 נוער ב צפון מרכז הטניס חיפה אלעד קונקול-4
672 4 -5 20 15 5 נערים ב הפועל ת''''א לוקה שיש
673 4.6 -2 23 21 5 נוער ב טניס המושבה נדב חמד
674 2.2 10 11 21 5 ילדים א צפון גן שמואל גנאים גיאד-3-צפון
675 3 -1 15 14 5 נערים ב צפון טבעון זיו קורין פז
676 4.8 -21 24 3 5 נערים ב טניס קלאב ניב רומנו 5
677 6 -18 24 6 4 נערים א מרכז הטניס יד אליהו ניצן כהן
678 3.25 0 13 13 4 ילדים א צפון חוף הכרמל-מתן גורן אורי בן ישי-4
679 3.75 0 15 15 4 נוער ב עיר הטניס גדרה אריאל כהן-1
680 2 9 8 17 4 נערות ג רמה 2 טניס קלאב עדי שוורץ-לא פעילה
681 5.5 -12 22 10 4 נערים ב טניס קלאב נועם ממן
682 3.75 5 15 20 4 נערים ב גן שמואל שי שפע-1
683 6 -18 24 6 4 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו נועם פנקס
684 4.25 -1 17 16 4 ילדים ג פולג כרם אשר-4
685 6 -20 24 4 4 נערים ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס רפי פלוסקר-לא פעיל
686 3 -1 12 11 4 ילדים ג קאנטרי חולון סהר אלבז-5
687 6 -18 24 6 4 ילדים ב רמה 1 מכבי נתניה מרק פטרמן
688 4.25 -3 17 14 4 נערים ב אלוני יצחק+גבעת עדה אייל שפירא-לא פעיל
689 6 -14 24 10 4 ילדים ב רמה 1 גן שמואל אלון מאירי
690 4.75 -10 19 9 4 3/4 מגרש צעירים גלי השרון יהונתן כהן-3
691 2.5 3 10 13 4 3/4 בוגרות אחר ניסיון
692 5.5 -16 22 6 4 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון דניאל הירש -2
693 2.25 10 9 19 4 נערים ב טניס קלאב עידו שגב-2
694 5.25 -14 21 7 4 ילדות מרכז הטניס רמת השרון שני שטיימן
695 6 -18 24 6 4 נוער בת ים יוסי קריחלי
696 1.25 5 5 10 4 ילדים ג מרכז הטניס ירושלים לוי מיכאל-ירושלים-1
697 1.5 17 6 23 4 ילדים ג צפון אלוני יצחק+גבעת עדה נועם לוי
698 2.75 4 11 15 4 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה יובל וינטראוב
699 5 -12 20 8 4 3/4 צעירות כפר שמריהו גילי חרד
700 4 -4 16 12 4 נערים ב מרכז הטניס רמת השרון הראל בן אהרון
701 6 -19 24 5 4 ילדים ב רמה 1 גלי השרון נבו פרידמן
702 3.75 1 15 16 4 נערים ב בני הרצליה אדם רייס
703 2.75 4 11 15 4 ילדים ג מרכז הטניס יד אליהו עמנואל איזראילוב
704 4.75 -10 19 9 4 נוער ב צפון הפועל נוף הגליל זכריא תותרי-3
705 4.25 1 17 18 4 נערות ב בת ים שרון ששון לא פעילה
706 4.5 -1 18 17 4 נערים ב הפועל ת''''א איתי ברון
707 5 -12 20 8 4 3/4 צעירות רחובות מיקה ויינגרטן-לא פעילה
708 4.75 -7 19 12 4 ילדים ג צפון אביחיל לירי רביד-4
709 2.25 7 9 16 4 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון אורי קרן
710 4 -4 16 12 4 נערים ב טניס המושבה אלון שושני
711 6 -15 24 9 4 נוער ב צפון גליל תבור ארטיום קפלון-3
712 4 -3 16 13 4 נערים ב סביון יובל דוד-3
713 4 -4 16 12 4 ילדים א O&O Tennis יונתן וידל
714 6 -20 24 4 4 נערות ג רמה 2 בת ים רומי שפירא
715 5 -12 20 8 4 נערות ג רמה 2 אביחיל אלה ענבי
716 2.75 9 11 20 4 נוער א סביון אורי גרבלסקי-3
717 3.5 4 14 18 4 ילדים ג צפון פולג כרם אשר-3
