השחקן עם הכי פחות הפסדים בממוצע במשחק השחקן עם הכי הרבה משחקים השחקן עם הפרש משחקונים הכי גדול השחקן עם הכי פחות הפסדים השחקן עם הכי הרבה נצחונות השחקן עם ס"כ ניקוד הכי גדול של כל התחרויות



מיקום ס"כ ניקוד בכל תחרויות ממוצע הפסדים במפגש ס"כ הפרש משחקונים הפסדים נצחונות ס"כ משחקים קטגוריה מועדון שם
1 1.5 104 39 143 26 נערים ג מרכז הטניס יד אליהו עוז סגל
2 1.78 101 48 149 27 ילדים ג פארק מים רעות רועי שומכר
3 1.8 94 45 139 25 נערים ב טניס קלאב איתמר פרי
4 2.38 85 69 154 29 ילדים ג מרכז הטניס ירושלים עילאי מורלי
5 2.04 85 57 142 28 נערים ב אורנית אלון ג׳ורג׳י
6 1.68 83 37 120 22 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו רום ימין-לא פעיל
7 1.95 80 43 123 22 נערות ב בת ים מעין לבנה
8 2.12 75 53 128 25 נערות ב בת ים מיי שרה משל
9 1.17 73 21 94 18 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון מיקה טרלו
10 2.24 71 56 127 25 3/4 מגרש צעירים קאנטרי כס יובל זאבי
11 2.48 69 57 126 23 נערות ג רמה 1 מכבי נתניה מישל רודמן
12 2 69 46 115 23 ילדים א מכבי פת עומר יונה
13 0.75 68 15 83 20 ילדים ב רמה 2 אקדמיה לטניס תא בן דוד אלקיים
14 0.54 66 7 73 13 3/4 מגרש צעירים אסא ת''''א יוני סטרטינר לא פעיל
15 1.64 61 23 84 14 נוער ב הפועל ת''''א עדי ווגנר ארב לא פעיל
16 2 60 40 100 20 נערים ב טופ טניס אורי חיימי
17 2.36 59 52 111 22 נערות ירוק O&O Tennis מיה קדם
18 2.12 58 36 94 17 נערים ב מרכז הטניס יד אליהו ניצן כהן-לא פעיל
19 1.48 58 37 95 25 נערים א מרכז הטניס יד אליהו עדי יוסף אלבך
20 2.3 57 53 110 23 נערים ב קאנטרי כס גיא צור
21 2.45 54 49 103 20 ילדים ב רמה 1 O&O Tennis אריאל אלישע
22 2.11 53 38 91 18 נערות ירוק טניסקול ליה פרידמן
23 2.88 51 49 100 17 נערות ג רמה 1 רעננה נטע ירון
24 2.5 51 45 96 18 נוער טניס המושבה גיא מוריאן
25 2.22 51 40 91 18 3/4 מגרש בוגרים שוהם עזרא יואב
26 1.58 49 19 68 12 ילדים א אקדמיה בנגב איתמר נוריאל-לא פעיל
27 3.2 46 80 126 25 נערים ג מועדוני טניס דודי נודל יואב אוסטרו
28 3.07 45 43 88 14 נערות ג רמה 1 הפועל ת''''א ליאור יעבץ
29 2.2 45 44 89 20 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס יד אליהו אבנר הגאי
30 1.83 45 22 67 12 נוער ב סביון אורי גרבלסקי-3 לא פעיל
31 3.32 45 73 118 22 נערות ב פולג גלי גתי
32 1.88 45 30 75 16 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס יד אליהו תמר סמואל
33 2.79 44 53 97 19 נערים ג כפר סירקין יונתן דבורסקי
34 2.59 44 44 88 17 נערות ירוק מרכז הטניס יד אליהו אביגיל ליברמן
35 2.38 44 31 75 13 ילדים ג יפו עמית לוי-יפו-6
36 2.78 44 64 108 23 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון שחף אדיר
37 2.61 44 60 104 23 נערים א אורנית אור רבי
38 2.16 42 41 83 19 נערים ב גלי השרון רפאל חנקין
39 2.29 42 32 74 14 נערים ג כפר סירקין עידו קזולה-לא פעיל
40 1.8 42 18 60 10 נערות ג רמה 2 O&O Tennis מיכל נאמן-4-לא פעילה
41 2.54 41 33 74 13 ילדים ג צפון מרכז הטניס נהריה דניאל חסקי-6
42 3.1 40 65 105 21 ילדים א מרכז הטניס רמת השרון תום מיזן
43 2.5 40 40 80 16 3/4 מגרש צעירים כפר סירקין רום פשכצקי
44 2.43 39 51 90 21 נערים ב מרכז הטניס ירושלים רואי דובר
45 2.81 38 45 83 16 נערות ג רמה 2 רמלה סופיה ליזו-6
46 2.86 37 63 100 22 נערים ב טניסקול אורי עטייה
47 3.68 37 70 107 19 נערות א מרכז הטניס רמת השרון רוני נעים
48 2.5 37 30 67 12 נוער ב גלי השרון רעי רון לא פעיל
49 1.7 37 17 54 10 נערים ב מרכז הטניס רמת השרון טל בן עמי
50 2.81 37 59 96 21 ילדים ב רמה 2 כפר סירקין איתי גליק
51 2.48 36 52 88 21 ילדים א גלי השרון טוני מולדובן
52 1 36 10 46 10 נערים ב מרכז הטניס רמת השרון איתמר אפרון
53 2.58 36 31 67 12 נוער א גלי השרון רעי רון
54 2.9 36 58 94 20 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון הילה ששון
55 2.36 36 33 69 14 3/4 מגרש בוגרים גלי השרון רונאל רימון
56 1.7 35 17 52 10 נערות ב גלי השרון מיה כהן-2
57 1.54 34 20 54 13 3/4 בוגרות מכבי צפון תומי פלדמן
58 2.88 34 46 80 16 נוער ב טניס קלאב יהונתן אלקיים
59 2.38 34 31 65 13 נערים ג כפר סירקין יואב ארד-לא פעיל
60 3.05 33 58 91 19 נערות ג רמה 1 אורנית נויה רבי
61 1.38 32 11 43 8 3/4 מגרש בוגרים גלי השרון שחר ורסנו
62 3.3 32 66 98 20 נערות ג רמה 2 אלוני יצחק+גבעת עדה ענבר אופיר
63 0.75 32 6 38 8 נוער ב הפועל ת''''א רון רוזינגר לא פעיל
64 2.91 32 32 64 11 נוער ב צפון הפועל רמת אליהו עברון איל להב
65 2.59 32 44 76 17 3/4 מגרש צעירים מכבי צפון אביב עזר
66 1.85 31 24 55 13 נערות הדר יוסף נועה מאיר לא פעילה
67 3.15 31 63 94 20 נערות ירוק מרכז הטניס רמת השרון רומי ששון
68 2.59 31 44 75 17 נערים ג כפר סירקין אלמוג צביקלר פראג
69 3.65 31 73 104 20 נערות א רמת אליהו אביטל מיסז׳ניקוב
70 2.68 29 51 80 19 ילדים ב רמה 2 גלי השרון מעיין רון
71 1.56 29 14 43 9 נוער הוד השרון יואב לינהרט
72 2.22 29 20 49 9 נערים ג טניס המושבה יונתן דבש-לא פעיל
73 2.72 29 49 78 18 נערים ב ד.ב.ביה''''ס לטניס אוהד כהן-6
74 1.62 29 21 50 13 ילדים א מיתר אורי פרחי
75 1.93 28 27 55 14 נערים ב רמת אליהו אוראל ישראל
76 1.33 28 8 36 6 נערות ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס מאיה להמן-2
77 2.55 28 51 79 20 ילדים ב רמה 2 מכבי פת רון אברהמוב
78 1.33 28 8 36 6 נערים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן עדי יעקוב אוחיון-1
79 2.89 28 52 80 18 נערות ב קאנטרי כס נועה כהנא
80 3.11 28 59 87 19 ילדים ג מרכז הטניס רמת השרון איתמר רייז
81 2.75 27 44 71 16 נערות א מרכז הטניס קרית אונו שני רותם
82 2 27 20 47 10 נערים א O&O Tennis יונתן ברלס
83 1.29 27 18 45 14 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס יד אליהו רפאל גזית
84 2.5 27 50 77 20 נערים א כפר סירקין יותם שניידר
85 2.25 27 27 54 12 נערות א טניס קלאב רותם קרויטורו
86 2.67 27 40 67 15 נערות ג רמה 2 רעננה זוהר רוזנבאך
87 3.35 27 67 94 20 נערות ב בת ים עמית אשכנזי
88 3.08 27 37 64 12 נוער ב צפון מרכז הטניס חיפה הראל מיכאלי
89 2 26 42 68 21 נערים ב טניס קלאב אייל שיפוני-6
90 1 26 9 35 9 3/4 צעירות גלי השרון דניאל לויצקי-לא פעילה
91 1.39 25 25 50 18 ילדים ב רמה 2 כפר סירקין נדב חביבי-לא פעיל
92 2.61 25 47 72 18 נערים ב כפר סירקין אופיר פריווה
93 2.3 25 23 48 10 ילדים ג צפון אלוני יצחק+גבעת עדה גיא שידלובסקי צפוו
94 3.67 25 44 69 12 נערות א הדר יוסף נועה מאיר
95 1.86 25 26 51 14 3/4 צעירות בת ים נעמי אידיסיס
96 3 24 36 60 12 ילדים ג כפר סירקין רון נדב-לא פעיל
97 3.11 24 28 52 9 נערות ב אקדמיה לטניס תא יעל נאור-3+4+5
98 2.88 24 49 73 17 נערים ב הדר יוסף אדם דליד
99 2.85 24 37 61 13 נערים ב קאנטרי כס גיא שניאור
100 2.57 24 36 60 14 ילדים ב רמה 2 עיר הטניס גדרה ניר פרידנפלד
101 2.87 23 43 66 15 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס ירושלים עידן וילסקר
102 3.05 23 58 81 19 3/4 מגרש בוגרים גבעת חיים נועם ארבל
103 2.58 23 49 72 19 ילדים ב רמה 2 טופ טניס דור פרטוק
104 2.5 23 20 43 8 נוער ב טניס קלאב נעם שחר לא פעיל
105 2.62 23 34 57 13 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה ליטל בן משה
106 2 23 12 35 6 ילדים ג כפר סירקין רועי אייל-לא פעיל
107 1.93 23 27 50 14 נערים א O&O Tennis ירדן גמליאל
108 3.14 22 44 66 14 נוער ב הוד השרון יהלי שווארץ
109 3.43 22 79 101 23 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס יד אליהו עידן לושקרייב
110 1.2 22 6 28 5 נערים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן עידו סספורטה-1
111 2.18 22 24 46 11 נערים ב הפועל ת''''א גיא איל
112 3.28 22 59 81 18 נוער טניס המושבה עודד מוסקט
113 2.95 22 62 84 21 ילדים ג קאנטרי קלאב בני הרצליה עמית כליף
