השחקן עם הכי פחות הפסדים בממוצע במשחק השחקן עם הכי הרבה משחקים השחקן עם הפרש משחקונים הכי גדול השחקן עם הכי פחות הפסדים השחקן עם הכי הרבה נצחונות השחקן עם ס"כ ניקוד הכי גדול של כל התחרויות



מיקום ס"כ ניקוד בכל תחרויות ממוצע הפסדים במפגש ס"כ הפרש משחקונים הפסדים נצחונות ס"כ משחקים קטגוריה מועדון שם
1 3.69 16 48 64 13 ילדים ב רמה 1 אזורי חן-דני יאקה אריאל מויאל
2 4.44 -15 40 25 9 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון דני חוסטיק
3 5.5 -8 11 3 2 נערים ג אלוני יצחק+גבעת עדה עומרי צמח
4 3.6 9 18 27 5 נוער ב אלוני יצחק+גבעת עדה יוני דגן לא פעיל
5 3.6 -14 36 22 10 ילדים ג הפועל ת''''א יואב קדוש
6 4.55 -28 50 22 11 ילדים א גלי השרון גושוע פלד
7 3.14 4 44 48 14 נערים א פולג אוניל אורמן
8 1.75 50 28 78 16 נערים ב טופ טניס אורי חיימי
9 5.17 -12 31 19 6 נערים א פולג סמואל גלר
10 2.64 11 37 48 14 ילדים ב רמה 2 אלוני יצחק+גבעת עדה אביב פרי
11 3.33 -1 40 39 12 נערות ירוק מרכז הטניס יד אליהו יונית רובין
12 3.27 22 49 71 15 נערות א אלוני יצחק+גבעת עדה נועם מרחב
13 3.89 -11 35 24 9 נערות ירוק מרכז הטניס רמת השרון דניאל צבעון
14 4.1 -17 41 24 10 נערות ג רמה 2 אלוני יצחק+גבעת עדה ליה שגב
15 1.5 20 12 32 8 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס ירושלים שי ברגר
16 6 -30 42 12 7 נערות ב רמת אליהו הילה טל
17 2.91 7 32 39 11 ילדים ג אלוני יצחק+גבעת עדה יפתח גולדווסר
18 4.86 -25 34 9 7 נערים ב O&O Tennis איתי סנה
19 6 -4 12 8 2 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו דביר צאליח
20 3.18 8 35 43 11 נערות ב אקדמיה לטניס אשדוד אגם בן שושן
21 4.89 -25 44 19 9 נערים ג כפר סירקין גיא קורקוס
22 1.58 49 19 68 12 ילדים א אקדמיה בנגב איתמר נוריאל-לא פעיל
23 5.7 -23 57 34 10 ילדים ב רמה 1 מכבי צפון רוני בזל
24 6 -10 12 2 2 3/4 מגרש צעירים כפר סירקין רון ציתיאת
25 3.56 -2 32 30 9 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס ירושלים עומר יוחאי
26 6.12 -42 49 7 8 ילדים ב רמה 2 רעננה יואב בוקק
27 3.4 -6 17 11 5 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס קרית אונו אלון אנוך
28 4.33 -16 52 36 12 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו עומר וולף
29 4 -2 16 14 4 נערות ב אלוני יצחק+גבעת עדה אלה פרוכטמן
30 2.38 34 31 65 13 נערים ג כפר סירקין יואב ארד-לא פעיל
31 3.57 -18 50 32 14 נערות ירוק טניס המושבה רותם שונשול
32 4.8 -33 48 15 10 ילדים א לוד דוד אלוני סטרודובסקי
33 6.5 -19 26 7 4 נערים ב רעננה אופיר רוב
34 5.12 -25 41 16 8 נערים ב אזורי חן-דני יאקה רפאל דוד
35 3 18 21 39 7 נוער ב אסא ת''''א דניאל אשכנזי לא פעיל
36 3.35 24 57 81 17 ילדים א מרכז הטניס רמת השרון תום מיזן
37 3.92 -19 47 28 12 נערים ג טניס המושבה תומר קנט
38 3.12 6 25 31 8 נוער ב גלי השרון עידן בוחניק לא פעיל
39 2.22 29 20 49 9 נערים ג טניס המושבה יונתן דבש-לא פעיל
40 3.31 17 53 70 16 נערים ב O&O Tennis דניאל מימון
41 1.78 65 32 97 18 נערות ב בת ים מעין לבנה
42 3.25 9 26 35 8 נערות ב קאנטרי כס ענבר חנוך
43 4.5 -8 18 10 4 נערות ירוק קריית ראשון אמילי דרוזניק
44 2.43 14 34 48 14 ילדים א קאנטרי כס איתי גידלי
45 1.62 29 21 50 13 ילדים א מיתר אורי פרחי
46 2.93 17 41 58 14 ילדים א מכבי נתניה בן סוחוביצקי
47 1.93 28 27 55 14 נערים ב רמת אליהו אוראל ישראל
48 3.11 2 28 30 9 ילדים ב רמה 2 O&O Tennis עמית אנגלהרד
49 4.29 -8 30 22 7 נערים ג קריית ראשון דור בש
50 2.38 15 19 34 8 נערים ג קאנטרי קלאב בני הרצליה דויד קוטליארוב
51 4.44 -15 40 25 9 ילדים ג אלוני יצחק+גבעת עדה נדב קולטון
52 0.6 16 3 19 5 3/4 בוגרות אחר ניסיון
53 5.5 -11 22 11 4 נערים ב הדר יוסף דניאל אלון
54 3.54 18 46 64 13 נערים א מרכז הטניס יד אליהו אורי בן ארי
55 4.38 -5 35 30 8 נוער ב רעננה איליי נמש
56 6 -14 30 16 5 נערות ב אלוני יצחק+גבעת עדה ליהיא חכם
57 4.6 -10 46 36 10 נוער ב אלוני יצחק+גבעת עדה גיא ווגמן
58 3 9 30 39 10 נערות א קאנטרי כס רוני כץ
59 2.8 7 28 35 10 3/4 צעירות O&O Tennis אמה קדם-לא פעילה
60 6 -43 60 17 10 נוער ב הספורט הלבן מזור שליו פרץ
61 3.89 8 35 43 9 נוער ב כפר סירקין אביב רוזלס לא פעיל
62 6 -16 24 8 4 נערות ב גלי השרון תמר רוזנצויג
63 2.57 24 36 60 14 ילדים ב רמה 2 עיר הטניס גדרה ניר פרידנפלד
64 6 -10 12 2 2 3/4 מגרש צעירים הוד השרון בן נאור
65 2.67 8 24 32 9 ילדים ג קריית ראשון אדר הלוי
66 5 -18 30 12 6 נערות ירוק טניס המושבה רומי בן עמי
67 4 -15 36 21 9 נערות ירוק קריית ראשון ענבר ישר
68 3.69 6 48 54 13 נערות ב טניס המושבה דניאלה סטרוביסקי
69 4 -14 52 38 13 נערות ירוק טניס המושבה ניקול וסלי
70 2.5 11 20 31 8 נוער ב טניס קלאב אלון צוקר לא פעיל
71 3.57 5 25 30 7 ילדים ב רמה 1 מרכז הטניס רמת השרון נדב קראוס
72 3.91 -9 43 34 11 נערים ב טניס המושבה רון פייגין
73 3.31 21 53 74 16 נוער טניס המושבה עודד מוסקט
74 6 -5 6 1 1 נערות ג רמה 1 אשדוד יא מיילי סבידינסקי-2
75 2.8 1 14 15 5 נערים א O&O Tennis עדן בר ארטבינסקי
76 5.7 -21 57 36 10 נוער ב טניס המושבה אסף גרנות
77 2.27 59 50 109 22 3/4 מגרש צעירים קאנטרי כס יובל זאבי
78 6.33 -34 38 4 6 ילדים א בני ציון בצרה דן אוליבר
79 3 11 42 53 14 ילדים א בני ציון בצרה גיא וקס
80 3.11 6 28 34 9 נערות ב גלי השרון שירי יעקב
81 3.17 -4 38 34 12 ילדים ב רמה 2 בני ציון בצרה אייל וקס
82 4.83 -6 29 23 6 נערות ב קאנטרי רמת השרון עדן ערן-2+3
83 1.87 17 28 45 15 נערים ב O&O Tennis אסף כהן
84 2.5 23 20 43 8 נוער ב טניס קלאב נעם שחר לא פעיל
85 4.67 -27 42 15 9 נערים ג קאנטרי כס עודד אורטל
86 5.5 -28 44 16 8 נערים ב מרכז הטניס אופקים רון קורול
