השחקן עם הכי פחות הפסדים בממוצע במשחק השחקן עם הכי הרבה משחקים השחקן עם הפרש משחקונים הכי גדול השחקן עם הכי פחות הפסדים השחקן עם הכי הרבה נצחונות השחקן עם ס"כ ניקוד הכי גדול של כל התחרויות



מיקום ס"כ ניקוד בכל תחרויות ממוצע הפסדים במפגש ס"כ הפרש משחקונים הפסדים נצחונות ס"כ משחקים קטגוריה מועדון שם
1 0 14 0 14 2 ילדות אקדמיה לטניס אשדוד מיילי סבידינסקי-2-לא פעיל
2 0.67 10 2 12 3 נערים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן אורי מוסקוביץ-1
3 0.4 16 2 18 5 ילדות מכבי נתניה אנה ברזין-לא פעיל
4 0.6 16 3 19 5 3/4 בוגרות אחר ניסיון
5 1.5 8 3 11 2 ילדים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן זוהר שמואל אוחיון-1
6 4 2 4 6 1 נערות ג רמה 1 צפון מרכז הטניס חיפה אופיר לוגסי
7 1 7 4 11 4 נערים ב כפר הס עופר סובול
8 2.5 4 5 9 2 ילדים ב צפון אחר ניסיון
9 1.25 5 5 10 4 ילדים ג מרכז הטניס ירושלים לוי מיכאל-ירושלים-1
10 1.67 4 5 9 3 נערים ב רמלה שמעוני עידן
11 1.25 4 5 9 4 נערים ב צפון טבעון איתן בוקמן לא פעיל
12 1.5 17 6 23 4 ילדים ג צפון אלוני יצחק+גבעת עדה נועם לוי
13 6 -2 6 4 1 נערות ג רמה 1 צפון מרכז הטניס חיפה מאיה בכית
14 2 3 6 9 3 נערים ב צפון אלוני יצחק+גבעת עדה אייל שפירא
15 0.75 32 6 38 8 נוער ב הפועל ת''''א רון רוזינגר לא פעיל
16 2 12 6 18 3 נערים ג אלוני יצחק+גבעת עדה איתי לב-1
17 1.2 22 6 28 5 נערים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן עידו סספורטה-1
18 6 -5 6 1 1 נערות ג רמה 1 אשדוד יא מיילי סבידינסקי-2
19 6 -4 6 2 1 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה לב רוגוליוב
20 2 6 6 12 3 נערים א מרכז הטניס רמת השרון נעם גלס
21 1 18 6 24 6 ילדים א צפון חוף הכרמל-מתן גורן אריאל מייזלן-2
22 2 3 6 9 3 נערות א מרה''''ט ב''''ש יהלי מרום
23 2 2 6 8 3 נערים ב צפון האקדמיה לטניס חיפה נירן זוהר-1
24 3.5 -1 7 6 2 נערים ב גלי השרון יונתן סער-לא פעיל
25 3.5 -1 7 6 2 נוער ב עיר הטניס גדרה אילון בגדדי-1
26 0.54 66 7 73 13 3/4 מגרש צעירים אסא ת''''א יוני סטרטינר לא פעיל
27 2.33 0 7 7 3 נערים ב קאנטרי קלאב בני הרצליה יובל אלון
28 2 9 8 17 4 נערות ג רמה 2 טניס קלאב עדי שוורץ-לא פעילה
29 4 -2 8 6 2 3/4 מגרש בוגרים מרכז הטניס רמת השרון אריאל בר-2
30 1.33 28 8 36 6 נערים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן עדי יעקוב אוחיון-1
31 1.6 6 8 14 5 נערות ג רמה 2 אשדוד יא אורין קובה-3
32 4 1 8 9 2 נערות ג רמה 2 מכבי צפון תומי פלדמן - 4
33 1.33 14 8 22 6 ילדים א צפון מרכז הטניס חיפה דוד ירמקבייב
34 4 -2 8 6 2 ילדים ב רמה 2 אזורי חן-דני יאקה דן לז׳ה
35 1.6 18 8 26 5 נוער ב מועדוני טניס דודי נודל דניאל הרצנו לא פעיל
36 4 -2 8 6 2 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה סמיר פריחאת -2
37 1.33 28 8 36 6 נערות ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס מאיה להמן-2
38 2.67 4 8 12 3 נערים ב רעננה גל אברהם-1
39 4 -2 8 6 2 3/4 מגרש בוגרים מרכז הטניס רמת השרון בועז שמילוביץ
40 4 -2 8 6 2 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון עומרי צוק-2
41 4 -2 8 6 2 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין אוריה זריהן-4
42 4 -2 8 6 2 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה למיס סדראן-1
43 2.67 -1 8 7 3 ילדים ג צפון עכו אביתר אגרונוב-4
44 2.67 8 8 16 3 נוער ב מרכז הטניס יד אליהו ניתאי ניסנבוים לבון לא פעיל
45 3 -3 9 6 3 ילדים ג צפון קיסריה עידו צוריאל-צפון
46 4.5 -4 9 5 2 נערות ירוק אחר ניסיון
47 4.5 -1 9 8 2 נערים א מרכז הטניס יד אליהו גל אדר
48 2.25 2 9 11 4 נערים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן זוהר שמואל אוחיון -1
49 4.5 -4 9 5 2 ילדים ג צפון עכו הראל אגרונוב-4
50 4.5 -4 9 5 2 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין איתן בן יאיר
51 1 26 9 35 9 3/4 צעירות גלי השרון דניאל לויצקי-לא פעילה
52 1.8 21 9 30 5 נערות א שוהם הילי מרציאנו-1
53 3 -3 9 6 3 נערים ב טניסקול תהל מלמד-5
54 3 -3 9 6 3 3/4 מגרש צעירים O&O Tennis אלקיים תומר-1
55 1.8 16 9 25 5 3/4 מגרש צעירים אקדמיה לטניס תא מתן עמרם--לא פעיל
56 4.5 -4 9 5 2 ילדים ב רמה 2 בני ציון בצרה איתן גל
57 3 -3 9 6 3 ילדות O&O Tennis עדן קבקוב-3
58 3 -3 9 6 3 3/4 בוגרות אחר ניסיון
59 3 -3 9 6 3 ילדים א צפון אביחיל אוריה ג'אק-6
60 4.5 -4 9 5 2 ילדים ב רמה 2 אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס ניתאי תורתי-3
61 3 -3 9 6 3 ילדים ג צפון מרכז הטניס חיפה יונתן מקל-1
62 3 -3 9 6 3 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה ליעד פרנקו-2
63 1.8 21 9 30 5 ילדים ב רמה 1 בני ציון בצרה אורי טייגמן-לא פעיל
64 2.25 7 9 16 4 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון אורי קרן
65 2.25 10 9 19 4 נערים ב טניס קלאב עידו שגב-2
66 5 -4 10 6 2 נערים א מרכז הטניס קרית אונו רום ימין
67 5 -6 10 4 2 נערים ג אחר גיא חוטר-2
68 3.33 -5 10 5 3 ילדים ג סביון ניתאי ברק-3
69 5 -6 10 4 2 נערים ב רמלה נועם כהן-2
70 2.5 3 10 13 4 3/4 בוגרות אחר ניסיון
71 3.33 8 10 18 3 נערות ג רמה 1 צפון מרכז הטניס יקנעם עדי מלמוד
72 3.33 -5 10 5 3 נערים ב O&O Tennis איתי לוי 2
73 5 -6 10 4 2 ילדים ג צפון עכו אורי סלע-4
74 5 -4 10 6 2 נערים א רמת אליהו מיכאל גושצין
75 2.5 9 10 19 4 נוער ב מרכז הטניס רמת השרון יאיר פונו
76 5 -6 10 4 2 נערים ב יבנה עומר ואקנין
77 5 -6 10 4 2 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה מיכל מוסיאונזיק-1
78 3.33 6 10 16 3 נערות ג רמה 1 צפון מרכז הטניס יקנעם ליבי כלב-1
79 3.33 -5 10 5 3 ילדים א צפון חוף הכרמל-מתן גורן הוד קייזלר -3
80 1 36 10 46 10 נערים ב מרכז הטניס רמת השרון איתמר אפרון
81 3.33 -4 10 6 3 נוער מכבי צפון ליאם בן ארי-1
82 3.33 -5 10 5 3 נערים ב כפר סירקין יואב ארד
83 5 -6 10 4 2 נערים ב O&O Tennis דניאל מרגולין
84 3.33 -5 10 5 3 ילדים ב רמה 2 בית אריה איתי לוי-בית אריה
85 3.33 4 10 14 3 3/4 מגרש צפון קאנטרי כס רועי קרן -3
86 3.33 -5 10 5 3 נערות ג רמה 2 צפון עכו ליאל ליברמן-1
87 5 -6 10 4 2 נערים ב צפון קיסריה תאי אלזנר תייר
88 5 -6 10 4 2 נערים ב צפון גלי השרון גלעד קרן-3-צפון
89 5 -6 10 4 2 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה יהונתן לוינזון-1
90 3.33 4 10 14 3 3/4 מגרש בוגרים גלי השרון רועי קרן-4
91 5 -6 10 4 2 נערים ג רחובות עמית ששון
92 3.67 -7 11 4 3 ילדים ב רמה 2 אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס עמית פרננדס-3
93 2.2 6 11 17 5 3/4 מגרש צפון חוף הכרמל-מתן גורן יהב טויטו-לא פעיל
94 5.5 -8 11 3 2 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה כעמל עודה
95 2.75 4 11 15 4 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה יובל וינטראוב
96 5.5 -8 11 3 2 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה עדן מיחל-1
97 3.67 1 11 12 3 3/4 מגרש בוגרים בית אריה טומי גלפנד-2-לא פעיל
98 5.5 -8 11 3 2 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון נועם בר-2
99 5.5 -8 11 3 2 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון עומרי שבתאי-2+5
100 5.5 -5 11 6 2 נערות ב אביחיל הב כהן-1
101 5.5 -8 11 3 2 נערים ג שוהם גדי שקד -1
102 2.75 2 11 13 4 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה מאור אולשנסקי-2
103 5.5 -8 11 3 2 נערים ג אלוני יצחק+גבעת עדה עומרי צמח
104 2.75 2 11 13 4 ילדים ג צפון מרכז הטניס חיפה אייל אורן-1
105 3.67 1 11 12 3 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה פולינה קולינץ-4
106 3.67 -7 11 4 3 3/4 בוגרות אחר ניסיון
107 2.2 10 11 21 5 ילדים א צפון גן שמואל גנאים גיאד-3-צפון
108 5.5 -8 11 3 2 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה שי אמסלם