114 3 22 21 43 7 נערות ב גלי השרון ניקול יונטוב-1
115 2.33 21 14 35 6 נערים ג טניס המושבה יהלי מאירוביץ-לא פעיל
116 2.29 21 39 60 17 3/4 מגרש צעירים אזורי חן-דני יאקה בן מגקוב
117 3 21 36 57 12 נערות ג רמה 2 רמת אליהו אלין רזון
118 3.36 21 37 58 11 3/4 מגרש צפון חוף הכרמל-מתן גורן טל גונן לא פעיל
119 1.79 21 25 46 14 3/4 צעירות גלי השרון נועם רון-לא פעילה
120 1.8 21 9 30 5 ילדים ב רמה 1 בני ציון בצרה אורי טייגמן-לא פעיל
121 2.67 21 16 37 6 נוער ב אשדוד יא איתמר ממן-3
122 3.53 21 53 74 15 נערים א מרכז הטניס יד אליהו אורי בן ארי
123 2.72 21 49 70 18 נערים א O&O Tennis רועי זילברברג
124 1.8 21 9 30 5 נערות א שוהם הילי מרציאנו-1
125 3.25 21 26 47 8 נוער א הפועל ת''''א רון רוזינגר
126 3.09 21 34 55 11 3/4 מגרש צעירים בית אריה יאיר מירן-לא פעיל
127 2.67 20 40 60 15 נערים ב טניס המושבה ליאור טנפילוב
128 1.67 20 20 40 12 ילדים ב רמה 2 אלוני יצחק+גבעת עדה ניר סטרהובסקי
129 1.5 20 12 32 8 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס ירושלים שי ברגר
130 3.47 20 66 86 19 נערות א טניס קלאב שי להב
131 3.44 20 55 75 16 ילדים ג מכבי נתניה ניר ענבר
132 2.92 20 35 55 12 ילדים ג צפון מרכז הטניס יקנעם אמיתי סוויסה-3
133 2.25 19 18 37 8 נוער ב מכבי פת יונתן נמירוף לא פעיל
134 3.24 19 55 74 17 נוער אשדוד יא חיים שימשילשוילי
135 3.11 19 28 47 9 3/4 מגרש צפון גליל תבור טהר אדמוני לא פעיל
136 2.7 19 27 46 10 ילדים א אשדוד יא קווין קולנר 3
137 2.62 19 21 40 8 נערות ב הפועל ת''''א רומי דנינו
138 3.11 19 56 75 18 ילדים ב רמה 1 קאנטרי רמת השרון אלון פרל
139 3.68 19 70 89 19 נערות ב מרכז הטניס יד אליהו גרימברג מאילי
140 3.57 18 50 68 14 נערות ג רמה 2 אלוני יצחק+גבעת עדה נויה דרום
141 3.25 18 52 70 16 3/4 מגרש צעירים כפר סירקין בן סויסה
142 3.33 18 60 78 18 נערים א גולדן טניס טל רוזנצוייג
143 1 18 6 24 6 ילדים א צפון חוף הכרמל-מתן גורן אריאל מייזלן-2
144 2.69 18 35 53 13 ילדים ג קאנטרי כס גיא דגה-3+4+5
145 2.61 18 47 65 18 ילדים א גן שמואל גנאים גיאד
146 1.6 18 8 26 5 נוער ב מועדוני טניס דודי נודל דניאל הרצנו לא פעיל
147 2.8 18 28 46 10 נערים ב טניס קלאב יונתן אבן
148 2.67 18 32 50 12 ילדים ב רמה 2 אסא ת''''א תם נרדיני
149 3.2 18 48 66 15 ילדים ג אזורי חן-דני יאקה יואב דוידי
150 3 18 21 39 7 נוער ב אסא ת''''א דניאל אשכנזי לא פעיל
151 3.44 17 55 72 16 נערות א אלוני יצחק+גבעת עדה נועם מרחב
152 1.62 17 13 30 8 נערים ב מרכז הטניס יד אליהו אורי פוליאק
153 2.93 17 41 58 14 ילדים א מכבי נתניה בן סוחוביצקי
154 1.5 17 6 23 4 ילדים ג צפון אלוני יצחק+גבעת עדה נועם לוי
155 1.87 17 28 45 15 נערים ב O&O Tennis אסף כהן
156 3 17 33 50 11 נוער ב O&O Tennis עידו קליין לא פעיל
157 2.56 17 23 40 9 נערים ב הפועל ת''''א איתמר אשכנזי-1+3
158 0.6 16 3 19 5 3/4 בוגרות אחר ניסיון
159 3.69 16 48 64 13 ילדים ב רמה 1 אזורי חן-דני יאקה אריאל מויאל
160 1.8 16 9 25 5 3/4 מגרש צעירים אקדמיה לטניס תא מתן עמרם--לא פעיל
161 2.5 16 40 56 16 ילדים א קאנטרי כס איתי גידלי
162 2.59 16 44 60 17 ילדים ב רמה 2 רעננה אורי מילר
163 2.8 16 14 30 5 נערים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן דולב צויר לא פעיל
164 0.4 16 2 18 5 ילדות מכבי נתניה אנה ברזין-לא פעיל
165 2.83 15 17 32 6 נוער א הפועל ת''''א עדי ווגנר ארב
166 3.12 15 25 40 8 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון איתן צ'רני
167 1.92 15 23 38 12 נערים ב אביחיל עומר פורת
168 2.38 15 19 34 8 נערים ג קאנטרי קלאב בני הרצליה דויד קוטליארוב
169 2 15 12 27 6 3/4 מגרש בוגרים בית אריה איתי לוי-לא פעיל
170 3.12 14 25 39 8 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה רון קורניצקי
171 0 14 0 14 2 ילדות אקדמיה לטניס אשדוד מיילי סבידינסקי-2-לא פעיל
172 3.59 14 61 75 17 ילדים ב רמה 1 הפועל ת''''א עומרי ורדי
173 3.47 14 59 73 17 נערים ב O&O Tennis דניאל מימון
174 3 14 27 41 9 נוער ב קריית ראשון יהונתן פייגל לא פעיל
175 1.33 14 8 22 6 ילדים א צפון מרכז הטניס חיפה דוד ירמקבייב
176 3.5 13 21 34 6 ילדים ב רמה 1 הפועל ת''''א אורי סטרטינר-2-לא פעיל
177 3.42 13 41 54 12 ילדים ב רמה 1 קאנטרי כס נדב כרמי
178 3.5 13 35 48 10 נוער א מועדוני טניס דודי נודל דניאל הרצנו
179 3.1 13 31 44 10 נערות ג רמה 2 צפון עכו בארי עמיר-לא פעיל
180 2.89 13 26 39 9 3/4 מגרש צפון חוף הכרמל-מתן גורן אורי בן ישי-2 לא פעיל
181 3.22 13 29 42 9 נערים ב צפון אלוני יצחק+גבעת עדה אלון אליהו
182 3.2 13 48 61 15 נערות ב טניסקול נועה מונוסוב
183 3.43 13 24 37 7 נוער ב אלוני יצחק+גבעת עדה מעיין אליאש לא פעיל
184 3.67 12 66 78 18 נערות ירוק אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס שירי חורי
185 3.46 12 45 57 13 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון דיוויד רוזנשטיין-2+3
186 3.6 12 18 30 5 נוער ב צפון מרכז הטניס חיפה אלעד קונקול-4
187 3.22 12 29 41 9 3/4 מגרש צעירים O&O Tennis יונתן וידל-לא פעיל
188 2.68 12 51 63 19 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון עומר שטינברג
189 2 12 6 18 3 נערים ג אלוני יצחק+גבעת עדה איתי לב-1
190 3.17 12 38 50 12 ילדים ג צפון מרכז הטניס יקנעם תור רוזן
191 3 12 36 48 12 נערים א אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס נועם בצלאל
192 2.4 12 12 24 5 נערות ב טניס לכולם נלי שאול 2
193 3.08 12 37 49 12 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין אביעד רוזנטל שמחי
194 2.78 11 25 36 9 ילדים א מרכז הטניס רמת השרון סימון פסל-4
195 2.5 11 20 31 8 נוער ב טניס קלאב אלון צוקר לא פעיל
196 2.8 11 56 67 20 נערים ג מרכז הטניס יד אליהו איתן פניגזון
197 3 11 54 65 18 3/4 מגרש בוגרים מכבי צפון רון אפשטיין
198 2.71 11 19 30 7 נערות סביון עדי מישל-1
199 3.2 11 16 27 5 נוער אשדוד יא משה פטאש
200 3.12 11 53 64 17 נערות ירוק מרכז הטניס אופקים עדי קורול
201 3.25 11 52 63 16 3/4 מגרש צעירים גלי השרון אורי ראובני
202 3.15 11 41 52 13 נערות א מרכז הטניס יד אליהו נטע צרניחובסקי
203 2.4 11 12 23 5 נערים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן עומר סספורטה-1
204 3.8 11 38 49 10 נוער ב רמת גן רן שטרן לא פעיל
205 3 11 42 53 14 ילדים א בני ציון בצרה גיא וקס
206 2.17 10 26 36 12 נערים א פולג יהונתן שחק 6
207 2 10 16 26 8 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון אדם שנער
208 3 10 15 25 5 ילדים ב רמה 1 כפר סירקין נדב חביבי
209 2.43 10 17 27 7 ילדות גלי השרון דניאל לויצקי
210 3.77 10 49 59 13 נוער ב מכבי פת רפאל חלופוביץ
211 2.75 10 11 21 4 נוער א מכבי פת יונתן נמירוף
212 3 10 27 37 9 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס נהריה יעל סט
213 3.27 10 49 59 15 3/4 מגרש צעירים בת ים דוד מיכאל בקלייניק
214 1.89 10 17 27 9 ילדים ב רמה 2 כפר סירקין רועי אייל
215 2.2 10 11 21 5 ילדים א צפון גן שמואל גנאים גיאד-3-צפון
216 3.64 10 51 61 14 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון יאיר סגלוביץ
217 2.25 10 9 19 4 נערים ב טניס קלאב עידו שגב-2
218 0.67 10 2 12 3 נערים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן אורי מוסקוביץ-1
219 4.29 10 73 83 17 נערים א כפר סירקין איתמר שניידר
220 3.18 9 35 44 11 ילדים ג כפר סירקין עמית לוי-לא פעיל
221 2.81 9 45 54 16 נערות ירוק טניסקול מיכל קוסטנקו
222 2.5 9 10 19 4 נוער ב מרכז הטניס רמת השרון יאיר פונו
223 2.82 9 48 57 17 ילדים ב רמה 2 אלוני יצחק+גבעת עדה יואב פיינר
224 2 9 8 17 4 נערות ג רמה 2 טניס קלאב עדי שוורץ-לא פעילה
225 2.88 9 46 55 16 ילדים ב רמה 2 אלוני יצחק+גבעת עדה אביב פרי