718 2.75 0 11 11 4 ילדים א צפון אביחיל ארי אולניק-3
719 4.5 1 18 19 4 נוער א אסא ת''''א דניאל אשכנזי
720 4.75 -10 19 9 4 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון רותם רובינשטיין
721 5 -12 20 8 4 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון סער לוי
722 2.75 10 11 21 4 נוער א מכבי פת יונתן נמירוף
723 3.75 0 15 15 4 ילדים ב רמה 1 קאנטרי רמת השרון רואי ישראלי
724 1 7 4 11 4 נערים ב כפר הס עופר סובול
725 2.25 2 9 11 4 נערים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן זוהר שמואל אוחיון -1
726 6 -16 24 8 4 נערות ב גלי השרון תמר רוזנצויג
727 3.75 1 15 16 4 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה ברק פלג
728 2.75 2 11 13 4 ילדים ג צפון מרכז הטניס חיפה אייל אורן-1
729 5 -4 20 16 4 נוער ב צפון מרכז הטניס חיפה נתנאל שיטרית-1
730 4.5 -8 18 10 4 נערות ירוק קריית ראשון אמילי דרוזניק
731 6 -15 24 9 4 ילדים ב רמה 1 אשדוד יא עילאי כהן רפאלי
732 5.5 -16 22 6 4 ילדים ג צפון הפועל רמת אליהו עברון עילאי בר
733 5 -12 20 8 4 ילדים ג טניסקול איתמר בן-רשי
734 1.25 4 5 9 4 נערים ב צפון טבעון איתן בוקמן לא פעיל
735 5.5 -11 22 11 4 נערים ב טניס המושבה דן גבוביץ
736 2.5 9 10 19 4 נוער ב מרכז הטניס רמת השרון יאיר פונו
737 6 -18 24 6 4 נערות ב טניס המושבה ליאורה גולברט
738 3.25 -6 13 7 4 נערות ג רמה 2 טניס המושבה רומי די קסטרו
739 5.25 -14 21 7 4 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון יואב צסלה
740 5.5 -11 22 11 4 נערים ב הדר יוסף דניאל אלון
741 6.75 -26 27 1 4 ילדים ג בני ציון בצרה מיכאל לוי-בצרה
742 5 -12 20 8 4 ילדים ג צפון מרכז הטניס יקנעם תומר קוטלובקר
743 4 -2 16 14 4 נערות ב אלוני יצחק+גבעת עדה אלה פרוכטמן
744 6 -17 24 7 4 נוער ב גלי השרון דניאל לאופר
745 7 -28 28 0 4 3/4 מגרש צעירים אסא ת''''א עומר ברזילי
746 5.5 -16 22 6 4 נערים ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס אפיק פתאל
747 6 -15 24 9 4 נערים א אשדוד יא פיודור גרום
748 4.75 -10 19 9 4 נערים ב הפועל ת''''א יואב פורמן
749 6.5 -19 26 7 4 נערים ב רעננה אופיר רוב
750 4 0 16 16 4 נערים א הפועל ת''''א אורי סטרטינר-2
751 2.75 2 11 13 4 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה מאור אולשנסקי-2
752 5 -12 20 8 4 נערים ב גלי השרון גלעד קרן-4
753 5.5 -16 22 6 4 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס נהריה שחר מרינוב
754 6.5 -24 26 2 4 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין איתי כוכב-3
755 5.33 -9 16 7 3 נערים ב צפון קאנטרי קלאב בני הרצליה יובל אלון צפון
756 4 -4 12 8 3 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה שליו סוחוטניק-1
757 3 -3 9 6 3 ילדים ג צפון מרכז הטניס חיפה יונתן מקל-1
758 4.67 -2 14 12 3 נוער ב מכבי פת תומר לייזר-1
759 6.67 -7 20 13 3 נוער ב קאנטרי כס עמית נוי
