השחקן עם הכי פחות הפסדים בממוצע במשחק השחקן עם הכי הרבה משחקים השחקן עם הפרש משחקונים הכי גדול השחקן עם הכי פחות הפסדים השחקן עם הכי הרבה נצחונות השחקן עם ס"כ ניקוד הכי גדול של כל התחרויות



מיקום ס"כ ניקוד בכל תחרויות ממוצע הפסדים במפגש ס"כ הפרש משחקונים הפסדים נצחונות ס"כ משחקים קטגוריה מועדון שם
1 2.38 85 69 154 29 ילדים ג מרכז הטניס ירושלים עילאי מורלי
2 1.78 101 48 149 27 ילדים ג פארק מים רעות רועי שומכר
3 1.5 104 39 143 26 נערים ג מרכז הטניס יד אליהו עוז סגל
4 2.04 85 57 142 28 נערים ב אורנית אלון ג׳ורג׳י
5 1.8 94 45 139 25 נערים ב טניס קלאב איתמר פרי
6 2.12 75 53 128 25 נערות ב בת ים מיי שרה משל
7 2.24 71 56 127 25 3/4 מגרש צעירים קאנטרי כס יובל זאבי
8 2.48 69 57 126 23 נערות ג רמה 1 מכבי נתניה מישל רודמן
9 3.2 46 80 126 25 נערים ג מועדוני טניס דודי נודל יואב אוסטרו
10 1.95 80 43 123 22 נערות ב בת ים מעין לבנה
11 1.68 83 37 120 22 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו רום ימין-לא פעיל
12 3.32 45 73 118 22 נערות ב פולג גלי גתי
13 2 69 46 115 23 ילדים א מכבי פת עומר יונה
14 2.36 59 52 111 22 נערות ירוק O&O Tennis מיה קדם
15 2.3 57 53 110 23 נערים ב קאנטרי כס גיא צור
16 2.78 44 64 108 23 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון שחף אדיר
17 3.68 37 70 107 19 נערות א מרכז הטניס רמת השרון רוני נעים
18 3.1 40 65 105 21 ילדים א מרכז הטניס רמת השרון תום מיזן
19 3.65 31 73 104 20 נערות א רמת אליהו אביטל מיסז׳ניקוב
20 2.61 44 60 104 23 נערים א אורנית אור רבי
21 2.45 54 49 103 20 ילדים ב רמה 1 O&O Tennis אריאל אלישע
22 3.43 22 79 101 23 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס יד אליהו עידן לושקרייב
23 2 60 40 100 20 נערים ב טופ טניס אורי חיימי
24 2.88 51 49 100 17 נערות ג רמה 1 רעננה נטע ירון
25 2.86 37 63 100 22 נערים ב טניסקול אורי עטייה
26 3.3 32 66 98 20 נערות ג רמה 2 אלוני יצחק+גבעת עדה ענבר אופיר
27 2.79 44 53 97 19 נערים ג כפר סירקין יונתן דבורסקי
28 2.5 51 45 96 18 נוער טניס המושבה גיא מוריאן
29 2.81 37 59 96 21 ילדים ב רמה 2 כפר סירקין איתי גליק
30 1.48 58 37 95 25 נערים א מרכז הטניס יד אליהו עדי יוסף אלבך
31 2.12 58 36 94 17 נערים ב מרכז הטניס יד אליהו ניצן כהן-לא פעיל
32 2.9 36 58 94 20 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון הילה ששון
33 1.17 73 21 94 18 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון מיקה טרלו
34 3.15 31 63 94 20 נערות ירוק מרכז הטניס רמת השרון רומי ששון
35 3.35 27 67 94 20 נערות ב בת ים עמית אשכנזי
36 3.05 33 58 91 19 נערות ג רמה 1 אורנית נויה רבי
37 2.22 51 40 91 18 3/4 מגרש בוגרים שוהם עזרא יואב
38 2.11 53 38 91 18 נערות ירוק טניסקול ליה פרידמן
39 2.43 39 51 90 21 נערים ב מרכז הטניס ירושלים רואי דובר
40 3.68 19 70 89 19 נערות ב מרכז הטניס יד אליהו גרימברג מאילי
41 2.2 45 44 89 20 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס יד אליהו אבנר הגאי
42 3.07 45 43 88 14 נערות ג רמה 1 הפועל ת''''א ליאור יעבץ
43 2.48 36 52 88 21 ילדים א גלי השרון טוני מולדובן
44 2.59 44 44 88 17 נערות ירוק מרכז הטניס יד אליהו אביגיל ליברמן
45 3.11 28 59 87 19 ילדים ג מרכז הטניס רמת השרון איתמר רייז
46 3.47 20 66 86 19 נערות א טניס קלאב שי להב
47 1.64 61 23 84 14 נוער ב הפועל ת''''א עדי ווגנר ארב לא פעיל
48 2.95 22 62 84 21 ילדים ג קאנטרי קלאב בני הרצליה עמית כליף
49 2.16 42 41 83 19 נערים ב גלי השרון רפאל חנקין
50 2.81 38 45 83 16 נערות ג רמה 2 רמלה סופיה ליזו-6
51 0.75 68 15 83 20 ילדים ב רמה 2 אקדמיה לטניס תא בן דוד אלקיים
52 4.29 10 73 83 17 נערים א כפר סירקין איתמר שניידר
53 3.05 23 58 81 19 3/4 מגרש בוגרים גבעת חיים נועם ארבל
54 3.28 22 59 81 18 נוער טניס המושבה עודד מוסקט
55 2.68 29 51 80 19 ילדים ב רמה 2 גלי השרון מעיין רון
56 2.89 28 52 80 18 נערות ב קאנטרי כס נועה כהנא
57 2.5 40 40 80 16 3/4 מגרש צעירים כפר סירקין רום פשכצקי
58 2.88 34 46 80 16 נוער ב טניס קלאב יהונתן אלקיים
59 2.55 28 51 79 20 ילדים ב רמה 2 מכבי פת רון אברהמוב
60 2.72 29 49 78 18 נערים ב ד.ב.ביה''''ס לטניס אוהד כהן-6
61 3.33 18 60 78 18 נערים א גולדן טניס טל רוזנצוייג
62 3.67 12 66 78 18 נערות ירוק אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס שירי חורי
63 2.5 27 50 77 20 נערים א כפר סירקין יותם שניידר
64 2.59 32 44 76 17 3/4 מגרש צעירים מכבי צפון אביב עזר
65 2.38 44 31 75 13 ילדים ג יפו עמית לוי-יפו-6
66 3.11 19 56 75 18 ילדים ב רמה 1 קאנטרי רמת השרון אלון פרל
67 1.88 45 30 75 16 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס יד אליהו תמר סמואל
68 2.59 31 44 75 17 נערים ג כפר סירקין אלמוג צביקלר פראג
69 3.44 20 55 75 16 ילדים ג מכבי נתניה ניר ענבר
70 3.59 14 61 75 17 ילדים ב רמה 1 הפועל ת''''א עומרי ורדי
71 3.53 21 53 74 15 נערים א מרכז הטניס יד אליהו אורי בן ארי
72 3.05 7 67 74 22 נערים ג כפר סירקין עוז לחן
73 2.54 41 33 74 13 ילדים ג צפון מרכז הטניס נהריה דניאל חסקי-6
74 2.29 42 32 74 14 נערים ג כפר סירקין עידו קזולה-לא פעיל
75 3.24 19 55 74 17 נוער אשדוד יא חיים שימשילשוילי
76 3.47 14 59 73 17 נערים ב O&O Tennis דניאל מימון
77 0.54 66 7 73 13 3/4 מגרש צעירים אסא ת''''א יוני סטרטינר לא פעיל
78 2.88 24 49 73 17 נערים ב הדר יוסף אדם דליד
79 2.58 23 49 72 19 ילדים ב רמה 2 טופ טניס דור פרטוק
80 2.61 25 47 72 18 נערים ב כפר סירקין אופיר פריווה
81 3.44 17 55 72 16 נערות א אלוני יצחק+גבעת עדה נועם מרחב
82 2.75 27 44 71 16 נערות א מרכז הטניס קרית אונו שני רותם
83 4.56 -3 73 70 16 נוער ב טניס המושבה עוז פונס
84 2.72 21 49 70 18 נערים א O&O Tennis רועי זילברברג
85 3.25 18 52 70 16 3/4 מגרש צעירים כפר סירקין בן סויסה
86 3.65 7 62 69 17 ילדים א מרכז הטניס רמת השרון אורי פיין
87 3.67 25 44 69 12 נערות א הדר יוסף נועה מאיר
88 2.36 36 33 69 14 3/4 מגרש בוגרים גלי השרון רונאל רימון
89 3.57 18 50 68 14 נערות ג רמה 2 אלוני יצחק+גבעת עדה נויה דרום
90 2 26 42 68 21 נערים ב טניס קלאב אייל שיפוני-6
91 1.58 49 19 68 12 ילדים א אקדמיה בנגב איתמר נוריאל-לא פעיל
92 3.81 6 61 67 16 נערות ג רמה 1 אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס שיר גרינשטיין
93 2.5 37 30 67 12 נוער ב גלי השרון רעי רון לא פעיל
94 2.67 27 40 67 15 נערות ג רמה 2 רעננה זוהר רוזנבאך
95 2.58 36 31 67 12 נוער א גלי השרון רעי רון
96 2.8 11 56 67 20 נערים ג מרכז הטניס יד אליהו איתן פניגזון
97 1.83 45 22 67 12 נוער ב סביון אורי גרבלסקי-3 לא פעיל
98 4.19 -1 67 66 16 נוער ב טניס קלאב יהלי גת
99 2.87 23 43 66 15 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס ירושלים עידן וילסקר
100 3.41 8 58 66 17 ילדים ב רמה 1 הדר יוסף אצלאן לירון
101 3.14 22 44 66 14 נוער ב הוד השרון יהלי שווארץ
102 3.2 18 48 66 15 ילדים ג אזורי חן-דני יאקה יואב דוידי
103 2.61 18 47 65 18 ילדים א גן שמואל גנאים גיאד
104 3.69 6 59 65 16 נערות ב טניס המושבה ליה סקורקה
105 2.38 34 31 65 13 נערים ג כפר סירקין יואב ארד-לא פעיל
106 3 11 54 65 18 3/4 מגרש בוגרים מכבי צפון רון אפשטיין
107 3.08 27 37 64 12 נוער ב צפון מרכז הטניס חיפה הראל מיכאלי
108 2.91 32 32 64 11 נוער ב צפון הפועל רמת אליהו עברון איל להב
109 3.12 11 53 64 17 נערות ירוק מרכז הטניס אופקים עדי קורול
110 3.69 16 48 64 13 ילדים ב רמה 1 אזורי חן-דני יאקה אריאל מויאל
111 3.93 4 59 63 15 ילדים א טניס קלאב גילי פרי
112 2.68 12 51 63 19 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון עומר שטינברג
113 3.25 11 52 63 16 3/4 מגרש צעירים גלי השרון אורי ראובני
114 4.79 -4 67 63 14 נערות ב קאנטרי כס נועה סידיס