226 3.6 9 18 27 5 נוער ב אלוני יצחק+גבעת עדה יוני דגן לא פעיל
227 3 9 30 39 10 נערות א קאנטרי כס רוני כץ
228 3.44 9 31 40 9 ילדים ג מרכז הטניס רמת השרון איתי לוי-רמת השרון
229 2.75 9 11 20 4 נוער א סביון אורי גרבלסקי-3
230 2.5 9 35 44 14 ילדים ב רמה 2 כפר הס עומר פסטר
231 3.75 8 30 38 8 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס יקנעם אורי קרמר
232 3 8 24 32 8 נערים א O&O Tennis ליהוא בן פרץ-4
233 2.57 8 18 26 7 3/4 מגרש צעירים O&O Tennis רז לבנון
234 2.6 8 13 21 5 3/4 מגרש צפון חוף הכרמל-מתן גורן הוד קייזלר-3 לא פעיל
235 3.06 8 52 60 17 נערים א פולג אוניל אורמן
236 2.89 8 26 34 9 ילדים ב רמה 1 O&O Tennis תימור גרינשפון
237 3.14 8 22 30 7 נערות ג רמה 1 גלי השרון נוגה ליבר
238 3.29 8 23 31 7 ילדים ג אלוני יצחק+גבעת עדה נועם לוי-לא פעיל
239 3.5 8 49 57 14 ילדים ב רמה 1 קאנטרי רמת השרון ליבי לוי
240 2.67 8 24 32 9 ילדים ג קריית ראשון אדר הלוי
241 3.33 8 10 18 3 נערות ג רמה 1 צפון מרכז הטניס יקנעם עדי מלמוד
242 3.41 8 58 66 17 ילדים ב רמה 1 הדר יוסף אצלאן לירון
243 3.89 8 35 43 9 נוער ב כפר סירקין אביב רוזלס לא פעיל
244 3.83 8 46 54 12 נערות א מרכז הטניס יד אליהו יולי בן שושן
245 1.5 8 3 11 2 ילדים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן זוהר שמואל אוחיון-1
246 2.67 8 8 16 3 נוער ב מרכז הטניס יד אליהו ניתאי ניסנבוים לבון לא פעיל
247 2.8 8 28 36 10 נערים ג כפר שמריהו צבי סוסקין
248 3.07 8 46 54 15 נערים ב טניסקול מתן סווירי
249 3.65 7 62 69 17 ילדים א מרכז הטניס רמת השרון אורי פיין
250 3.57 7 25 32 7 נוער ב גלי השרון יהונתן סיגלסקי לא פעיל
251 2.8 7 28 35 10 3/4 צעירות O&O Tennis אמה קדם-לא פעילה
252 3.22 7 29 36 9 3/4 צעירות O&O Tennis כשריאן עומר-לא פעילה
253 2.25 7 9 16 4 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון אורי קרן
254 3.14 7 22 29 7 נערים א מרכז הטניס קרית אונו עילאי נורמטוב-3
255 2.59 7 44 51 17 נערות ג רמה 2 בת ים אמילי אבאזיאנסקי
256 3.05 7 67 74 22 נערים ג כפר סירקין עוז לחן
257 3.83 7 23 30 6 נערים א ביה''''ס לטניס שר יאיר כהן
258 3.38 7 44 51 13 נערים ב טניס המושבה יהלי מאירוביץ
259 3.2 7 32 39 10 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה דניאלה נקב
260 1 7 4 11 4 נערים ב כפר הס עופר סובול
261 3.56 7 32 39 9 נערות ב קאנטרי כס ענבר חנוך
262 2.91 7 32 39 11 ילדים ג אלוני יצחק+גבעת עדה יפתח גולדווסר
263 2.46 7 32 39 13 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס קרית אונו הילה מישל
264 3.33 6 10 16 3 נערות ג רמה 1 צפון מרכז הטניס יקנעם ליבי כלב-1
265 2.2 6 11 17 5 3/4 מגרש צפון חוף הכרמל-מתן גורן יהב טויטו-לא פעיל
266 3.12 6 25 31 8 נוער ב גלי השרון עידן בוחניק לא פעיל
267 3.4 6 34 40 10 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו בן מאור
268 3.35 6 57 63 17 נערים ב טניסקול אביב מורידי
269 4 6 24 30 6 נערים א אקדמיה לטניס תא אופיר אדר סקלי
270 2.5 6 15 21 6 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון רני באשי-לא פעיל
271 2 6 6 12 3 נערים א מרכז הטניס רמת השרון נעם גלס
272 3.3 6 33 39 10 נוער ב טניס קלאב אלון אלטשולר-2 לא פעיל
273 2.6 6 13 19 5 3/4 בוגרות אחר ניסיון
274 4 6 28 34 7 נערות ג רמה 1 רעננה נגה בר שלום-2
275 3.33 6 20 26 6 נוער א מרכז הטניס יד אליהו ניתאי ניסנבוים לבון
276 4 6 36 42 9 ילדים ב רמה 2 מכבי פת דורון הירש 5
277 2.8 6 14 20 5 נערים ב צפון מרכז הטניס רמת השרון יובל גלילי-2
278 3.36 6 37 43 11 נערות ג רמה 2 מכבי נתניה אנה ברזין
279 2.8 6 14 20 5 ילדים ג צפון מרכז הטניס חיפה יובל דנדיקר
280 2.75 6 44 50 16 ילדים ב רמה 2 טניסקול גלעד סגל
281 3.57 6 25 31 7 נערים ב רעננה דניאל דודקין
282 3.69 6 59 65 16 נערות ב טניס המושבה ליה סקורקה
283 1.6 6 8 14 5 נערות ג רמה 2 אשדוד יא אורין קובה-3
284 3.81 6 61 67 16 נערות ג רמה 1 אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס שיר גרינשטיין
285 3.42 6 41 47 12 נערות ב אקדמיה לטניס אשדוד אגם בן שושן
286 2.83 5 17 22 6 נערים ג טניס המושבה נדב שריד-לא פעיל
287 3.75 5 15 20 4 נערים ב גן שמואל שי שפע-1
288 3.17 5 38 43 12 ילדים ב רמה 1 קאנטרי רמת השרון עמית חן
289 4.25 5 34 39 8 נוער ב אסא ת''''א גלעד חי אוטולנגי לא פעיל
290 2 5 12 17 6 נערים ג רמת אליהו ולאד פרסטיוק
291 3.77 5 49 54 13 נערים ב קאנטרי קלאב בני הרצליה איתי אימברמן
292 1.25 5 5 10 4 ילדים ג מרכז הטניס ירושלים לוי מיכאל-ירושלים-1
293 3.67 5 33 38 9 נוער ב טניס קלאב נועם קפלון
294 3.57 5 25 30 7 ילדים ב רמה 1 מרכז הטניס רמת השרון נדב קראוס
295 2.67 4 8 12 3 נערים ב רעננה גל אברהם-1
296 2.75 4 11 15 4 ילדים ג מרכז הטניס יד אליהו עמנואל איזראילוב
297 3.5 4 14 18 4 ילדים ג צפון פולג כרם אשר-3
298 3.88 4 31 35 8 נוער ב קאנטרי קלאב בני הרצליה עמית ליכטמן לא פעיל
299 1.25 4 5 9 4 נערים ב צפון טבעון איתן בוקמן לא פעיל
300 4.62 4 37 41 8 נערות ג רמה 1 גלי השרון ליאה אקסלר-2
301 2.75 4 11 15 4 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה יובל וינטראוב
302 2.5 4 5 9 2 ילדים ב צפון אחר ניסיון
303 1.67 4 5 9 3 נערים ב רמלה שמעוני עידן
304 3.93 4 59 63 15 ילדים א טניס קלאב גילי פרי
305 3.25 4 26 30 8 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו אופק רותם
306 3.6 4 18 22 5 ילדים ב רמה 1 אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס יונתן הורוביץ
307 3.33 4 10 14 3 3/4 מגרש צפון קאנטרי כס רועי קרן -3
308 3.88 4 31 35 8 ילדים א בית אריה יאיר מירן
309 3.15 4 41 45 13 נערים ב כפר הס ברק ענבר
310 3.2 4 16 20 5 ילדים א צפון חוף הכרמל-מתן גורן טל גונן
311 3.44 4 31 35 9 3/4 מגרש צעירים O&O Tennis נועם קליפר
312 3.8 4 57 61 15 נערות ג רמה 1 אביחיל מאיה נדליקוביץ
313 3.33 4 10 14 3 3/4 מגרש בוגרים גלי השרון רועי קרן-4
314 2.31 3 30 33 13 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס יד אליהו נדב ברעם
315 3.4 3 34 37 10 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה מאיה הנדלסמן-3
316 3.64 3 40 43 11 נערות ג רמה 1 O&O Tennis מיכל נאמן
317 3.56 3 57 60 16 ילדים ג אזורי חן-דני יאקה דניאל משען
318 3 3 18 21 6 3/4 מגרש צעירים בת ים נועם מילר ינצקי-לא פעיל
319 2 3 6 9 3 נערות א מרה''''ט ב''''ש יהלי מרום
320 2 3 16 19 8 3/4 צעירות מועדוני טניס דודי נודל עמית הגין
321 3.14 3 22 25 7 נערים ב מרכז הטניס יד אליהו אדר זורע אוגוסט
322 2.5 3 10 13 4 3/4 בוגרות אחר ניסיון
323 3.67 3 22 25 6 ילדים א אקדמיה לטניס תא יוני סטרטינר
324 3.4 3 34 37 10 נערות ב גלי השרון שירי יעקב
325 4.75 3 38 41 8 נוער ב עיר הטניס גדרה יונתן אברגיל-2 לא פעיל
326 2 3 6 9 3 נערים ב צפון אלוני יצחק+גבעת עדה אייל שפירא
327 4.57 2 32 34 7 נוער ב הפועל ת''''א רוניאל רובינציק לא פעיל
328 2.22 2 20 22 9 נערים ב רמת גן אוריה שנוני
329 4 2 12 14 3 ילדים ב רמה 1 מרכז הטניס קרית אונו כפיר נייער
330 3.4 2 17 19 5 ילדים ג עיר הטניס גדרה ירדן באללי-2
331 3.25 2 39 41 12 נוער פולג אוון חזן
332 4 2 4 6 1 נערות ג רמה 1 צפון מרכז הטניס חיפה אופיר לוגסי
333 4 2 20 22 5 נערות ג רמה 1 רמלה ירדן אביב-3
334 3.45 2 38 40 11 ילדים ב רמה 2 מכבי צפון איתמר גיסמר
335 3.11 2 28 30 9 ילדים ב רמה 2 O&O Tennis עמית אנגלהרד
336 3.62 2 29 31 8 ילדים ב רמה 1 אקדמיה לטניס תא רון נדיון
337 3.17 2 38 40 12 ילדים ב רמה 2 קאנטרי כס עידן רוכמן
338 2.25 2 9 11 4 נערים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן זוהר שמואל אוחיון -1
339 3.89 2 35 37 9 נערים א פולג לני חזן
340 4.67 2 42 44 9 נערות ג רמה 1 מרכז הטניס חיפה רוני פלדמן
341 3.67 2 55 57 15 ילדים א גלי השרון שי דובינסקי