760 3.33 -5 10 5 3 נערות ג רמה 2 צפון עכו ליאל ליברמן-1
761 4.33 -3 13 10 3 נערות א שוהם עדי גרנק מעוז
762 5 -9 15 6 3 ילדות O&O Tennis כשריאן עומר
763 3 -3 9 6 3 נערים ב טניסקול תהל מלמד-5
764 4.33 -11 13 2 3 נערים ב צפון אלוני יצחק+גבעת עדה איתי לב
765 6 -14 18 4 3 ילדים ג אלוני יצחק+גבעת עדה גיא שידלובסקי לא פעיל
766 4.33 -6 13 7 3 נערים א גלי השרון ארנון הגלילי
767 3 -3 9 6 3 3/4 מגרש צעירים O&O Tennis אלקיים תומר-1
768 4.33 -5 13 8 3 נערים ב קאנטרי קלאב בני הרצליה נעם חלמיש
769 4.67 1 14 15 3 נערים ב גלי השרון איתן אקסלר-1
770 3.67 1 11 12 3 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה פולינה קולינץ-4
771 5.67 -12 17 5 3 ילדים א אקדמיה לטניס תא מתן עמרם-6
772 4 -9 12 3 3 ילדות רחובות מיקה ויינגרטן
773 3.33 -5 10 5 3 נערים ב כפר סירקין יואב ארד
774 5.33 -6 16 10 3 נערים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן אוראל סוקולבסקי-1
775 4 2 12 14 3 ילדים ב רמה 1 מרכז הטניס קרית אונו כפיר נייער
776 0.67 10 2 12 3 נערים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן אורי מוסקוביץ-1
777 3.33 -4 10 6 3 נוער מכבי צפון ליאם בן ארי-1
778 5 -9 15 6 3 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה שחר סרולוביץ-1
779 3.67 -2 11 9 3 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין אורי הנדלמן-4+5
780 3 -3 9 6 3 ילדים א צפון אביחיל אוריה ג'אק-6
781 4.33 -5 13 8 3 ילדים ב רמה 2 כפר סירקין רון נדב
782 5.33 -1 16 15 3 נוער ב עיר הטניס גדרה ינאי כהן-1
783 4.33 -11 13 2 3 נערים ב כפר סירקין עידו קזולה
784 3 -3 9 6 3 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה ליעד פרנקו-2
785 2 2 6 8 3 נערים ב צפון האקדמיה לטניס חיפה נירן זוהר-1
786 3.33 -5 10 5 3 ילדים ב רמה 2 בית אריה איתי לוי-בית אריה
787 3.67 -7 11 4 3 3/4 בוגרות אחר ניסיון
788 4.33 -1 13 12 3 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין אליה כהן צדק-4
789 4 -2 12 10 3 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה אופק ניסימוב-1
790 6 -11 18 7 3 נוער ב צפון מרכז הטניס חיפה ארתור רודקין-1
791 2.67 -1 8 7 3 ילדים ג צפון עכו אביתר אגרונוב-4
792 3.67 -7 11 4 3 נערים ב קאנטרי קלאב בני הרצליה גיא חזן
793 6 -16 18 2 3 נערות ג רמה 1 צפון קיסריה שירה פורת
794 4.67 -13 14 1 3 ילדים א צפון מרכז הטניס יקנעם שון יאנובר
795 4.33 2 13 15 3 נערות ג רמה 1 צפון מרכז הטניס יקנעם אלייה חזין ביליק
796 3.33 8 10 18 3 נערות ג רמה 1 צפון מרכז הטניס יקנעם עדי מלמוד
797 3.33 -5 10 5 3 ילדים א צפון חוף הכרמל-מתן גורן הוד קייזלר -3
798 3.33 6 10 16 3 נערות ג רמה 1 צפון מרכז הטניס יקנעם ליבי כלב-1
799 6 -7 18 11 3 נוער ב צפון מרכז הטניס חיפה גיא דהרי-1
800 4.67 -3 14 11 3 ילדים ג צפון עכו נהוראי מיכאל צוברי -4
801 5.67 -3 17 14 3 נערות ב טניס קלאב אופיר אמיר-1