115 3.35 6 57 63 17 נערים ב טניסקול אביב מורידי
116 3.64 10 51 61 14 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון יאיר סגלוביץ
117 2.85 24 37 61 13 נערים ב קאנטרי כס גיא שניאור
118 3.2 13 48 61 15 נערות ב טניסקול נועה מונוסוב
119 3.8 4 57 61 15 נערות ג רמה 1 אביחיל מאיה נדליקוביץ
120 2.57 24 36 60 14 ילדים ב רמה 2 עיר הטניס גדרה ניר פרידנפלד
121 3 24 36 60 12 ילדים ג כפר סירקין רון נדב-לא פעיל
122 2.29 21 39 60 17 3/4 מגרש צעירים אזורי חן-דני יאקה בן מגקוב
123 1.8 42 18 60 10 נערות ג רמה 2 O&O Tennis מיכל נאמן-4-לא פעילה
124 2.59 16 44 60 17 ילדים ב רמה 2 רעננה אורי מילר
125 2.67 20 40 60 15 נערים ב טניס המושבה ליאור טנפילוב
126 3.56 3 57 60 16 ילדים ג אזורי חן-דני יאקה דניאל משען
127 3.06 8 52 60 17 נערים א פולג אוניל אורמן
128 3.27 10 49 59 15 3/4 מגרש צעירים בת ים דוד מיכאל בקלייניק
129 3.77 10 49 59 13 נוער ב מכבי פת רפאל חלופוביץ
130 3.36 21 37 58 11 3/4 מגרש צפון חוף הכרמל-מתן גורן טל גונן לא פעיל
131 2.93 17 41 58 14 ילדים א מכבי נתניה בן סוחוביצקי
132 3.5 8 49 57 14 ילדים ב רמה 1 קאנטרי רמת השרון ליבי לוי
133 3.67 2 55 57 15 ילדים א גלי השרון שי דובינסקי
134 3.46 12 45 57 13 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון דיוויד רוזנשטיין-2+3
135 2.82 9 48 57 17 ילדים ב רמה 2 אלוני יצחק+גבעת עדה יואב פיינר
136 3 21 36 57 12 נערות ג רמה 2 רמת אליהו אלין רזון
137 2.62 23 34 57 13 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה ליטל בן משה
138 2.5 16 40 56 16 ילדים א קאנטרי כס איתי גידלי
139 4.58 1 55 56 12 נוער ב הספורט הלבן מזור עומר טולדנו
140 1.85 31 24 55 13 נערות הדר יוסף נועה מאיר לא פעילה
141 3.09 21 34 55 11 3/4 מגרש צעירים בית אריה יאיר מירן-לא פעיל
142 1.93 28 27 55 14 נערים ב רמת אליהו אוראל ישראל
143 2.88 9 46 55 16 ילדים ב רמה 2 אלוני יצחק+גבעת עדה אביב פרי
144 2.92 20 35 55 12 ילדים ג צפון מרכז הטניס יקנעם אמיתי סוויסה-3
145 1.54 34 20 54 13 3/4 בוגרות מכבי צפון תומי פלדמן
146 3.42 13 41 54 12 ילדים ב רמה 1 קאנטרי כס נדב כרמי
147 1.7 37 17 54 10 נערים ב מרכז הטניס רמת השרון טל בן עמי
148 3.83 8 46 54 12 נערות א מרכז הטניס יד אליהו יולי בן שושן
149 2.25 27 27 54 12 נערות א טניס קלאב רותם קרויטורו
150 3.86 0 54 54 14 נערות ב טניס המושבה דניאלה סטרוביסקי
151 2.81 9 45 54 16 נערות ירוק טניסקול מיכל קוסטנקו
152 3.77 5 49 54 13 נערים ב קאנטרי קלאב בני הרצליה איתי אימברמן
153 3.07 8 46 54 15 נערים ב טניסקול מתן סווירי
154 2.69 18 35 53 13 ילדים ג קאנטרי כס גיא דגה-3+4+5
155 3 11 42 53 14 ילדים א בני ציון בצרה גיא וקס
156 1.7 35 17 52 10 נערות ב גלי השרון מיה כהן-2
157 3.11 24 28 52 9 נערות ב אקדמיה לטניס תא יעל נאור-3+4+5
158 3.67 -3 55 52 15 נערים ב מרכז הטניס רמת השרון אורי גלבנדורף
159 3.15 11 41 52 13 נערות א מרכז הטניס יד אליהו נטע צרניחובסקי
160 4.79 -15 67 52 14 נוער ב סלעית רועי מנדלסון
161 1.86 25 26 51 14 3/4 צעירות בת ים נעמי אידיסיס
162 3.38 7 44 51 13 נערים ב טניס המושבה יהלי מאירוביץ
163 2.59 7 44 51 17 נערות ג רמה 2 בת ים אמילי אבאזיאנסקי
164 2.67 18 32 50 12 ילדים ב רמה 2 אסא ת''''א תם נרדיני
165 1.39 25 25 50 18 ילדים ב רמה 2 כפר סירקין נדב חביבי-לא פעיל
166 3 17 33 50 11 נוער ב O&O Tennis עידו קליין לא פעיל
167 3.06 1 49 50 16 ילדים ג גלי ים אור בכר
168 2.75 6 44 50 16 ילדים ב רמה 2 טניסקול גלעד סגל
169 1.62 29 21 50 13 ילדים א מיתר אורי פרחי
170 3.17 12 38 50 12 ילדים ג צפון מרכז הטניס יקנעם תור רוזן
171 1.93 23 27 50 14 נערים א O&O Tennis ירדן גמליאל
172 3.08 12 37 49 12 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין אביעד רוזנטל שמחי
173 2.22 29 20 49 9 נערים ג טניס המושבה יונתן דבש-לא פעיל
174 3.8 11 38 49 10 נוער ב רמת גן רן שטרן לא פעיל
175 4.42 -4 53 49 12 נערות ב מרכז הטניס רמת השרון ליהי דבוש
176 3.69 1 48 49 13 ילדים ב רמה 1 רמלה יותם מור
177 3.29 -8 56 48 17 ילדים ג טניס המושבה מתן סדון
178 3.5 13 35 48 10 נוער א מועדוני טניס דודי נודל דניאל הרצנו
179 5 -7 55 48 11 נוער ב הספורט הלבן מזור עומר שמעוני
180 3 12 36 48 12 נערים א אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס נועם בצלאל
181 2.3 25 23 48 10 ילדים ג צפון אלוני יצחק+גבעת עדה גיא שידלובסקי צפוו
182 3.42 6 41 47 12 נערות ב אקדמיה לטניס אשדוד אגם בן שושן
183 3.25 21 26 47 8 נוער א הפועל ת''''א רון רוזינגר
184 3.92 -4 51 47 13 3/4 מגרש בוגרים מכבי צפון איתי ויסר
185 2 27 20 47 10 נערים א O&O Tennis יונתן ברלס
186 3.11 19 28 47 9 3/4 מגרש צפון גליל תבור טהר אדמוני לא פעיל
187 3.92 0 47 47 12 ילדים ב רמה 2 צהלה אהרון אפלשטיין
188 2.8 18 28 46 10 נערים ב טניס קלאב יונתן אבן
189 2.7 19 27 46 10 ילדים א אשדוד יא קווין קולנר 3
190 2.18 22 24 46 11 נערים ב הפועל ת''''א גיא איל
191 4.91 -8 54 46 11 נערות ג רמה 1 קאנטרי כס רותם סידיס
192 3.53 -7 53 46 15 ילדים ג אזורי חן-דני יאקה עומרי נבון
193 1.79 21 25 46 14 3/4 צעירות גלי השרון נועם רון-לא פעילה
194 1 36 10 46 10 נערים ב מרכז הטניס רמת השרון איתמר אפרון
195 4.5 -9 54 45 12 ילדים ב רמה 1 אסא ת''''א אופק קויומגדסקי
196 1.87 17 28 45 15 נערים ב O&O Tennis אסף כהן
197 1.29 27 18 45 14 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס יד אליהו רפאל גזית
198 3.15 4 41 45 13 נערים ב כפר הס ברק ענבר
199 3.5 -4 49 45 14 נערים א קאנטרי קלאב בני הרצליה יובל גרינבאום
200 3.1 13 31 44 10 נערות ג רמה 2 צפון עכו בארי עמיר-לא פעיל
201 2.5 9 35 44 14 ילדים ב רמה 2 כפר הס עומר פסטר
202 4.46 -14 58 44 13 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון יובל צוקר
203 4.67 2 42 44 9 נערות ג רמה 1 מרכז הטניס חיפה רוני פלדמן
204 4.23 -11 55 44 13 נערות ב עיר הטניס גדרה אודליה זילברמן
205 3.18 9 35 44 11 ילדים ג כפר סירקין עמית לוי-לא פעיל
206 3.5 -5 49 44 14 נערים א הוד השרון יונתן לינהרט
207 2.5 23 20 43 8 נוער ב טניס קלאב נעם שחר לא פעיל
208 3.89 8 35 43 9 נוער ב כפר סירקין אביב רוזלס לא פעיל
209 3 22 21 43 7 נערות ב גלי השרון ניקול יונטוב-1
210 3.36 6 37 43 11 נערות ג רמה 2 מכבי נתניה אנה ברזין
211 3.17 5 38 43 12 ילדים ב רמה 1 קאנטרי רמת השרון עמית חן
212 1.38 32 11 43 8 3/4 מגרש בוגרים גלי השרון שחר ורסנו
213 3.64 3 40 43 11 נערות ג רמה 1 O&O Tennis מיכל נאמן
214 3.67 -1 44 43 12 נערים ב טניס המושבה נועם שרצר
215 3.64 -8 51 43 14 נערים ב כפר הס בן אברמסון
216 3.75 -2 45 43 12 נערים ב הפועל ת''''א נועם נעמד
217 4.45 -6 49 43 11 נערים א רעננה ליאם ליפשיץ
218 1.56 29 14 43 9 נוער הוד השרון יואב לינהרט
219 3.22 13 29 42 9 נערים ב צפון אלוני יצחק+גבעת עדה אלון אליהו
220 3.92 -9 51 42 13 3/4 מגרש בוגרים מכבי צפון אורי מירלמן
221 3.82 0 42 42 11 ילדים ג טניס המושבה ליעד רחימי
222 3.71 -10 52 42 14 ילדים א אביחיל אוריה זאק
223 4 6 36 42 9 ילדים ב רמה 2 מכבי פת דורון הירש 5
224 3.85 -8 50 42 13 נערות ג רמה 2 אביחיל מיה פלוטקין
225 3.14 -2 44 42 14 נערים ג כפר סירקין הראל לוין
226 4.09 -3 45 42 11 נערים א O&O Tennis קדם קבסו
227 3.5 -7 49 42 14 ילדים א כפר סירקין עומר שגיא
228 3.38 -2 44 42 13 נערות ירוק מרכז הטניס רמת השרון רומי אלחנני
229 3 14 27 41 9 נוער ב קריית ראשון יהונתן פייגל לא פעיל
230 3.22 12 29 41 9 3/4 מגרש צעירים O&O Tennis יונתן וידל-לא פעיל
231 3.25 2 39 41 12 נוער פולג אוון חזן
232 4.62 4 37 41 8 נערות ג רמה 1 גלי השרון ליאה אקסלר-2
233 4.42 -12 53 41 12 נערים ב קאנטרי קלאב בני הרצליה דן פיטשון
234 4.75 3 38 41 8 נוער ב עיר הטניס גדרה יונתן אברגיל-2 לא פעיל