342 4.33 2 13 15 3 נערות ג רמה 1 צפון מרכז הטניס יקנעם אלייה חזין ביליק
343 2.71 2 19 21 7 נערות ב גלי השרון שפייזמן סיון
344 2.57 2 18 20 7 3/4 צעירות מרכז הטניס יד אליהו רות סמואל
345 2.75 2 11 13 4 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה מאור אולשנסקי-2
346 2 2 6 8 3 נערים ב צפון האקדמיה לטניס חיפה נירן זוהר-1
347 2.75 2 11 13 4 ילדים ג צפון מרכז הטניס חיפה אייל אורן-1
348 2 2 12 14 6 ילדות גלי השרון נועם רון
349 2.83 2 17 19 6 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה אלון רוזנברג-2
350 4.2 2 21 23 5 3/4 מגרש צפון חוף הכרמל-מתן גורן פלג אהוד-לא פעיל
351 4 1 8 9 2 נערות ג רמה 2 מכבי צפון תומי פלדמן - 4
352 2.91 1 32 33 11 נערים א בני ציון בצרה אורי טייגמן
353 3.25 1 26 27 8 נערות ירוק רמלה סטפני שאהין
354 4.8 1 24 25 5 נוער ב זיו מאיו טניסקלאב אלון גלפרין-2
355 3.67 1 11 12 3 3/4 מגרש בוגרים בית אריה טומי גלפנד-2-לא פעיל
356 3.75 1 15 16 4 נערים ב בני הרצליה אדם רייס
357 3.06 1 49 50 16 ילדים ג גלי ים אור בכר
358 4.5 1 18 19 4 נוער א אסא ת''''א דניאל אשכנזי
359 3.69 1 48 49 13 ילדים ב רמה 1 רמלה יותם מור
360 4.58 1 55 56 12 נוער ב הספורט הלבן מזור עומר טולדנו
361 4 1 28 29 7 נערות ג רמה 1 מרכז הטניס רמת השרון אגם שירן
362 3 1 21 22 7 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה מישל סרופים
363 3.5 1 21 22 6 3/4 צעירות O&O Tennis עדן שץ-3-לא פעילה
364 4.12 1 33 34 8 נערים א O&O Tennis עומרי זילברברג
365 2.58 1 31 32 12 3/4 בוגרות מכבי צפון נויה צחובוי
366 3.75 1 15 16 4 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה ברק פלג
367 2.8 1 14 15 5 נערים א O&O Tennis עדן בר ארטבינסקי
368 4.25 1 17 18 4 נערות ב בת ים שרון ששון לא פעילה
369 3.67 1 11 12 3 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה פולינה קולינץ-4
370 3.44 1 31 32 9 3/4 בוגרות רחובות עדן רבין
371 2.91 1 32 33 11 נערים ג גבעתיים יונתן פטקוביץ
372 4.67 1 14 15 3 נערים ב גלי השרון איתן אקסלר-1
373 2.75 0 11 11 4 ילדים א צפון אביחיל ארי אולניק-3
374 3.25 0 13 13 4 ילדים א צפון חוף הכרמל-מתן גורן אורי בן ישי-4
375 4 0 16 16 4 נערים א הפועל ת''''א אורי סטרטינר-2
376 3.67 0 11 11 3 נערים ב רמלה נדב בן משה
377 3.75 0 15 15 4 ילדים ב רמה 1 קאנטרי רמת השרון רואי ישראלי
378 2.33 0 7 7 3 נערים ב קאנטרי קלאב בני הרצליה יובל אלון
379 4 0 28 28 7 נערות ג רמה 1 רעננה מילה מולדובן
380 3.75 0 15 15 4 נוער ב עיר הטניס גדרה אריאל כהן-1
381 3.86 0 54 54 14 נערות ב טניס המושבה דניאלה סטרוביסקי
382 2.88 0 23 23 8 נערים ב גלי השרון רז מאונטר
383 3.82 0 42 42 11 ילדים ג טניס המושבה ליעד רחימי
384 3.92 0 47 47 12 ילדים ב רמה 2 צהלה אהרון אפלשטיין
385 4.5 -1 9 8 2 נערים א מרכז הטניס יד אליהו גל אדר
386 3.5 -1 7 6 2 נוער ב עיר הטניס גדרה אילון בגדדי-1
387 3.5 -1 7 6 2 נערים ב גלי השרון יונתן סער-לא פעיל
388 3.33 -1 40 39 12 נערות ירוק מרכז הטניס יד אליהו יונית רובין
389 4.5 -1 18 17 4 נערים ב הפועל ת''''א איתי ברון
390 4.19 -1 67 66 16 נוער ב טניס קלאב יהלי גת
391 5.33 -1 16 15 3 נוער ב עיר הטניס גדרה ינאי כהן-1
392 3.67 -1 44 43 12 נערים ב טניס המושבה נועם שרצר
393 4.5 -1 36 35 8 נערות ב מרכז הטניס יד אליהו עמנואלה הינומה
394 2.71 -1 19 18 7 ילדות O&O Tennis אמה קדם
395 3 -1 15 14 5 נערים ב צפון טבעון זיו קורין פז
396 2.67 -1 8 7 3 ילדים ג צפון עכו אביתר אגרונוב-4
397 3.8 -1 19 18 5 ילדים ג עיר הטניס גדרה לבני רועי-2
398 4.25 -1 17 16 4 ילדים ג פולג כרם אשר-4
399 3 -1 12 11 4 ילדים ג קאנטרי חולון סהר אלבז-5
400 4.67 -1 14 13 3 נוער א כפר הס איתי סמרה
401 4.33 -1 13 12 3 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין אליה כהן צדק-4
402 4.38 -2 35 33 8 נערים ב צפון קיסריה דניאל לוזון
403 6 -2 6 4 1 נערות ג רמה 1 צפון מרכז הטניס חיפה מאיה בכית
404 2.62 -2 21 19 8 ילדות O&O Tennis עדן שץ-4
405 4 -2 8 6 2 3/4 מגרש בוגרים מרכז הטניס רמת השרון אריאל בר-2
406 4 -2 8 6 2 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון עומרי צוק-2
407 4 -2 8 6 2 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה למיס סדראן-1
408 4 -2 8 6 2 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין אוריה זריהן-4
409 4.57 -2 32 30 7 נוער ב טניס המושבה סיידה אביתר לא פעיל
410 3.56 -2 32 30 9 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס ירושלים עומר יוחאי
411 4.67 -2 14 12 3 נוער ב מכבי פת תומר לייזר-1
412 4 -2 12 10 3 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה אופק ניסימוב-1
413 3.14 -2 44 42 14 נערים ג כפר סירקין הראל לוין
414 4.33 -2 13 11 3 נערים ב צפון גליל תבור טהר אדמוני
415 3.86 -2 27 25 7 נוער ב כפר הס איתי סמרה לא פעיל
416 2.44 -2 22 20 9 ילדים ב רמה 2 אסא ת''''א גלעד סלע
417 4 -2 16 14 4 נערות ב אלוני יצחק+גבעת עדה אלה פרוכטמן
418 3 -2 27 25 9 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון פסל ארי-4+5
419 3.75 -2 45 43 12 נערים ב הפועל ת''''א נועם נעמד
420 3.5 -2 21 19 6 ילדים א מרכז הטניס רמת השרון יצחק גלאור-3+4
421 4.6 -2 23 21 5 נוער ב טניס המושבה נדב חמד
422 4 -2 8 6 2 3/4 מגרש בוגרים מרכז הטניס רמת השרון בועז שמילוביץ
423 3.86 -2 27 25 7 נערים ב הפועל ת''''א יונתן צציק
424 3.83 -2 23 21 6 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון הראל בן אהרון-לא פעיל
425 4 -2 8 6 2 ילדים ב רמה 2 אזורי חן-דני יאקה דן לז׳ה
426 3.38 -2 44 42 13 נערות ירוק מרכז הטניס רמת השרון רומי אלחנני
427 3.67 -2 11 9 3 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין אורי הנדלמן-4+5
428 5.33 -2 16 14 3 נוער ב צפון מרכז הטניס חיפה תומר דוד
429 5 -2 30 28 6 נערות א אביחיל נועה חיימוביץ-3
430 3.89 -2 35 33 9 נוער ב גן שמואל סהר רוזנברג-2 לא פעיל
431 4 -2 8 6 2 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה סמיר פריחאת -2
432 5.67 -3 17 14 3 נערות ב טניס קלאב אופיר אמיר-1
433 4 -3 20 17 5 נוער ב מרכז הטניס ירושלים יהלי עודד פרידמן לא פעיל
434 4.67 -3 14 11 3 ילדים ג צפון עכו נהוראי מיכאל צוברי -4
435 3.3 -3 33 30 10 3/4 מגרש צעירים קאנטרי כס שחר אורבך
436 4.25 -3 17 14 4 נערים ב אלוני יצחק+גבעת עדה אייל שפירא-לא פעיל
437 3 -3 9 6 3 נערים ב טניסקול תהל מלמד-5
438 4.33 -3 39 36 9 נוער א רמת גן רן שטרן
439 3.9 -3 39 36 10 ילדים ב רמה 1 גלי השרון יונתן נתיב
440 3.42 -3 41 38 12 נערים ב מרכז הטניס ירושלים איתי ברנע
441 3 -3 9 6 3 ילדים ג צפון מרכז הטניס חיפה יונתן מקל-1
442 4.8 -3 24 21 5 נוער א קריית ראשון יהונתן פייגל
443 4.09 -3 45 42 11 נערים א O&O Tennis קדם קבסו
444 3 -3 9 6 3 3/4 בוגרות אחר ניסיון
445 3 -3 9 6 3 3/4 מגרש צעירים O&O Tennis אלקיים תומר-1
446 3.78 -3 34 31 9 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס נהריה אופיר קאהן
447 3.2 -3 32 29 10 נערים ב הפועל ת''''א אריאל שושני
448 3 -3 9 6 3 ילדות O&O Tennis עדן קבקוב-3
449 3.67 -3 55 52 15 נערים ב מרכז הטניס רמת השרון אורי גלבנדורף
450 4.56 -3 73 70 16 נוער ב טניס המושבה עוז פונס
451 3.18 -3 35 32 11 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון עידן גיזונטרמן
452 4 -3 16 13 4 נערים ב סביון יובל דוד-3
453 4.33 -3 13 10 3 נערות א שוהם עדי גרנק מעוז
454 3.31 -3 43 40 13 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון ליעם אדירי
455 3 -3 9 6 3 ילדים ג צפון קיסריה עידו צוריאל-צפון
456 3 -3 9 6 3 ילדים א צפון אביחיל אוריה ג'אק-6
457 3 -3 9 6 3 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה ליעד פרנקו-2
458 4.75 -3 38 35 8 נערות א בת ים עמית שחב לאופר
459 5 -4 10 6 2 נערים א רמת אליהו מיכאל גושצין