109 5.5 -8 11 3 2 ילדים ג צפון עכו נריה סלע-4
110 2.75 0 11 11 4 ילדים א צפון אביחיל ארי אולניק-3
111 2.75 9 11 20 4 נוער א סביון אורי גרבלסקי-3
112 5.5 -8 11 3 2 ילדים ג צפון אביחיל שחר דגן -4
113 2.75 10 11 21 4 נוער א מכבי פת יונתן נמירוף
114 3.67 -7 11 4 3 נערים ב קאנטרי קלאב בני הרצליה גיא חזן
115 5.5 -8 11 3 2 3/4 מגרש בוגרים מרכז הטניס רמת השרון איתמר וינוגרד-4
116 1.38 32 11 43 8 3/4 מגרש בוגרים גלי השרון שחר ורסנו
117 5.5 -8 11 3 2 ילדים ב רמה 2 מכבי נתניה גיא פרי
118 2.75 4 11 15 4 ילדים ג מרכז הטניס יד אליהו עמנואל איזראילוב
119 3.67 -2 11 9 3 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין אורי הנדלמן-4+5
120 3.67 0 11 11 3 נערים ב רמלה נדב בן משה
121 4 -2 12 10 3 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה אופק ניסימוב-1
122 6 -6 12 6 2 נוער מכבי צפון גיא אהרון 2
123 6 -11 12 1 2 נערות ג רמה 1 טניס קלאב עדי שוורץ
124 2.4 12 12 24 5 נערות ב טניס לכולם נלי שאול 2
125 6 -7 12 5 2 ילדים ב רמה 1 רמת אליהו בנימין בקר
126 6 -12 12 0 2 נערות ג רמה 1 מרכז הטניס רמת השרון יובל אהרוני-1
127 6 -12 12 0 2 נערות ב מרכז הטניס רמת השרון ליאור אהרוני -1
128 6 -10 12 2 2 נערים ב צפון הפועל נוף הגליל בובטקו דוד-1
129 6 -11 12 1 2 נערות ב טניס קלאב נטע לבנט לוי
130 2 5 12 17 6 נערים ג רמת אליהו ולאד פרסטיוק
131 4 -9 12 3 3 ילדות רחובות מיקה ויינגרטן
132 6 -10 12 2 2 ילדים ב רמה 2 כפר הס מור מונבלט
133 6 -10 12 2 2 ילדים ג צפון אביחיל לב רודוב-3
134 6 -7 12 5 2 נוער ב קאנטרי כס בועז אברהמוב
135 2 2 12 14 6 ילדות גלי השרון נועם רון
136 3 -1 12 11 4 ילדים ג קאנטרי חולון סהר אלבז-5
137 6 -7 12 5 2 נערים ב אלוני יצחק+גבעת עדה אלון מידן
138 6 -9 12 3 2 נערות ג רמה 1 טניס קלאב הילה סייג-2
139 6 -10 12 2 2 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה עידן שטנברג-2
140 6 -12 12 0 2 נערות ב הפועל ת''''א אגם אלון
141 6 -5 12 7 2 ילדים ב רמה 1 אקדמיה בנגב איתמר נוריאל
142 6 -10 12 2 2 3/4 מגרש צעירים כפר סירקין רון ציתיאת
143 6 -6 12 6 2 נערים ב גלי השרון מלכה נדב-1
144 6 -12 12 0 2 נוער ב גן שמואל יונתן יואל רמון
145 4 -9 12 3 3 ילדים ג צפון עכו ליאם טל-4
146 6 -10 12 2 2 ילדים א מרכז הטניס רמת השרון רני באשי
147 6 -11 12 1 2 נוער ב גולדן טניס דני פלדמן-1
148 2.4 11 12 23 5 נערים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן עומר סספורטה-1
149 4 -4 12 8 3 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה שליו סוחוטניק-1
150 4 2 12 14 3 ילדים ב רמה 1 מרכז הטניס קרית אונו כפיר נייער
151 6 -11 12 1 2 נערות ג רמה 1 מרכז הטניס חיפה דניאל מרגוליס
152 6 -8 12 4 2 נערים ב עיר הטניס גדרה גלעד רבוי
153 6 -11 12 1 2 נוער ב בת ים שילב מזרחי-1
154 1.5 20 12 32 8 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס ירושלים שי ברגר
155 6 -7 12 5 2 נוער ב מכבי צפון עמית חתוכה
156 6 -8 12 4 2 נערים ב קאנטרי כס אריאל נונה-3
157 6 -10 12 2 2 3/4 מגרש צעירים הוד השרון בן נאור
158 6 -11 12 1 2 נערים ב מרכז הטניס רמת השרון דניאל שיף-1
159 6 -7 12 5 2 נוער ב ביה''''ס לטניס שר יואב אחאי
160 2 23 12 35 6 ילדים ג כפר סירקין רועי אייל-לא פעיל
161 6 -12 12 0 2 נוער ב אלוני יצחק+גבעת עדה אלון כהן
162 6 -7 12 5 2 נוער א אלוני יצחק+גבעת עדה מעיין אליאש
163 6 -5 12 7 2 נוער א הפועל ת''''א רוניאל רובינציק
164 6 -4 12 8 2 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו דביר צאליח
165 6 -7 12 5 2 נערות א רעננה עדי שן
166 6 -8 12 4 2 נוער אלוני יצחק+גבעת עדה עופרי ברק
167 6 -8 12 4 2 נערות א טניס מאור מיטל נאוארו
168 2 15 12 27 6 3/4 מגרש בוגרים בית אריה איתי לוי-לא פעיל
169 6 -10 12 2 2 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו איתן רובינשטיין
170 6 -12 12 0 2 נוער א טניס המושבה רועי זאגא
171 3.25 0 13 13 4 ילדים א צפון חוף הכרמל-מתן גורן אורי בן ישי-4
172 6.5 -12 13 1 2 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה נועה קרימר
173 6.5 -12 13 1 2 נערים ב צפון מרכז הטניס רמת השרון אורי קרן-3
174 4.33 -11 13 2 3 נערים ב צפון אלוני יצחק+גבעת עדה איתי לב
175 4.33 -1 13 12 3 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין אליה כהן צדק-4
176 4.33 -2 13 11 3 נערים ב צפון גליל תבור טהר אדמוני
177 4.33 -5 13 8 3 נערים ב קאנטרי קלאב בני הרצליה נעם חלמיש
178 4.33 -11 13 2 3 נערים ב כפר סירקין עידו קזולה
179 4.33 -5 13 8 3 ילדים ב רמה 2 כפר סירקין רון נדב
180 6.5 -12 13 1 2 3/4 מגרש צעירים לוד אמיתי מטטוב-לא פעיל
181 1.62 17 13 30 8 נערים ב מרכז הטניס יד אליהו אורי פוליאק
182 4.33 -6 13 7 3 ילדים ג בית אריה איתי לוי-בית אריה-לא פעיל
183 2.6 6 13 19 5 3/4 בוגרות אחר ניסיון
184 2.6 8 13 21 5 3/4 מגרש צפון חוף הכרמל-מתן גורן הוד קייזלר-3 לא פעיל
185 4.33 -6 13 7 3 ילדים ג אזורי חן-דני יאקה עומר סקברר
186 3.25 -6 13 7 4 נערות ג רמה 2 טניס המושבה רומי די קסטרו
187 4.33 -3 13 10 3 נערות א שוהם עדי גרנק מעוז
188 4.33 2 13 15 3 נערות ג רמה 1 צפון מרכז הטניס יקנעם אלייה חזין ביליק
189 6.5 -12 13 1 2 ילדים ב רמה 2 רעננה איתן משה
190 6.5 -6 13 7 2 נוער א טניס קלאב אלון צוקר
191 4.33 -6 13 7 3 נערים א גלי השרון ארנון הגלילי
192 6.5 -12 13 1 2 ילדים ב צפון טבעון נועם בר און-לא פעיל
193 6.5 -12 13 1 2 ילדים ב רמה 2 קאנטרי קלאב בני הרצליה רן דרורי 2
194 4.67 -2 14 12 3 נוער ב מכבי פת תומר לייזר-1
195 4.67 -13 14 1 3 ילדים ב רמה 2 כפר הס יונתן ברומר
196 1.56 29 14 43 9 נוער הוד השרון יואב לינהרט
197 2.8 16 14 30 5 נערים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן דולב צויר לא פעיל
198 2.8 1 14 15 5 נערים א O&O Tennis עדן בר ארטבינסקי
199 7 -14 14 0 2 נערים ג שוהם נדב כהן-1
200 4.67 1 14 15 3 נערים ב גלי השרון איתן אקסלר-1
201 4.67 -7 14 7 3 ילדים ג צפון מרכז הטניס חיפה מג'ד לבד
202 4.67 -7 14 7 3 3/4 מגרש בוגרים מכבי צפון גיל בטר
203 2.8 6 14 20 5 ילדים ג צפון מרכז הטניס חיפה יובל דנדיקר
204 4.67 -13 14 1 3 3/4 צעירות O&O Tennis יובל ליכטנשטיין-1
205 2.33 21 14 35 6 נערים ג טניס המושבה יהלי מאירוביץ-לא פעיל
206 4.67 -13 14 1 3 ילדים א צפון מרכז הטניס יקנעם שון יאנובר
207 2.8 6 14 20 5 נערים ב צפון מרכז הטניס רמת השרון יובל גלילי-2
208 4.67 -1 14 13 3 נוער א כפר הס איתי סמרה
209 4.67 -3 14 11 3 ילדים ג צפון עכו נהוראי מיכאל צוברי -4
210 4.67 -13 14 1 3 נערות ג רמה 2 צפון עכו הדר ישראלוב-3
211 7 -14 14 0 2 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה אמיל אוזבנד-2
212 7 -14 14 0 2 ילדים ב רמה 2 רעננה אדם קפלוביץ-4
213 3.5 4 14 18 4 ילדים ג צפון פולג כרם אשר-3
214 7 -14 14 0 2 נערים ב מכבי נתניה אייל כהן-4
215 3 -1 15 14 5 נערים ב צפון טבעון זיו קורין פז
216 5 -4 15 11 3 נערות ג רמה 1 מרכז הטניס רמת השרון נטע צור
217 3.75 0 15 15 4 ילדים ב רמה 1 קאנטרי רמת השרון רואי ישראלי
218 3.75 1 15 16 4 נערים ב בני הרצליה אדם רייס
219 5 -4 15 11 3 נוער ב גלי השרון מרום דיאמנט 2
220 5 -9 15 6 3 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה שחר סרולוביץ-1
221 5 -5 15 10 3 נוער א גלי השרון עידן בוחניק
222 0.75 68 15 83 20 ילדים ב רמה 2 אקדמיה לטניס תא בן דוד אלקיים
223 3.75 0 15 15 4 נוער ב עיר הטניס גדרה אריאל כהן-1
224 3.75 5 15 20 4 נערים ב גן שמואל שי שפע-1
225 3 10 15 25 5 ילדים ב רמה 1 כפר סירקין נדב חביבי
226 2.5 6 15 21 6 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון רני באשי-לא פעיל
227 5 -9 15 6 3 ילדות O&O Tennis כשריאן עומר
228 5 -4 15 11 3 נערות ב עיר הטניס גדרה שירה קיסרי-1