235 2.56 17 23 40 9 נערים ב הפועל ת''''א איתמר אשכנזי-1+3
236 5.25 -23 63 40 12 נוער ב טניס המושבה שגב קם
237 3.12 15 25 40 8 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון איתן צ'רני
238 2.62 19 21 40 8 נערות ב הפועל ת''''א רומי דנינו
239 3.17 2 38 40 12 ילדים ב רמה 2 קאנטרי כס עידן רוכמן
240 1.67 20 20 40 12 ילדים ב רמה 2 אלוני יצחק+גבעת עדה ניר סטרהובסקי
241 3.4 6 34 40 10 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו בן מאור
242 3.44 9 31 40 9 ילדים ג מרכז הטניס רמת השרון איתי לוי-רמת השרון
243 3.45 2 38 40 11 ילדים ב רמה 2 מכבי צפון איתמר גיסמר
244 4.14 -18 58 40 14 נערות ירוק טניס המושבה ניקול וסלי
245 3.31 -3 43 40 13 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון ליעם אדירי
246 3.12 14 25 39 8 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה רון קורניצקי
247 3.58 -4 43 39 12 נערים ב קאנטרי קלאב בני הרצליה אלון לופוביץ
248 3 18 21 39 7 נוער ב אסא ת''''א דניאל אשכנזי לא פעיל
249 3.33 -1 40 39 12 נערות ירוק מרכז הטניס יד אליהו יונית רובין
250 2.46 7 32 39 13 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס קרית אונו הילה מישל
251 3.3 6 33 39 10 נוער ב טניס קלאב אלון אלטשולר-2 לא פעיל
252 4.36 -9 48 39 11 נערות ג רמה 1 גלי השרון שרון חלד
253 4.25 5 34 39 8 נוער ב אסא ת''''א גלעד חי אוטולנגי לא פעיל
254 3.2 7 32 39 10 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה דניאלה נקב
255 2.89 13 26 39 9 3/4 מגרש צפון חוף הכרמל-מתן גורן אורי בן ישי-2 לא פעיל
256 3.56 7 32 39 9 נערות ב קאנטרי כס ענבר חנוך
257 2.91 7 32 39 11 ילדים ג אלוני יצחק+גבעת עדה יפתח גולדווסר
258 3 9 30 39 10 נערות א קאנטרי כס רוני כץ
259 3.67 5 33 38 9 נוער ב טניס קלאב נועם קפלון
260 3.75 8 30 38 8 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס יקנעם אורי קרמר
261 1.92 15 23 38 12 נערים ב אביחיל עומר פורת
262 0.75 32 6 38 8 נוער ב הפועל ת''''א רון רוזינגר לא פעיל
263 3.42 -3 41 38 12 נערים ב מרכז הטניס ירושלים איתי ברנע
264 3.67 -6 44 38 12 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון נורית לוי
265 5.45 -23 60 37 11 נוער ב מרכז הטניס רמת השרון דור מאיר
266 3.89 2 35 37 9 נערים א פולג לני חזן
267 3.4 3 34 37 10 נערות ב גלי השרון שירי יעקב
268 3.43 13 24 37 7 נוער ב אלוני יצחק+גבעת עדה מעיין אליאש לא פעיל
269 3 10 27 37 9 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס נהריה יעל סט
270 3.4 3 34 37 10 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה מאיה הנדלסמן-3
271 2.67 21 16 37 6 נוער ב אשדוד יא איתמר ממן-3
272 3.62 -10 47 37 13 נערים ב טניס קלאב איתי אלישע
273 2.25 19 18 37 8 נוער ב מכבי פת יונתן נמירוף לא פעיל
274 4.09 -9 45 36 11 נערים ג טניסקול דניאל שליזרמן
275 4.3 -7 43 36 10 3/4 מגרש בוגרים בת ים יונתן רוזייב
276 3.92 -11 47 36 12 נערים ג זיו מאיו טניסקלאב דניאל צדוק
277 5.45 -24 60 36 11 ילדים ב רמה 1 קאנטרי רמת השרון גיל שפר
278 1.33 28 8 36 6 נערות ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס מאיה להמן-2
279 3.22 7 29 36 9 3/4 צעירות O&O Tennis כשריאן עומר-לא פעילה
280 4.6 -10 46 36 10 נוער ב אלוני יצחק+גבעת עדה גיא ווגמן
281 2.78 11 25 36 9 ילדים א מרכז הטניס רמת השרון סימון פסל-4
282 1.33 28 8 36 6 נערים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן עדי יעקוב אוחיון-1
283 2.17 10 26 36 12 נערים א פולג יהונתן שחק 6
284 5.7 -21 57 36 10 נוער ב טניס המושבה אסף גרנות
285 2.8 8 28 36 10 נערים ג כפר שמריהו צבי סוסקין
286 4.33 -3 39 36 9 נוער א רמת גן רן שטרן
287 4.4 -8 44 36 10 נוער ב צפון הפועל נוף הגליל מגיד תותרי-3
288 5.73 -27 63 36 11 ילדים ב רמה 1 מכבי צפון רוני בזל
289 3.9 -3 39 36 10 ילדים ב רמה 1 גלי השרון יונתן נתיב
290 4 -20 56 36 14 נוער טניסקול אוריין פפנוב
291 4.33 -16 52 36 12 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו עומר וולף
292 2.33 21 14 35 6 נערים ג טניס המושבה יהלי מאירוביץ-לא פעיל
293 4.75 -3 38 35 8 נערות א בת ים עמית שחב לאופר
294 3.88 4 31 35 8 ילדים א בית אריה יאיר מירן
295 1 26 9 35 9 3/4 צעירות גלי השרון דניאל לויצקי-לא פעילה
296 4.1 -6 41 35 10 3/4 מגרש צעירים O&O Tennis שגיא אלפסי
297 3.44 4 31 35 9 3/4 מגרש צעירים O&O Tennis נועם קליפר
298 4.5 -1 36 35 8 נערות ב מרכז הטניס יד אליהו עמנואלה הינומה
299 4.4 -9 44 35 10 נערים א אקדמיה לטניס תא ליאל עמר
300 5.17 -27 62 35 12 נוער ב סלעית עידו אפשטיין
301 2 23 12 35 6 ילדים ג כפר סירקין רועי אייל-לא פעיל
302 4.27 -12 47 35 11 3/4 מגרש צעירים בני הרצליה אדם פרייזלר
303 3.21 -10 45 35 14 3/4 מגרש צעירים בני הרצליה נועם רנסקי
304 3.91 -8 43 35 11 ילדים ג צפון הפועל רמת אליהו עברון איתי קדוש
305 2.8 7 28 35 10 3/4 צעירות O&O Tennis אמה קדם-לא פעילה
306 3.88 4 31 35 8 נוער ב קאנטרי קלאב בני הרצליה עמית ליכטמן לא פעיל
307 3.23 -7 42 35 13 ילדים ב רמה 2 כפר סירקין ניר בר אור
308 6.2 -27 62 35 10 נערות ב קאנטרי כס הילה כהן
309 4.57 2 32 34 7 נוער ב הפועל ת''''א רוניאל רובינציק לא פעיל
310 3.17 -4 38 34 12 ילדים ב רמה 2 בני ציון בצרה אייל וקס
311 4.12 1 33 34 8 נערים א O&O Tennis עומרי זילברברג
312 3.91 -9 43 34 11 נערים ב טניס המושבה רון פייגין
313 4.56 -7 41 34 9 נוער א מרכז הטניס ירושלים יהלי עודד פרידמן
314 4 6 28 34 7 נערות ג רמה 1 רעננה נגה בר שלום-2
315 2.38 15 19 34 8 נערים ג קאנטרי קלאב בני הרצליה דויד קוטליארוב
316 5 -16 50 34 10 נערות ג רמה 1 גלי השרון מאיה קירשנבאום-3+4+6
317 4 -10 44 34 11 נערים ג טניס המושבה ליאור פאל
318 3.55 -5 39 34 11 נערים ג מרכז הטניס יד אליהו יותם שפיר
319 3.5 13 21 34 6 ילדים ב רמה 1 הפועל ת''''א אורי סטרטינר-2-לא פעיל
320 2.89 8 26 34 9 ילדים ב רמה 1 O&O Tennis תימור גרינשפון
321 3.31 -9 43 34 13 נערים ג טניס המושבה אביב שמואלי
322 5.4 -20 54 34 10 נוער ב טניס המושבה שחר גרשון
323 3.89 -2 35 33 9 נוער ב גן שמואל סהר רוזנברג-2 לא פעיל
324 4.38 -2 35 33 8 נערים ב צפון קיסריה דניאל לוזון
325 2.91 1 32 33 11 נערים ג גבעתיים יונתן פטקוביץ
326 2.31 3 30 33 13 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס יד אליהו נדב ברעם
327 2.91 1 32 33 11 נערים א בני ציון בצרה אורי טייגמן
328 4.73 -19 52 33 11 נערות ג רמה 2 מועדוני טניס דודי נודל הרבל חיים
329 4.5 -12 45 33 10 נערים ב טניס קלאב גוזלן עומר-4
330 3.44 1 31 32 9 3/4 בוגרות רחובות עדן רבין
331 2.58 1 31 32 12 3/4 בוגרות מכבי צפון נויה צחובוי
332 3 8 24 32 8 נערים א O&O Tennis ליהוא בן פרץ-4
333 5.78 -20 52 32 9 נערות ב בת ים פרייג סטפני
334 3.57 7 25 32 7 נוער ב גלי השרון יהונתן סיגלסקי לא פעיל
335 1.5 20 12 32 8 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס ירושלים שי ברגר
336 2.67 8 24 32 9 ילדים ג קריית ראשון אדר הלוי
337 3.18 -3 35 32 11 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון עידן גיזונטרמן
338 3.57 -18 50 32 14 נערות ירוק טניס המושבה רותם שונשול
339 5.83 -38 70 32 12 נערות א אלוני יצחק+גבעת עדה לוטן רונן
340 5.22 -15 47 32 9 נערות ב טניס קלאב יוסף הילה 5
341 3.7 -5 37 32 10 נערים ב טניס קלאב טל אנגלמאיר
342 2.83 15 17 32 6 נוער א הפועל ת''''א עדי ווגנר ארב
343 5.1 -19 51 32 10 נוער ב סלעית עידן קטשר
344 4.78 -11 43 32 9 נערים ב הפועל ת''''א ברק מאיר וולף
345 3.12 6 25 31 8 נוער ב גלי השרון עידן בוחניק לא פעיל
346 3.62 2 29 31 8 ילדים ב רמה 1 אקדמיה לטניס תא רון נדיון
347 3.57 6 25 31 7 נערים ב רעננה דניאל דודקין
348 5.1 -20 51 31 10 נערים א גלי השרון נבו גולן
349 4.09 -14 45 31 11 נערים ב הפועל ת''''א אורי מרקס