460 4.67 -4 28 24 6 נערות ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס מינו אבני פרידמן
461 4.79 -4 67 63 14 נערות ב קאנטרי כס נועה סידיס
462 3.29 -4 23 19 7 ילדים ג מרכז הטניס רמת השרון אורי ניר
463 3.4 -4 34 30 10 ילדים ב רמה 2 אזורי חן-דני יאקה ג׳וני זילברמן
464 4.5 -4 9 5 2 ילדים ב רמה 2 אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס ניתאי תורתי-3
465 4 -4 16 12 4 ילדים א O&O Tennis יונתן וידל
466 4 -4 16 12 4 נערים ב טניס המושבה אלון שושני
467 4.5 -4 9 5 2 ילדים ג צפון עכו הראל אגרונוב-4
468 3.17 -4 38 34 12 ילדים ב רמה 2 בני ציון בצרה אייל וקס
469 3.2 -4 16 12 5 ילדים ב רמה 2 כפר הס רן בורנשטיין
470 4.5 -4 9 5 2 ילדים ב רמה 2 בני ציון בצרה איתן גל
471 3.92 -4 51 47 13 3/4 מגרש בוגרים מכבי צפון איתי ויסר
472 3.33 -4 20 16 6 3/4 מגרש צעירים הפועל ת''''א שמעון בוסי
473 5 -4 15 11 3 נוער ב גלי השרון מרום דיאמנט 2
474 4.5 -4 9 5 2 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין איתן בן יאיר
475 4.42 -4 53 49 12 נערות ב מרכז הטניס רמת השרון ליהי דבוש
476 6 -4 12 8 2 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו דביר צאליח
477 5 -4 15 11 3 נערות ב עיר הטניס גדרה שירה קיסרי-1
478 3.58 -4 43 39 12 נערים ב קאנטרי קלאב בני הרצליה אלון לופוביץ
479 2.88 -4 23 19 8 ילדים ג מרכז הטניס יד אליהו טום כוחי
480 5.33 -4 16 12 3 נערים ב אלוני יצחק+גבעת עדה אלון אליהו-1
481 5 -4 15 11 3 נערות ג רמה 1 מרכז הטניס רמת השרון נטע צור
482 4.5 -4 9 5 2 נערות ירוק אחר ניסיון
483 6 -4 6 2 1 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה לב רוגוליוב
484 3.5 -4 49 45 14 נערים א קאנטרי קלאב בני הרצליה יובל גרינבאום
485 3.29 -4 23 19 7 נערים ב רעננה רותם שגיא
486 4 -4 12 8 3 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה שליו סוחוטניק-1
487 5 -4 10 6 2 נערים א מרכז הטניס קרית אונו רום ימין
488 3.33 -4 10 6 3 נוער מכבי צפון ליאם בן ארי-1
489 2.83 -4 34 30 12 ילדות מרכז הטניס רמת השרון ינוביץ מישל-לא פעילה
490 5 -4 20 16 4 נוער ב צפון מרכז הטניס חיפה נתנאל שיטרית-1
491 4 -4 16 12 4 נערים ב מרכז הטניס רמת השרון הראל בן אהרון
492 3.33 -5 10 5 3 נערים ב O&O Tennis איתי לוי 2
493 6 -5 6 1 1 נערות ג רמה 1 אשדוד יא מיילי סבידינסקי-2
494 3.33 -5 10 5 3 ילדים ג סביון ניתאי ברק-3
495 5 -5 35 30 7 נערים א אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס רועי שויער
496 3.55 -5 39 34 11 נערים ג מרכז הטניס יד אליהו יותם שפיר
497 3.5 -5 49 44 14 נערים א הוד השרון יונתן לינהרט
498 3.33 -5 10 5 3 נערות ג רמה 2 צפון עכו ליאל ליברמן-1
499 4.38 -5 35 30 8 נוער ב רעננה איליי נמש
500 3.5 -5 21 16 6 נערים א מרכז הטניס יד אליהו איתי בילו
501 3.7 -5 37 32 10 נערים ב טניס קלאב טל אנגלמאיר
502 3.12 -5 25 20 8 נערים ב אסא ת''''א נדב אורצקי
503 3.33 -5 10 5 3 ילדים א צפון חוף הכרמל-מתן גורן הוד קייזלר -3
504 6 -5 12 7 2 נוער א הפועל ת''''א רוניאל רובינציק
505 5.5 -5 11 6 2 נערות ב אביחיל הב כהן-1
506 3.4 -5 17 12 5 ילדים ב רמה 2 כפר הס רוי אורן
507 6 -5 12 7 2 ילדים ב רמה 1 אקדמיה בנגב איתמר נוריאל
508 4 -5 20 15 5 נערים ב הפועל ת''''א לוקה שיש
509 3.33 -5 10 5 3 ילדים ב רמה 2 בית אריה איתי לוי-בית אריה
510 3.33 -5 10 5 3 נערים ב כפר סירקין יואב ארד
511 4.33 -5 13 8 3 ילדים ב רמה 2 כפר סירקין רון נדב
512 3.4 -5 17 12 5 ילדים ג גלי השרון ענבר שחר
513 4.33 -5 13 8 3 נערים ב קאנטרי קלאב בני הרצליה נעם חלמיש
514 5 -5 15 10 3 נוער א גלי השרון עידן בוחניק
515 4.33 -5 26 21 6 נוער ב טניס המושבה רועי זאגא לא פעיל
516 6.5 -6 13 7 2 נוער א טניס קלאב אלון צוקר
517 5 -6 10 4 2 ילדים ג צפון עכו אורי סלע-4
518 4.5 -6 27 21 6 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה איתן יוסף שמרלין
519 4.45 -6 49 43 11 נערים א רעננה ליאם ליפשיץ
520 5 -6 10 4 2 נערים ב צפון גלי השרון גלעד קרן-3-צפון
521 5 -6 10 4 2 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה מיכל מוסיאונזיק-1
522 5 -6 10 4 2 נערים ב רמלה נועם כהן-2
523 4.33 -6 13 7 3 ילדים ג אזורי חן-דני יאקה עומר סקברר
524 3 -6 18 12 6 ילדים ג O&O Tennis רז בן ציון
525 3.88 -6 31 25 8 נערים ב טניס קלאב אורי יפרח
526 3.5 -6 21 15 6 ילדים ב רמה 2 כפר סירקין עמית לוי
527 4.1 -6 41 35 10 3/4 מגרש צעירים O&O Tennis שגיא אלפסי
528 4.43 -6 31 25 7 נערים ב O&O Tennis נועם גלר
529 3.4 -6 17 11 5 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס קרית אונו אלון אנוך
530 5.33 -6 16 10 3 נוער ב הפועל ת''''א עדן קון
531 3.67 -6 44 38 12 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון נורית לוי
532 5 -6 10 4 2 נערים ב יבנה עומר ואקנין
533 5 -6 10 4 2 נערים ב O&O Tennis דניאל מרגולין
534 5 -6 10 4 2 נערים ג רחובות עמית ששון
535 6 -6 12 6 2 נוער מכבי צפון גיא אהרון 2
536 3.43 -6 24 18 7 ילדים א אקדמיה לטניס אשדוד נועם גמרוב-3
537 3.25 -6 13 7 4 נערות ג רמה 2 טניס המושבה רומי די קסטרו
538 3.8 -6 19 13 5 נערים א אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס נועם שויער
539 5 -6 10 4 2 נערים ב צפון קיסריה תאי אלזנר תייר
540 5 -6 10 4 2 נערים ג אחר גיא חוטר-2
541 3.8 -6 19 13 5 ילדים ב רמה 1 מרכז הטניס קרית אונו אריאל נורמטוב-2
542 6.67 -6 20 14 3 נוער א טניס קלאב נדב ויצמן
543 6 -6 12 6 2 נערים ב גלי השרון מלכה נדב-1
544 3.43 -6 24 18 7 ילדים ב רמה 2 כפר הס יובל צבי רביב רייזמן
545 5 -6 30 24 6 נוער א כפר סירקין אביב רוזלס
546 5.33 -6 16 10 3 נערים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן אוראל סוקולבסקי-1
547 4.33 -6 13 7 3 ילדים ג בית אריה איתי לוי-בית אריה-לא פעיל
548 4.33 -6 13 7 3 נערים א גלי השרון ארנון הגלילי
549 5 -6 10 4 2 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה יהונתן לוינזון-1
550 4.2 -6 21 15 5 3/4 מגרש בוגרים רחובות שלו שרגאי-לא פעיל
551 3.43 -6 24 18 7 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון לני זיו
552 4.83 -6 29 23 6 נערות ב קאנטרי רמת השרון עדן ערן-2+3
553 4.71 -7 33 26 7 נוער ב טניס קלאב נדב וייצמן לא פעיל
554 6 -7 12 5 2 נערים ב אלוני יצחק+גבעת עדה אלון מידן
555 6 -7 12 5 2 נוער א אלוני יצחק+גבעת עדה מעיין אליאש
556 3.67 -7 11 4 3 ילדים ב רמה 2 אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס עמית פרננדס-3
557 6 -7 12 5 2 נוער ב ביה''''ס לטניס שר יואב אחאי
558 3.18 -7 35 28 11 נערים ג כפר סירקין איתמר גלברג
559 6 -7 12 5 2 נוער ב מכבי צפון עמית חתוכה
560 5 -7 30 23 6 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון ינוביץ מישל
561 3.67 -7 11 4 3 3/4 בוגרות אחר ניסיון
562 3.45 -7 38 31 11 3/4 מגרש צעירים כפר סירקין רום מלכא
563 4.71 -7 33 26 7 נוער א טניס קלאב נעם שחר
564 3.67 -7 11 4 3 נערים ב קאנטרי קלאב בני הרצליה גיא חזן
565 6 -7 12 5 2 נוער ב קאנטרי כס בועז אברהמוב
566 3.89 -7 35 28 9 נערים א גולדן טניס מייק סטולר
567 4.3 -7 43 36 10 3/4 מגרש בוגרים בת ים יונתן רוזייב
568 4.67 -7 14 7 3 3/4 מגרש בוגרים מכבי צפון גיל בטר
569 3.6 -7 18 11 5 ילדים ב רמה 2 קאנטרי כס איתי פיקמו
570 6 -7 18 11 3 נוער ב צפון מרכז הטניס חיפה גיא דהרי-1
571 6.67 -7 20 13 3 נוער ב קאנטרי כס עמית נוי
572 3.62 -7 29 22 8 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה שי אמסלם-3
573 3.53 -7 53 46 15 ילדים ג אזורי חן-דני יאקה עומרי נבון
574 4.14 -7 29 22 7 ילדים ג גלי ים עידו נבו
575 3.23 -7 42 35 13 ילדים ב רמה 2 כפר סירקין ניר בר אור
576 6 -7 18 11 3 נערות ג רמה 1 קאנטרי כס יעל מטלנקוב
577 5 -7 55 48 11 נוער ב הספורט הלבן מזור עומר שמעוני