87 3.85 -22 50 28 13 ילדים ג טניסקול אריאל עמנואל
88 6 -23 30 7 5 נערות א טניס המושבה יהודית גירץ
89 3.17 2 38 40 12 ילדים ב רמה 2 קאנטרי כס עידן רוכמן
90 5.4 -21 54 33 10 נוער ב טניס המושבה שגב קם
91 3.56 -15 32 17 9 נערים ג טניס המושבה עומר זהבי
92 2.62 12 42 54 16 ילדים ב רמה 2 אלוני יצחק+גבעת עדה יואב פיינר
93 6.75 -26 27 1 4 ילדים ג בני ציון בצרה מיכאל לוי-בצרה
94 5.62 -28 45 17 8 נוער ב טניס המושבה אייל שמולביץ
95 5.43 -28 38 10 7 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון נדב זימן
96 4.9 -24 49 25 10 נערים ב רמת גן איתי שקליאר
97 4.67 -14 28 14 6 ילדים ג מרכז הטניס רמת השרון עומרי שמש
98 2.41 29 41 70 17 נערים ב כפר סירקין אופיר פריווה
99 3.17 -9 19 10 6 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו דניאל ריפולד
100 3.25 4 26 30 8 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו אופק רותם
101 4.7 1 47 48 10 נוער ב הספורט הלבן מזור עומר טולדנו
102 3.6 -7 18 11 5 ילדים ב רמה 2 קאנטרי כס איתי פיקמו
103 5.5 -11 22 11 4 נערים ב טניס המושבה דן גבוביץ
104 3.58 -4 43 39 12 נערים ב קאנטרי קלאב בני הרצליה אלון לופוביץ
105 1.48 91 34 125 23 נערים ג מרכז הטניס יד אליהו עוז סגל
106 4.5 -4 9 5 2 נערות ירוק אחר ניסיון
107 6 -17 24 7 4 נוער ב גלי השרון דניאל לאופר
108 6 -10 12 2 2 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו איתן רובינשטיין
109 1.85 31 24 55 13 נערות הדר יוסף נועה מאיר לא פעילה
110 2.33 0 7 7 3 נערים ב קאנטרי קלאב בני הרצליה יובל אלון
111 2.57 24 36 60 14 נערות א מרכז הטניס קרית אונו שני רותם
112 2.89 8 26 34 9 ילדים ב רמה 1 O&O Tennis תימור גרינשפון
113 5.29 -31 37 6 7 ילדים ג בני ציון בצרה איתמר קרמר
114 3.9 -12 39 27 10 נערים ג זיו מאיו טניסקלאב דניאל צדוק
115 4 -3 20 17 5 נוער ב מרכז הטניס ירושלים יהלי עודד פרידמן לא פעיל
116 3.83 7 23 30 6 נערים א ביה''''ס לטניס שר יאיר כהן
117 3.5 -14 21 7 6 נערים ב מרכז הטניס יד אליהו רון אגרנוב
118 3.31 -2 43 41 13 נערים א הוד השרון יונתן לינהרט
119 4.6 -2 23 21 5 נוער ב טניס המושבה נדב חמד
120 2.86 14 40 54 14 נערים ב טניסקול מתן סווירי
121 3.12 29 50 79 16 נערות ג רמה 2 אלוני יצחק+גבעת עדה ענבר אופיר
122 2.9 36 58 94 20 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון הילה ששון
123 4.25 -21 34 13 8 נערים ב בני הרצליה יהל פתל
124 3.8 -10 19 9 5 נערות א טניס המושבה הילה עוזר
125 2.53 11 38 49 15 ילדים ב רמה 2 טניסקול גלעד סגל
126 4.09 -14 45 31 11 נערים ב הפועל ת''''א אורי מרקס
127 4.78 -22 43 21 9 3/4 מגרש צעירים אביחיל סאשה ספירידונוב 4
128 5.25 -28 42 14 8 ילדים ב רמה 2 גלי השרון עמרי רוזנטל
129 5.33 -22 32 10 6 ילדים ב רמה 2 כפר הס יוגב פיין
130 6 -12 12 0 2 נערות ב הפועל ת''''א אגם אלון
131 4.67 -13 14 1 3 ילדים ב רמה 2 כפר הס יונתן ברומר-1
132 4.75 -3 38 35 8 נערות א בת ים עמית שחב לאופר
133 5.67 -26 51 25 9 נערות ג רמה 1 O&O Tennis שחר אשכנזי
134 5 -24 40 16 8 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס קרית אונו כפיר ריבל
135 5 -4 10 6 2 נערים א רמת אליהו מיכאל גושצין
136 4.44 -20 40 20 9 נערים ב הדר יוסף עמית שלומן
137 4 -4 16 12 4 נערים ב טניס המושבה אלון שושני
138 5.67 -22 34 12 6 נערות ג רמה 2 קריית ראשון מיקה ליידרמן
139 3.64 9 51 60 14 נערות ג רמה 1 אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס שיר גרינשטיין
140 3.43 -6 24 18 7 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון לני זיו
141 4.2 -6 21 15 5 3/4 מגרש בוגרים רחובות שלו שרגאי-לא פעיל
142 3 24 36 60 12 ילדים ג כפר סירקין רון נדב-לא פעיל
143 2.83 5 17 22 6 נערים ג טניס המושבה נדב שריד-לא פעיל
144 3.4 -4 34 30 10 ילדים ב רמה 2 אזורי חן-דני יאקה ג׳וני זילברמן
145 1 36 10 46 10 נערים ב מרכז הטניס רמת השרון איתמר אפרון
146 3.29 35 69 104 21 נערים ג מועדוני טניס דודי נודל יואב אוסטרו
147 5 -12 20 8 4 3/4 צעירות כפר שמריהו גילי חרד
148 6 -12 12 0 2 נערות ג רמה 1 מרכז הטניס רמת השרון יובל אהרוני-1
149 4.6 -16 46 30 10 נערות ג רמה 2 מועדוני טניס דודי נודל הרבל חיים
150 2 6 6 12 3 נערים א מרכז הטניס רמת השרון נעם גלס
151 3.71 1 52 53 14 ילדים א מרכז הטניס רמת השרון אורי פיין
152 2.5 6 15 21 6 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון רני באשי-לא פעיל
153 3.2 -4 16 12 5 ילדים ב רמה 2 כפר הס רן בורנשטיין
154 6 -10 12 2 2 ילדים ב רמה 2 כפר הס מור מונבלט
155 4.36 -21 48 27 11 נערים ג זיו מאיו טניסקלאב דניאל אלטר
156 2 5 12 17 6 נערים ג רמת אליהו ולאד פרסטיוק
157 4.18 -19 46 27 11 ילדים ג O&O Tennis מעין פלדהקר
158 3.42 13 41 54 12 ילדים ב רמה 1 קאנטרי כס נדב כרמי
159 3.64 -8 51 43 14 נערים ב כפר הס בן אברמסון
160 4.62 -20 37 17 8 ילדים ב רמה 2 אסא ת''''א איתמר אנסקי
161 5.33 -17 32 15 6 נערים ב הוד השרון דין עזרא
162 3.25 19 65 84 20 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס יד אליהו עידן לושקרייב
163 6 -30 36 6 6 נערים ג זיו מאיו טניסקלאב יונתן אדרי
164 3.33 -16 30 14 9 נערים ג מועדוני טניס דודי נודל עידן בן יהודה
165 3.25 18 52 70 16 3/4 מגרש צעירים כפר סירקין בן סויסה
166 2.79 37 53 90 19 נערים א אורנית אור רבי
167 5 -13 40 27 8 ילדים ב רמה 1 מרכז הטניס רמת השרון ניר גרניאק
168 4.67 -4 28 24 6 נערות ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס מינו אבני פרידמן
169 3.79 9 53 62 14 ילדים ב רמה 1 הפועל ת''''א עומרי ורדי
170 4.44 -7 40 33 9 נערות ג רמה 1 גלי השרון שרון חלד
171 4.5 -12 36 24 8 נערים ב כוכב יאיר הראל קובלנץ
172 1.57 44 33 77 21 נערים א מרכז הטניס יד אליהו עדי יוסף אלבך