350 3.33 -9 40 31 12 נערים א ביה''''ס לטניס שר עמית פלדמן
351 2.5 11 20 31 8 נוער ב טניס קלאב אלון צוקר לא פעיל
352 3.29 8 23 31 7 ילדים ג אלוני יצחק+גבעת עדה נועם לוי-לא פעיל
353 5.5 -24 55 31 10 ילדים ב רמה 1 פולג sody lelloum dabi
354 3.78 -3 34 31 9 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס נהריה אופיר קאהן
355 3.45 -7 38 31 11 3/4 מגרש צעירים כפר סירקין רום מלכא
356 4 6 24 30 6 נערים א אקדמיה לטניס תא אופיר אדר סקלי
357 3.25 4 26 30 8 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו אופק רותם
358 2.83 -4 34 30 12 ילדות מרכז הטניס רמת השרון ינוביץ מישל-לא פעילה
359 3.6 12 18 30 5 נוער ב צפון מרכז הטניס חיפה אלעד קונקול-4
360 1.62 17 13 30 8 נערים ב מרכז הטניס יד אליהו אורי פוליאק
361 5 -5 35 30 7 נערים א אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס רועי שויער
362 2.8 16 14 30 5 נערים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן דולב צויר לא פעיל
363 3.57 5 25 30 7 ילדים ב רמה 1 מרכז הטניס רמת השרון נדב קראוס
364 3.4 -4 34 30 10 ילדים ב רמה 2 אזורי חן-דני יאקה ג׳וני זילברמן
365 3.3 -3 33 30 10 3/4 מגרש צעירים קאנטרי כס שחר אורבך
366 1.8 21 9 30 5 ילדים ב רמה 1 בני ציון בצרה אורי טייגמן-לא פעיל
367 1.8 21 9 30 5 נערות א שוהם הילי מרציאנו-1
368 3.83 -16 46 30 12 ילדים ב רמה 2 טופ טניס איבו קריי
369 3.56 -2 32 30 9 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס ירושלים עומר יוחאי
370 4.38 -5 35 30 8 נוער ב רעננה איליי נמש
371 2.71 11 19 30 7 נערות סביון עדי מישל-1
372 3.83 7 23 30 6 נערים א ביה''''ס לטניס שר יאיר כהן
373 3.14 8 22 30 7 נערות ג רמה 1 גלי השרון נוגה ליבר
374 4.57 -2 32 30 7 נוער ב טניס המושבה סיידה אביתר לא פעיל
375 4 -10 40 30 10 נערות רעננה עדי שן לא פעילה
376 3.11 2 28 30 9 ילדים ב רמה 2 O&O Tennis עמית אנגלהרד
377 4 1 28 29 7 נערות ג רמה 1 מרכז הטניס רמת השרון אגם שירן
378 4.4 -15 44 29 10 נערות ג רמה 2 טניס המושבה יובל הלר
379 4.8 -19 48 29 10 נוער ב מרכז הטניס יד אליהו עידן לוי
380 3.55 -10 39 29 11 נערים ג כפר סירקין איתי בר אור
381 4.5 -25 54 29 12 נערים ג זיו מאיו טניסקלאב דניאל אלטר
382 3.2 -3 32 29 10 נערים ב הפועל ת''''א אריאל שושני
383 5.57 -10 39 29 7 נערות טניס מאור מיטל נאוארו לא פעילה
384 3.14 7 22 29 7 נערים א מרכז הטניס קרית אונו עילאי נורמטוב-3
385 5 -26 55 29 11 נערים ב רמת גן איתי שקליאר
386 4.42 -25 53 28 12 נערים ב רמת גן יהלי רוזנפלד
387 3.18 -7 35 28 11 נערים ג כפר סירקין איתמר גלברג
388 3.82 -14 42 28 11 נערות ג רמה 2 טניס המושבה תמר אריסטוב
389 1.2 22 6 28 5 נערים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן עידו סספורטה-1
390 5.29 -9 37 28 7 נערים א אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס איתמר סמוכיאן
391 4.09 -17 45 28 11 נערות ג רמה 2 טניס המושבה נויה שנטל
392 4 0 28 28 7 נערות ג רמה 1 רעננה מילה מולדובן
393 4 -28 56 28 14 ילדים ג טניסקול אריאל עמנואל
394 3.92 -19 47 28 12 נערים ג טניס המושבה תומר קנט
395 3.9 -11 39 28 10 ילדים א אביחיל ארי אולניק
396 4.27 -19 47 28 11 נערות ג רמה 2 אלוני יצחק+גבעת עדה ליה שגב
397 3.89 -7 35 28 9 נערים א גולדן טניס מייק סטולר
398 5 -2 30 28 6 נערות א אביחיל נועה חיימוביץ-3
399 4.1 -13 41 28 10 נערות ירוק מרכז הטניס רמת השרון דניאל צבעון
400 3.73 -13 41 28 11 ילדים א גלי ים יונתן כהן
401 2.43 10 17 27 7 ילדות גלי השרון דניאל לויצקי
402 3.2 11 16 27 5 נוער אשדוד יא משה פטאש
403 3.6 9 18 27 5 נוער ב אלוני יצחק+גבעת עדה יוני דגן לא פעיל
404 4.6 -19 46 27 10 3/4 מגרש בוגרים גבעת חיים אריאל גולן
405 1.89 10 17 27 9 ילדים ב רמה 2 כפר סירקין רועי אייל
406 3.57 -23 50 27 14 ילדים ג טניס המושבה אביב זיזוב
407 3.25 1 26 27 8 נערות ירוק רמלה סטפני שאהין
408 2 15 12 27 6 3/4 מגרש בוגרים בית אריה איתי לוי-לא פעיל
409 3.9 -12 39 27 10 נערים ב טניס המושבה עופרי חן
410 4.45 -22 49 27 11 3/4 מגרש צעירים אביחיל סאשה ספירידונוב
411 5.7 -30 57 27 10 נערות ג רמה 1 O&O Tennis שחר אשכנזי
412 5 -13 40 27 8 ילדים ב רמה 1 מרכז הטניס רמת השרון ניר גרניאק
413 2.85 -10 37 27 13 ילדים ב רמה 2 כפר הס אורן אהברמסון
414 4.18 -19 46 27 11 ילדים ג O&O Tennis מעין פלדהקר
415 4.09 -18 45 27 11 נערות ירוק מרכז הטניס יד אליהו גסמין לוי קוזמיץ
416 3.64 -14 40 26 11 נערים ב הפועל ת''''א אדם מרגלית
417 2 10 16 26 8 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון אדם שנער
418 3.89 -9 35 26 9 נערים ב צפון עכו גיא צוקרמן-4
419 2.57 8 18 26 7 3/4 מגרש צעירים O&O Tennis רז לבנון
420 3.78 -8 34 26 9 ילדים א גלי ים לוי איתן
421 1.6 18 8 26 5 נוער ב מועדוני טניס דודי נודל דניאל הרצנו לא פעיל
422 5.14 -10 36 26 7 נוער ב טניס המושבה רן ארנטראוט לא פעיל
423 4.71 -7 33 26 7 נוער א טניס קלאב נעם שחר
424 3.33 6 20 26 6 נוער א מרכז הטניס יד אליהו ניתאי ניסנבוים לבון
425 4.71 -7 33 26 7 נוער ב טניס קלאב נדב וייצמן לא פעיל
426 5.43 -13 38 25 7 נערות ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס יערה שבת
427 1.8 16 9 25 5 3/4 מגרש צעירים אקדמיה לטניס תא מתן עמרם--לא פעיל
428 3.14 3 22 25 7 נערים ב מרכז הטניס יד אליהו אדר זורע אוגוסט
429 3 -2 27 25 9 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון פסל ארי-4+5
430 4.43 -6 31 25 7 נערים ב O&O Tennis נועם גלר
431 4.58 -30 55 25 12 נערות א טניס המושבה נטע רן
432 3.86 -2 27 25 7 נוער ב כפר הס איתי סמרה לא פעיל
433 5.86 -16 41 25 7 נערות ב מרכז הטניס רמת השרון ליה קופרמן
434 3 10 15 25 5 ילדים ב רמה 1 כפר סירקין נדב חביבי
435 3.73 -16 41 25 11 ילדים ג טניס המושבה ינאי צרפתי
436 4.44 -15 40 25 9 ילדים ג אלוני יצחק+גבעת עדה נדב קולטון
437 4.36 -23 48 25 11 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין ינאי מלכה
438 5.89 -28 53 25 9 נערות א רמת אליהו שלי נינה קרמר
439 4.44 -15 40 25 9 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון דני חוסטיק
440 4.8 1 24 25 5 נוער ב זיו מאיו טניסקלאב אלון גלפרין-2
441 3.88 -6 31 25 8 נערים ב טניס קלאב אורי יפרח
442 3.86 -2 27 25 7 נערים ב הפועל ת''''א יונתן צציק
443 3.67 3 22 25 6 ילדים א אקדמיה לטניס תא יוני סטרטינר
444 2.4 12 12 24 5 נערות ב טניס לכולם נלי שאול 2
445 5 -6 30 24 6 נוער א כפר סירקין אביב רוזלס
446 1 18 6 24 6 ילדים א צפון חוף הכרמל-מתן גורן אריאל מייזלן-2
447 4.67 -4 28 24 6 נערות ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס מינו אבני פרידמן
448 3.78 -10 34 24 9 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון רונה עמור
449 2.91 -8 32 24 11 נערים ג כפר סירקין רום קיסר
450 4.5 -12 36 24 8 נערים ב כוכב יאיר הראל קובלנץ
451 3.8 -14 38 24 10 ילדים ג צפון טבעון אורי כץ
452 5 -11 35 24 7 נוער טניסקול לירן וינטר
453 5.83 -11 35 24 6 נערים א כפר הס אלון ברנד
454 5.29 -14 37 23 7 נערים א מרה''''ט אשקלון ראם אלקיים
455 5.75 -23 46 23 8 נוער סביון מעיין טנצר
456 5.9 -36 59 23 10 נערות א בת ים סטפני סוקולוב
457 4.83 -6 29 23 6 נערות ב קאנטרי רמת השרון עדן ערן-2+3
458 2.4 11 12 23 5 נערים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן עומר סספורטה-1
459 5 -7 30 23 6 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון ינוביץ מישל
460 4.2 2 21 23 5 3/4 מגרש צפון חוף הכרמל-מתן גורן פלג אהוד-לא פעיל
461 2.88 0 23 23 8 נערים ב גלי השרון רז מאונטר
462 1.5 17 6 23 4 ילדים ג צפון אלוני יצחק+גבעת עדה נועם לוי
463 4.89 -21 44 23 9 נערים א קאנטרי כס עומר ברעם