578 3.5 -7 49 42 14 ילדים א כפר סירקין עומר שגיא
579 6 -7 12 5 2 נערות א רעננה עדי שן
580 4.67 -7 14 7 3 ילדים ג צפון מרכז הטניס חיפה מג'ד לבד
581 4.56 -7 41 34 9 נוער א מרכז הטניס ירושלים יהלי עודד פרידמן
582 4.75 -7 19 12 4 ילדים ג צפון אביחיל לירי רביד-4
583 6 -7 12 5 2 ילדים ב רמה 1 רמת אליהו בנימין בקר
584 4.2 -8 21 13 5 נערים ב טניס המושבה נדב שריד
585 4.8 -8 24 16 5 נערים ב רמת אליהו איילון ונגר-2
586 4.91 -8 54 46 11 נערות ג רמה 1 קאנטרי כס רותם סידיס
587 5.5 -8 11 3 2 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה שי אמסלם
588 4.4 -8 22 14 5 ילדים ב רמה 2 כפר הס ינאי לוק
589 5.5 -8 11 3 2 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון נועם בר-2
590 4.29 -8 30 22 7 נערים ג קריית ראשון דור בש
591 5.5 -8 11 3 2 ילדים ג צפון עכו נריה סלע-4
592 4.5 -8 18 10 4 נערות ירוק קריית ראשון אמילי דרוזניק
593 5.5 -8 11 3 2 נערים ג אלוני יצחק+גבעת עדה עומרי צמח
594 5.5 -8 11 3 2 ילדים ג צפון אביחיל שחר דגן -4
595 5.5 -8 11 3 2 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון עומרי שבתאי-2+5
596 4.4 -8 22 14 5 ילדים ג צפון עכו אדיר הרוש
597 3.33 -8 30 22 9 ילדים ג רמת אליהו נועם יוסופוב
598 4 -8 24 16 6 נוער א אסא ת''''א גלעד חי אוטולנגי
599 6 -8 12 4 2 נערות א טניס מאור מיטל נאוארו
600 5.5 -8 11 3 2 3/4 מגרש בוגרים מרכז הטניס רמת השרון איתמר וינוגרד-4
601 2.91 -8 32 24 11 נערים ג כפר סירקין רום קיסר
602 3.17 -8 19 11 6 ילדים א צפון טבעון מיכאל שביט
603 3.91 -8 43 35 11 ילדים ג צפון הפועל רמת אליהו עברון איתי קדוש
604 3.64 -8 51 43 14 נערים ב כפר הס בן אברמסון
605 5.5 -8 11 3 2 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה עדן מיחל-1
606 5.5 -8 11 3 2 נערים ג שוהם גדי שקד -1
607 5.5 -8 11 3 2 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה כעמל עודה
608 6 -8 12 4 2 נערים ב עיר הטניס גדרה גלעד רבוי
609 3.29 -8 56 48 17 ילדים ג טניס המושבה מתן סדון
610 3.85 -8 50 42 13 נערות ג רמה 2 אביחיל מיה פלוטקין
611 4.4 -8 44 36 10 נוער ב צפון הפועל נוף הגליל מגיד תותרי-3
612 3.78 -8 34 26 9 ילדים א גלי ים לוי איתן
613 3.75 -8 30 22 8 נערים ב גלי השרון גיא פרוש
614 6 -8 12 4 2 נערים ב קאנטרי כס אריאל נונה-3
615 5.5 -8 11 3 2 ילדים ב רמה 2 מכבי נתניה גיא פרי
616 6 -8 12 4 2 נוער אלוני יצחק+גבעת עדה עופרי ברק
617 6 -9 12 3 2 נערות ג רמה 1 טניס קלאב הילה סייג-2
618 4 -9 12 3 3 ילדות רחובות מיקה ויינגרטן
619 3.8 -9 19 10 5 ילדים ג אביחיל שחר דגן
620 5.33 -9 16 7 3 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה וינטראוב יואב-2
621 4.8 -9 24 15 5 3/4 מגרש צפון חוף הכרמל-מתן גורן עמרי אקדסמן-לא פעיל
622 4.4 -9 22 13 5 ילדים ג רחובות שלו שרגאי
623 3.91 -9 43 34 11 נערים ב טניס המושבה רון פייגין
624 5.33 -9 16 7 3 נערים ב צפון קאנטרי קלאב בני הרצליה יובל אלון צפון
625 3.89 -9 35 26 9 נערים ב צפון עכו גיא צוקרמן-4
626 4.36 -9 48 39 11 נערות ג רמה 1 גלי השרון שרון חלד
627 4.5 -9 54 45 12 ילדים ב רמה 1 אסא ת''''א אופק קויומגדסקי
628 5 -9 15 6 3 ילדות O&O Tennis כשריאן עומר
629 3.92 -9 51 42 13 3/4 מגרש בוגרים מכבי צפון אורי מירלמן
630 5 -9 15 6 3 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה שחר סרולוביץ-1
631 3.25 -9 26 17 8 ילדים ב רמה 2 עיר הטניס גדרה איתי מנשה5
632 3.8 -9 19 10 5 ילדים ג אביחיל לירי רביד
633 3.31 -9 43 34 13 נערים ג טניס המושבה אביב שמואלי
634 3.83 -9 23 14 6 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון איתמר קרוב
635 4.8 -9 24 15 5 ילדים ב רמה 2 הפועל ת''''א דניאל גולד
636 4.09 -9 45 36 11 נערים ג טניסקול דניאל שליזרמן
637 4.4 -9 44 35 10 נערים א אקדמיה לטניס תא ליאל עמר
638 4 -9 12 3 3 ילדים ג צפון עכו ליאם טל-4
639 3.17 -9 19 10 6 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו דניאל ריפולד
640 3.33 -9 40 31 12 נערים א ביה''''ס לטניס שר עמית פלדמן
641 4.4 -9 22 13 5 נערים ב טניס קלאב נועם טננבאום
642 5.29 -9 37 28 7 נערים א אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס איתמר סמוכיאן
643 6 -10 12 2 2 נערים ב צפון הפועל נוף הגליל בובטקו דוד-1
644 6 -10 30 20 5 נוער ב טניס קלאב זיו יהלומי-2+4
645 6 -10 12 2 2 3/4 מגרש צעירים הוד השרון בן נאור
646 4.75 -10 19 9 4 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון רותם רובינשטיין
647 4 -10 24 14 6 ילדים א בת ים נועם מילר ינצקי
648 4.75 -10 19 9 4 נוער ב צפון הפועל נוף הגליל זכריא תותרי-3
649 5.14 -10 36 26 7 נוער ב טניס המושבה רן ארנטראוט לא פעיל
650 3.21 -10 45 35 14 3/4 מגרש צעירים בני הרצליה נועם רנסקי
651 4 -10 40 30 10 נערות רעננה עדי שן לא פעילה
652 6 -10 30 20 5 נערים א O&O Tennis דור שחם
653 3.62 -10 47 37 13 נערים ב טניס קלאב איתי אלישע
654 6 -10 12 2 2 ילדים ב רמה 2 כפר הס מור מונבלט
655 5.57 -10 39 29 7 נערות טניס מאור מיטל נאוארו לא פעילה
656 3.8 -10 19 9 5 נערות א טניס המושבה הילה עוזר
657 4.75 -10 19 9 4 3/4 מגרש צעירים גלי השרון יהונתן כהן-3
658 3.71 -10 52 42 14 ילדים א אביחיל אוריה זאק
659 6 -10 12 2 2 ילדים א מרכז הטניס רמת השרון רני באשי
660 6 -10 12 2 2 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו איתן רובינשטיין
661 2.85 -10 37 27 13 ילדים ב רמה 2 כפר הס אורן אהברמסון
662 3.55 -10 39 29 11 נערים ג כפר סירקין איתי בר אור
663 6 -10 12 2 2 ילדים ג צפון אביחיל לב רודוב-3
664 4.75 -10 19 9 4 נערים ב הפועל ת''''א יואב פורמן
665 3.78 -10 34 24 9 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון רונה עמור
666 6 -10 12 2 2 3/4 מגרש צעירים כפר סירקין רון ציתיאת
667 4 -10 44 34 11 נערים ג טניס המושבה ליאור פאל
668 6 -10 12 2 2 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה עידן שטנברג-2
669 4.6 -10 46 36 10 נוער ב אלוני יצחק+גבעת עדה גיא ווגמן
670 6 -11 12 1 2 נוער ב גולדן טניס דני פלדמן-1
671 4.23 -11 55 44 13 נערות ב עיר הטניס גדרה אודליה זילברמן
672 3.9 -11 39 28 10 ילדים א אביחיל ארי אולניק
673 6 -11 12 1 2 נערות ב טניס קלאב נטע לבנט לוי
674 4.33 -11 13 2 3 נערים ב צפון אלוני יצחק+גבעת עדה איתי לב
675 3.75 -11 30 19 8 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון רונה מעוז
676 4.78 -11 43 32 9 נערים ב הפועל ת''''א ברק מאיר וולף
677 6 -11 12 1 2 נערים ב מרכז הטניס רמת השרון דניאל שיף-1
678 4.43 -11 31 20 7 נערים ב הפועל ת''''א דניאל מלצר
679 6 -11 12 1 2 נערות ג רמה 1 טניס קלאב עדי שוורץ
680 6 -11 18 7 3 נוער ב שוהם אורי דור 2
681 6 -11 12 1 2 נוער ב בת ים שילב מזרחי-1
682 4.33 -11 13 2 3 נערים ב כפר סירקין עידו קזולה
683 5.5 -11 22 11 4 נערים ב הדר יוסף דניאל אלון
684 6 -11 18 7 3 נוער ב צפון מרכז הטניס חיפה ארתור רודקין-1
685 4.43 -11 31 20 7 נערים ב קאנטרי כס איתי דהרי
686 3.92 -11 47 36 12 נערים ג זיו מאיו טניסקלאב דניאל צדוק
687 5 -11 35 24 7 נוער טניסקול לירן וינטר
688 5.5 -11 22 11 4 נערים ב טניס המושבה דן גבוביץ
689 3.86 -11 27 16 7 ילדים ב רמה 2 בני ציון בצרה נטע הלפרין
690 6 -11 12 1 2 נערות ג רמה 1 מרכז הטניס חיפה דניאל מרגוליס
691 5.83 -11 35 24 6 נערים א כפר הס אלון ברנד
692 5 -12 20 8 4 3/4 צעירות כפר שמריהו גילי חרד
693 5 -12 20 8 4 ילדים ג טניסקול איתמר בן-רשי
694 5 -12 20 8 4 נערות ג רמה 2 אביחיל אלה ענבי
695 6 -12 12 0 2 נערות ב מרכז הטניס רמת השרון ליאור אהרוני -1
696 6 -12 12 0 2 נוער א טניס המושבה רועי זאגא
697 4.8 -12 24 12 5 נערות ב רמת אליהו נעמה בוחניק
698 5.67 -12 17 5 3 ילדים א אקדמיה לטניס תא מתן עמרם-6
699 4.17 -12 25 13 6 3/4 בוגרות בת ים רומי שפירא-לא פעילה