802 3.33 4 10 14 3 3/4 מגרש צפון קאנטרי כס רועי קרן -3
803 3 -3 9 6 3 ילדים ג צפון קיסריה עידו צוריאל-צפון
804 5 -4 15 11 3 נערות ב עיר הטניס גדרה שירה קיסרי-1
805 5.33 -2 16 14 3 נוער ב צפון מרכז הטניס חיפה תומר דוד
806 4 -9 12 3 3 ילדים ג צפון עכו ליאם טל-4
807 4.67 -13 14 1 3 3/4 צעירות O&O Tennis יובל ליכטנשטיין-1
808 2.67 4 8 12 3 נערים ב רעננה גל אברהם-1
809 2 3 6 9 3 נערות א מרה''''ט ב''''ש יהלי מרום
810 3.67 -7 11 4 3 ילדים ב רמה 2 אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס עמית פרננדס-3
811 5 -4 15 11 3 נערות ג רמה 1 מרכז הטניס רמת השרון נטע צור
812 6 -11 18 7 3 נוער ב שוהם אורי דור 2
813 3.67 1 11 12 3 3/4 מגרש בוגרים בית אריה טומי גלפנד-2-לא פעיל
814 5.33 -4 16 12 3 נערים ב אלוני יצחק+גבעת עדה אלון אליהו-1
815 4.67 -13 14 1 3 נערות ג רמה 2 צפון עכו הדר ישראלוב-3
816 5 -5 15 10 3 נוער א גלי השרון עידן בוחניק
817 2.67 8 8 16 3 נוער ב מרכז הטניס יד אליהו ניתאי ניסנבוים לבון לא פעיל
818 5.33 -6 16 10 3 נוער ב הפועל ת''''א עדן קון
819 3.33 4 10 14 3 3/4 מגרש בוגרים גלי השרון רועי קרן-4
820 3.33 -5 10 5 3 ילדים ג סביון ניתאי ברק-3
821 3.33 -5 10 5 3 נערים ב O&O Tennis איתי לוי 2
822 2 3 6 9 3 נערים ב צפון אלוני יצחק+גבעת עדה אייל שפירא
823 2 6 6 12 3 נערים א מרכז הטניס רמת השרון נעם גלס
824 4.33 -6 13 7 3 ילדים ג בית אריה איתי לוי-בית אריה-לא פעיל
825 5 -4 15 11 3 נוער ב גלי השרון מרום דיאמנט 2
826 4.33 -6 13 7 3 ילדים ג אזורי חן-דני יאקה עומר סקברר
827 5.33 -9 16 7 3 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה וינטראוב יואב-2
828 6 -14 18 4 3 נוער ב צפון מרכז הטניס נהריה אילן מגלניק-2
829 3.67 0 11 11 3 נערים ב רמלה נדב בן משה
830 4.33 -2 13 11 3 נערים ב צפון גליל תבור טהר אדמוני
831 6.67 -6 20 14 3 נוער א טניס קלאב נדב ויצמן
832 1.67 4 5 9 3 נערים ב רמלה שמעוני עידן
833 4.67 -7 14 7 3 3/4 מגרש בוגרים מכבי צפון גיל בטר
834 3 -3 9 6 3 3/4 בוגרות אחר ניסיון
835 4.67 -7 14 7 3 ילדים ג צפון מרכז הטניס חיפה מג'ד לבד
836 4.67 -1 14 13 3 נוער א כפר הס איתי סמרה
837 2 12 6 18 3 נערים ג אלוני יצחק+גבעת עדה איתי לב-1
838 3 -3 9 6 3 ילדות O&O Tennis עדן קבקוב-3
839 2.33 0 7 7 3 נערים ב קאנטרי קלאב בני הרצליה יובל אלון
840 4.67 -13 14 1 3 ילדים ב רמה 2 כפר הס יונתן ברומר
841 6 -7 18 11 3 נערות ג רמה 1 קאנטרי כס יעל מטלנקוב
842 6.5 -12 13 1 2 ילדים ב רמה 2 קאנטרי קלאב בני הרצליה רן דרורי 2
843 5 -6 10 4 2 נערים ג אחר גיא חוטר-2
844 7 -14 14 0 2 ילדים ב רמה 2 רעננה אדם קפלוביץ-4
845 6 -8 12 4 2 נערים ב עיר הטניס גדרה גלעד רבוי
846 5 -6 10 4 2 נערים ב צפון קיסריה תאי אלזנר תייר
847 7 -14 14 0 2 נערים ג שוהם נדב כהן-1
848 0 14 0 14 2 ילדות אקדמיה לטניס אשדוד מיילי סבידינסקי-2-לא פעיל
849 5 -6 10 4 2 נערים ב רמלה נועם כהן-2