464 3.6 4 18 22 5 ילדים ב רמה 1 אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס יונתן הורוביץ
465 2.22 2 20 22 9 נערים ב רמת גן אוריה שנוני
466 5.8 -36 58 22 10 נוער ב O&O Tennis איתי אלישיב
467 5.1 -29 51 22 10 נערים ב מכבי פת אלכס סנדלר
468 3.62 -7 29 22 8 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה שי אמסלם-3
469 3.6 -14 36 22 10 ילדים ג הפועל ת''''א יואב קדוש
470 3 1 21 22 7 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה מישל סרופים
471 4.67 -34 56 22 12 ילדים א גלי השרון גושוע פלד
472 4 2 20 22 5 נערות ג רמה 1 רמלה ירדן אביב-3
473 1.33 14 8 22 6 ילדים א צפון מרכז הטניס חיפה דוד ירמקבייב
474 4.14 -7 29 22 7 ילדים ג גלי ים עידו נבו
475 4.29 -8 30 22 7 נערים ג קריית ראשון דור בש
476 4.4 -22 44 22 10 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין גיא שגיא
477 3.5 1 21 22 6 3/4 צעירות O&O Tennis עדן שץ-3-לא פעילה
478 3.33 -8 30 22 9 ילדים ג רמת אליהו נועם יוסופוב
479 4.3 -21 43 22 10 נערות ג רמה 2 גלי השרון שפט יעל
480 2.83 5 17 22 6 נערים ג טניס המושבה נדב שריד-לא פעיל
481 3.91 -21 43 22 11 נערות ג רמה 2 רעננה שחר אבידן
482 3.75 -8 30 22 8 נערים ב גלי השרון גיא פרוש
483 3.92 -26 47 21 12 נערות ירוק מרכז הטניס יד אליהו יהלי ישראל
484 4.5 -6 27 21 6 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה איתן יוסף שמרלין
485 3 3 18 21 6 3/4 מגרש צעירים בת ים נועם מילר ינצקי-לא פעיל
486 4 -15 36 21 9 נערות ירוק קריית ראשון ענבר ישר
487 4.6 -2 23 21 5 נוער ב טניס המושבה נדב חמד
488 4.8 -3 24 21 5 נוער א קריית ראשון יהונתן פייגל
489 2.75 10 11 21 4 נוער א מכבי פת יונתן נמירוף
490 3.83 -2 23 21 6 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון הראל בן אהרון-לא פעיל
491 4.38 -14 35 21 8 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה שירה נקב
492 4.86 -13 34 21 7 נערות ירוק מרכז הטניס רמת השרון רונה עזרילביץ
493 2.2 10 11 21 5 ילדים א צפון גן שמואל גנאים גיאד-3-צפון
494 2.71 2 19 21 7 נערות ב גלי השרון שפייזמן סיון
495 4.33 -5 26 21 6 נוער ב טניס המושבה רועי זאגא לא פעיל
496 2.6 8 13 21 5 3/4 מגרש צפון חוף הכרמל-מתן גורן הוד קייזלר-3 לא פעיל
497 2.5 6 15 21 6 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון רני באשי-לא פעיל
498 2.8 6 14 20 5 נערים ב צפון מרכז הטניס רמת השרון יובל גלילי-2
499 5.29 -17 37 20 7 נערות ג רמה 1 מרכז הטניס רמת השרון רומי לכט
500 4.43 -11 31 20 7 נערים ב הפועל ת''''א דניאל מלצר
501 5.33 -28 48 20 9 נערים ב טניס קלאב עומר להנר
502 2.57 2 18 20 7 3/4 צעירות מרכז הטניס יד אליהו רות סמואל
503 2.44 -2 22 20 9 ילדים ב רמה 2 אסא ת''''א גלעד סלע
504 4.64 -31 51 20 11 3/4 מגרש צעירים מכבי צפון עידו מירלמן
505 4.43 -11 31 20 7 נערים ב קאנטרי כס איתי דהרי
506 4.44 -20 40 20 9 נערים ב הדר יוסף עמית שלומן
507 4.5 -16 36 20 8 נערות ג רמה 2 מועדוני טניס דודי נודל עמית מורלי
508 2.75 9 11 20 4 נוער א סביון אורי גרבלסקי-3
509 6 -10 30 20 5 נערים א O&O Tennis דור שחם
510 5.57 -19 39 20 7 ילדים ב רמה 1 בני ציון בצרה פלג אסטר
511 4.5 -16 36 20 8 ילדים א מרכז הטניס יד אליהו יונתן קורן
512 3.2 4 16 20 5 ילדים א צפון חוף הכרמל-מתן גורן טל גונן
513 6 -10 30 20 5 נוער ב טניס קלאב זיו יהלומי-2+4
514 4.55 -30 50 20 11 נערים ב קאנטרי כס עומרי גידלי
515 3.82 -22 42 20 11 3/4 מגרש צעירים רמת אליהו סהר פניגר
516 4.86 -14 34 20 7 נערים ב הפועל ת''''א עמית כנעני
517 2.8 6 14 20 5 ילדים ג צפון מרכז הטניס חיפה יובל דנדיקר
518 4.62 -17 37 20 8 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס יד אליהו אלה שני
519 3.12 -5 25 20 8 נערים ב אסא ת''''א נדב אורצקי
520 3.75 5 15 20 4 נערים ב גן שמואל שי שפע-1
521 5.86 -22 41 19 7 נערות רעננה נעמה לוי לא פעילה
522 2.25 10 9 19 4 נערים ב טניס קלאב עידו שגב-2
523 5.17 -12 31 19 6 נערים א פולג סמואל גלר
524 2.62 -2 21 19 8 ילדות O&O Tennis עדן שץ-4
525 0.6 16 3 19 5 3/4 בוגרות אחר ניסיון
526 3.29 -27 46 19 14 3/4 צעירות מכבי נתניה סופיה קורוסטשבסקי
527 3.4 2 17 19 5 ילדים ג עיר הטניס גדרה ירדן באללי-2
528 2.88 -4 23 19 8 ילדים ג מרכז הטניס יד אליהו טום כוחי
529 4.89 -25 44 19 9 נערים ג כפר סירקין גיא קורקוס
530 3.5 -2 21 19 6 ילדים א מרכז הטניס רמת השרון יצחק גלאור-3+4
531 5.43 -19 38 19 7 נערים א מרכז הטניס יד אליהו ניב סלניקיו גפן
532 3.75 -11 30 19 8 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון רונה מעוז
533 4.5 1 18 19 4 נוער א אסא ת''''א דניאל אשכנזי
534 3.29 -4 23 19 7 נערים ב רעננה רותם שגיא
535 4.38 -16 35 19 8 3/4 מגרש בוגרים גבעת חיים שחר אורלנד
536 3.29 -4 23 19 7 ילדים ג מרכז הטניס רמת השרון אורי ניר
537 2.6 6 13 19 5 3/4 בוגרות אחר ניסיון
538 2.5 9 10 19 4 נוער ב מרכז הטניס רמת השרון יאיר פונו
539 2 3 16 19 8 3/4 צעירות מועדוני טניס דודי נודל עמית הגין
540 5.71 -21 40 19 7 נוער ב טניס מאור עידו מנצור
541 2.83 2 17 19 6 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה אלון רוזנברג-2
542 3.43 -6 24 18 7 ילדים ב רמה 2 כפר הס יובל צבי רביב רייזמן
543 2 12 6 18 3 נערים ג אלוני יצחק+גבעת עדה איתי לב-1
544 3.8 -1 19 18 5 ילדים ג עיר הטניס גדרה לבני רועי-2
545 5 -17 35 18 7 נערים ב כפר הס סהר אביבי
546 3.33 8 10 18 3 נערות ג רמה 1 צפון מרכז הטניס יקנעם עדי מלמוד
547 5.25 -24 42 18 8 נערות ב כוכב יאיר ליסה גנדמן
548 4.33 -21 39 18 9 ילדים ג מרכז הטניס רמת השרון דניאל צפר
549 3.43 -6 24 18 7 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון לני זיו
550 2.71 -1 19 18 7 ילדות O&O Tennis אמה קדם
551 0.4 16 2 18 5 ילדות מכבי נתניה אנה ברזין-לא פעיל
552 4.25 1 17 18 4 נערות ב בת ים שרון ששון לא פעילה
553 3.9 -21 39 18 10 ילדים ב רמה 2 טניס קלאב עמרי פרי
554 3.43 -6 24 18 7 ילדים א אקדמיה לטניס אשדוד נועם גמרוב-3
555 3.5 4 14 18 4 ילדים ג צפון פולג כרם אשר-3
556 4 -22 40 18 10 3/4 מגרש צעירים O&O Tennis מעיין ברק
557 6 -24 42 18 7 נערות ג רמה 1 גלי השרון דניאל גלסווין
558 6.11 -37 55 18 9 נערים א מרכז הטניס יד אליהו עומר בנוולגי
559 5.67 -16 34 18 6 נערות ג רמה 1 קאנטרי קלאב בני הרצליה סיינה נתן בוקר
560 4 -15 32 17 8 נערות ג רמה 2 טניס המושבה יהלי זיו וקנין
561 4.5 -1 18 17 4 נערים ב הפועל ת''''א איתי ברון
562 5.62 -28 45 17 8 נוער ב טניס המושבה אייל שמולביץ
563 3.56 -15 32 17 9 נערים ג טניס המושבה עומר זהבי
564 4 -3 20 17 5 נוער ב מרכז הטניס ירושלים יהלי עודד פרידמן לא פעיל
565 2.2 6 11 17 5 3/4 מגרש צפון חוף הכרמל-מתן גורן יהב טויטו-לא פעיל
566 2 5 12 17 6 נערים ג רמת אליהו ולאד פרסטיוק
567 2 9 8 17 4 נערות ג רמה 2 טניס קלאב עדי שוורץ-לא פעילה
568 6 -43 60 17 10 נוער ב הספורט הלבן מזור שליו פרץ
569 4.62 -20 37 17 8 ילדים ב רמה 2 אסא ת''''א איתמר אנסקי
570 3.25 -9 26 17 8 ילדים ב רמה 2 עיר הטניס גדרה איתי מנשה5
571 5.25 -26 42 16 8 נוער גן שמואל אסף זקס
572 3.86 -11 27 16 7 ילדים ב רמה 2 בני ציון בצרה נטע הלפרין
573 3.33 6 10 16 3 נערות ג רמה 1 צפון מרכז הטניס יקנעם ליבי כלב-1
574 3.5 -5 21 16 6 נערים א מרכז הטניס יד אליהו איתי בילו
575 4 -8 24 16 6 נוער א אסא ת''''א גלעד חי אוטולנגי
576 5 -4 20 16 4 נוער ב צפון מרכז הטניס חיפה נתנאל שיטרית-1
577 6 -32 48 16 8 נערים א O&O Tennis מייקל סאנין
578 5.12 -25 41 16 8 נערים ב אזורי חן-דני יאקה רפאל דוד
579 6 -14 30 16 5 נערות ב אלוני יצחק+גבעת עדה ליהיא חכם
580 4 0 16 16 4 נערים א הפועל ת''''א אורי סטרטינר-2
581 2.25 7 9 16 4 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון אורי קרן
582 4.8 -8 24 16 5 נערים ב רמת אליהו איילון ונגר-2