173 2.79 44 53 97 19 נערים ג כפר סירקין יונתן דבורסקי
174 3.67 -4 33 29 9 נערים ג כפר סירקין איתי בר אור
175 3 17 33 50 11 נוער ב O&O Tennis עידו קליין לא פעיל
176 3.78 -10 34 24 9 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון רונה עמור
177 5 -18 30 12 6 ילדים ב רמה 2 כפר הס גיא אקלר
178 5 -17 35 18 7 נערים ב כפר הס סהר אביבי
179 2.12 58 36 94 17 נערים ב מרכז הטניס יד אליהו ניצן כהן-לא פעיל
180 6 -7 12 5 2 ילדים ב רמה 1 רמת אליהו בנימין בקר
181 7 -28 28 0 4 3/4 מגרש צעירים אסא ת''''א עומר ברזילי
182 2 23 12 35 6 ילדים ג כפר סירקין רועי אייל-לא פעיל
183 4.57 -2 32 30 7 נוער ב טניס המושבה סיידה אביתר לא פעיל
184 3.38 -18 44 26 13 ילדים ג טניס המושבה אביב זיזוב
185 6 -8 12 4 2 נוער אלוני יצחק+גבעת עדה עופרי ברק
186 5.5 -8 11 3 2 ילדים ב רמה 2 מכבי נתניה גיא פרי
187 2.31 3 30 33 13 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס יד אליהו נדב ברעם
188 2.57 8 18 26 7 3/4 מגרש צעירים O&O Tennis רז לבנון
189 3.58 -9 43 34 12 נערים ג טניס המושבה אביב שמואלי
190 3.33 -8 50 42 15 ילדים ג טניס המושבה מתן סדון
191 2.47 26 37 63 15 נערים ג כפר סירקין אלמוג צביקלר פראג
192 2.9 -2 29 27 10 נערים ג כפר סירקין איתמר גלברג
193 4 6 28 34 7 נערות ג רמה 1 רעננה נגה בר שלום-2
194 1.86 70 41 111 22 נערות ב בת ים מיי שרה משל
195 3.29 -27 46 19 14 3/4 צעירות מכבי נתניה סופיה קורוסטשבסקי
196 4.8 -19 24 5 5 ילדים א בני ציון בצרה גבריאל מיסלוס
197 5.22 -32 47 15 9 נערים ג זיו מאיו טניסקלאב ארן דוד
198 4.25 5 34 39 8 נוער ב אסא ת''''א גלעד חי אוטולנגי לא פעיל
199 4.2 -13 21 8 5 3/4 צעירות O&O Tennis דניאלה פירר-לא פעילה
200 3.44 4 31 35 9 3/4 מגרש צעירים O&O Tennis נועם קליפר
201 3.75 -8 30 22 8 נערים ב גלי השרון גיא פרוש
202 2.46 7 32 39 13 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס קרית אונו הילה מישל
203 3.15 11 41 52 13 נערות א מרכז הטניס יד אליהו נטע צרניחובסקי
204 1.55 16 17 33 11 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס יד אליהו רפאל גזית
205 2.33 21 14 35 6 נערים ג טניס המושבה יהלי מאירוביץ-לא פעיל
206 3 -6 18 12 6 ילדים ג O&O Tennis רז בן ציון
207 3.43 -6 24 18 7 ילדים ב רמה 2 כפר הס יובל צבי רביב רייזמן
208 5.57 -19 39 20 7 ילדים ב רמה 1 בני ציון בצרה פלג אסטר
209 5.4 -20 54 34 10 נוער ב טניס המושבה שחר גרשון
210 3.18 9 35 44 11 ילדים ג כפר סירקין עמית לוי-לא פעיל
211 3.5 -1 7 6 2 נערים ב גלי השרון יונתן סער-לא פעיל
212 5.33 -4 16 12 3 נערים ב אלוני יצחק+גבעת עדה אלון אליהו-1
213 3.36 -3 47 44 14 ילדים ג אזורי חן-דני יאקה עומרי נבון
214 3 14 27 41 9 נוער ב קריית ראשון יהונתן פייגל לא פעיל
215 2.91 1 32 33 11 נערים ג גבעתיים יונתן פטקוביץ
216 2.88 0 23 23 8 נערים ב גלי השרון רז מאונטר
217 5.5 -24 55 31 10 ילדים ב רמה 1 פולג sody lelloum dabi
218 2.67 13 48 61 18 נערים ג מרכז הטניס יד אליהו איתן פניגזון
219 5.4 -20 54 34 10 ילדים ב רמה 1 קאנטרי רמת השרון גיל שפר
220 5.86 -16 41 25 7 נערות ב מרכז הטניס רמת השרון ליה קופרמן
221 3.6 4 36 40 10 ילדים ג טניס המושבה ליעד רחימי
222 2.33 24 42 66 18 ילדים ב רמה 2 טופ טניס דור פרטוק
223 4.33 -6 13 7 3 ילדים ג אזורי חן-דני יאקה עומר סקברר
224 6.12 -31 49 18 8 נערים א מרכז הטניס יד אליהו עומר בנוולגי
225 3.29 8 23 31 7 ילדים ג אלוני יצחק+גבעת עדה נועם לוי-לא פעיל
226 3.1 1 31 32 10 נוער פולג אוון חזן
227 3.71 4 26 30 7 נערים א פולג לני חזן
228 3.42 -3 41 38 12 נערים ב מרכז הטניס ירושלים איתי ברנע
229 3.85 -16 50 34 13 נוער טניסקול אוריין פפנוב
230 1.64 61 23 84 14 נוער ב הפועל ת''''א עדי ווגנר ארב לא פעיל
231 3.53 10 53 63 15 נערות ב טניס המושבה ליה סקורקה
232 3.73 -16 41 25 11 ילדים ג טניס המושבה ינאי צרפתי
233 2.4 65 48 113 20 נערות ג רמה 1 מכבי נתניה מישל רודמן
234 3.3 -3 33 30 10 נערים ג מרכז הטניס יד אליהו יותם שפיר
235 5 -12 20 8 4 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון סער לוי
236 6 -10 30 20 5 נערים א O&O Tennis דור שחם
237 1.88 36 30 66 16 נערים ב גלי השרון רפאל חנקין
238 3.14 22 44 66 14 נוער ב הוד השרון יהלי שווארץ
239 6.5 -12 13 1 2 3/4 מגרש צעירים לוד אמיתי מטטוב-לא פעיל
240 6 -32 48 16 8 נערים א O&O Tennis מייקל סאנין
241 3.33 0 20 20 6 ילדים ב רמה 1 אקדמיה לטניס תא רון נדיון
242 2.59 32 44 76 17 3/4 מגרש צעירים מכבי צפון אביב עזר
243 4.5 -1 18 17 4 נערים ב הפועל ת''''א איתי ברון
244 5 -12 20 8 4 נערות ג רמה 2 אביחיל אלה ענבי
245 3.25 11 52 63 16 ילדים ב רמה 1 הדר יוסף אצלאן לירון
246 3.67 -3 55 52 15 נערים ב מרכז הטניס רמת השרון אורי גלבנדורף
247 4.86 -13 34 21 7 נערות ירוק מרכז הטניס רמת השרון רונה עזרילביץ
248 3.14 3 22 25 7 נערים ב מרכז הטניס יד אליהו אדר זורע אוגוסט
249 5.25 -14 21 7 4 ילדות מרכז הטניס רמת השרון שני שטיימן
250 1.62 17 13 30 8 נערים ב מרכז הטניס יד אליהו אורי פוליאק
251 4.75 -10 19 9 4 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון רותם רובינשטיין
252 1.92 15 23 38 12 נערים ב אביחיל עומר פורת
253 2.72 21 49 70 18 נערים א O&O Tennis רועי זילברברג
254 4.12 1 33 34 8 נערים א O&O Tennis עומרי זילברברג
255 4.33 -21 39 18 9 ילדים ג מרכז הטניס רמת השרון דניאל צפר
256 5.17 -20 31 11 6 3/4 מגרש צעירים גלי השרון ארז רון
257 1.79 21 25 46 14 3/4 צעירות גלי השרון נועם רון-לא פעילה
258 4.27 -12 47 35 11 3/4 מגרש צעירים בני הרצליה אדם פרייזלר
259 6 -10 30 20 5 נוער ב טניס קלאב זיו יהלומי-2+4
260 6 -8 12 4 2 נערים ב קאנטרי כס אריאל נונה-3