229 3.75 1 15 16 4 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה ברק פלג
230 5.33 -6 16 10 3 נערים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן אוראל סוקולבסקי-1
231 4 0 16 16 4 נערים א הפועל ת''''א אורי סטרטינר-2
232 3.2 -4 16 12 5 ילדים ב רמה 2 כפר הס רן בורנשטיין
233 2 10 16 26 8 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון אדם שנער
234 4 -4 16 12 4 נערים ב מרכז הטניס רמת השרון הראל בן אהרון
235 5.33 -4 16 12 3 נערים ב אלוני יצחק+גבעת עדה אלון אליהו-1
236 5.33 -9 16 7 3 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה וינטראוב יואב-2
237 5.33 -1 16 15 3 נוער ב עיר הטניס גדרה ינאי כהן-1
238 3.2 11 16 27 5 נוער אשדוד יא משה פטאש
239 4 -2 16 14 4 נערות ב אלוני יצחק+גבעת עדה אלה פרוכטמן
240 2.67 21 16 37 6 נוער ב אשדוד יא איתמר ממן-3
241 3.2 4 16 20 5 ילדים א צפון חוף הכרמל-מתן גורן טל גונן
242 4 -3 16 13 4 נערים ב סביון יובל דוד-3
243 2 3 16 19 8 3/4 צעירות מועדוני טניס דודי נודל עמית הגין
244 4 -4 16 12 4 נערים ב טניס המושבה אלון שושני
245 5.33 -6 16 10 3 נוער ב הפועל ת''''א עדן קון
246 5.33 -9 16 7 3 נערים ב צפון קאנטרי קלאב בני הרצליה יובל אלון צפון
247 5.33 -2 16 14 3 נוער ב צפון מרכז הטניס חיפה תומר דוד
248 4 -4 16 12 4 ילדים א O&O Tennis יונתן וידל
249 2.83 15 17 32 6 נוער א הפועל ת''''א עדי ווגנר ארב
250 3.4 2 17 19 5 ילדים ג עיר הטניס גדרה ירדן באללי-2
251 4.25 -1 17 16 4 ילדים ג פולג כרם אשר-4
252 2.83 2 17 19 6 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה אלון רוזנברג-2
253 3.4 -6 17 11 5 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס קרית אונו אלון אנוך
254 1.7 37 17 54 10 נערים ב מרכז הטניס רמת השרון טל בן עמי
255 2.83 5 17 22 6 נערים ג טניס המושבה נדב שריד-לא פעיל
256 4.25 1 17 18 4 נערות ב בת ים שרון ששון לא פעילה
257 1.7 35 17 52 10 נערות ב גלי השרון מיה כהן-2
258 1.89 10 17 27 9 ילדים ב רמה 2 כפר סירקין רועי אייל
259 5.67 -12 17 5 3 ילדים א אקדמיה לטניס תא מתן עמרם-6
260 4.25 -3 17 14 4 נערים ב אלוני יצחק+גבעת עדה אייל שפירא-לא פעיל
261 3.4 -5 17 12 5 ילדים ג גלי השרון ענבר שחר
262 2.43 10 17 27 7 ילדות גלי השרון דניאל לויצקי
263 3.4 -5 17 12 5 ילדים ב רמה 2 כפר הס רוי אורן
264 5.67 -3 17 14 3 נערות ב טניס קלאב אופיר אמיר-1
265 1.29 27 18 45 14 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס יד אליהו רפאל גזית
266 6 -14 18 4 3 נוער ב צפון מרכז הטניס נהריה אילן מגלניק-2
267 2.57 8 18 26 7 3/4 מגרש צעירים O&O Tennis רז לבנון
268 3 3 18 21 6 3/4 מגרש צעירים בת ים נועם מילר ינצקי-לא פעיל
269 1.8 42 18 60 10 נערות ג רמה 2 O&O Tennis מיכל נאמן-4-לא פעילה
270 6 -11 18 7 3 נוער ב שוהם אורי דור 2
271 6 -14 18 4 3 ילדים ג אלוני יצחק+גבעת עדה גיא שידלובסקי לא פעיל
272 2.25 19 18 37 8 נוער ב מכבי פת יונתן נמירוף לא פעיל
273 2.57 2 18 20 7 3/4 צעירות מרכז הטניס יד אליהו רות סמואל
274 4.5 1 18 19 4 נוער א אסא ת''''א דניאל אשכנזי
275 4.5 -1 18 17 4 נערים ב הפועל ת''''א איתי ברון
276 6 -7 18 11 3 נערות ג רמה 1 קאנטרי כס יעל מטלנקוב
277 3.6 4 18 22 5 ילדים ב רמה 1 אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס יונתן הורוביץ
278 3 -6 18 12 6 ילדים ג O&O Tennis רז בן ציון
279 3.6 9 18 27 5 נוער ב אלוני יצחק+גבעת עדה יוני דגן לא פעיל
280 4.5 -8 18 10 4 נערות ירוק קריית ראשון אמילי דרוזניק
281 6 -7 18 11 3 נוער ב צפון מרכז הטניס חיפה גיא דהרי-1
282 6 -11 18 7 3 נוער ב צפון מרכז הטניס חיפה ארתור רודקין-1
283 3.6 12 18 30 5 נוער ב צפון מרכז הטניס חיפה אלעד קונקול-4
284 6 -16 18 2 3 נערות ג רמה 1 צפון קיסריה שירה פורת
285 3.6 -7 18 11 5 ילדים ב רמה 2 קאנטרי כס איתי פיקמו
286 4.75 -10 19 9 4 נערים ב הפועל ת''''א יואב פורמן
287 2.38 15 19 34 8 נערים ג קאנטרי קלאב בני הרצליה דויד קוטליארוב
288 3.17 -9 19 10 6 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו דניאל ריפולד
289 2.71 -1 19 18 7 ילדות O&O Tennis אמה קדם
290 4.75 -10 19 9 4 3/4 מגרש צעירים גלי השרון יהונתן כהן-3
291 3.8 -10 19 9 5 נערות א טניס המושבה הילה עוזר
292 3.8 -9 19 10 5 ילדים ג אביחיל שחר דגן
293 3.8 -6 19 13 5 ילדים ב רמה 1 מרכז הטניס קרית אונו אריאל נורמטוב-2
294 2.71 2 19 21 7 נערות ב גלי השרון שפייזמן סיון
295 4.75 -10 19 9 4 נוער ב צפון הפועל נוף הגליל זכריא תותרי-3
296 3.8 -1 19 18 5 ילדים ג עיר הטניס גדרה לבני רועי-2
297 4.75 -7 19 12 4 ילדים ג צפון אביחיל לירי רביד-4
298 1.58 49 19 68 12 ילדים א אקדמיה בנגב איתמר נוריאל-לא פעיל
299 2.71 11 19 30 7 נערות סביון עדי מישל-1
300 4.75 -10 19 9 4 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון רותם רובינשטיין
301 3.8 -9 19 10 5 ילדים ג אביחיל לירי רביד
302 3.17 -8 19 11 6 ילדים א צפון טבעון מיכאל שביט
303 3.8 -6 19 13 5 נערים א אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס נועם שויער
304 5 -4 20 16 4 נוער ב צפון מרכז הטניס חיפה נתנאל שיטרית-1
305 4 -3 20 17 5 נוער ב מרכז הטניס ירושלים יהלי עודד פרידמן לא פעיל
306 1.54 34 20 54 13 3/4 בוגרות מכבי צפון תומי פלדמן
307 6.67 -7 20 13 3 נוער ב קאנטרי כס עמית נוי
308 5 -12 20 8 4 3/4 צעירות רחובות מיקה ויינגרטן-לא פעילה
309 5 -12 20 8 4 נערות ג רמה 2 אביחיל אלה ענבי
310 2.5 11 20 31 8 נוער ב טניס קלאב אלון צוקר לא פעיל
311 5 -12 20 8 4 נערים ב גלי השרון גלעד קרן-4
312 5 -12 20 8 4 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון סער לוי
313 2.22 2 20 22 9 נערים ב רמת גן אוריה שנוני
314 2 27 20 47 10 נערים א O&O Tennis יונתן ברלס
315 5 -12 20 8 4 3/4 צעירות כפר שמריהו גילי חרד
316 5 -12 20 8 4 ילדים ג צפון מרכז הטניס יקנעם תומר קוטלובקר
317 4 2 20 22 5 נערות ג רמה 1 רמלה ירדן אביב-3
318 6.67 -6 20 14 3 נוער א טניס קלאב נדב ויצמן
319 2.22 29 20 49 9 נערים ג טניס המושבה יונתן דבש-לא פעיל
320 4 -5 20 15 5 נערים ב הפועל ת''''א לוקה שיש
321 5 -12 20 8 4 ילדים ג טניסקול איתמר בן-רשי
322 2.5 23 20 43 8 נוער ב טניס קלאב נעם שחר לא פעיל
323 1.67 20 20 40 12 ילדים ב רמה 2 אלוני יצחק+גבעת עדה ניר סטרהובסקי
324 3.33 6 20 26 6 נוער א מרכז הטניס יד אליהו ניתאי ניסנבוים לבון
325 3.33 -4 20 16 6 3/4 מגרש צעירים הפועל ת''''א שמעון בוסי
326 3.5 -2 21 19 6 ילדים א מרכז הטניס רמת השרון יצחק גלאור-3+4
327 2.62 19 21 40 8 נערות ב הפועל ת''''א רומי דנינו
328 3.5 -14 21 7 6 נערים ב מרכז הטניס יד אליהו רון אגרנוב
329 3 22 21 43 7 נערות ב גלי השרון ניקול יונטוב-1
330 4.2 -6 21 15 5 3/4 מגרש בוגרים רחובות שלו שרגאי-לא פעיל
331 3.5 -6 21 15 6 ילדים ב רמה 2 כפר סירקין עמית לוי
332 4.2 -13 21 8 5 3/4 צעירות O&O Tennis דניאלה פירר-לא פעילה
333 4.2 -14 21 7 5 3/4 בוגרות בת ים מנזה דזינשוילי
334 3.5 13 21 34 6 ילדים ב רמה 1 הפועל ת''''א אורי סטרטינר-2-לא פעיל
335 2.62 -2 21 19 8 ילדות O&O Tennis עדן שץ-4
336 3 18 21 39 7 נוער ב אסא ת''''א דניאל אשכנזי לא פעיל
337 4.2 2 21 23 5 3/4 מגרש צפון חוף הכרמל-מתן גורן פלג אהוד-לא פעיל
338 5.25 -14 21 7 4 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון יואב צסלה
339 5.25 -14 21 7 4 ילדות מרכז הטניס רמת השרון שני שטיימן
340 1.17 73 21 94 18 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון מיקה טרלו
341 3.5 -5 21 16 6 נערים א מרכז הטניס יד אליהו איתי בילו
342 1.62 29 21 50 13 ילדים א מיתר אורי פרחי
343 3.5 1 21 22 6 3/4 צעירות O&O Tennis עדן שץ-3-לא פעילה
344 3 1 21 22 7 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה מישל סרופים
345 4.2 -8 21 13 5 נערים ב טניס המושבה נדב שריד
346 5.5 -11 22 11 4 נערים ב טניס המושבה דן גבוביץ