583 5 -29 45 16 9 נערות ירוק כפר סירקין שירה שגיא
584 5.5 -28 44 16 8 נערים ב מרכז הטניס אופקים רון קורול
585 3.6 -20 36 16 10 נערים ג מועדוני טניס דודי נודל עידן בן יהודה
586 4.25 -1 17 16 4 ילדים ג פולג כרם אשר-4
587 2.67 8 8 16 3 נוער ב מרכז הטניס יד אליהו ניתאי ניסנבוים לבון לא פעיל
588 3.75 1 15 16 4 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה ברק פלג
589 5 -24 40 16 8 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס קרית אונו כפיר ריבל
590 4.67 -26 42 16 9 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון יובל לוי
591 3.33 -4 20 16 6 3/4 מגרש צעירים הפועל ת''''א שמעון בוסי
592 3.75 1 15 16 4 נערים ב בני הרצליה אדם רייס
593 4.71 -18 33 15 7 נוער גן שמואל ניר שיאון
594 5.29 -22 37 15 7 נערות ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס ליהי עקה זוהר
595 5.33 -17 32 15 6 נערים ב הוד השרון דין עזרא
596 5.8 -14 29 15 5 נערות ב גלי השרון תמר גרוכר
597 6 -15 30 15 5 נוער א טניס המושבה סיידה אביתר
598 4.67 -27 42 15 9 נערים ג קאנטרי כס עודד אורטל
599 4.62 -22 37 15 8 נערים ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס אוהד סננס
600 5.57 -24 39 15 7 נערות ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס עומר איתן
601 4.67 1 14 15 3 נערים ב גלי השרון איתן אקסלר-1
602 4.8 -9 24 15 5 3/4 מגרש צפון חוף הכרמל-מתן גורן עמרי אקדסמן-לא פעיל
603 4 -17 32 15 8 נערים ג טניסקול אריאל אשכנזי
604 3.75 0 15 15 4 ילדים ב רמה 1 קאנטרי רמת השרון רואי ישראלי
605 4.2 -6 21 15 5 3/4 מגרש בוגרים רחובות שלו שרגאי-לא פעיל
606 2.75 4 11 15 4 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה יובל וינטראוב
607 5.12 -26 41 15 8 ילדים ג טניסקול דוד קגן
608 3.75 0 15 15 4 נוער ב עיר הטניס גדרה אריאל כהן-1
609 4 -5 20 15 5 נערים ב הפועל ת''''א לוקה שיש
610 4.33 2 13 15 3 נערות ג רמה 1 צפון מרכז הטניס יקנעם אלייה חזין ביליק
611 5.12 -26 41 15 8 נערים א אביחיל איתמר מרילי
612 3.5 -6 21 15 6 ילדים ב רמה 2 כפר סירקין עמית לוי
613 5.22 -32 47 15 9 נערים ג זיו מאיו טניסקלאב ארן דוד
614 5.33 -1 16 15 3 נוער ב עיר הטניס גדרה ינאי כהן-1
615 4.8 -9 24 15 5 ילדים ב רמה 2 הפועל ת''''א דניאל גולד
616 2.75 4 11 15 4 ילדים ג מרכז הטניס יד אליהו עמנואל איזראילוב
617 2.8 1 14 15 5 נערים א O&O Tennis עדן בר ארטבינסקי
618 4.91 -39 54 15 11 ילדים א לוד דוד אלוני סטרודובסקי
619 5.25 -28 42 14 8 ילדים ב רמה 2 גלי השרון עמרי רוזנטל
620 2 2 12 14 6 ילדות גלי השרון נועם רון
621 4 -10 24 14 6 ילדים א בת ים נועם מילר ינצקי
622 4 2 12 14 3 ילדים ב רמה 1 מרכז הטניס קרית אונו כפיר נייער
623 1.6 6 8 14 5 נערות ג רמה 2 אשדוד יא אורין קובה-3
624 4.4 -8 22 14 5 ילדים ב רמה 2 כפר הס ינאי לוק
625 3.44 -17 31 14 9 ילדים א צפון הפועל נוף הגליל אנדרו תותרי-6
626 4.67 -14 28 14 6 ילדים ג מרכז הטניס רמת השרון עומרי שמש
627 6.14 -29 43 14 7 נערות ב יבנה לינוי לוי
628 4.78 -29 43 14 9 3/4 מגרש צעירים גלי השרון עומר פילוסוף
629 5.33 -2 16 14 3 נוער ב צפון מרכז הטניס חיפה תומר דוד
630 3.33 4 10 14 3 3/4 מגרש בוגרים גלי השרון רועי קרן-4
631 5.67 -3 17 14 3 נערות ב טניס קלאב אופיר אמיר-1
632 3 -1 15 14 5 נערים ב צפון טבעון זיו קורין פז
633 3.33 4 10 14 3 3/4 מגרש צפון קאנטרי כס רועי קרן -3
634 6.67 -6 20 14 3 נוער א טניס קלאב נדב ויצמן
635 5.14 -22 36 14 7 נערות ירוק טניס המושבה רומי בן עמי
636 3.83 -9 23 14 6 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון איתמר קרוב
637 4.4 -8 22 14 5 ילדים ג צפון עכו אדיר הרוש
638 4 -2 16 14 4 נערות ב אלוני יצחק+גבעת עדה אלה פרוכטמן
639 0 14 0 14 2 ילדות אקדמיה לטניס אשדוד מיילי סבידינסקי-2-לא פעיל
640 4.25 -3 17 14 4 נערים ב אלוני יצחק+גבעת עדה אייל שפירא-לא פעיל
641 5.5 -19 33 14 6 נערות ב טניס המושבה שני ויטנברג
642 4.38 -21 35 14 8 3/4 מגרש צעירים הפועל ת''''א שאול בוסי
643 5.2 -13 26 13 5 נערות א מרכז הטניס יד אליהו אודל זסלבסקי
644 2.75 2 11 13 4 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה מאור אולשנסקי-2
645 2.75 2 11 13 4 ילדים ג צפון מרכז הטניס חיפה אייל אורן-1
646 2.5 3 10 13 4 3/4 בוגרות אחר ניסיון
647 4.29 -17 30 13 7 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון תור לוי 2+3+4+5
648 3.8 -6 19 13 5 נערים א אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס נועם שויער
649 4.4 -9 22 13 5 נערים ב טניס קלאב נועם טננבאום
650 5.5 -20 33 13 6 נוער א O&O Tennis עידו קליין
651 5 -12 25 13 5 נערים ב טניס המושבה יונתן דבש
652 3.88 -18 31 13 8 ילדים א אביחיל יונתן מרילי
653 3.8 -6 19 13 5 ילדים ב רמה 1 מרכז הטניס קרית אונו אריאל נורמטוב-2
654 4.17 -12 25 13 6 3/4 בוגרות בת ים רומי שפירא-לא פעילה
655 4.67 -1 14 13 3 נוער א כפר הס איתי סמרה
656 6.67 -7 20 13 3 נוער ב קאנטרי כס עמית נוי
657 3.25 0 13 13 4 ילדים א צפון חוף הכרמל-מתן גורן אורי בן ישי-4
658 4.2 -8 21 13 5 נערים ב טניס המושבה נדב שריד
659 6 -17 30 13 5 נערות א גלי השרון מיקה תמיר-3
660 4.4 -9 22 13 5 ילדים ג רחובות שלו שרגאי
661 4.25 -21 34 13 8 נערים ב בני הרצליה יהל פתל
662 4 -3 16 13 4 נערים ב סביון יובל דוד-3
663 4.75 -7 19 12 4 ילדים ג צפון אביחיל לירי רביד-4
664 4.67 -2 14 12 3 נוער ב מכבי פת תומר לייזר-1
665 5.17 -19 31 12 6 נערות ג רמה 1 גלי השרון סשה קוגן
666 4.33 -1 13 12 3 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין אליה כהן צדק-4
667 3.4 -5 17 12 5 ילדים ג גלי השרון ענבר שחר
668 4 -4 16 12 4 נערים ב מרכז הטניס רמת השרון הראל בן אהרון
669 5.33 -4 16 12 3 נערים ב אלוני יצחק+גבעת עדה אלון אליהו-1
670 3.4 -5 17 12 5 ילדים ב רמה 2 כפר הס רוי אורן
671 5.67 -22 34 12 6 נערות ג רמה 2 קריית ראשון מיקה ליידרמן
672 5 -18 30 12 6 ילדים ב רמה 2 כפר הס גיא אקלר
673 4.43 -19 31 12 7 ילדים ב רמה 2 O&O Tennis רז פולקמן
674 3.2 -4 16 12 5 ילדים ב רמה 2 כפר הס רן בורנשטיין
675 4 -4 16 12 4 נערים ב טניס המושבה אלון שושני
676 6 -36 48 12 8 נערות ג רמה 1 צהלה גלינה ניקול סימבירסקי
677 4.38 -23 35 12 8 נערים ב רעננה נדב קניג
678 2 6 6 12 3 נערים א מרכז הטניס רמת השרון נעם גלס
679 3 -6 18 12 6 ילדים ג O&O Tennis רז בן ציון
680 4.88 -27 39 12 8 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין איתי סהר
681 4.8 -12 24 12 5 נערות ב רמת אליהו נעמה בוחניק
682 6 -30 42 12 7 נערות ב רמת אליהו הילה טל
683 2.67 4 8 12 3 נערים ב רעננה גל אברהם-1
684 6 -18 30 12 5 נערות א רעננה נעמה לוי
685 3.67 1 11 12 3 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה פולינה קולינץ-4
686 4 -4 16 12 4 ילדים א O&O Tennis יונתן וידל
687 3.67 1 11 12 3 3/4 מגרש בוגרים בית אריה טומי גלפנד-2-לא פעיל
688 0.67 10 2 12 3 נערים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן אורי מוסקוביץ-1
689 5.14 -24 36 12 7 ילדים ג אביחיל לב רודוב
690 3.4 -6 17 11 5 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס קרית אונו אלון אנוך
691 1.5 8 3 11 2 ילדים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן זוהר שמואל אוחיון-1
692 6 -7 18 11 3 נוער ב צפון מרכז הטניס חיפה גיא דהרי-1
693 3 -1 12 11 4 ילדים ג קאנטרי חולון סהר אלבז-5
694 2.25 2 9 11 4 נערים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן זוהר שמואל אוחיון -1
695 6 -7 18 11 3 נערות ג רמה 1 קאנטרי כס יעל מטלנקוב
696 3.17 -8 19 11 6 ילדים א צפון טבעון מיכאל שביט
697 4.83 -18 29 11 6 נערות ג רמה 2 גלי ים סופיה שניידר
698 4.33 -2 13 11 3 נערים ב צפון גליל תבור טהר אדמוני
699 3.6 -7 18 11 5 ילדים ב רמה 2 קאנטרי כס איתי פיקמו