261 3.8 -6 19 13 5 ילדים ב רמה 1 מרכז הטניס קרית אונו אריאל נורמטוב-2
262 3.14 7 22 29 7 נערים א מרכז הטניס קרית אונו עילאי נורמטוב-3
263 3.65 19 62 81 17 נערות ב מרכז הטניס יד אליהו גרימברג מאילי
264 5.8 -14 29 15 5 נערות ב גלי השרון תמר גרוכר
265 2.1 59 42 101 20 נערות ירוק O&O Tennis מיה קדם
266 3.33 -5 40 35 12 ילדים א כפר סירקין עומר שגיא
267 4.33 -6 13 7 3 נערים א גלי השרון ארנון הגלילי
268 3.29 2 46 48 14 ילדים ג אזורי חן-דני יאקה דניאל משען
269 6 -18 24 6 4 נוער בת ים יוסי קריחלי
270 4.17 -12 25 13 6 3/4 בוגרות בת ים רומי שפירא-לא פעילה
271 4.2 -14 21 7 5 3/4 בוגרות בת ים מנזה דזינשוילי
272 3 3 18 21 6 3/4 מגרש צעירים בת ים נועם מילר ינצקי-לא פעיל
273 3.31 9 43 52 13 3/4 מגרש צעירים בת ים דוד מיכאל בקלייניק
274 1.86 25 26 51 14 3/4 צעירות בת ים נעמי אידיסיס
275 1.94 53 31 84 16 3/4 מגרש בוגרים שוהם עזרא יואב
276 4.67 -7 14 7 3 3/4 מגרש בוגרים מכבי צפון גיל בטר
277 1.54 34 20 54 13 3/4 בוגרות מכבי צפון תומי פלדמן
278 5.4 -25 27 2 5 3/4 בוגרות מכבי צפון כרמל דמרי
279 3.5 -1 7 6 2 נוער ב עיר הטניס גדרה אילון בגדדי-1
280 6 -7 12 5 2 נוער ב מכבי צפון עמית חתוכה
281 4.75 -6 57 51 12 נערות ב קאנטרי כס נועה סידיס
282 4.91 -8 54 46 11 נערות ג רמה 1 קאנטרי כס רותם סידיס
283 4.9 -4 49 45 10 נוער ב הספורט הלבן מזור עומר שמעוני
284 2.83 -4 34 30 12 ילדות מרכז הטניס רמת השרון ינוביץ מישל-לא פעילה
285 3.88 -18 31 13 8 ילדים א אביחיל יונתן מרילי
286 5 -21 35 14 7 נערים א אביחיל איתמר מרילי
287 2.44 -2 22 20 9 ילדים ב רמה 2 אסא ת''''א גלעד סלע
288 4.5 -1 63 62 14 נוער ב טניס המושבה עוז פונס
289 2.62 19 21 40 8 נערות ב הפועל ת''''א רומי דנינו
290 2.88 -4 23 19 8 ילדים ג מרכז הטניס יד אליהו טום כוחי
291 1.7 37 17 54 10 נערים ב מרכז הטניס רמת השרון טל בן עמי
292 4.33 -3 13 10 3 נערות א שוהם עדי גרנק מעוז
293 3.5 1 21 22 6 3/4 צעירות O&O Tennis עדן שץ-3-לא פעילה
294 5.22 -15 47 32 9 נערות ב טניס קלאב יוסף הילה 5
295 6 -9 12 3 2 נערות ג רמה 1 טניס קלאב הילה סייג-2
296 6 -6 12 6 2 נערים ב גלי השרון מלכה נדב-1
297 3.12 -5 25 20 8 נערים ב אסא ת''''א נדב אורצקי
298 1.9 41 19 60 10 ילדים ג יפו עמית לוי-יפו-2
299 3.22 7 29 36 9 3/4 צעירות O&O Tennis כשריאן עומר-לא פעילה
300 6 -26 36 10 6 נערות ב טניס קלאב שירה אשד-4
301 4.4 -15 22 7 5 3/4 צעירות O&O Tennis עדן קבקוב-2-לא פעילה
302 6 -18 24 6 4 ילדים ב רמה 1 מכבי נתניה מרק פטרמן
303 1.7 35 17 52 10 נערות ב גלי השרון מיה כהן-2
304 4.89 -21 44 23 9 נערים א קאנטרי כס עומר ברעם
305 6 -36 48 12 8 נערות ג רמה 1 צהלה גלינה ניקול סימבירסקי
306 5.5 -8 11 3 2 נערים ג שוהם גדי שקד -1
307 6 -14 24 10 4 ילדים ב רמה 1 גן שמואל אלון מאירי
308 2.25 10 9 19 4 נערים ב טניס קלאב עידו שגב-2
309 3.75 2 45 47 12 3/4 מגרש בוגרים מכבי צפון איתי ויסר
310 3 -2 27 25 9 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון פסל ארי-4
311 4.8 -8 24 16 5 נערים ב רמת אליהו איילון ונגר-2
312 2.44 30 39 69 16 נערים ב ד.ב.ביה''''ס לטניס אוהד כהן-3
313 3.43 -6 24 18 7 ילדים א אקדמיה לטניס אשדוד נועם גמרוב-3
314 6 -11 12 1 2 נערים ב מרכז הטניס רמת השרון דניאל שיף-1
315 2.88 51 49 100 17 נערות ג רמה 1 רעננה נטע ירון
316 3.5 13 21 34 6 ילדים ב רמה 1 הפועל ת''''א אורי סטרטינר-2-לא פעיל
317 3.64 10 51 61 14 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון יאיר סגלוביץ
318 3.64 30 40 70 11 נערות ג רמה 1 הפועל ת''''א ליאור יעבץ
319 5.5 -16 22 6 4 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון דניאל הירש -2
320 6 -12 12 0 2 נערות ב מרכז הטניס רמת השרון ליאור אהרוני -1
321 3.46 12 45 57 13 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון דיוויד רוזנשטיין-2+3
322 5.33 -1 16 15 3 נוער ב עיר הטניס גדרה ינאי כהן-1
323 6 -19 24 5 4 ילדים ב רמה 1 גלי השרון נבו פרידמן
324 2.62 -2 21 19 8 ילדות O&O Tennis עדן שץ-4
325 4.67 -13 14 1 3 3/4 צעירות O&O Tennis יובל ליכטנשטיין-1
326 5 -6 10 4 2 נערים ג אחר גיא חוטר-2
327 1.8 21 9 30 5 נערות א שוהם הילי מרציאנו-1
328 2.56 17 23 40 9 נערים ב הפועל ת''''א איתמר אשכנזי-1+3
329 4.8 -21 24 3 5 נערים ב טניס קלאב ניב רומנו 5
330 3.3 6 33 39 10 נוער ב טניס קלאב אלון אלטשולר-2 לא פעיל
331 5.67 -3 17 14 3 נערות ב טניס קלאב אופיר אמיר-1
332 2 14 20 34 10 נערים א פולג יהונתן שחק 5
333 1.63 27 31 58 19 נערים ב טניס קלאב אייל שיפוני-4
334 3.4 2 17 19 5 ילדים ג עיר הטניס גדרה ירדן באללי-2
335 3.33 -4 10 6 3 נוער מכבי צפון ליאם בן ארי-1
336 3.75 0 15 15 4 נוער ב עיר הטניס גדרה אריאל כהן-1
337 4.5 -12 45 33 10 נערים ב טניס קלאב גוזלן עומר-4
338 4.75 3 38 41 8 נוער ב עיר הטניס גדרה יונתן אברגיל-2 לא פעיל
339 2.89 35 52 87 18 נערות ג רמה 1 אורנית נויה רבי
340 3.75 -5 45 40 12 3/4 מגרש בוגרים מכבי צפון אורי מירלמן
341 4.5 -25 45 20 10 3/4 מגרש צעירים מכבי צפון עידו מירלמן
342 0 14 0 14 2 ילדות אקדמיה לטניס אשדוד מיילי סבידינסקי-2-לא פעיל
343 7 -14 14 0 2 נערים ג שוהם נדב כהן-1
344 2.67 11 40 51 15 ילדים א גן שמואל גנאים גיאד-4
345 3.25 -9 26 17 8 ילדים ב רמה 2 עיר הטניס גדרה איתי מנשה5
346 6 -8 12 4 2 נערים ב עיר הטניס גדרה גלעד רבוי
347 3.8 -1 19 18 5 ילדים ג עיר הטניס גדרה לבני רועי-2
348 6 -11 12 1 2 נוער ב גולדן טניס דני פלדמן-1
349 3.75 5 15 20 4 נערים ב גן שמואל שי שפע-1
350 4.6 -17 23 6 5 ילדים ג מרכז הטניס רמת השרון רבגד יואב 2+3
351 5 -4 15 11 3 נערות ב עיר הטניס גדרה שירה קיסרי-1
352 1.8 21 9 30 5 ילדים ב רמה 1 בני ציון בצרה אורי טייגמן-לא פעיל