347 3.67 3 22 25 6 ילדים א אקדמיה לטניס תא יוני סטרטינר
348 3.14 8 22 30 7 נערות ג רמה 1 גלי השרון נוגה ליבר
349 5.5 -12 22 10 4 נערים ב טניס קלאב נועם ממן
350 5.5 -16 22 6 4 ילדים ג צפון הפועל רמת אליהו עברון עילאי בר
351 1.83 45 22 67 12 נוער ב סביון אורי גרבלסקי-3 לא פעיל
352 4.4 -8 22 14 5 ילדים ג צפון עכו אדיר הרוש
353 5.5 -16 22 6 4 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון דניאל הירש -2
354 3.14 3 22 25 7 נערים ב מרכז הטניס יד אליהו אדר זורע אוגוסט
355 4.4 -8 22 14 5 ילדים ב רמה 2 כפר הס ינאי לוק
356 2.44 -2 22 20 9 ילדים ב רמה 2 אסא ת''''א גלעד סלע
357 4.4 -15 22 7 5 3/4 צעירות O&O Tennis עדן קבקוב-2-לא פעילה
358 5.5 -16 22 6 4 נערים ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס אפיק פתאל
359 5.5 -11 22 11 4 נערים ב הדר יוסף דניאל אלון
360 4.4 -9 22 13 5 נערים ב טניס קלאב נועם טננבאום
361 4.4 -9 22 13 5 ילדים ג רחובות שלו שרגאי
362 3.14 7 22 29 7 נערים א מרכז הטניס קרית אונו עילאי נורמטוב-3
363 5.5 -16 22 6 4 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס נהריה שחר מרינוב
364 2.88 -4 23 19 8 ילדים ג מרכז הטניס יד אליהו טום כוחי
365 3.29 -4 23 19 7 נערים ב רעננה רותם שגיא
366 1.64 61 23 84 14 נוער ב הפועל ת''''א עדי ווגנר ארב לא פעיל
367 3.83 -9 23 14 6 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון איתמר קרוב
368 3.29 8 23 31 7 ילדים ג אלוני יצחק+גבעת עדה נועם לוי-לא פעיל
369 3.29 -4 23 19 7 ילדים ג מרכז הטניס רמת השרון אורי ניר
370 2.56 17 23 40 9 נערים ב הפועל ת''''א איתמר אשכנזי-1+3
371 4.6 -17 23 6 5 ילדים ג מרכז הטניס רמת השרון רבגד יואב 2+3
372 3.83 7 23 30 6 נערים א ביה''''ס לטניס שר יאיר כהן
373 2.88 0 23 23 8 נערים ב גלי השרון רז מאונטר
374 3.83 -2 23 21 6 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון הראל בן אהרון-לא פעיל
375 2.3 25 23 48 10 ילדים ג צפון אלוני יצחק+גבעת עדה גיא שידלובסקי צפוו
376 4.6 -2 23 21 5 נוער ב טניס המושבה נדב חמד
377 1.92 15 23 38 12 נערים ב אביחיל עומר פורת
378 6 -18 24 6 4 נערים א מרכז הטניס יד אליהו ניצן כהן
379 6 -20 24 4 4 נערות ג רמה 2 בת ים רומי שפירא
380 4.8 -3 24 21 5 נוער א קריית ראשון יהונתן פייגל
381 6 -19 24 5 4 ילדים ב רמה 1 גלי השרון נבו פרידמן
382 4 -8 24 16 6 נוער א אסא ת''''א גלעד חי אוטולנגי
383 3.43 -6 24 18 7 ילדים ב רמה 2 כפר הס יובל צבי רביב רייזמן
384 6 -18 24 6 4 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו נועם פנקס
385 2.18 22 24 46 11 נערים ב הפועל ת''''א גיא איל
386 2.67 8 24 32 9 ילדים ג קריית ראשון אדר הלוי
387 4 6 24 30 6 נערים א אקדמיה לטניס תא אופיר אדר סקלי
388 3.43 -6 24 18 7 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון לני זיו
389 4.8 -9 24 15 5 ילדים ב רמה 2 הפועל ת''''א דניאל גולד
390 6 -18 24 6 4 נוער בת ים יוסי קריחלי
391 4.8 -12 24 12 5 נערות ב רמת אליהו נעמה בוחניק
392 6 -16 24 8 4 נערות ב גלי השרון תמר רוזנצויג
393 6 -15 24 9 4 ילדים ב רמה 1 אשדוד יא עילאי כהן רפאלי
394 4.8 1 24 25 5 נוער ב זיו מאיו טניסקלאב אלון גלפרין-2
395 3.43 -6 24 18 7 ילדים א אקדמיה לטניס אשדוד נועם גמרוב-3
396 3 8 24 32 8 נערים א O&O Tennis ליהוא בן פרץ-4
397 3.43 13 24 37 7 נוער ב אלוני יצחק+גבעת עדה מעיין אליאש לא פעיל
398 6 -15 24 9 4 נוער ב צפון גליל תבור ארטיום קפלון-3
399 6 -17 24 7 4 נוער ב גלי השרון דניאל לאופר
400 1.85 31 24 55 13 נערות הדר יוסף נועה מאיר לא פעילה
401 4.8 -19 24 5 5 ילדים ב רמה 2 בני ציון בצרה יותם ירקוני
402 6 -15 24 9 4 נערים א אשדוד יא פיודור גרום
403 4.8 -8 24 16 5 נערים ב רמת אליהו איילון ונגר-2
404 4.8 -21 24 3 5 נערים ב טניס קלאב ניב רומנו 5
405 4.8 -9 24 15 5 3/4 מגרש צפון חוף הכרמל-מתן גורן עמרי אקדסמן-לא פעיל
406 4 -14 24 10 6 נערים ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס אמיתי גרינר
407 6 -18 24 6 4 ילדים ב רמה 1 מכבי נתניה מרק פטרמן
408 6 -18 24 6 4 נערות ב טניס המושבה ליאורה גולברט
409 4 -10 24 14 6 ילדים א בת ים נועם מילר ינצקי
410 6 -14 24 10 4 ילדים ב רמה 1 גן שמואל אלון מאירי
411 6 -20 24 4 4 נערים ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס רפי פלוסקר-לא פעיל
412 1.79 21 25 46 14 3/4 צעירות גלי השרון נועם רון-לא פעילה
413 1.39 25 25 50 18 ילדים ב רמה 2 כפר סירקין נדב חביבי-לא פעיל
414 3.12 15 25 40 8 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון איתן צ'רני
415 3.57 7 25 32 7 נוער ב גלי השרון יהונתן סיגלסקי לא פעיל
416 3.57 6 25 31 7 נערים ב רעננה דניאל דודקין
417 5 -21 25 4 5 ילדים א כפר המכביה סמואל דיאמנט-4
418 4.17 -12 25 13 6 3/4 בוגרות בת ים רומי שפירא-לא פעילה
419 3.12 6 25 31 8 נוער ב גלי השרון עידן בוחניק לא פעיל
420 2.78 11 25 36 9 ילדים א מרכז הטניס רמת השרון סימון פסל-4
421 5 -12 25 13 5 נערים ב טניס המושבה יונתן דבש
422 3.57 5 25 30 7 ילדים ב רמה 1 מרכז הטניס רמת השרון נדב קראוס
423 3.12 14 25 39 8 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה רון קורניצקי
424 3.12 -5 25 20 8 נערים ב אסא ת''''א נדב אורצקי
425 3.25 4 26 30 8 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו אופק רותם
426 2.17 10 26 36 12 נערים א פולג יהונתן שחק 6
427 6.5 -24 26 2 4 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין איתי כוכב-3
428 4.33 -5 26 21 6 נוער ב טניס המושבה רועי זאגא לא פעיל
429 2.89 13 26 39 9 3/4 מגרש צפון חוף הכרמל-מתן גורן אורי בן ישי-2 לא פעיל
430 2.89 8 26 34 9 ילדים ב רמה 1 O&O Tennis תימור גרינשפון
431 3.25 1 26 27 8 נערות ירוק רמלה סטפני שאהין
432 6.5 -19 26 7 4 נערים ב רעננה אופיר רוב
433 3.25 -9 26 17 8 ילדים ב רמה 2 עיר הטניס גדרה איתי מנשה5
434 1.86 25 26 51 14 3/4 צעירות בת ים נעמי אידיסיס
435 3.25 21 26 47 8 נוער א הפועל ת''''א רון רוזינגר
436 5.2 -13 26 13 5 נערות א מרכז הטניס יד אליהו אודל זסלבסקי
437 5.4 -25 27 2 5 ילדים א כפר המכביה מיכאל רוגצקי
438 3.86 -2 27 25 7 נערים ב הפועל ת''''א יונתן צציק
439 3 -2 27 25 9 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון פסל ארי-4+5
440 3 10 27 37 9 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס נהריה יעל סט
441 5.4 -25 27 2 5 3/4 בוגרות מכבי צפון כרמל דמרי
442 6.75 -26 27 1 4 ילדים ג בני ציון בצרה מיכאל לוי-בצרה
443 2.25 27 27 54 12 נערות א טניס קלאב רותם קרויטורו
444 3.86 -11 27 16 7 ילדים ב רמה 2 בני ציון בצרה נטע הלפרין
445 1.93 23 27 50 14 נערים א O&O Tennis ירדן גמליאל
446 2.7 19 27 46 10 ילדים א אשדוד יא קווין קולנר 3
447 1.93 28 27 55 14 נערים ב רמת אליהו אוראל ישראל
448 3.86 -2 27 25 7 נוער ב כפר הס איתי סמרה לא פעיל
449 4.5 -6 27 21 6 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה איתן יוסף שמרלין
450 3 14 27 41 9 נוער ב קריית ראשון יהונתן פייגל לא פעיל
451 4.67 -4 28 24 6 נערות ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס מינו אבני פרידמן
452 4 6 28 34 7 נערות ג רמה 1 רעננה נגה בר שלום-2
453 4 1 28 29 7 נערות ג רמה 1 מרכז הטניס רמת השרון אגם שירן
454 4.67 -14 28 14 6 ילדים ג מרכז הטניס רמת השרון עומרי שמש
455 4 0 28 28 7 נערות ג רמה 1 רעננה מילה מולדובן
456 2.8 7 28 35 10 3/4 צעירות O&O Tennis אמה קדם-לא פעילה
457 3.11 2 28 30 9 ילדים ב רמה 2 O&O Tennis עמית אנגלהרד
458 1.87 17 28 45 15 נערים ב O&O Tennis אסף כהן
459 2.8 8 28 36 10 נערים ג כפר שמריהו צבי סוסקין
460 3.11 19 28 47 9 3/4 מגרש צפון גליל תבור טהר אדמוני לא פעיל
461 7 -28 28 0 4 3/4 מגרש צעירים אסא ת''''א עומר ברזילי
462 3.11 24 28 52 9 נערות ב אקדמיה לטניס תא יעל נאור-3+4+5