700 5.5 -11 22 11 4 נערים ב טניס המושבה דן גבוביץ
701 4.12 -22 33 11 8 נערות ג רמה 2 טניס המושבה משי גולדשטיין
702 5 -4 15 11 3 נוער ב גלי השרון מרום דיאמנט 2
703 3.67 0 11 11 3 נערים ב רמלה נדב בן משה
704 5.67 -40 51 11 9 ילדים ב רמה 2 רעננה איתי גרוסמן
705 5 -4 15 11 3 נערות ג רמה 1 מרכז הטניס רמת השרון נטע צור
706 5.17 -20 31 11 6 3/4 מגרש צעירים גלי השרון ארז רון
707 4.67 -3 14 11 3 ילדים ג צפון עכו נהוראי מיכאל צוברי -4
708 5.5 -11 22 11 4 נערים ב הדר יוסף דניאל אלון
709 2.75 0 11 11 4 ילדים א צפון אביחיל ארי אולניק-3
710 5 -4 15 11 3 נערות ב עיר הטניס גדרה שירה קיסרי-1
711 1 7 4 11 4 נערים ב כפר הס עופר סובול
712 6 -26 36 10 6 נערות ב טניס קלאב שירה אשד-4
713 3.8 -9 19 10 5 ילדים ג אביחיל שחר דגן
714 5 -5 15 10 3 נוער א גלי השרון עידן בוחניק
715 5.38 -33 43 10 8 נערות ירוק אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס גאיה חורי
716 6 -14 24 10 4 ילדים ב רמה 1 גן שמואל אלון מאירי
717 3.8 -9 19 10 5 ילדים ג אביחיל לירי רביד
718 5.5 -12 22 10 4 נערים ב טניס קלאב נועם ממן
719 4 -14 24 10 6 נערים ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס אמיתי גרינר
720 4.33 -3 13 10 3 נערות א שוהם עדי גרנק מעוז
721 5.33 -6 16 10 3 נוער ב הפועל ת''''א עדן קון
722 4.5 -8 18 10 4 נערות ירוק קריית ראשון אמילי דרוזניק
723 5.43 -28 38 10 7 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון נדב זימן
724 4 -2 12 10 3 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה אופק ניסימוב-1
725 3.17 -9 19 10 6 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו דניאל ריפולד
726 5.33 -22 32 10 6 ילדים ב רמה 2 כפר הס יוגב פיין
727 1.25 5 5 10 4 ילדים ג מרכז הטניס ירושלים לוי מיכאל-ירושלים-1
728 5.33 -6 16 10 3 נערים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן אוראל סוקולבסקי-1
729 6 -15 24 9 4 נוער ב צפון גליל תבור ארטיום קפלון-3
730 4.86 -25 34 9 7 נערים ב O&O Tennis איתי סנה
731 3.67 -2 11 9 3 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין אורי הנדלמן-4+5
732 1.67 4 5 9 3 נערים ב רמלה שמעוני עידן
733 4.75 -10 19 9 4 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון רותם רובינשטיין
734 4.86 -25 34 9 7 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס נהריה ינאי אטיאס
735 4.75 -10 19 9 4 נערים ב הפועל ת''''א יואב פורמן
736 4.75 -10 19 9 4 נוער ב צפון הפועל נוף הגליל זכריא תותרי-3
737 4 1 8 9 2 נערות ג רמה 2 מכבי צפון תומי פלדמן - 4
738 6 -21 30 9 5 נערים ב גלי השרון עומר גרונברג-1+3
739 1.25 4 5 9 4 נערים ב צפון טבעון איתן בוקמן לא פעיל
740 5 -46 55 9 11 3/4 מגרש צעירים אסא ת''''א נח ורטהיימר
741 2 3 6 9 3 נערות א מרה''''ט ב''''ש יהלי מרום
742 5.88 -38 47 9 8 נערות ג רמה 2 אחר נועה זרוק
743 6 -15 24 9 4 נערים א אשדוד יא פיודור גרום
744 2 3 6 9 3 נערים ב צפון אלוני יצחק+גבעת עדה אייל שפירא
745 4.75 -10 19 9 4 3/4 מגרש צעירים גלי השרון יהונתן כהן-3
746 6 -15 24 9 4 ילדים ב רמה 1 אשדוד יא עילאי כהן רפאלי
747 2.5 4 5 9 2 ילדים ב צפון אחר ניסיון
748 3.8 -10 19 9 5 נערות א טניס המושבה הילה עוזר
749 5 -12 20 8 4 ילדים ג טניסקול איתמר בן-רשי
750 5 -12 20 8 4 ילדים ג צפון מרכז הטניס יקנעם תומר קוטלובקר
751 4.33 -5 13 8 3 ילדים ב רמה 2 כפר סירקין רון נדב
752 5 -12 20 8 4 3/4 צעירות רחובות מיקה ויינגרטן-לא פעילה
753 5 -22 30 8 6 ילדים א בני ציון בצרה גבריאל מיסלוס
754 4.64 -43 51 8 11 ילדים ג מרכז הטניס רמת השרון אמיר קורמן
755 4.2 -13 21 8 5 3/4 צעירות O&O Tennis דניאלה פירר-לא פעילה
756 5 -12 20 8 4 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון סער לוי
757 6 -16 24 8 4 נערות ב גלי השרון תמר רוזנצויג
758 5 -12 20 8 4 נערות ג רמה 2 אביחיל אלה ענבי
759 5 -12 20 8 4 נערים ב גלי השרון גלעד קרן-4
760 4 -4 12 8 3 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה שליו סוחוטניק-1
761 4.33 -5 13 8 3 נערים ב קאנטרי קלאב בני הרצליה נעם חלמיש
762 2 2 6 8 3 נערים ב צפון האקדמיה לטניס חיפה נירן זוהר-1
763 4.5 -1 9 8 2 נערים א מרכז הטניס יד אליהו גל אדר
764 6 -4 12 8 2 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו דביר צאליח
765 5 -12 20 8 4 3/4 צעירות כפר שמריהו גילי חרד
766 3.5 -14 21 7 6 נערים ב מרכז הטניס יד אליהו רון אגרנוב
767 4.67 -7 14 7 3 ילדים ג צפון מרכז הטניס חיפה מג'ד לבד
768 6 -23 30 7 5 נערות א טניס המושבה יהודית גירץ
769 6 -11 18 7 3 נוער ב שוהם אורי דור 2
770 2.67 -1 8 7 3 ילדים ג צפון עכו אביתר אגרונוב-4
771 4.33 -6 13 7 3 ילדים ג בית אריה איתי לוי-בית אריה-לא פעיל
772 6 -17 24 7 4 נוער ב גלי השרון דניאל לאופר
773 5.25 -14 21 7 4 ילדות מרכז הטניס רמת השרון שני שטיימן
774 6.5 -19 26 7 4 נערים ב רעננה אופיר רוב
775 6.5 -6 13 7 2 נוער א טניס קלאב אלון צוקר
776 5.33 -9 16 7 3 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה וינטראוב יואב-2
777 4.33 -6 13 7 3 נערים א גלי השרון ארנון הגלילי
778 4.2 -14 21 7 5 3/4 בוגרות בת ים מנזה דזינשוילי
779 4.67 -7 14 7 3 3/4 מגרש בוגרים מכבי צפון גיל בטר
780 6.12 -42 49 7 8 ילדים ב רמה 2 רעננה יואב בוקק
781 4.4 -15 22 7 5 3/4 צעירות O&O Tennis עדן קבקוב-2-לא פעילה
782 4.33 -6 13 7 3 ילדים ג אזורי חן-דני יאקה עומר סקברר
783 6.12 -42 49 7 8 נערות ג רמה 2 סלעית תמר ראובן
784 2.33 0 7 7 3 נערים ב קאנטרי קלאב בני הרצליה יובל אלון
785 6 -5 12 7 2 נוער א הפועל ת''''א רוניאל רובינציק
786 3.25 -6 13 7 4 נערות ג רמה 2 טניס המושבה רומי די קסטרו
787 5.25 -14 21 7 4 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון יואב צסלה
788 6 -11 18 7 3 נוער ב צפון מרכז הטניס חיפה ארתור רודקין-1
789 4.62 -30 37 7 8 נערים ב הפועל ת''''א יהונתן פריד 4
790 6 -5 12 7 2 ילדים ב רמה 1 אקדמיה בנגב איתמר נוריאל
791 5.33 -9 16 7 3 נערים ב צפון קאנטרי קלאב בני הרצליה יובל אלון צפון
792 4 -2 8 6 2 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה למיס סדראן-1
793 4 -2 8 6 2 3/4 מגרש בוגרים מרכז הטניס רמת השרון בועז שמילוביץ
794 6 -18 24 6 4 ילדים ב רמה 1 מכבי נתניה מרק פטרמן
795 6 -18 24 6 4 נוער בת ים יוסי קריחלי
796 5.5 -16 22 6 4 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס נהריה שחר מרינוב
797 6 -30 36 6 6 נערים ג זיו מאיו טניסקלאב יונתן אדרי
798 3 -3 9 6 3 3/4 מגרש צעירים O&O Tennis אלקיים תומר-1
799 3 -3 9 6 3 ילדים ג צפון מרכז הטניס חיפה יונתן מקל-1
800 6 -18 24 6 4 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו נועם פנקס
801 5.5 -16 22 6 4 נערים ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס אפיק פתאל
802 5 -4 10 6 2 נערים א רמת אליהו מיכאל גושצין
803 3.5 -1 7 6 2 נערים ב גלי השרון יונתן סער-לא פעיל
804 4 -2 8 6 2 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה סמיר פריחאת -2
805 3 -3 9 6 3 נערים ב טניסקול תהל מלמד-5
806 5 -4 10 6 2 נערים א מרכז הטניס קרית אונו רום ימין
807 5.5 -16 22 6 4 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון דניאל הירש -2
808 5.5 -5 11 6 2 נערות ב אביחיל הב כהן-1
809 4 -2 8 6 2 ילדים ב רמה 2 אזורי חן-דני יאקה דן לז׳ה
810 4 2 4 6 1 נערות ג רמה 1 צפון מרכז הטניס חיפה אופיר לוגסי
811 4 -2 8 6 2 3/4 מגרש בוגרים מרכז הטניס רמת השרון אריאל בר-2
812 3 -3 9 6 3 ילדים א צפון אביחיל אוריה ג'אק-6
813 6 -18 24 6 4 נערים א מרכז הטניס יד אליהו ניצן כהן
814 4 -2 8 6 2 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון עומרי צוק-2
815 3.5 -1 7 6 2 נוער ב עיר הטניס גדרה אילון בגדדי-1
816 4.6 -17 23 6 5 ילדים ג מרכז הטניס רמת השרון רבגד יואב 2+3