353 2.67 27 40 67 15 נערות ג רמה 2 רעננה זוהר רוזנבאך
354 4.64 -43 51 8 11 ילדים ג מרכז הטניס רמת השרון אמיר קורמן
355 3.45 2 38 40 11 ילדים ב רמה 2 מכבי צפון איתמר גיסמר
356 6.2 -27 62 35 10 נערות ב קאנטרי כס הילה כהן
357 0.75 32 6 38 8 נוער ב הפועל ת''''א רון רוזינגר לא פעיל
358 6 -18 24 6 4 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו נועם פנקס
359 4 -2 8 6 2 ילדים ב רמה 2 אזורי חן-דני יאקה דן לז׳ה
360 5.8 -36 58 22 10 נוער ב O&O Tennis איתי אלישיב
361 4.67 -26 42 16 9 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון יובל לוי
362 5.5 -12 22 10 4 נערים ב טניס קלאב נועם ממן
363 3.54 -7 46 39 13 ילדים א אביחיל אוריה זאק
364 4.31 -3 56 53 13 נוער ב טניס קלאב יהלי גת
365 2.25 27 27 54 12 נערות א טניס קלאב רותם קרויטורו
366 4.36 -23 48 25 11 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין ינאי מלכה
367 2.88 24 49 73 17 נערים ב הדר יוסף אדם דליד
368 3.25 1 26 27 8 נערות ירוק רמלה סטפני שאהין
369 2.13 41 32 73 15 נערות ירוק טניסקול ליה פרידמן
370 6 -34 36 2 6 נערות ב מכבי צפון עזרן שירה
371 3.83 8 46 54 12 נערות א מרכז הטניס יד אליהו יולי בן שושן
372 1.68 83 37 120 22 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו רום ימין-לא פעיל
373 1.67 20 20 40 12 ילדים ב רמה 2 אלוני יצחק+גבעת עדה ניר סטרהובסקי
374 4.4 -9 22 13 5 נערים ב טניס קלאב נועם טננבאום
375 3.8 11 38 49 10 נוער ב רמת גן רן שטרן לא פעיל
376 5.33 -9 32 23 6 נערות ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס יערה שבת
377 3.33 -9 40 31 12 נערים א ביה''''ס לטניס שר עמית פלדמן
378 4.45 -6 49 43 11 נערים א רעננה ליאם ליפשיץ
379 4.43 -6 31 25 7 נערים ב O&O Tennis נועם גלר
380 2.91 -8 32 24 11 נערים ג כפר סירקין רום קיסר
381 3.35 18 57 75 17 נערות א טניס קלאב שי להב
382 3 20 42 62 14 ילדים ג אזורי חן-דני יאקה יואב דוידי
383 4.38 -23 35 12 8 נערים ב רעננה נדב קניג
384 4.33 -5 26 21 6 נוער ב טניס המושבה רועי זאגא לא פעיל
385 4.23 -11 55 44 13 נערות ב עיר הטניס גדרה אודליה זילברמן
386 2.67 8 8 16 3 נוער ב מרכז הטניס יד אליהו ניתאי ניסנבוים לבון לא פעיל
387 4.27 -21 47 26 11 נערים ב רמת גן יהלי רוזנפלד
388 2.59 16 44 60 17 ילדים ב רמה 2 רעננה אורי מילר
389 6 -7 12 5 2 נערים ב אלוני יצחק+גבעת עדה אלון מידן
390 2.44 45 39 84 16 נוער טניס המושבה גיא מוריאן
391 2 3 6 9 3 נערות א מרה''''ט ב''''ש יהלי מרום
392 2.5 40 40 80 16 3/4 מגרש צעירים כפר סירקין רום פשכצקי
393 6 -7 18 11 3 נערות ג רמה 1 קאנטרי כס יעל מטלנקוב
394 3.8 -9 19 10 5 ילדים ג אביחיל שחר דגן
395 2.25 44 45 89 20 נערים ב מרכז הטניס ירושלים רואי דובר
396 2.82 17 48 65 17 נערים א כפר סירקין יותם שניידר
397 5.2 -13 26 13 5 נערות א מרכז הטניס יד אליהו אודל זסלבסקי
398 3.64 -14 40 26 11 ילדים ב רמה 2 טופ טניס איבו קריי
399 5 -12 20 8 4 ילדים ג טניסקול איתמר בן-רשי
400 3.19 8 51 59 16 נערים ב טניסקול אביב מורידי
401 3 6 12 18 4 ילדים א אקדמיה לטניס תא יוני סטרטינר
402 1.88 45 30 75 16 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס יד אליהו תמר סמואל
403 2.5 3 10 13 4 3/4 בוגרות אחר ניסיון
404 5.67 -16 34 18 6 נערות ג רמה 1 קאנטרי קלאב בני הרצליה סיינה נתן בוקר
405 4.25 -3 17 14 4 נערים ב אלוני יצחק+גבעת עדה אייל שפירא-לא פעיל
406 2.87 5 43 48 15 ילדים ג גלי ים אור בכר
407 4 -22 40 18 10 3/4 מגרש צעירים O&O Tennis מעיין ברק
408 5.29 -17 37 20 7 נערות ג רמה 1 מרכז הטניס רמת השרון רומי לכט
409 2.28 77 57 134 25 ילדים ג מרכז הטניס ירושלים עילאי מורלי
410 4.89 -11 44 33 9 נערות ג רמה 1 גלי השרון מאיה קירשנבאום-3+4+6
411 6 -11 18 7 3 נוער ב שוהם אורי דור 2
412 3.14 8 22 30 7 נערות ג רמה 1 גלי השרון נוגה ליבר
413 5.86 -22 41 19 7 נערות רעננה נעמה לוי לא פעילה
414 5 -6 10 4 2 נערים ג רחובות עמית ששון
415 5.82 -32 64 32 11 נערות א אלוני יצחק+גבעת עדה לוטן רונן
416 2.57 2 18 20 7 3/4 צעירות מרכז הטניס יד אליהו רות סמואל
417 4.4 -22 44 22 10 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין גיא שגיא
418 1.96 80 49 129 25 נערים ב אורנית אלון ג׳ורג׳י
419 5.14 -10 36 26 7 נוער ב טניס המושבה רן ארנטראוט לא פעיל
420 4.8 -19 48 29 10 נוער ב מרכז הטניס יד אליהו עידן לוי
421 3.21 23 45 68 14 ילדים ג מכבי נתניה ניר ענבר
422 2.94 31 50 81 17 נערות ירוק מרכז הטניס רמת השרון רומי ששון
423 2 27 20 47 10 נערים א O&O Tennis יונתן ברלס
424 1.56 29 14 43 9 נוער הוד השרון יואב לינהרט
425 2.7 19 27 46 10 ילדים א אשדוד יא קווין קולנר 3
426 6 -21 30 9 5 נערים ב גלי השרון עומר גרונברג-1+3
427 3 22 21 43 7 נערות ב גלי השרון ניקול יונטוב-1
428 3.21 -10 45 35 14 3/4 מגרש צעירים בני הרצליה נועם רנסקי
429 5.89 -31 53 22 9 נערות א בת ים סטפני סוקולוב
430 2.21 3 31 34 14 נערות ג רמה 2 בת ים אמילי אבאזיאנסקי
431 4.25 1 17 18 4 נערות ב בת ים שרון ששון לא פעילה
432 4.3 -21 43 22 10 נערות ג רמה 2 גלי השרון שפט יעל
433 6 -17 30 13 5 נערות א גלי השרון מיקה תמיר-3
434 4.67 1 14 15 3 נערים ב גלי השרון איתן אקסלר-1
435 2.71 2 19 21 7 נערות ב גלי השרון שפייזמן סיון
436 3 -3 9 6 3 3/4 מגרש צעירים O&O Tennis אלקיים תומר-1
437 3.67 2 55 57 15 ילדים א גלי השרון שי דובינסקי
438 3.45 -7 38 31 11 3/4 מגרש צעירים כפר סירקין רום מלכא
439 3.9 -21 39 18 10 ילדים ב רמה 2 טניס קלאב עמרי פרי
440 5.43 -19 38 19 7 נערים א מרכז הטניס יד אליהו ניב סלניקיו גפן
441 4.47 10 67 77 15 נערים א כפר סירקין איתמר שניידר
442 6 -11 12 1 2 נערות ב טניס קלאב נטע לבנט לוי