463 2.8 18 28 46 10 נערים ב טניס קלאב יונתן אבן
464 3.22 7 29 36 9 3/4 צעירות O&O Tennis כשריאן עומר-לא פעילה
465 3.62 2 29 31 8 ילדים ב רמה 1 אקדמיה לטניס תא רון נדיון
466 3.22 12 29 41 9 3/4 מגרש צעירים O&O Tennis יונתן וידל-לא פעיל
467 3.22 13 29 42 9 נערים ב צפון אלוני יצחק+גבעת עדה אלון אליהו
468 5.8 -14 29 15 5 נערות ב גלי השרון תמר גרוכר
469 4.83 -6 29 23 6 נערות ב קאנטרי רמת השרון עדן ערן-2+3
470 4.14 -7 29 22 7 ילדים ג גלי ים עידו נבו
471 4.83 -18 29 11 6 נערות ג רמה 2 גלי ים סופיה שניידר
472 3.62 -7 29 22 8 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה שי אמסלם-3
473 2.5 37 30 67 12 נוער ב גלי השרון רעי רון לא פעיל
474 1.88 45 30 75 16 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס יד אליהו תמר סמואל
475 6 -10 30 20 5 נערים א O&O Tennis דור שחם
476 5 -2 30 28 6 נערות א אביחיל נועה חיימוביץ-3
477 5 -22 30 8 6 ילדים א בני ציון בצרה גבריאל מיסלוס
478 5 -6 30 24 6 נוער א כפר סירקין אביב רוזלס
479 6 -21 30 9 5 נערים ב גלי השרון עומר גרונברג-1+3
480 3 9 30 39 10 נערות א קאנטרי כס רוני כץ
481 2.31 3 30 33 13 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס יד אליהו נדב ברעם
482 3.75 -11 30 19 8 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון רונה מעוז
483 6 -23 30 7 5 נערות א טניס המושבה יהודית גירץ
484 6 -10 30 20 5 נוער ב טניס קלאב זיו יהלומי-2+4
485 5 -18 30 12 6 ילדים ב רמה 2 כפר הס גיא אקלר
486 3.33 -8 30 22 9 ילדים ג רמת אליהו נועם יוסופוב
487 6 -14 30 16 5 נערות ב אלוני יצחק+גבעת עדה ליהיא חכם
488 6 -15 30 15 5 נוער א טניס המושבה סיידה אביתר
489 3.75 -8 30 22 8 נערים ב גלי השרון גיא פרוש
490 5 -7 30 23 6 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון ינוביץ מישל
491 6 -18 30 12 5 נערות א רעננה נעמה לוי
492 3.75 8 30 38 8 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס יקנעם אורי קרמר
493 4.29 -8 30 22 7 נערים ג קריית ראשון דור בש
494 6 -17 30 13 5 נערות א גלי השרון מיקה תמיר-3
495 4.29 -17 30 13 7 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון תור לוי 2+3+4+5
496 2.38 44 31 75 13 ילדים ג יפו עמית לוי-יפו-6
497 5.17 -12 31 19 6 נערים א פולג סמואל גלר
498 3.1 13 31 44 10 נערות ג רמה 2 צפון עכו בארי עמיר-לא פעיל
499 4.43 -19 31 12 7 ילדים ב רמה 2 O&O Tennis רז פולקמן
500 5.17 -19 31 12 6 נערות ג רמה 1 גלי השרון סשה קוגן
501 5.17 -20 31 11 6 3/4 מגרש צעירים גלי השרון ארז רון
502 3.88 4 31 35 8 ילדים א בית אריה יאיר מירן
503 4.43 -11 31 20 7 נערים ב הפועל ת''''א דניאל מלצר
504 2.58 1 31 32 12 3/4 בוגרות מכבי צפון נויה צחובוי
505 3.44 9 31 40 9 ילדים ג מרכז הטניס רמת השרון איתי לוי-רמת השרון
506 3.88 -6 31 25 8 נערים ב טניס קלאב אורי יפרח
507 4.43 -11 31 20 7 נערים ב קאנטרי כס איתי דהרי
508 2.38 34 31 65 13 נערים ג כפר סירקין יואב ארד-לא פעיל
509 3.88 4 31 35 8 נוער ב קאנטרי קלאב בני הרצליה עמית ליכטמן לא פעיל
510 4.43 -6 31 25 7 נערים ב O&O Tennis נועם גלר
511 2.58 36 31 67 12 נוער א גלי השרון רעי רון
512 3.44 4 31 35 9 3/4 מגרש צעירים O&O Tennis נועם קליפר
513 3.44 -17 31 14 9 ילדים א צפון הפועל נוף הגליל אנדרו תותרי-6
514 3.44 1 31 32 9 3/4 בוגרות רחובות עדן רבין
515 3.88 -18 31 13 8 ילדים א אביחיל יונתן מרילי
516 4.57 -2 32 30 7 נוער ב טניס המושבה סיידה אביתר לא פעיל
517 2.91 1 32 33 11 נערים ג גבעתיים יונתן פטקוביץ
518 2.91 7 32 39 11 ילדים ג אלוני יצחק+גבעת עדה יפתח גולדווסר
519 2.46 7 32 39 13 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס קרית אונו הילה מישל
520 4.57 2 32 34 7 נוער ב הפועל ת''''א רוניאל רובינציק לא פעיל
521 4 -17 32 15 8 נערים ג טניסקול אריאל אשכנזי
522 3.2 -3 32 29 10 נערים ב הפועל ת''''א אריאל שושני
523 3.56 7 32 39 9 נערות ב קאנטרי כס ענבר חנוך
524 2.67 18 32 50 12 ילדים ב רמה 2 אסא ת''''א תם נרדיני
525 2.29 42 32 74 14 נערים ג כפר סירקין עידו קזולה-לא פעיל
526 3.56 -15 32 17 9 נערים ג טניס המושבה עומר זהבי
527 2.91 32 32 64 11 נוער ב צפון הפועל רמת אליהו עברון איל להב
528 5.33 -22 32 10 6 ילדים ב רמה 2 כפר הס יוגב פיין
529 4 -15 32 17 8 נערות ג רמה 2 טניס המושבה יהלי זיו וקנין
530 5.33 -17 32 15 6 נערים ב הוד השרון דין עזרא
531 3.56 -2 32 30 9 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס ירושלים עומר יוחאי
532 2.91 -8 32 24 11 נערים ג כפר סירקין רום קיסר
533 2.91 1 32 33 11 נערים א בני ציון בצרה אורי טייגמן
534 3.2 7 32 39 10 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה דניאלה נקב
535 5.5 -20 33 13 6 נוער א O&O Tennis עידו קליין
536 2.54 41 33 74 13 ילדים ג צפון מרכז הטניס נהריה דניאל חסקי-6
537 3.67 5 33 38 9 נוער ב טניס קלאב נועם קפלון
538 2.36 36 33 69 14 3/4 מגרש בוגרים גלי השרון רונאל רימון
539 3.3 6 33 39 10 נוער ב טניס קלאב אלון אלטשולר-2 לא פעיל
540 4.12 -22 33 11 8 נערות ג רמה 2 טניס המושבה משי גולדשטיין
541 5.5 -19 33 14 6 נערות ב טניס המושבה שני ויטנברג
542 4.12 1 33 34 8 נערים א O&O Tennis עומרי זילברברג
543 3.3 -3 33 30 10 3/4 מגרש צעירים קאנטרי כס שחר אורבך
544 3 17 33 50 11 נוער ב O&O Tennis עידו קליין לא פעיל
545 4.71 -7 33 26 7 נוער א טניס קלאב נעם שחר
546 4.71 -18 33 15 7 נוער גן שמואל ניר שיאון
547 4.71 -7 33 26 7 נוער ב טניס קלאב נדב וייצמן לא פעיל
548 3.78 -10 34 24 9 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון רונה עמור
549 3.4 6 34 40 10 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו בן מאור
550 4.86 -14 34 20 7 נערים ב הפועל ת''''א עמית כנעני
551 2.83 -4 34 30 12 ילדות מרכז הטניס רמת השרון ינוביץ מישל-לא פעילה
552 4.86 -13 34 21 7 נערות ירוק מרכז הטניס רמת השרון רונה עזרילביץ
553 4.86 -25 34 9 7 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס נהריה ינאי אטיאס
554 4.25 5 34 39 8 נוער ב אסא ת''''א גלעד חי אוטולנגי לא פעיל
555 3.78 -3 34 31 9 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס נהריה אופיר קאהן
556 3.78 -8 34 26 9 ילדים א גלי ים לוי איתן
557 3.09 21 34 55 11 3/4 מגרש צעירים בית אריה יאיר מירן-לא פעיל
558 6.8 -33 34 1 5 ילדים א לוד אמיתי מטטוב
559 3.4 -4 34 30 10 ילדים ב רמה 2 אזורי חן-דני יאקה ג׳וני זילברמן
560 5.67 -22 34 12 6 נערות ג רמה 2 קריית ראשון מיקה ליידרמן
561 5.67 -16 34 18 6 נערות ג רמה 1 קאנטרי קלאב בני הרצליה סיינה נתן בוקר
562 4.86 -25 34 9 7 נערים ב O&O Tennis איתי סנה
563 4.25 -21 34 13 8 נערים ב בני הרצליה יהל פתל
564 2.62 23 34 57 13 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה ליטל בן משה
565 3.4 3 34 37 10 נערות ב גלי השרון שירי יעקב
566 3.4 3 34 37 10 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה מאיה הנדלסמן-3
567 3.89 8 35 43 9 נוער ב כפר סירקין אביב רוזלס לא פעיל
568 3.18 -3 35 32 11 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון עידן גיזונטרמן
569 2.69 18 35 53 13 ילדים ג קאנטרי כס גיא דגה-3+4+5
570 4.38 -14 35 21 8 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה שירה נקב
571 3.18 9 35 44 11 ילדים ג כפר סירקין עמית לוי-לא פעיל
572 4.38 -16 35 19 8 3/4 מגרש בוגרים גבעת חיים שחר אורלנד
573 3.5 13 35 48 10 נוער א מועדוני טניס דודי נודל דניאל הרצנו
574 3.89 -2 35 33 9 נוער ב גן שמואל סהר רוזנברג-2 לא פעיל
575 2.92 20 35 55 12 ילדים ג צפון מרכז הטניס יקנעם אמיתי סוויסה-3
576 4.38 -2 35 33 8 נערים ב צפון קיסריה דניאל לוזון
577 4.38 -5 35 30 8 נוער ב רעננה איליי נמש
578 3.89 -9 35 26 9 נערים ב צפון עכו גיא צוקרמן-4