817 5.29 -31 37 6 7 ילדים ג בני ציון בצרה איתמר קרמר
818 5 -9 15 6 3 ילדות O&O Tennis כשריאן עומר
819 3 -3 9 6 3 ילדים ג צפון קיסריה עידו צוריאל-צפון
820 4 -2 8 6 2 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין אוריה זריהן-4
821 3 -3 9 6 3 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה ליעד פרנקו-2
822 3 -3 9 6 3 ילדות O&O Tennis עדן קבקוב-3
823 3.33 -4 10 6 3 נוער מכבי צפון ליאם בן ארי-1
824 6 -6 12 6 2 נוער מכבי צפון גיא אהרון 2
825 5.5 -16 22 6 4 ילדים ג צפון הפועל רמת אליהו עברון עילאי בר
826 6.17 -31 37 6 6 נערים ב סלעית עומרי פרג
827 6 -6 12 6 2 נערים ב גלי השרון מלכה נדב-1
828 5 -9 15 6 3 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה שחר סרולוביץ-1
829 3 -3 9 6 3 3/4 בוגרות אחר ניסיון
830 6 -18 24 6 4 נערות ב טניס המושבה ליאורה גולברט
831 4.8 -19 24 5 5 ילדים ב רמה 2 בני ציון בצרה יותם ירקוני
832 4.5 -4 9 5 2 ילדים ב רמה 2 בני ציון בצרה איתן גל
833 4.5 -4 9 5 2 ילדים ג צפון עכו הראל אגרונוב-4
834 3.33 -5 10 5 3 נערים ב כפר סירקין יואב ארד
835 3.33 -5 10 5 3 ילדים ב רמה 2 בית אריה איתי לוי-בית אריה
836 3.33 -5 10 5 3 ילדים א צפון חוף הכרמל-מתן גורן הוד קייזלר -3
837 4.5 -4 9 5 2 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין איתן בן יאיר
838 6 -7 12 5 2 ילדים ב רמה 1 רמת אליהו בנימין בקר
839 6 -7 12 5 2 נוער ב ביה''''ס לטניס שר יואב אחאי
840 6 -7 12 5 2 נוער ב קאנטרי כס בועז אברהמוב
841 3.33 -5 10 5 3 נערות ג רמה 2 צפון עכו ליאל ליברמן-1
842 4.5 -4 9 5 2 ילדים ב רמה 2 אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס ניתאי תורתי-3
843 3.33 -5 10 5 3 נערים ב O&O Tennis איתי לוי 2
844 4.5 -4 9 5 2 נערות ירוק אחר ניסיון
845 6 -7 12 5 2 נערות א רעננה עדי שן
846 6 -19 24 5 4 ילדים ב רמה 1 גלי השרון נבו פרידמן
847 6 -7 12 5 2 נערים ב אלוני יצחק+גבעת עדה אלון מידן
848 6 -7 12 5 2 נוער א אלוני יצחק+גבעת עדה מעיין אליאש
849 6 -7 12 5 2 נוער ב מכבי צפון עמית חתוכה
850 3.33 -5 10 5 3 ילדים ג סביון ניתאי ברק-3
851 5.67 -12 17 5 3 ילדים א אקדמיה לטניס תא מתן עמרם-6
852 3.67 -7 11 4 3 ילדים ב רמה 2 אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס עמית פרננדס-3
853 6 -14 18 4 3 נוער ב צפון מרכז הטניס נהריה אילן מגלניק-2
854 5 -6 10 4 2 נערים ב צפון גלי השרון גלעד קרן-3-צפון
855 6 -8 12 4 2 נערים ב קאנטרי כס אריאל נונה-3
856 6.33 -34 38 4 6 ילדים א בני ציון בצרה דן אוליבר
857 5 -6 10 4 2 נערים ג רחובות עמית ששון
858 5 -6 10 4 2 נערים ב רמלה נועם כהן-2
859 6 -2 6 4 1 נערות ג רמה 1 צפון מרכז הטניס חיפה מאיה בכית
860 5 -6 10 4 2 ילדים ג צפון עכו אורי סלע-4
861 5 -6 10 4 2 נערים ב צפון קיסריה תאי אלזנר תייר
862 6 -20 24 4 4 נערים ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס רפי פלוסקר-לא פעיל
863 6 -8 12 4 2 נוער אלוני יצחק+גבעת עדה עופרי ברק
864 6 -8 12 4 2 נערים ב עיר הטניס גדרה גלעד רבוי
865 5 -6 10 4 2 נערים ב יבנה עומר ואקנין
866 5 -6 10 4 2 נערים ג אחר גיא חוטר-2
867 6 -20 24 4 4 נערות ג רמה 2 בת ים רומי שפירא
868 5 -6 10 4 2 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה יהונתן לוינזון-1
869 5 -21 25 4 5 ילדים א כפר המכביה סמואל דיאמנט-4
870 3.67 -7 11 4 3 נערים ב קאנטרי קלאב בני הרצליה גיא חזן
871 6 -14 18 4 3 ילדים ג אלוני יצחק+גבעת עדה גיא שידלובסקי לא פעיל
872 3.67 -7 11 4 3 3/4 בוגרות אחר ניסיון
873 5 -6 10 4 2 נערים ב O&O Tennis דניאל מרגולין
874 6 -8 12 4 2 נערות א טניס מאור מיטל נאוארו
875 5 -6 10 4 2 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה מיכל מוסיאונזיק-1
876 6 -9 12 3 2 נערות ג רמה 1 טניס קלאב הילה סייג-2
877 5.5 -8 11 3 2 ילדים ג צפון אביחיל שחר דגן -4
878 5.5 -8 11 3 2 3/4 מגרש בוגרים מרכז הטניס רמת השרון איתמר וינוגרד-4
879 4 -9 12 3 3 ילדות רחובות מיקה ויינגרטן
880 5.5 -8 11 3 2 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה כעמל עודה
881 5.5 -8 11 3 2 נערים ג אלוני יצחק+גבעת עדה עומרי צמח
882 4.8 -21 24 3 5 נערים ב טניס קלאב ניב רומנו 5
883 5.5 -8 11 3 2 ילדים ב רמה 2 מכבי נתניה גיא פרי
884 5.5 -8 11 3 2 נערים ג שוהם גדי שקד -1
885 5.5 -8 11 3 2 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון נועם בר-2
886 5.5 -8 11 3 2 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה עדן מיחל-1
887 4 -9 12 3 3 ילדים ג צפון עכו ליאם טל-4
888 5.5 -8 11 3 2 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה שי אמסלם
889 5.5 -8 11 3 2 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון עומרי שבתאי-2+5
890 5.5 -8 11 3 2 ילדים ג צפון עכו נריה סלע-4
891 6 -10 12 2 2 3/4 מגרש צעירים הוד השרון בן נאור
892 6 -4 6 2 1 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה לב רוגוליוב
893 4.33 -11 13 2 3 נערים ב כפר סירקין עידו קזולה
894 6 -34 36 2 6 נערות ב מכבי צפון עזרן שירה
895 6 -10 12 2 2 ילדים ב רמה 2 כפר הס מור מונבלט
896 6 -10 12 2 2 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה עידן שטנברג-2
897 6.5 -24 26 2 4 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין איתי כוכב-3
898 6 -16 18 2 3 נערות ג רמה 1 צפון קיסריה שירה פורת
899 4.33 -11 13 2 3 נערים ב צפון אלוני יצחק+גבעת עדה איתי לב
900 5.4 -25 27 2 5 3/4 בוגרות מכבי צפון כרמל דמרי
901 6 -10 12 2 2 נערים ב צפון הפועל נוף הגליל בובטקו דוד-1
902 5.4 -25 27 2 5 ילדים א כפר המכביה מיכאל רוגצקי
903 6 -10 12 2 2 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו איתן רובינשטיין
904 6 -10 12 2 2 ילדים א מרכז הטניס רמת השרון רני באשי
905 6 -10 12 2 2 ילדים ג צפון אביחיל לב רודוב-3
906 6 -10 12 2 2 3/4 מגרש צעירים כפר סירקין רון ציתיאת
907 6 -11 12 1 2 נערות ג רמה 1 טניס קלאב עדי שוורץ
908 6.5 -12 13 1 2 ילדים ב רמה 2 רעננה איתן משה
909 6.5 -12 13 1 2 ילדים ב צפון טבעון נועם בר און-לא פעיל
910 4.67 -13 14 1 3 ילדים א צפון מרכז הטניס יקנעם שון יאנובר
911 6.5 -12 13 1 2 3/4 מגרש צעירים לוד אמיתי מטטוב-לא פעיל
912 6.75 -26 27 1 4 ילדים ג בני ציון בצרה מיכאל לוי-בצרה
913 6 -11 12 1 2 נערים ב מרכז הטניס רמת השרון דניאל שיף-1
914 6.5 -12 13 1 2 נערים ב צפון מרכז הטניס רמת השרון אורי קרן-3
915 6 -11 12 1 2 נערות ג רמה 1 מרכז הטניס חיפה דניאל מרגוליס
916 6.5 -12 13 1 2 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה נועה קרימר
917 6 -11 12 1 2 נוער ב בת ים שילב מזרחי-1
918 4.67 -13 14 1 3 ילדים ב רמה 2 כפר הס יונתן ברומר
919 4.67 -13 14 1 3 3/4 צעירות O&O Tennis יובל ליכטנשטיין-1
920 6.8 -33 34 1 5 ילדים א לוד אמיתי מטטוב
921 4.67 -13 14 1 3 נערות ג רמה 2 צפון עכו הדר ישראלוב-3
922 6.5 -12 13 1 2 ילדים ב רמה 2 קאנטרי קלאב בני הרצליה רן דרורי 2
923 6 -11 12 1 2 נוער ב גולדן טניס דני פלדמן-1
924 6 -11 12 1 2 נערות ב טניס קלאב נטע לבנט לוי
925 6 -5 6 1 1 נערות ג רמה 1 אשדוד יא מיילי סבידינסקי-2
926 6 -12 12 0 2 נערות ב הפועל ת''''א אגם אלון
927 6 -12 12 0 2 נערות ב מרכז הטניס רמת השרון ליאור אהרוני -1
928 6 -12 12 0 2 נוער א טניס המושבה רועי זאגא
929 6 -12 12 0 2 נערות ג רמה 1 מרכז הטניס רמת השרון יובל אהרוני-1
930 7 -28 28 0 4 3/4 מגרש צעירים אסא ת''''א עומר ברזילי
931 7 -14 14 0 2 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה אמיל אוזבנד-2
932 7 -14 14 0 2 נערים ב מכבי נתניה אייל כהן-4
933 7 -14 14 0 2 נערים ג שוהם נדב כהן-1
934 6 -12 12 0 2 נוער ב גן שמואל יונתן יואל רמון
935 6 -12 12 0 2 נוער ב אלוני יצחק+גבעת עדה אלון כהן
936 7 -14 14 0 2 ילדים ב רמה 2 רעננה אדם קפלוביץ-4