443 3.88 4 31 35 8 נוער ב קאנטרי קלאב בני הרצליה עמית ליכטמן לא פעיל
444 1.57 81 33 114 21 נערים ב טניס קלאב איתמר פרי
445 3.65 31 73 104 20 נערות א רמת אליהו אביטל מיסז׳ניקוב
446 2.84 20 54 74 19 ילדים ג קאנטרי קלאב בני הרצליה עמית כליף
447 3.7 -5 37 32 10 נערים ב טניס קלאב טל אנגלמאיר
448 2.55 0 28 28 11 נערים ג כפר סירקין הראל לוין
449 3.25 44 65 109 20 נערות ב פולג גלי גתי
450 2.8 8 28 36 10 נערים ג כפר שמריהו צבי סוסקין
451 4.43 -11 31 20 7 נערים ב קאנטרי כס איתי דהרי
452 5.45 -23 60 37 11 נוער ב מרכז הטניס רמת השרון דור מאיר
453 3.85 7 50 57 13 ילדים א טניס קלאב גילי פרי
454 3.5 -8 35 27 10 ילדים א גלי ים יונתן כהן
455 3.62 -10 47 37 13 נערים ב טניס קלאב איתי אלישע
456 3.88 -6 31 25 8 נערים ב טניס קלאב אורי יפרח
457 5.33 -28 48 20 9 נערים ב טניס קלאב עומר להנר
458 3.67 5 33 38 9 נוער ב טניס קלאב נועם קפלון
459 4.78 -29 43 14 9 3/4 מגרש צעירים גלי השרון עומר פילוסוף
460 3.62 32 58 90 16 נערות א מרכז הטניס רמת השרון רוני נעים
461 3.8 -9 19 10 5 ילדים ג אביחיל לירי רביד
462 2.44 28 44 72 18 ילדים ב רמה 2 מכבי פת רון אברהמוב
463 5.14 -24 36 12 7 ילדים ג אביחיל לב רודוב
464 4.4 -8 22 14 5 ילדים ב רמה 2 כפר הס ינאי לוק
465 3.86 -11 27 16 7 ילדים ב רמה 2 בני ציון בצרה נטע הלפרין
466 1.93 23 27 50 14 נערים א O&O Tennis ירדן גמליאל
467 3.23 20 42 62 13 נוער ב טניס קלאב יהונתן אלקיים
468 3.11 2 59 61 19 נערים ג כפר סירקין עוז לחן
469 4.75 -10 19 9 4 נערים ב הפועל ת''''א יואב פורמן
470 6 -2 6 4 1 נערות ג רמה 1 צפון מרכז הטניס חיפה מאיה בכית
471 2.64 35 37 72 14 נערות ג רמה 2 רמלה סופיה ליזו-4
472 5.75 -23 46 23 8 נוער סביון מעיין טנצר
473 3.2 1 32 33 10 נערים א בני ציון בצרה אורי טייגמן
474 4 0 16 16 4 נערים א הפועל ת''''א אורי סטרטינר-2
475 4.43 -11 31 20 7 נערים ב הפועל ת''''א דניאל מלצר
476 3.62 8 29 37 8 ילדים ב רמה 2 מכבי פת דורון הירש 5
477 4.67 2 42 44 9 נערות ג רמה 1 מרכז הטניס חיפה רוני פלדמן
478 6.5 -12 13 1 2 ילדים ב רמה 2 קאנטרי קלאב בני הרצליה רן דרורי 2
479 3.08 12 37 49 12 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין אביעד רוזנטל שמחי
480 3.86 -2 27 25 7 נערים ב הפועל ת''''א יונתן צציק
481 2.4 12 12 24 5 נערות ב טניס לכולם נלי שאול 2
482 3.67 -7 11 4 3 ילדים ב רמה 2 אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס עמית פרננדס-3
483 6 -6 12 6 2 נוער מכבי צפון גיא אהרון 2
484 4.8 -12 24 12 5 נערות ב רמת אליהו נעמה בוחניק
485 4.67 -13 14 1 3 נערות ג רמה 2 צפון עכו הדר ישראלוב-3
486 3.6 4 18 22 5 ילדים ב רמה 1 אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס יונתן הורוביץ
487 3.08 9 37 46 12 נערים ב טניס המושבה יהלי מאירוביץ
488 5.5 -19 33 14 6 נערות ב טניס המושבה שני ויטנברג
489 6 -18 24 6 4 נערות ב טניס המושבה ליאורה גולברט
490 3.6 -10 36 26 10 נערות ג רמה 2 טניס המושבה תמר אריסטוב
491 3.25 -6 13 7 4 נערות ג רמה 2 טניס המושבה רומי די קסטרו
492 4.22 -12 38 26 9 נערות ג רמה 2 טניס המושבה יובל הלר
493 4 -15 32 17 8 נערות ג רמה 2 טניס המושבה יהלי זיו וקנין
494 3.9 -12 39 27 10 נערות ג רמה 2 טניס המושבה נויה שנטל
495 4.12 -22 33 11 8 נערות ג רמה 2 טניס המושבה משי גולדשטיין
496 5 -4 15 11 3 נוער ב גלי השרון מרום דיאמנט 2
497 3.33 4 10 14 3 3/4 מגרש בוגרים גלי השרון רועי קרן-4
498 5.5 -8 11 3 2 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון נועם בר-2
499 3.33 8 10 18 3 נערות ג רמה 1 צפון מרכז הטניס יקנעם עדי מלמוד
500 4 -2 8 6 2 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון עומרי צוק-2
501 3.6 7 18 25 5 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון איתן צ'רני
502 2.8 6 14 20 5 נערים ב צפון מרכז הטניס רמת השרון יובל גלילי-2
503 3.67 1 11 12 3 3/4 מגרש בוגרים בית אריה טומי גלפנד-2-לא פעיל
504 5.5 -8 11 3 2 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון עומרי שבתאי-2
505 2 9 8 17 4 נערות ג רמה 2 טניס קלאב עדי שוורץ-לא פעילה
506 4 -2 8 6 2 3/4 מגרש בוגרים מרכז הטניס רמת השרון אריאל בר-2
507 2 3 6 9 3 נערים ב צפון אלוני יצחק+גבעת עדה אייל שפירא
508 3.57 6 25 31 7 נערים ב רעננה דניאל דודקין
509 3.6 -16 36 20 10 3/4 מגרש צעירים רמת אליהו סהר פניגר
510 3.29 -4 23 19 7 נערים ב רעננה רותם שגיא
511 3.2 17 48 65 15 נוער אשדוד יא חיים שימשילשוילי
512 6.5 -12 13 1 2 ילדים ב רמה 2 רעננה איתן משה
513 3.4 -5 17 12 5 ילדים ג גלי השרון ענבר שחר
514 6 -20 24 4 4 נערים ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס רפי פלוסקר-לא פעיל
515 1.38 16 11 27 8 ילדים ב רמה 2 כפר סירקין רועי אייל
516 3.2 11 16 27 5 נוער אשדוד יא משה פטאש
517 6.8 -33 34 1 5 ילדים א לוד אמיתי מטטוב
518 3 8 24 32 8 נערים א O&O Tennis ליהוא בן פרץ-4
519 3.8 -6 19 13 5 נערים א אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס נועם שויער
520 5 -5 35 30 7 נערים א אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס רועי שויער
521 5 -6 10 4 2 נערים ב יבנה עומר ואקנין
522 4.4 -8 22 14 5 ילדים ג צפון עכו אדיר הרוש
523 3.33 -8 30 22 9 ילדים ג רמת אליהו נועם יוסופוב
524 5.29 -9 37 28 7 נערים א אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס איתמר סמוכיאן
525 1.6 6 8 14 5 נערות ג רמה 2 אשדוד יא אורין קובה-3
526 3 12 36 48 12 נערים א אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס נועם בצלאל
527 3.36 21 37 58 11 3/4 מגרש צפון חוף הכרמל-מתן גורן טל גונן לא פעיל
528 3.1 13 31 44 10 נערות ג רמה 2 צפון עכו בארי עמיר-לא פעיל
529 3.33 -5 10 5 3 נערות ג רמה 2 צפון עכו ליאל ליברמן-1