579 5 -5 35 30 7 נערים א אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס רועי שויער
580 4.38 -21 35 14 8 3/4 מגרש צעירים הפועל ת''''א שאול בוסי
581 5 -11 35 24 7 נוער טניסקול לירן וינטר
582 2.5 9 35 44 14 ילדים ב רמה 2 כפר הס עומר פסטר
583 3.18 -7 35 28 11 נערים ג כפר סירקין איתמר גלברג
584 5 -17 35 18 7 נערים ב כפר הס סהר אביבי
585 3.89 2 35 37 9 נערים א פולג לני חזן
586 4.38 -23 35 12 8 נערים ב רעננה נדב קניג
587 5.83 -11 35 24 6 נערים א כפר הס אלון ברנד
588 3.89 -7 35 28 9 נערים א גולדן טניס מייק סטולר
589 4.5 -16 36 20 8 נערות ג רמה 2 מועדוני טניס דודי נודל עמית מורלי
590 6 -30 36 6 6 נערים ג זיו מאיו טניסקלאב יונתן אדרי
591 4 6 36 42 9 ילדים ב רמה 2 מכבי פת דורון הירש 5
592 2.12 58 36 94 17 נערים ב מרכז הטניס יד אליהו ניצן כהן-לא פעיל
593 4.5 -12 36 24 8 נערים ב כוכב יאיר הראל קובלנץ
594 5.14 -24 36 12 7 ילדים ג אביחיל לב רודוב
595 6 -34 36 2 6 נערות ב מכבי צפון עזרן שירה
596 3.6 -20 36 16 10 נערים ג מועדוני טניס דודי נודל עידן בן יהודה
597 4.5 -1 36 35 8 נערות ב מרכז הטניס יד אליהו עמנואלה הינומה
598 4 -15 36 21 9 נערות ירוק קריית ראשון ענבר ישר
599 3 12 36 48 12 נערים א אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס נועם בצלאל
600 4.5 -16 36 20 8 ילדים א מרכז הטניס יד אליהו יונתן קורן
601 6 -26 36 10 6 נערות ב טניס קלאב שירה אשד-4
602 5.14 -10 36 26 7 נוער ב טניס המושבה רן ארנטראוט לא פעיל
603 3 21 36 57 12 נערות ג רמה 2 רמת אליהו אלין רזון
604 5.14 -22 36 14 7 נערות ירוק טניס המושבה רומי בן עמי
605 3 24 36 60 12 ילדים ג כפר סירקין רון נדב-לא פעיל
606 2.57 24 36 60 14 ילדים ב רמה 2 עיר הטניס גדרה ניר פרידנפלד
607 3.6 -14 36 22 10 ילדים ג הפועל ת''''א יואב קדוש
608 3.08 12 37 49 12 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין אביעד רוזנטל שמחי
609 5.29 -9 37 28 7 נערים א אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס איתמר סמוכיאן
610 4.62 -30 37 7 8 נערים ב הפועל ת''''א יהונתן פריד 4
611 3.36 6 37 43 11 נערות ג רמה 2 מכבי נתניה אנה ברזין
612 2.85 24 37 61 13 נערים ב קאנטרי כס גיא שניאור
613 4.62 -20 37 17 8 ילדים ב רמה 2 אסא ת''''א איתמר אנסקי
614 5.29 -17 37 20 7 נערות ג רמה 1 מרכז הטניס רמת השרון רומי לכט
615 1.48 58 37 95 25 נערים א מרכז הטניס יד אליהו עדי יוסף אלבך
616 3.7 -5 37 32 10 נערים ב טניס קלאב טל אנגלמאיר
617 6.17 -31 37 6 6 נערים ב סלעית עומרי פרג
618 4.62 -17 37 20 8 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס יד אליהו אלה שני
619 5.29 -31 37 6 7 ילדים ג בני ציון בצרה איתמר קרמר
620 4.62 4 37 41 8 נערות ג רמה 1 גלי השרון ליאה אקסלר-2
621 2.85 -10 37 27 13 ילדים ב רמה 2 כפר הס אורן אהברמסון
622 3.08 27 37 64 12 נוער ב צפון מרכז הטניס חיפה הראל מיכאלי
623 3.36 21 37 58 11 3/4 מגרש צפון חוף הכרמל-מתן גורן טל גונן לא פעיל
624 1.68 83 37 120 22 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו רום ימין-לא פעיל
625 4.62 -22 37 15 8 נערים ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס אוהד סננס
626 5.29 -22 37 15 7 נערות ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס ליהי עקה זוהר
627 5.29 -14 37 23 7 נערים א מרה''''ט אשקלון ראם אלקיים
628 5.43 -13 38 25 7 נערות ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס יערה שבת
629 5.43 -28 38 10 7 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון נדב זימן
630 3.17 -4 38 34 12 ילדים ב רמה 2 בני ציון בצרה אייל וקס
631 3.8 11 38 49 10 נוער ב רמת גן רן שטרן לא פעיל
632 4.75 3 38 41 8 נוער ב עיר הטניס גדרה יונתן אברגיל-2 לא פעיל
633 6.33 -34 38 4 6 ילדים א בני ציון בצרה דן אוליבר
634 2.11 53 38 91 18 נערות ירוק טניסקול ליה פרידמן
635 3.45 2 38 40 11 ילדים ב רמה 2 מכבי צפון איתמר גיסמר
636 3.45 -7 38 31 11 3/4 מגרש צעירים כפר סירקין רום מלכא
637 3.17 5 38 43 12 ילדים ב רמה 1 קאנטרי רמת השרון עמית חן
638 3.8 -14 38 24 10 ילדים ג צפון טבעון אורי כץ
639 5.43 -19 38 19 7 נערים א מרכז הטניס יד אליהו ניב סלניקיו גפן
640 3.17 12 38 50 12 ילדים ג צפון מרכז הטניס יקנעם תור רוזן
641 4.75 -3 38 35 8 נערות א בת ים עמית שחב לאופר
642 3.17 2 38 40 12 ילדים ב רמה 2 קאנטרי כס עידן רוכמן
643 2.29 21 39 60 17 3/4 מגרש צעירים אזורי חן-דני יאקה בן מגקוב
644 3.9 -12 39 27 10 נערים ב טניס המושבה עופרי חן
645 3.9 -3 39 36 10 ילדים ב רמה 1 גלי השרון יונתן נתיב
646 3.9 -11 39 28 10 ילדים א אביחיל ארי אולניק
647 5.57 -10 39 29 7 נערות טניס מאור מיטל נאוארו לא פעילה
648 1.5 104 39 143 26 נערים ג מרכז הטניס יד אליהו עוז סגל
649 3.9 -21 39 18 10 ילדים ב רמה 2 טניס קלאב עמרי פרי
650 4.33 -21 39 18 9 ילדים ג מרכז הטניס רמת השרון דניאל צפר
651 3.55 -5 39 34 11 נערים ג מרכז הטניס יד אליהו יותם שפיר
652 3.25 2 39 41 12 נוער פולג אוון חזן
653 4.33 -3 39 36 9 נוער א רמת גן רן שטרן
654 5.57 -19 39 20 7 ילדים ב רמה 1 בני ציון בצרה פלג אסטר
655 5.57 -24 39 15 7 נערות ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס עומר איתן
656 3.55 -10 39 29 11 נערים ג כפר סירקין איתי בר אור
657 4.88 -27 39 12 8 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין איתי סהר
658 4 -22 40 18 10 3/4 מגרש צעירים O&O Tennis מעיין ברק
659 3.64 3 40 43 11 נערות ג רמה 1 O&O Tennis מיכל נאמן
660 4.44 -20 40 20 9 נערים ב הדר יוסף עמית שלומן
661 2.67 27 40 67 15 נערות ג רמה 2 רעננה זוהר רוזנבאך
662 4.44 -15 40 25 9 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון דני חוסטיק
663 5 -24 40 16 8 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס קרית אונו כפיר ריבל
664 2.5 40 40 80 16 3/4 מגרש צעירים כפר סירקין רום פשכצקי
665 3.64 -14 40 26 11 נערים ב הפועל ת''''א אדם מרגלית
666 3.33 -9 40 31 12 נערים א ביה''''ס לטניס שר עמית פלדמן
667 5.71 -21 40 19 7 נוער ב טניס מאור עידו מנצור
668 2.5 16 40 56 16 ילדים א קאנטרי כס איתי גידלי
669 2.22 51 40 91 18 3/4 מגרש בוגרים שוהם עזרא יואב
670 4.44 -15 40 25 9 ילדים ג אלוני יצחק+גבעת עדה נדב קולטון
671 2.67 20 40 60 15 נערים ב טניס המושבה ליאור טנפילוב
672 3.33 -1 40 39 12 נערות ירוק מרכז הטניס יד אליהו יונית רובין
673 4 -10 40 30 10 נערות רעננה עדי שן לא פעילה
674 5 -13 40 27 8 ילדים ב רמה 1 מרכז הטניס רמת השרון ניר גרניאק
675 2 60 40 100 20 נערים ב טופ טניס אורי חיימי
676 5.86 -16 41 25 7 נערות ב מרכז הטניס רמת השרון ליה קופרמן
677 3.15 4 41 45 13 נערים ב כפר הס ברק ענבר
678 3.73 -16 41 25 11 ילדים ג טניס המושבה ינאי צרפתי
679 3.73 -13 41 28 11 ילדים א גלי ים יונתן כהן
680 3.42 -3 41 38 12 נערים ב מרכז הטניס ירושלים איתי ברנע
681 3.42 13 41 54 12 ילדים ב רמה 1 קאנטרי כס נדב כרמי
682 5.86 -22 41 19 7 נערות רעננה נעמה לוי לא פעילה
683 4.1 -13 41 28 10 נערות ירוק מרכז הטניס רמת השרון דניאל צבעון
684 2.93 17 41 58 14 ילדים א מכבי נתניה בן סוחוביצקי
685 5.12 -26 41 15 8 נערים א אביחיל איתמר מרילי
686 4.1 -6 41 35 10 3/4 מגרש צעירים O&O Tennis שגיא אלפסי
687 5.12 -25 41 16 8 נערים ב אזורי חן-דני יאקה רפאל דוד
688 5.12 -26 41 15 8 ילדים ג טניסקול דוד קגן
689 3.15 11 41 52 13 נערות א מרכז הטניס יד אליהו נטע צרניחובסקי
690 4.56 -7 41 34 9 נוער א מרכז הטניס ירושלים יהלי עודד פרידמן
691 2.16 42 41 83 19 נערים ב גלי השרון רפאל חנקין
692 3.42 6 41 47 12 נערות ב אקדמיה לטניס אשדוד אגם בן שושן
693 3.23 -7 42 35 13 ילדים ב רמה 2 כפר סירקין ניר בר אור
694 4.67 2 42 44 9 נערות ג רמה 1 מרכז הטניס חיפה רוני פלדמן
695 3.82 0 42 42 11 ילדים ג טניס המושבה ליעד רחימי