850 6 -6 12 6 2 נוער מכבי צפון גיא אהרון 2
851 4 -2 8 6 2 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון עומרי צוק-2
852 5.5 -8 11 3 2 ילדים ג צפון אביחיל שחר דגן -4
853 6 -5 12 7 2 ילדים ב רמה 1 אקדמיה בנגב איתמר נוריאל
854 4 -2 8 6 2 3/4 מגרש בוגרים מרכז הטניס רמת השרון בועז שמילוביץ
855 6 -12 12 0 2 נערות ב מרכז הטניס רמת השרון ליאור אהרוני -1
856 2.5 4 5 9 2 ילדים ב צפון אחר ניסיון
857 5 -6 10 4 2 נערים ב יבנה עומר ואקנין
858 6 -7 12 5 2 נוער ב קאנטרי כס בועז אברהמוב
859 3.5 -1 7 6 2 נערים ב גלי השרון יונתן סער-לא פעיל
860 6 -12 12 0 2 נוער ב גן שמואל יונתן יואל רמון
861 6 -11 12 1 2 נערים ב מרכז הטניס רמת השרון דניאל שיף-1
862 1.5 8 3 11 2 ילדים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן זוהר שמואל אוחיון-1
863 4.5 -4 9 5 2 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין איתן בן יאיר
864 6 -10 12 2 2 נערים ב צפון הפועל נוף הגליל בובטקו דוד-1
865 7 -14 14 0 2 נערים ב מכבי נתניה אייל כהן-4
866 4 -2 8 6 2 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין אוריה זריהן-4
867 6 -7 12 5 2 נערים ב אלוני יצחק+גבעת עדה אלון מידן
868 6 -11 12 1 2 נוער ב גולדן טניס דני פלדמן-1
869 5.5 -8 11 3 2 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון נועם בר-2
870 6.5 -12 13 1 2 ילדים ב רמה 2 רעננה איתן משה
871 5.5 -8 11 3 2 3/4 מגרש בוגרים מרכז הטניס רמת השרון איתמר וינוגרד-4
872 6 -7 12 5 2 נוער ב ביה''''ס לטניס שר יואב אחאי
873 4 -2 8 6 2 ילדים ב רמה 2 אזורי חן-דני יאקה דן לז׳ה
874 6 -6 12 6 2 נערים ב גלי השרון מלכה נדב-1
875 5.5 -5 11 6 2 נערות ב אביחיל הב כהן-1
876 6 -9 12 3 2 נערות ג רמה 1 טניס קלאב הילה סייג-2
877 5 -4 10 6 2 נערים א מרכז הטניס קרית אונו רום ימין
878 4 -2 8 6 2 3/4 מגרש בוגרים מרכז הטניס רמת השרון אריאל בר-2
879 5.5 -8 11 3 2 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון עומרי שבתאי-2+5
880 6 -10 12 2 2 ילדים ב רמה 2 כפר הס מור מונבלט
881 5 -6 10 4 2 נערים ב O&O Tennis דניאל מרגולין
882 5 -4 10 6 2 נערים א רמת אליהו מיכאל גושצין
883 6 -11 12 1 2 נוער ב בת ים שילב מזרחי-1
884 6 -10 12 2 2 3/4 מגרש צעירים כפר סירקין רון ציתיאת
885 6 -11 12 1 2 נערות ג רמה 1 טניס קלאב עדי שוורץ
886 6 -10 12 2 2 ילדים א מרכז הטניס רמת השרון רני באשי
887 6 -7 12 5 2 נוער ב מכבי צפון עמית חתוכה
888 6.5 -12 13 1 2 נערים ב צפון מרכז הטניס רמת השרון אורי קרן-3
889 5.5 -8 11 3 2 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה עדן מיחל-1
890 6.5 -6 13 7 2 נוער א טניס קלאב אלון צוקר
891 7 -14 14 0 2 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה אמיל אוזבנד-2
892 5 -6 10 4 2 נערים ג רחובות עמית ששון
893 6 -10 12 2 2 3/4 מגרש צעירים הוד השרון בן נאור