530 6.5 -12 13 1 2 נערים ב צפון מרכז הטניס רמת השרון אורי קרן-3
531 2.25 2 9 11 4 נערים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן זוהר שמואל אוחיון -1
532 1.25 4 5 9 4 נערים ב צפון טבעון איתן בוקמן לא פעיל
533 5.33 -9 16 7 3 נערים ב צפון קאנטרי קלאב בני הרצליה יובל אלון צפון
534 3.89 -9 35 26 9 נערים ב צפון עכו גיא צוקרמן-4
535 3.75 1 15 16 4 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה ברק פלג
536 5.5 -8 11 3 2 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה כעמל עודה
537 6 -4 6 2 1 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה לב רוגוליוב
538 6 -10 12 2 2 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה עידן שטנברג-2
539 4 -4 12 8 3 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה שליו סוחוטניק-1
540 5 -12 20 8 4 נערים ב גלי השרון גלעד קרן-4
541 6.5 -12 13 1 2 ילדים ב צפון טבעון נועם בר און-לא פעיל
542 3.22 13 29 42 9 נערים ב צפון אלוני יצחק+גבעת עדה אלון אליהו
543 4.5 -6 27 21 6 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה איתן יוסף שמרלין
544 3 -3 9 6 3 ילדים ג צפון מרכז הטניס חיפה יונתן מקל-1
545 5 -6 10 4 2 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה מיכל מוסיאונזיק-1
546 4 -2 8 6 2 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה למיס סדראן-1
547 3.4 3 34 37 10 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה מאיה הנדלסמן-3
548 4.38 -14 35 21 8 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה שירה נקב
549 3 1 21 22 7 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה מישל סרופים
550 3.2 7 32 39 10 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה דניאלה נקב
551 2.62 23 34 57 13 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה ליטל בן משה
552 3.62 -7 29 22 8 נערות ג רמה 2 צפון מרכז הטניס חיפה שי אמסלם-3
553 6 -16 18 2 3 נערות ג רמה 1 צפון קיסריה שירה פורת
554 4.5 -16 36 20 8 נערות ג רמה 2 מועדוני טניס דודי נודל עמית מורלי
555 2.92 20 35 55 12 ילדים ג צפון מרכז הטניס יקנעם אמיתי סוויסה-3
556 5.5 -16 22 6 4 נערים ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס אפיק פתאל
557 5 -6 10 4 2 נערים ב רמלה נועם כהן-2
558 4.11 -4 37 33 9 3/4 מגרש בוגרים בת ים יונתן רוזייב
559 6.5 -24 26 2 4 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין איתי כוכב-3
560 4.29 -17 30 13 7 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון תור לוי 2+3+4
561 3.33 -5 10 5 3 נערים ב O&O Tennis איתי לוי 2
562 2.86 13 40 53 14 3/4 מגרש צעירים גלי השרון אורי ראובני
563 5 -25 35 10 7 נערות ירוק כפר סירקין שירה שגיא
564 4.88 -27 39 12 8 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין איתי סהר
565 3.33 -4 20 16 6 3/4 מגרש צעירים הפועל ת''''א שמעון בוסי
566 4.38 -21 35 14 8 3/4 מגרש צעירים הפועל ת''''א שאול בוסי
567 2.5 9 10 19 4 נוער ב מרכז הטניס רמת השרון יאיר פונו
568 5.29 -22 37 15 7 נערות ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס ליהי עקה זוהר
569 3.12 14 25 39 8 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה רון קורניצקי
570 2.8 18 28 46 10 נערים ב טניס קלאב יונתן אבן
571 6.5 -12 13 1 2 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה נועה קרימר
572 6 -15 24 9 4 נערים א אשדוד יא פיודור גרום
573 5.29 -30 37 7 7 נערות ירוק אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס גאיה חורי
574 3.87 3 58 61 15 נערות ירוק אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס שירי חורי
575 3.71 -11 26 15 7 נערים ג טניסקול אריאל אשכנזי
576 5 -6 20 14 4 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון ינוביץ מישל
577 1.6 18 8 26 5 נוער ב מועדוני טניס דודי נודל דניאל הרצנו לא פעיל
578 4 -14 24 10 6 נערים ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס אמיתי גרינר
579 5.57 -24 39 15 7 נערות ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס עומר איתן
580 5 -6 10 4 2 נערים ב O&O Tennis דניאל מרגולין
581 3.8 -6 38 32 10 נערים ג טניס המושבה ליאור פאל
582 4 -2 8 6 2 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה סמיר פריחאת -2
583 4.33 -11 13 2 3 נערים ב צפון אלוני יצחק+גבעת עדה איתי לב
584 4.62 -30 37 7 8 נערים ב הפועל ת''''א יהונתן פריד 4
585 4.62 -22 37 15 8 נערים ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס אוהד סננס
586 3.11 24 28 52 9 נערות ב אקדמיה לטניס תא יעל נאור-3+4+5
587 3.1 8 31 39 10 נערות ג רמה 2 מכבי נתניה אנה ברזין
588 4.5 -4 9 5 2 ילדים ג צפון עכו הראל אגרונוב-4
589 5.5 -8 11 3 2 ילדים ג צפון עכו נריה סלע-4
590 5.5 -8 11 3 2 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה שי אמסלם
591 4 -9 12 3 3 ילדים ג צפון עכו ליאם טל-4
592 3.5 4 14 18 4 ילדים ג צפון פולג כרם אשר-3
593 4.75 -10 19 9 4 נוער ב צפון הפועל נוף הגליל זכריא תותרי-3
594 5 -6 10 4 2 נערים ב צפון גלי השרון גלעד קרן-3-צפון
595 2.2 10 11 21 5 ילדים א צפון גן שמואל גנאים גיאד-3-צפון
596 3.75 1 15 16 4 נערים ב בני הרצליה אדם רייס
597 2.42 22 29 51 12 ילדים ג קאנטרי כס גיא דגה-3+4
598 4 -5 20 15 5 נערים ב הפועל ת''''א לוקה שיש
599 2.67 -1 8 7 3 ילדים ג צפון עכו אביתר אגרונוב-4
600 4 -4 16 12 4 נערים ב מרכז הטניס רמת השרון הראל בן אהרון
601 3 -3 9 6 3 ילדים א צפון אביחיל אוריה ג'אק-3
602 4.83 -5 29 24 6 נוער טניסקול לירן וינטר
603 5 -12 25 13 5 נערים ב טניס המושבה יונתן דבש
604 4.2 -8 21 13 5 נערים ב טניס המושבה נדב שריד