696 5.25 -28 42 14 8 ילדים ב רמה 2 גלי השרון עמרי רוזנטל
697 4.67 -26 42 16 9 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון יובל לוי
698 6 -30 42 12 7 נערות ב רמת אליהו הילה טל
699 6 -24 42 18 7 נערות ג רמה 1 גלי השרון דניאל גלסווין
700 3.82 -14 42 28 11 נערות ג רמה 2 טניס המושבה תמר אריסטוב
701 3 11 42 53 14 ילדים א בני ציון בצרה גיא וקס
702 4.67 -27 42 15 9 נערים ג קאנטרי כס עודד אורטל
703 5.25 -26 42 16 8 נוער גן שמואל אסף זקס
704 3.82 -22 42 20 11 3/4 מגרש צעירים רמת אליהו סהר פניגר
705 5.25 -24 42 18 8 נערות ב כוכב יאיר ליסה גנדמן
706 2 26 42 68 21 נערים ב טניס קלאב אייל שיפוני-6
707 3.07 45 43 88 14 נערות ג רמה 1 הפועל ת''''א ליאור יעבץ
708 4.3 -7 43 36 10 3/4 מגרש בוגרים בת ים יונתן רוזייב
709 5.38 -33 43 10 8 נערות ירוק אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס גאיה חורי
710 3.91 -8 43 35 11 ילדים ג צפון הפועל רמת אליהו עברון איתי קדוש
711 4.78 -29 43 14 9 3/4 מגרש צעירים גלי השרון עומר פילוסוף
712 4.78 -11 43 32 9 נערים ב הפועל ת''''א ברק מאיר וולף
713 4.3 -21 43 22 10 נערות ג רמה 2 גלי השרון שפט יעל
714 3.31 -3 43 40 13 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון ליעם אדירי
715 3.31 -9 43 34 13 נערים ג טניס המושבה אביב שמואלי
716 2.87 23 43 66 15 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס ירושלים עידן וילסקר
717 6.14 -29 43 14 7 נערות ב יבנה לינוי לוי
718 3.91 -21 43 22 11 נערות ג רמה 2 רעננה שחר אבידן
719 1.95 80 43 123 22 נערות ב בת ים מעין לבנה
720 3.58 -4 43 39 12 נערים ב קאנטרי קלאב בני הרצליה אלון לופוביץ
721 3.91 -9 43 34 11 נערים ב טניס המושבה רון פייגין
722 2.59 32 44 76 17 3/4 מגרש צעירים מכבי צפון אביב עזר
723 2.75 6 44 50 16 ילדים ב רמה 2 טניסקול גלעד סגל
724 2.59 16 44 60 17 ילדים ב רמה 2 רעננה אורי מילר
725 4.4 -9 44 35 10 נערים א אקדמיה לטניס תא ליאל עמר
726 4.89 -21 44 23 9 נערים א קאנטרי כס עומר ברעם
727 2.59 7 44 51 17 נערות ג רמה 2 בת ים אמילי אבאזיאנסקי
728 4.4 -15 44 29 10 נערות ג רמה 2 טניס המושבה יובל הלר
729 3.38 -2 44 42 13 נערות ירוק מרכז הטניס רמת השרון רומי אלחנני
730 3.14 -2 44 42 14 נערים ג כפר סירקין הראל לוין
731 4 -10 44 34 11 נערים ג טניס המושבה ליאור פאל
732 4.4 -8 44 36 10 נוער ב צפון הפועל נוף הגליל מגיד תותרי-3
733 4.4 -22 44 22 10 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין גיא שגיא
734 3.38 7 44 51 13 נערים ב טניס המושבה יהלי מאירוביץ
735 2.59 31 44 75 17 נערים ג כפר סירקין אלמוג צביקלר פראג
736 5.5 -28 44 16 8 נערים ב מרכז הטניס אופקים רון קורול
737 4.89 -25 44 19 9 נערים ג כפר סירקין גיא קורקוס
738 3.67 25 44 69 12 נערות א הדר יוסף נועה מאיר
739 3.14 22 44 66 14 נוער ב הוד השרון יהלי שווארץ
740 2.2 45 44 89 20 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס יד אליהו אבנר הגאי
741 3.67 -6 44 38 12 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון נורית לוי
742 3.67 -1 44 43 12 נערים ב טניס המושבה נועם שרצר
743 2.59 44 44 88 17 נערות ירוק מרכז הטניס יד אליהו אביגיל ליברמן
744 2.75 27 44 71 16 נערות א מרכז הטניס קרית אונו שני רותם
745 1.8 94 45 139 25 נערים ב טניס קלאב איתמר פרי
746 4.5 -12 45 33 10 נערים ב טניס קלאב גוזלן עומר-4
747 4.09 -18 45 27 11 נערות ירוק מרכז הטניס יד אליהו גסמין לוי קוזמיץ
748 3.46 12 45 57 13 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון דיוויד רוזנשטיין-2+3
749 4.09 -17 45 28 11 נערות ג רמה 2 טניס המושבה נויה שנטל
750 3.75 -2 45 43 12 נערים ב הפועל ת''''א נועם נעמד
751 3.21 -10 45 35 14 3/4 מגרש צעירים בני הרצליה נועם רנסקי
752 4.09 -3 45 42 11 נערים א O&O Tennis קדם קבסו
753 2.5 51 45 96 18 נוער טניס המושבה גיא מוריאן
754 4.09 -9 45 36 11 נערים ג טניסקול דניאל שליזרמן
755 5.62 -28 45 17 8 נוער ב טניס המושבה אייל שמולביץ
756 2.81 38 45 83 16 נערות ג רמה 2 רמלה סופיה ליזו-6
757 4.09 -14 45 31 11 נערים ב הפועל ת''''א אורי מרקס
758 2.81 9 45 54 16 נערות ירוק טניסקול מיכל קוסטנקו
759 5 -29 45 16 9 נערות ירוק כפר סירקין שירה שגיא
760 4.6 -10 46 36 10 נוער ב אלוני יצחק+גבעת עדה גיא ווגמן
761 3.07 8 46 54 15 נערים ב טניסקול מתן סווירי
762 3.83 -16 46 30 12 ילדים ב רמה 2 טופ טניס איבו קריי
763 2 69 46 115 23 ילדים א מכבי פת עומר יונה
764 5.75 -23 46 23 8 נוער סביון מעיין טנצר
765 2.88 34 46 80 16 נוער ב טניס קלאב יהונתן אלקיים
766 4.6 -19 46 27 10 3/4 מגרש בוגרים גבעת חיים אריאל גולן
767 3.83 8 46 54 12 נערות א מרכז הטניס יד אליהו יולי בן שושן
768 2.88 9 46 55 16 ילדים ב רמה 2 אלוני יצחק+גבעת עדה אביב פרי
769 4.18 -19 46 27 11 ילדים ג O&O Tennis מעין פלדהקר
770 3.29 -27 46 19 14 3/4 צעירות מכבי נתניה סופיה קורוסטשבסקי
771 3.62 -10 47 37 13 נערים ב טניס קלאב איתי אלישע
772 3.92 -19 47 28 12 נערים ג טניס המושבה תומר קנט
773 3.92 -26 47 21 12 נערות ירוק מרכז הטניס יד אליהו יהלי ישראל
774 3.92 0 47 47 12 ילדים ב רמה 2 צהלה אהרון אפלשטיין
775 2.61 18 47 65 18 ילדים א גן שמואל גנאים גיאד
776 4.27 -12 47 35 11 3/4 מגרש צעירים בני הרצליה אדם פרייזלר
777 5.22 -15 47 32 9 נערות ב טניס קלאב יוסף הילה 5
778 4.27 -19 47 28 11 נערות ג רמה 2 אלוני יצחק+גבעת עדה ליה שגב
779 5.22 -32 47 15 9 נערים ג זיו מאיו טניסקלאב ארן דוד
780 2.61 25 47 72 18 נערים ב כפר סירקין אופיר פריווה
781 5.88 -38 47 9 8 נערות ג רמה 2 אחר נועה זרוק
782 3.92 -11 47 36 12 נערים ג זיו מאיו טניסקלאב דניאל צדוק
783 6 -32 48 16 8 נערים א O&O Tennis מייקל סאנין
784 3.2 13 48 61 15 נערות ב טניסקול נועה מונוסוב
785 1.78 101 48 149 27 ילדים ג פארק מים רעות רועי שומכר
786 4.8 -19 48 29 10 נוער ב מרכז הטניס יד אליהו עידן לוי
787 3.69 1 48 49 13 ילדים ב רמה 1 רמלה יותם מור
788 5.33 -28 48 20 9 נערים ב טניס קלאב עומר להנר
789 3.69 16 48 64 13 ילדים ב רמה 1 אזורי חן-דני יאקה אריאל מויאל
790 3.2 18 48 66 15 ילדים ג אזורי חן-דני יאקה יואב דוידי
791 4.36 -23 48 25 11 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין ינאי מלכה
792 2.82 9 48 57 17 ילדים ב רמה 2 אלוני יצחק+גבעת עדה יואב פיינר
793 6 -36 48 12 8 נערות ג רמה 1 צהלה גלינה ניקול סימבירסקי
794 4.36 -9 48 39 11 נערות ג רמה 1 גלי השרון שרון חלד
795 3.77 5 49 54 13 נערים ב קאנטרי קלאב בני הרצליה איתי אימברמן
796 2.58 23 49 72 19 ילדים ב רמה 2 טופ טניס דור פרטוק
797 3.77 10 49 59 13 נוער ב מכבי פת רפאל חלופוביץ
798 4.45 -22 49 27 11 3/4 מגרש צעירים אביחיל סאשה ספירידונוב
799 2.72 29 49 78 18 נערים ב ד.ב.ביה''''ס לטניס אוהד כהן-6
800 2.88 24 49 73 17 נערים ב הדר יוסף אדם דליד
801 3.5 -5 49 44 14 נערים א הוד השרון יונתן לינהרט
802 2.88 51 49 100 17 נערות ג רמה 1 רעננה נטע ירון
803 3.5 -7 49 42 14 ילדים א כפר סירקין עומר שגיא
804 6.12 -42 49 7 8 ילדים ב רמה 2 רעננה יואב בוקק
805 3.06 1 49 50 16 ילדים ג גלי ים אור בכר
806 2.45 54 49 103 20 ילדים ב רמה 1 O&O Tennis אריאל אלישע
807 3.5 8 49 57 14 ילדים ב רמה 1 קאנטרי רמת השרון ליבי לוי
808 3.5 -4 49 45 14 נערים א קאנטרי קלאב בני הרצליה יובל גרינבאום
809 4.45 -6 49 43 11 נערים א רעננה ליאם ליפשיץ
810 2.72 21 49 70 18 נערים א O&O Tennis רועי זילברברג
811 3.27 10 49 59 15 3/4 מגרש צעירים בת ים דוד מיכאל בקלייניק
812 6.12 -42 49 7 8 נערות ג רמה 2 סלעית תמר ראובן
813 3.57 -18 50 32 14 נערות ירוק טניס המושבה רותם שונשול
814 5 -16 50 34 10 נערות ג רמה 1 גלי השרון מאיה קירשנבאום-3+4+6
815 3.57 -23 50 27 14 ילדים ג טניס המושבה אביב זיזוב