700 6 -12 12 0 2 נערות ג רמה 1 מרכז הטניס רמת השרון יובל אהרוני-1
701 5.5 -12 22 10 4 נערים ב טניס קלאב נועם ממן
702 6.5 -12 13 1 2 ילדים ב רמה 2 קאנטרי קלאב בני הרצליה רן דרורי 2
703 5 -12 25 13 5 נערים ב טניס המושבה יונתן דבש
704 6 -12 12 0 2 נוער ב גן שמואל יונתן יואל רמון
705 6.5 -12 13 1 2 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה נועה קרימר
706 5.17 -12 31 19 6 נערים א פולג סמואל גלר
707 3.9 -12 39 27 10 נערים ב טניס המושבה עופרי חן
708 4.42 -12 53 41 12 נערים ב קאנטרי קלאב בני הרצליה דן פיטשון
709 5 -12 20 8 4 3/4 צעירות רחובות מיקה ויינגרטן-לא פעילה
710 6 -12 12 0 2 נוער ב אלוני יצחק+גבעת עדה אלון כהן
711 6.5 -12 13 1 2 3/4 מגרש צעירים לוד אמיתי מטטוב-לא פעיל
712 4.5 -12 45 33 10 נערים ב טניס קלאב גוזלן עומר-4
713 5 -12 20 8 4 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון סער לוי
714 4.27 -12 47 35 11 3/4 מגרש צעירים בני הרצליה אדם פרייזלר
715 4.5 -12 36 24 8 נערים ב כוכב יאיר הראל קובלנץ
716 6 -12 12 0 2 נערות ב הפועל ת''''א אגם אלון
717 6.5 -12 13 1 2 ילדים ב רמה 2 רעננה איתן משה
718 5 -12 20 8 4 נערים ב גלי השרון גלעד קרן-4
719 6.5 -12 13 1 2 נערים ב צפון מרכז הטניס רמת השרון אורי קרן-3
720 6.5 -12 13 1 2 ילדים ב צפון טבעון נועם בר און-לא פעיל
721 5 -12 20 8 4 ילדים ג צפון מרכז הטניס יקנעם תומר קוטלובקר
722 3.73 -13 41 28 11 ילדים א גלי ים יונתן כהן
723 4.67 -13 14 1 3 נערות ג רמה 2 צפון עכו הדר ישראלוב-3
724 4.1 -13 41 28 10 נערות ירוק מרכז הטניס רמת השרון דניאל צבעון
725 4.67 -13 14 1 3 ילדים א צפון מרכז הטניס יקנעם שון יאנובר
726 5.43 -13 38 25 7 נערות ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס יערה שבת
727 4.2 -13 21 8 5 3/4 צעירות O&O Tennis דניאלה פירר-לא פעילה
728 5.2 -13 26 13 5 נערות א מרכז הטניס יד אליהו אודל זסלבסקי
729 4.86 -13 34 21 7 נערות ירוק מרכז הטניס רמת השרון רונה עזרילביץ
730 5 -13 40 27 8 ילדים ב רמה 1 מרכז הטניס רמת השרון ניר גרניאק
731 4.67 -13 14 1 3 3/4 צעירות O&O Tennis יובל ליכטנשטיין-1
732 4.67 -13 14 1 3 ילדים ב רמה 2 כפר הס יונתן ברומר
733 3.8 -14 38 24 10 ילדים ג צפון טבעון אורי כץ
734 4.46 -14 58 44 13 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון יובל צוקר
735 3.5 -14 21 7 6 נערים ב מרכז הטניס יד אליהו רון אגרנוב
736 4 -14 24 10 6 נערים ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס אמיתי גרינר
737 4.09 -14 45 31 11 נערים ב הפועל ת''''א אורי מרקס
738 4.67 -14 28 14 6 ילדים ג מרכז הטניס רמת השרון עומרי שמש
739 3.64 -14 40 26 11 נערים ב הפועל ת''''א אדם מרגלית
740 5.8 -14 29 15 5 נערות ב גלי השרון תמר גרוכר
741 5.25 -14 21 7 4 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון יואב צסלה
742 3.6 -14 36 22 10 ילדים ג הפועל ת''''א יואב קדוש
743 3.82 -14 42 28 11 נערות ג רמה 2 טניס המושבה תמר אריסטוב
744 6 -14 18 4 3 ילדים ג אלוני יצחק+גבעת עדה גיא שידלובסקי לא פעיל
745 6 -14 24 10 4 ילדים ב רמה 1 גן שמואל אלון מאירי
746 7 -14 14 0 2 נערים ג שוהם נדב כהן-1
747 4.38 -14 35 21 8 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה שירה נקב
748 7 -14 14 0 2 נערים ב מכבי נתניה אייל כהן-4
749 7 -14 14 0 2 ילדים ב רמה 2 רעננה אדם קפלוביץ-4
750 5.29 -14 37 23 7 נערים א מרה''''ט אשקלון ראם אלקיים
751 6 -14 30 16 5 נערות ב אלוני יצחק+גבעת עדה ליהיא חכם
752 7 -14 14 0 2 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה אמיל אוזבנד-2
753 5.25 -14 21 7 4 ילדות מרכז הטניס רמת השרון שני שטיימן
754 4.2 -14 21 7 5 3/4 בוגרות בת ים מנזה דזינשוילי
755 6 -14 18 4 3 נוער ב צפון מרכז הטניס נהריה אילן מגלניק-2
756 4.86 -14 34 20 7 נערים ב הפועל ת''''א עמית כנעני
757 4.4 -15 44 29 10 נערות ג רמה 2 טניס המושבה יובל הלר
758 6 -15 24 9 4 נערים א אשדוד יא פיודור גרום
759 4.44 -15 40 25 9 ילדים ג אלוני יצחק+גבעת עדה נדב קולטון
760 4 -15 36 21 9 נערות ירוק קריית ראשון ענבר ישר
761 4.79 -15 67 52 14 נוער ב סלעית רועי מנדלסון
762 4 -15 32 17 8 נערות ג רמה 2 טניס המושבה יהלי זיו וקנין
763 6 -15 24 9 4 ילדים ב רמה 1 אשדוד יא עילאי כהן רפאלי
764 6 -15 30 15 5 נוער א טניס המושבה סיידה אביתר
765 3.56 -15 32 17 9 נערים ג טניס המושבה עומר זהבי
766 4.4 -15 22 7 5 3/4 צעירות O&O Tennis עדן קבקוב-2-לא פעילה
767 6 -15 24 9 4 נוער ב צפון גליל תבור ארטיום קפלון-3
768 4.44 -15 40 25 9 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון דני חוסטיק
769 5.22 -15 47 32 9 נערות ב טניס קלאב יוסף הילה 5
770 5.86 -16 41 25 7 נערות ב מרכז הטניס רמת השרון ליה קופרמן
771 4.33 -16 52 36 12 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו עומר וולף
772 3.73 -16 41 25 11 ילדים ג טניס המושבה ינאי צרפתי
773 5.67 -16 34 18 6 נערות ג רמה 1 קאנטרי קלאב בני הרצליה סיינה נתן בוקר
774 6 -16 24 8 4 נערות ב גלי השרון תמר רוזנצויג
775 6 -16 18 2 3 נערות ג רמה 1 צפון קיסריה שירה פורת
776 4.5 -16 36 20 8 נערות ג רמה 2 מועדוני טניס דודי נודל עמית מורלי
777 3.83 -16 46 30 12 ילדים ב רמה 2 טופ טניס איבו קריי
778 5.5 -16 22 6 4 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס נהריה שחר מרינוב
779 5 -16 50 34 10 נערות ג רמה 1 גלי השרון מאיה קירשנבאום-3+4+6
780 5.5 -16 22 6 4 נערים ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס אפיק פתאל
781 4.38 -16 35 19 8 3/4 מגרש בוגרים גבעת חיים שחר אורלנד
782 4.5 -16 36 20 8 ילדים א מרכז הטניס יד אליהו יונתן קורן
783 5.5 -16 22 6 4 ילדים ג צפון הפועל רמת אליהו עברון עילאי בר
784 5.5 -16 22 6 4 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון דניאל הירש -2
785 4 -17 32 15 8 נערים ג טניסקול אריאל אשכנזי
786 5.33 -17 32 15 6 נערים ב הוד השרון דין עזרא
787 4.29 -17 30 13 7 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון תור לוי 2+3+4+5
788 4.09 -17 45 28 11 נערות ג רמה 2 טניס המושבה נויה שנטל
789 6 -17 30 13 5 נערות א גלי השרון מיקה תמיר-3
790 5.29 -17 37 20 7 נערות ג רמה 1 מרכז הטניס רמת השרון רומי לכט
791 3.44 -17 31 14 9 ילדים א צפון הפועל נוף הגליל אנדרו תותרי-6
792 4.62 -17 37 20 8 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס יד אליהו אלה שני
793 6 -17 24 7 4 נוער ב גלי השרון דניאל לאופר
794 5 -17 35 18 7 נערים ב כפר הס סהר אביבי
795 4.6 -17 23 6 5 ילדים ג מרכז הטניס רמת השרון רבגד יואב 2+3
796 4.14 -18 58 40 14 נערות ירוק טניס המושבה ניקול וסלי
797 4.83 -18 29 11 6 נערות ג רמה 2 גלי ים סופיה שניידר
798 6 -18 24 6 4 נוער בת ים יוסי קריחלי
799 5 -18 30 12 6 ילדים ב רמה 2 כפר הס גיא אקלר
800 6 -18 24 6 4 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו נועם פנקס
801 6 -18 24 6 4 נערים א מרכז הטניס יד אליהו ניצן כהן
802 4.09 -18 45 27 11 נערות ירוק מרכז הטניס יד אליהו גסמין לוי קוזמיץ
803 3.88 -18 31 13 8 ילדים א אביחיל יונתן מרילי
804 6 -18 24 6 4 ילדים ב רמה 1 מכבי נתניה מרק פטרמן
805 6 -18 24 6 4 נערות ב טניס המושבה ליאורה גולברט
806 4.71 -18 33 15 7 נוער גן שמואל ניר שיאון
807 3.57 -18 50 32 14 נערות ירוק טניס המושבה רותם שונשול
808 6 -18 30 12 5 נערות א רעננה נעמה לוי
809 6 -19 24 5 4 ילדים ב רמה 1 גלי השרון נבו פרידמן
810 5.5 -19 33 14 6 נערות ב טניס המושבה שני ויטנברג
811 4.8 -19 24 5 5 ילדים ב רמה 2 בני ציון בצרה יותם ירקוני
812 5.17 -19 31 12 6 נערות ג רמה 1 גלי השרון סשה קוגן
813 6.5 -19 26 7 4 נערים ב רעננה אופיר רוב
814 4.43 -19 31 12 7 ילדים ב רמה 2 O&O Tennis רז פולקמן
815 5.43 -19 38 19 7 נערים א מרכז הטניס יד אליהו ניב סלניקיו גפן