894 4 -2 8 6 2 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה סמיר פריחאת -2
895 5.5 -8 11 3 2 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה כעמל עודה
896 6 -11 12 1 2 נערות ג רמה 1 מרכז הטניס חיפה דניאל מרגוליס
897 5.5 -8 11 3 2 ילדים ב רמה 2 מכבי נתניה גיא פרי
898 6 -8 12 4 2 נוער אלוני יצחק+גבעת עדה עופרי ברק
899 6 -7 12 5 2 ילדים ב רמה 1 רמת אליהו בנימין בקר
900 6 -7 12 5 2 נוער א אלוני יצחק+גבעת עדה מעיין אליאש
901 6 -5 12 7 2 נוער א הפועל ת''''א רוניאל רובינציק
902 6 -10 12 2 2 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו איתן רובינשטיין
903 6 -8 12 4 2 נערות א טניס מאור מיטל נאוארו
904 4.5 -4 9 5 2 נערות ירוק אחר ניסיון
905 6 -7 12 5 2 נערות א רעננה עדי שן
906 6 -12 12 0 2 נוער א טניס המושבה רועי זאגא
907 6.5 -12 13 1 2 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה נועה קרימר
908 5.5 -8 11 3 2 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה שי אמסלם
909 3.5 -1 7 6 2 נוער ב עיר הטניס גדרה אילון בגדדי-1
910 5.5 -8 11 3 2 נערים ג שוהם גדי שקד -1
911 6 -11 12 1 2 נערות ב טניס קלאב נטע לבנט לוי
912 6 -8 12 4 2 נערים ב קאנטרי כס אריאל נונה-3
913 5.5 -8 11 3 2 נערים ג אלוני יצחק+גבעת עדה עומרי צמח
914 4 1 8 9 2 נערות ג רמה 2 מכבי צפון תומי פלדמן - 4
915 6 -12 12 0 2 נערות ב הפועל ת''''א אגם אלון
916 5 -6 10 4 2 ילדים ג צפון עכו אורי סלע-4
917 4.5 -4 9 5 2 ילדים ג צפון עכו הראל אגרונוב-4
918 5.5 -8 11 3 2 ילדים ג צפון עכו נריה סלע-4
919 4.5 -4 9 5 2 ילדים ב רמה 2 בני ציון בצרה איתן גל
920 4 -2 8 6 2 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה למיס סדראן-1
921 5 -6 10 4 2 נערים ב צפון גלי השרון גלעד קרן-3-צפון
922 6 -4 12 8 2 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו דביר צאליח
923 6 -10 12 2 2 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה עידן שטנברג-2
924 6.5 -12 13 1 2 3/4 מגרש צעירים לוד אמיתי מטטוב-לא פעיל
925 6 -12 12 0 2 נוער ב אלוני יצחק+גבעת עדה אלון כהן
926 4.5 -1 9 8 2 נערים א מרכז הטניס יד אליהו גל אדר
927 6 -10 12 2 2 ילדים ג צפון אביחיל לב רודוב-3
928 6.5 -12 13 1 2 ילדים ב צפון טבעון נועם בר און-לא פעיל
929 5 -6 10 4 2 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה יהונתן לוינזון-1
930 5 -6 10 4 2 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה מיכל מוסיאונזיק-1
931 4.5 -4 9 5 2 ילדים ב רמה 2 אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס ניתאי תורתי-3
932 6 -12 12 0 2 נערות ג רמה 1 מרכז הטניס רמת השרון יובל אהרוני-1
933 6 -2 6 4 1 נערות ג רמה 1 צפון מרכז הטניס חיפה מאיה בכית
934 4 2 4 6 1 נערות ג רמה 1 צפון מרכז הטניס חיפה אופיר לוגסי
935 6 -4 6 2 1 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה לב רוגוליוב
936 6 -5 6 1 1 נערות ג רמה 1 אשדוד יא מיילי סבידינסקי-2