816 3.57 18 50 68 14 נערות ג רמה 2 אלוני יצחק+גבעת עדה נויה דרום
817 2.5 27 50 77 20 נערים א כפר סירקין יותם שניידר
818 4.55 -30 50 20 11 נערים ב קאנטרי כס עומרי גידלי
819 3.85 -8 50 42 13 נערות ג רמה 2 אביחיל מיה פלוטקין
820 5.1 -29 51 22 10 נערים ב מכבי פת אלכס סנדלר
821 3.92 -9 51 42 13 3/4 מגרש בוגרים מכבי צפון אורי מירלמן
822 5.67 -40 51 11 9 ילדים ב רמה 2 רעננה איתי גרוסמן
823 3.92 -4 51 47 13 3/4 מגרש בוגרים מכבי צפון איתי ויסר
824 4.64 -31 51 20 11 3/4 מגרש צעירים מכבי צפון עידו מירלמן
825 3.64 10 51 61 14 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון יאיר סגלוביץ
826 5.1 -19 51 32 10 נוער ב סלעית עידן קטשר
827 2.68 12 51 63 19 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון עומר שטינברג
828 2.43 39 51 90 21 נערים ב מרכז הטניס ירושלים רואי דובר
829 3.64 -8 51 43 14 נערים ב כפר הס בן אברמסון
830 5.1 -20 51 31 10 נערים א גלי השרון נבו גולן
831 4.64 -43 51 8 11 ילדים ג מרכז הטניס רמת השרון אמיר קורמן
832 2.55 28 51 79 20 ילדים ב רמה 2 מכבי פת רון אברהמוב
833 2.68 29 51 80 19 ילדים ב רמה 2 גלי השרון מעיין רון
834 2.36 59 52 111 22 נערות ירוק O&O Tennis מיה קדם
835 2.89 28 52 80 18 נערות ב קאנטרי כס נועה כהנא
836 4.73 -19 52 33 11 נערות ג רמה 2 מועדוני טניס דודי נודל הרבל חיים
837 3.25 18 52 70 16 3/4 מגרש צעירים כפר סירקין בן סויסה
838 5.78 -20 52 32 9 נערות ב בת ים פרייג סטפני
839 3.25 11 52 63 16 3/4 מגרש צעירים גלי השרון אורי ראובני
840 3.06 8 52 60 17 נערים א פולג אוניל אורמן
841 3.71 -10 52 42 14 ילדים א אביחיל אוריה זאק
842 2.48 36 52 88 21 ילדים א גלי השרון טוני מולדובן
843 4.33 -16 52 36 12 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו עומר וולף
844 2.12 75 53 128 25 נערות ב בת ים מיי שרה משל
845 3.53 21 53 74 15 נערים א מרכז הטניס יד אליהו אורי בן ארי
846 4.42 -4 53 49 12 נערות ב מרכז הטניס רמת השרון ליהי דבוש
847 2.3 57 53 110 23 נערים ב קאנטרי כס גיא צור
848 5.89 -28 53 25 9 נערות א רמת אליהו שלי נינה קרמר
849 3.12 11 53 64 17 נערות ירוק מרכז הטניס אופקים עדי קורול
850 4.42 -25 53 28 12 נערים ב רמת גן יהלי רוזנפלד
851 4.42 -12 53 41 12 נערים ב קאנטרי קלאב בני הרצליה דן פיטשון
852 3.53 -7 53 46 15 ילדים ג אזורי חן-דני יאקה עומרי נבון
853 2.79 44 53 97 19 נערים ג כפר סירקין יונתן דבורסקי
854 4.91 -39 54 15 11 ילדים א לוד דוד אלוני סטרודובסקי
855 5.4 -20 54 34 10 נוער ב טניס המושבה שחר גרשון
856 4.91 -8 54 46 11 נערות ג רמה 1 קאנטרי כס רותם סידיס
857 3.86 0 54 54 14 נערות ב טניס המושבה דניאלה סטרוביסקי
858 4.5 -9 54 45 12 ילדים ב רמה 1 אסא ת''''א אופק קויומגדסקי
859 4.5 -25 54 29 12 נערים ג זיו מאיו טניסקלאב דניאל אלטר
860 3 11 54 65 18 3/4 מגרש בוגרים מכבי צפון רון אפשטיין
861 4.58 1 55 56 12 נוער ב הספורט הלבן מזור עומר טולדנו
862 5.5 -24 55 31 10 ילדים ב רמה 1 פולג sody lelloum dabi
863 4.23 -11 55 44 13 נערות ב עיר הטניס גדרה אודליה זילברמן
864 5 -26 55 29 11 נערים ב רמת גן איתי שקליאר
865 4.58 -30 55 25 12 נערות א טניס המושבה נטע רן
866 3.24 19 55 74 17 נוער אשדוד יא חיים שימשילשוילי
867 6.11 -37 55 18 9 נערים א מרכז הטניס יד אליהו עומר בנוולגי
868 5 -46 55 9 11 3/4 מגרש צעירים אסא ת''''א נח ורטהיימר
869 3.44 17 55 72 16 נערות א אלוני יצחק+גבעת עדה נועם מרחב
870 5 -7 55 48 11 נוער ב הספורט הלבן מזור עומר שמעוני
871 3.67 -3 55 52 15 נערים ב מרכז הטניס רמת השרון אורי גלבנדורף
872 3.44 20 55 75 16 ילדים ג מכבי נתניה ניר ענבר
873 3.67 2 55 57 15 ילדים א גלי השרון שי דובינסקי
874 3.11 19 56 75 18 ילדים ב רמה 1 קאנטרי רמת השרון אלון פרל
875 3.29 -8 56 48 17 ילדים ג טניס המושבה מתן סדון
876 4 -28 56 28 14 ילדים ג טניסקול אריאל עמנואל
877 2.24 71 56 127 25 3/4 מגרש צעירים קאנטרי כס יובל זאבי
878 2.8 11 56 67 20 נערים ג מרכז הטניס יד אליהו איתן פניגזון
879 4 -20 56 36 14 נוער טניסקול אוריין פפנוב
880 4.67 -34 56 22 12 ילדים א גלי השרון גושוע פלד
881 3.56 3 57 60 16 ילדים ג אזורי חן-דני יאקה דניאל משען
882 3.35 6 57 63 17 נערים ב טניסקול אביב מורידי
883 2.48 69 57 126 23 נערות ג רמה 1 מכבי נתניה מישל רודמן
884 3.8 4 57 61 15 נערות ג רמה 1 אביחיל מאיה נדליקוביץ
885 5.7 -21 57 36 10 נוער ב טניס המושבה אסף גרנות
886 5.7 -30 57 27 10 נערות ג רמה 1 O&O Tennis שחר אשכנזי
887 2.04 85 57 142 28 נערים ב אורנית אלון ג׳ורג׳י
888 3.05 33 58 91 19 נערות ג רמה 1 אורנית נויה רבי
889 3.41 8 58 66 17 ילדים ב רמה 1 הדר יוסף אצלאן לירון
890 2.9 36 58 94 20 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון הילה ששון
891 3.05 23 58 81 19 3/4 מגרש בוגרים גבעת חיים נועם ארבל
892 4.14 -18 58 40 14 נערות ירוק טניס המושבה ניקול וסלי
893 4.46 -14 58 44 13 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון יובל צוקר
894 5.8 -36 58 22 10 נוער ב O&O Tennis איתי אלישיב
895 3.28 22 59 81 18 נוער טניס המושבה עודד מוסקט
896 3.11 28 59 87 19 ילדים ג מרכז הטניס רמת השרון איתמר רייז
897 3.69 6 59 65 16 נערות ב טניס המושבה ליה סקורקה
898 3.93 4 59 63 15 ילדים א טניס קלאב גילי פרי
899 5.9 -36 59 23 10 נערות א בת ים סטפני סוקולוב
900 3.47 14 59 73 17 נערים ב O&O Tennis דניאל מימון
901 2.81 37 59 96 21 ילדים ב רמה 2 כפר סירקין איתי גליק
902 2.61 44 60 104 23 נערים א אורנית אור רבי
903 5.45 -24 60 36 11 ילדים ב רמה 1 קאנטרי רמת השרון גיל שפר
904 5.45 -23 60 37 11 נוער ב מרכז הטניס רמת השרון דור מאיר
905 6 -43 60 17 10 נוער ב הספורט הלבן מזור שליו פרץ
906 3.33 18 60 78 18 נערים א גולדן טניס טל רוזנצוייג
907 3.59 14 61 75 17 ילדים ב רמה 1 הפועל ת''''א עומרי ורדי
908 3.81 6 61 67 16 נערות ג רמה 1 אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס שיר גרינשטיין
909 6.2 -27 62 35 10 נערות ב קאנטרי כס הילה כהן
910 2.95 22 62 84 21 ילדים ג קאנטרי קלאב בני הרצליה עמית כליף
911 3.65 7 62 69 17 ילדים א מרכז הטניס רמת השרון אורי פיין
912 5.17 -27 62 35 12 נוער ב סלעית עידו אפשטיין
913 5.25 -23 63 40 12 נוער ב טניס המושבה שגב קם
914 5.73 -27 63 36 11 ילדים ב רמה 1 מכבי צפון רוני בזל
915 2.86 37 63 100 22 נערים ב טניסקול אורי עטייה
916 3.15 31 63 94 20 נערות ירוק מרכז הטניס רמת השרון רומי ששון
917 2.78 44 64 108 23 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון שחף אדיר
918 3.1 40 65 105 21 ילדים א מרכז הטניס רמת השרון תום מיזן
919 3.67 12 66 78 18 נערות ירוק אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס שירי חורי
920 3.47 20 66 86 19 נערות א טניס קלאב שי להב
921 3.3 32 66 98 20 נערות ג רמה 2 אלוני יצחק+גבעת עדה ענבר אופיר
922 4.79 -15 67 52 14 נוער ב סלעית רועי מנדלסון
923 4.19 -1 67 66 16 נוער ב טניס קלאב יהלי גת
924 3.35 27 67 94 20 נערות ב בת ים עמית אשכנזי
925 3.05 7 67 74 22 נערים ג כפר סירקין עוז לחן
926 4.79 -4 67 63 14 נערות ב קאנטרי כס נועה סידיס
927 2.38 85 69 154 29 ילדים ג מרכז הטניס ירושלים עילאי מורלי
928 3.68 19 70 89 19 נערות ב מרכז הטניס יד אליהו גרימברג מאילי
929 3.68 37 70 107 19 נערות א מרכז הטניס רמת השרון רוני נעים
930 5.83 -38 70 32 12 נערות א אלוני יצחק+גבעת עדה לוטן רונן
931 4.56 -3 73 70 16 נוער ב טניס המושבה עוז פונס
932 3.32 45 73 118 22 נערות ב פולג גלי גתי
933 3.65 31 73 104 20 נערות א רמת אליהו אביטל מיסז׳ניקוב
934 4.29 10 73 83 17 נערים א כפר סירקין איתמר שניידר
935 3.43 22 79 101 23 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס יד אליהו עידן לושקרייב
936 3.2 46 80 126 25 נערים ג מועדוני טניס דודי נודל יואב אוסטרו