816 4.73 -19 52 33 11 נערות ג רמה 2 מועדוני טניס דודי נודל הרבל חיים
817 4.6 -19 46 27 10 3/4 מגרש בוגרים גבעת חיים אריאל גולן
818 4.18 -19 46 27 11 ילדים ג O&O Tennis מעין פלדהקר
819 5.1 -19 51 32 10 נוער ב סלעית עידן קטשר
820 5.57 -19 39 20 7 ילדים ב רמה 1 בני ציון בצרה פלג אסטר
821 4.27 -19 47 28 11 נערות ג רמה 2 אלוני יצחק+גבעת עדה ליה שגב
822 4.8 -19 48 29 10 נוער ב מרכז הטניס יד אליהו עידן לוי
823 3.92 -19 47 28 12 נערים ג טניס המושבה תומר קנט
824 4.62 -20 37 17 8 ילדים ב רמה 2 אסא ת''''א איתמר אנסקי
825 5.17 -20 31 11 6 3/4 מגרש צעירים גלי השרון ארז רון
826 5.4 -20 54 34 10 נוער ב טניס המושבה שחר גרשון
827 4 -20 56 36 14 נוער טניסקול אוריין פפנוב
828 5.1 -20 51 31 10 נערים א גלי השרון נבו גולן
829 5.78 -20 52 32 9 נערות ב בת ים פרייג סטפני
830 3.6 -20 36 16 10 נערים ג מועדוני טניס דודי נודל עידן בן יהודה
831 6 -20 24 4 4 נערות ג רמה 2 בת ים רומי שפירא
832 5.5 -20 33 13 6 נוער א O&O Tennis עידו קליין
833 4.44 -20 40 20 9 נערים ב הדר יוסף עמית שלומן
834 6 -20 24 4 4 נערים ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס רפי פלוסקר-לא פעיל
835 4.38 -21 35 14 8 3/4 מגרש צעירים הפועל ת''''א שאול בוסי
836 5.7 -21 57 36 10 נוער ב טניס המושבה אסף גרנות
837 5 -21 25 4 5 ילדים א כפר המכביה סמואל דיאמנט-4
838 4.33 -21 39 18 9 ילדים ג מרכז הטניס רמת השרון דניאל צפר
839 3.9 -21 39 18 10 ילדים ב רמה 2 טניס קלאב עמרי פרי
840 4.25 -21 34 13 8 נערים ב בני הרצליה יהל פתל
841 4.8 -21 24 3 5 נערים ב טניס קלאב ניב רומנו 5
842 4.89 -21 44 23 9 נערים א קאנטרי כס עומר ברעם
843 6 -21 30 9 5 נערים ב גלי השרון עומר גרונברג-1+3
844 3.91 -21 43 22 11 נערות ג רמה 2 רעננה שחר אבידן
845 5.71 -21 40 19 7 נוער ב טניס מאור עידו מנצור
846 4.3 -21 43 22 10 נערות ג רמה 2 גלי השרון שפט יעל
847 5 -22 30 8 6 ילדים א בני ציון בצרה גבריאל מיסלוס
848 3.82 -22 42 20 11 3/4 מגרש צעירים רמת אליהו סהר פניגר
849 5.67 -22 34 12 6 נערות ג רמה 2 קריית ראשון מיקה ליידרמן
850 4.45 -22 49 27 11 3/4 מגרש צעירים אביחיל סאשה ספירידונוב
851 4.12 -22 33 11 8 נערות ג רמה 2 טניס המושבה משי גולדשטיין
852 5.29 -22 37 15 7 נערות ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס ליהי עקה זוהר
853 4.62 -22 37 15 8 נערים ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס אוהד סננס
854 5.33 -22 32 10 6 ילדים ב רמה 2 כפר הס יוגב פיין
855 4.4 -22 44 22 10 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין גיא שגיא
856 5.86 -22 41 19 7 נערות רעננה נעמה לוי לא פעילה
857 5.14 -22 36 14 7 נערות ירוק טניס המושבה רומי בן עמי
858 4 -22 40 18 10 3/4 מגרש צעירים O&O Tennis מעיין ברק
859 5.45 -23 60 37 11 נוער ב מרכז הטניס רמת השרון דור מאיר
860 3.57 -23 50 27 14 ילדים ג טניס המושבה אביב זיזוב
861 4.36 -23 48 25 11 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין ינאי מלכה
862 5.75 -23 46 23 8 נוער סביון מעיין טנצר
863 5.25 -23 63 40 12 נוער ב טניס המושבה שגב קם
864 4.38 -23 35 12 8 נערים ב רעננה נדב קניג
865 6 -23 30 7 5 נערות א טניס המושבה יהודית גירץ
866 5.5 -24 55 31 10 ילדים ב רמה 1 פולג sody lelloum dabi
867 5.25 -24 42 18 8 נערות ב כוכב יאיר ליסה גנדמן
868 5 -24 40 16 8 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס קרית אונו כפיר ריבל
869 5.57 -24 39 15 7 נערות ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס עומר איתן
870 6.5 -24 26 2 4 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין איתי כוכב-3
871 5.45 -24 60 36 11 ילדים ב רמה 1 קאנטרי רמת השרון גיל שפר
872 5.14 -24 36 12 7 ילדים ג אביחיל לב רודוב
873 6 -24 42 18 7 נערות ג רמה 1 גלי השרון דניאל גלסווין
874 5.12 -25 41 16 8 נערים ב אזורי חן-דני יאקה רפאל דוד
875 5.4 -25 27 2 5 3/4 בוגרות מכבי צפון כרמל דמרי
876 5.4 -25 27 2 5 ילדים א כפר המכביה מיכאל רוגצקי
877 4.86 -25 34 9 7 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס נהריה ינאי אטיאס
878 4.5 -25 54 29 12 נערים ג זיו מאיו טניסקלאב דניאל אלטר
879 4.42 -25 53 28 12 נערים ב רמת גן יהלי רוזנפלד
880 4.89 -25 44 19 9 נערים ג כפר סירקין גיא קורקוס
881 4.86 -25 34 9 7 נערים ב O&O Tennis איתי סנה
882 3.92 -26 47 21 12 נערות ירוק מרכז הטניס יד אליהו יהלי ישראל
883 4.67 -26 42 16 9 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון יובל לוי
884 5.12 -26 41 15 8 נערים א אביחיל איתמר מרילי
885 6 -26 36 10 6 נערות ב טניס קלאב שירה אשד-4
886 5 -26 55 29 11 נערים ב רמת גן איתי שקליאר
887 5.12 -26 41 15 8 ילדים ג טניסקול דוד קגן
888 6.75 -26 27 1 4 ילדים ג בני ציון בצרה מיכאל לוי-בצרה
889 5.25 -26 42 16 8 נוער גן שמואל אסף זקס
890 5.73 -27 63 36 11 ילדים ב רמה 1 מכבי צפון רוני בזל
891 4.67 -27 42 15 9 נערים ג קאנטרי כס עודד אורטל
892 4.88 -27 39 12 8 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין איתי סהר
893 5.17 -27 62 35 12 נוער ב סלעית עידו אפשטיין
894 3.29 -27 46 19 14 3/4 צעירות מכבי נתניה סופיה קורוסטשבסקי
895 6.2 -27 62 35 10 נערות ב קאנטרי כס הילה כהן
896 5.33 -28 48 20 9 נערים ב טניס קלאב עומר להנר
897 4 -28 56 28 14 ילדים ג טניסקול אריאל עמנואל
898 7 -28 28 0 4 3/4 מגרש צעירים אסא ת''''א עומר ברזילי
899 5.25 -28 42 14 8 ילדים ב רמה 2 גלי השרון עמרי רוזנטל
900 5.62 -28 45 17 8 נוער ב טניס המושבה אייל שמולביץ
901 5.43 -28 38 10 7 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון נדב זימן
902 5.89 -28 53 25 9 נערות א רמת אליהו שלי נינה קרמר
903 5.5 -28 44 16 8 נערים ב מרכז הטניס אופקים רון קורול
904 4.78 -29 43 14 9 3/4 מגרש צעירים גלי השרון עומר פילוסוף
905 6.14 -29 43 14 7 נערות ב יבנה לינוי לוי
906 5 -29 45 16 9 נערות ירוק כפר סירקין שירה שגיא
907 5.1 -29 51 22 10 נערים ב מכבי פת אלכס סנדלר
908 4.62 -30 37 7 8 נערים ב הפועל ת''''א יהונתן פריד 4
909 4.58 -30 55 25 12 נערות א טניס המושבה נטע רן
910 4.55 -30 50 20 11 נערים ב קאנטרי כס עומרי גידלי
911 6 -30 42 12 7 נערות ב רמת אליהו הילה טל
912 5.7 -30 57 27 10 נערות ג רמה 1 O&O Tennis שחר אשכנזי
913 6 -30 36 6 6 נערים ג זיו מאיו טניסקלאב יונתן אדרי
914 6.17 -31 37 6 6 נערים ב סלעית עומרי פרג
915 4.64 -31 51 20 11 3/4 מגרש צעירים מכבי צפון עידו מירלמן
916 5.29 -31 37 6 7 ילדים ג בני ציון בצרה איתמר קרמר
917 6 -32 48 16 8 נערים א O&O Tennis מייקל סאנין
918 5.22 -32 47 15 9 נערים ג זיו מאיו טניסקלאב ארן דוד
919 6.8 -33 34 1 5 ילדים א לוד אמיתי מטטוב
920 5.38 -33 43 10 8 נערות ירוק אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס גאיה חורי
921 6.33 -34 38 4 6 ילדים א בני ציון בצרה דן אוליבר
922 4.67 -34 56 22 12 ילדים א גלי השרון גושוע פלד
923 6 -34 36 2 6 נערות ב מכבי צפון עזרן שירה
924 6 -36 48 12 8 נערות ג רמה 1 צהלה גלינה ניקול סימבירסקי
925 5.9 -36 59 23 10 נערות א בת ים סטפני סוקולוב
926 5.8 -36 58 22 10 נוער ב O&O Tennis איתי אלישיב
927 6.11 -37 55 18 9 נערים א מרכז הטניס יד אליהו עומר בנוולגי
928 5.88 -38 47 9 8 נערות ג רמה 2 אחר נועה זרוק
929 5.83 -38 70 32 12 נערות א אלוני יצחק+גבעת עדה לוטן רונן
930 4.91 -39 54 15 11 ילדים א לוד דוד אלוני סטרודובסקי
931 5.67 -40 51 11 9 ילדים ב רמה 2 רעננה איתי גרוסמן
932 6.12 -42 49 7 8 ילדים ב רמה 2 רעננה יואב בוקק
933 6.12 -42 49 7 8 נערות ג רמה 2 סלעית תמר ראובן
934 4.64 -43 51 8 11 ילדים ג מרכז הטניס רמת השרון אמיר קורמן
935 6 -43 60 17 10 נוער ב הספורט הלבן מזור שליו פרץ
936 5 -46 55 9 11 3/4 מגרש צעירים אסא ת''''א נח ורטהיימר