605 3.44 3 31 34 9 נערות ג רמה 1 O&O Tennis מיכל נאמן
606 6.67 -7 20 13 3 נוער ב קאנטרי כס עמית נוי
607 3.83 -9 23 14 6 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון איתמר קרוב
608 3.5 -2 21 19 6 ילדים א מרכז הטניס רמת השרון יצחק גלאור-3+4
609 1.5 17 6 23 4 ילדים ג צפון אלוני יצחק+גבעת עדה נועם לוי
610 2.67 21 16 37 6 נוער ב אשדוד יא איתמר ממן-3
611 6 -11 12 1 2 נערות ג רמה 1 טניס קלאב עדי שוורץ
612 4 -9 12 3 3 ילדות רחובות מיקה ויינגרטן
613 6 -10 12 2 2 ילדים א מרכז הטניס רמת השרון רני באשי
614 3.5 -6 21 15 6 ילדים ב רמה 2 כפר סירקין עמית לוי
615 4.25 -1 17 16 4 ילדים ג פולג כרם אשר-4
616 4.33 -1 13 12 3 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין אליה כהן צדק-4
617 6 -7 12 5 2 נוער ב קאנטרי כס בועז אברהמוב
618 3.33 -5 10 5 3 ילדים ב רמה 2 בית אריה איתי לוי-בית אריה
619 4.5 -4 9 5 2 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין איתן בן יאיר
620 7 -14 14 0 2 נערים ב מכבי נתניה אייל כהן-4
621 2 2 12 14 6 ילדות גלי השרון נועם רון
622 4.33 -11 13 2 3 נערים ב כפר סירקין עידו קזולה
623 3.33 -5 10 5 3 נערים ב כפר סירקין יואב ארד
624 4.33 -5 13 8 3 ילדים ב רמה 2 כפר סירקין רון נדב
625 4 -2 8 6 2 3/4 מגרש בוגרים מרכז הטניס רמת השרון בועז שמילוביץ
626 5.5 -8 11 3 2 3/4 מגרש בוגרים מרכז הטניס רמת השרון איתמר וינוגרד-4
627 3.67 -2 11 9 3 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין אורי הנדלמן-4
628 5 -6 10 4 2 ילדים ג צפון עכו אורי סלע-4
629 4 -2 8 6 2 3/4 מגרש בוגרים כפר סירקין אוריה זריהן-4
630 3 -3 9 6 3 נערים ב טניסקול תהל מלמד-5
631 7 -14 14 0 2 ילדים ב רמה 2 רעננה אדם קפלוביץ-4
632 2.25 13 9 22 4 ילדים ב רמה 1 כפר סירקין נדב חביבי
633 6 -5 12 7 2 ילדים ב רמה 1 אקדמיה בנגב איתמר נוריאל
634 3.33 -5 10 5 3 ילדים א צפון חוף הכרמל-מתן גורן הוד קייזלר -3
635 3.2 4 16 20 5 ילדים א צפון חוף הכרמל-מתן גורן טל גונן
636 3.25 0 13 13 4 ילדים א צפון חוף הכרמל-מתן גורן אורי בן ישי-4
637 3.33 4 10 14 3 3/4 מגרש צפון קאנטרי כס רועי קרן -3
638 5.5 -8 11 3 2 ילדים ג צפון אביחיל שחר דגן -4
639 4.67 -3 14 11 3 ילדים ג צפון עכו נהוראי מיכאל צוברי -4
640 4.75 -7 19 12 4 ילדים ג צפון אביחיל לירי רביד-4
641 6 -10 12 2 2 ילדים ג צפון אביחיל לב רודוב-3
642 2.75 0 11 11 4 ילדים א צפון אביחיל ארי אולניק-3
643 3 -1 12 11 4 ילדים ג קאנטרי חולון סהר אלבז-5
644 2.71 -1 19 18 7 ילדות O&O Tennis אמה קדם
645 3.67 3 11 14 3 נוער א הפועל ת''''א עדי ווגנר ארב
646 6 -20 24 4 4 נערות ג רמה 2 בת ים רומי שפירא
647 3.6 -7 18 11 5 ילדים א בת ים נועם מילר ינצקי
648 4 -4 16 12 4 ילדים א O&O Tennis יונתן וידל
649 4.33 -6 13 7 3 ילדים ג בית אריה איתי לוי-בית אריה-לא פעיל
650 4.4 -9 22 13 5 ילדים ג רחובות שלו שרגאי
651 4 -3 16 13 4 נערים ב סביון יובל דוד-3
652 3.33 -5 10 5 3 ילדים ג סביון ניתאי ברק-3
653 4.5 -4 9 5 2 ילדים ב רמה 2 אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס ניתאי תורתי-3
654 2.78 11 25 36 9 ילדים א מרכז הטניס רמת השרון סימון פסל-4
655 2.83 10 17 27 6 ילדים ג מרכז הטניס רמת השרון איתי לוי-רמת השרון
656 6 -15 24 9 4 נוער ב צפון גליל תבור ארטיום קפלון-3
657 3.29 -4 23 19 7 ילדים ג מרכז הטניס רמת השרון אורי ניר
658 2.43 10 17 27 7 ילדות גלי השרון דניאל לויצקי
659 5.4 -15 27 12 5 נוער א O&O Tennis עידו קליין
660 4.6 -12 23 11 5 נערות ג רמה 2 גלי ים סופיה שניידר
661 3.67 0 11 11 3 נערים ב רמלה נדב בן משה
662 4.33 -2 13 11 3 נערים ב צפון גליל תבור טהר אדמוני
663 1.33 28 8 36 6 נערות ב אביחי צאלה-ביה''''ס לטניס מאיה להמן-2
664 6 -14 18 4 3 נוער ב צפון מרכז הטניס נהריה אילן מגלניק-2
665 2.3 25 23 48 10 ילדים ג צפון אלוני יצחק+גבעת עדה גיא שידלובסקי צפוו
666 7 -14 14 0 2 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה אמיל אוזבנד-2
667 2.75 4 11 15 4 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה יובל וינטראוב
668 4 2 4 6 1 נערות ג רמה 1 צפון מרכז הטניס חיפה אופיר לוגסי
669 3.75 0 15 15 4 ילדים ב רמה 1 קאנטרי רמת השרון רואי ישראלי
670 1.67 4 5 9 3 נערים ב רמלה שמעוני עידן
671 2.85 24 37 61 13 נערים ב קאנטרי כס גיא שניאור
672 3 -3 9 6 3 ילדות O&O Tennis עדן קבקוב-3
673 6 -5 12 7 2 נוער א הפועל ת''''א רוניאל רובינציק
674 3.33 6 10 16 3 נערות ג רמה 1 צפון מרכז הטניס יקנעם ליבי כלב-1
675 2 3 16 19 8 3/4 צעירות מועדוני טניס דודי נודל עמית הגין
676 4 2 20 22 5 נערות ג רמה 1 רמלה ירדן אביב-3
677 3.33 6 20 26 6 נוער א מרכז הטניס יד אליהו ניתאי ניסנבוים לבון
678 6 -18 30 12 5 נערות א רעננה נעמה לוי
679 6 -8 12 4 2 נערות א טניס מאור מיטל נאוארו
680 6 -7 12 5 2 נערות א רעננה עדי שן
681 3.89 15 35 50 9 נערות א הדר יוסף נועה מאיר
682 5.5 -8 11 3 2 ילדים א אקדמיה לטניס תא מתן עמרם-5
683 6 -12 12 0 2 נוער א טניס המושבה רועי זאגא
684 4.38 -2 35 33 8 נוער א מרכז הטניס ירושלים יהלי עודד פרידמן
685 6.67 -6 20 14 3 נוער א טניס קלאב נדב ויצמן
686 2.4 33 24 57 10 נוער א גלי השרון רעי רון
687 3.29 12 23 35 7 נוער א מועדוני טניס דודי נודל דניאל הרצנו
688 2.75 9 11 20 4 נוער א סביון אורי גרבלסקי-3
689 6 -7 12 5 2 נוער א אלוני יצחק+גבעת עדה מעיין אליאש
690 4 -8 24 16 6 נוער א אסא ת''''א גלעד חי אוטולנגי
691 4.67 -1 14 13 3 נוער א כפר הס איתי סמרה
692 5 -6 30 24 6 נוער א כפר סירקין אביב רוזלס
693 4.8 -3 24 21 5 נוער א קריית ראשון יהונתן פייגל
694 5 -5 15 10 3 נוער א גלי השרון עידן בוחניק
695 6.5 -6 13 7 2 נוער א טניס קלאב אלון צוקר
696 2.75 10 11 21 4 נוער א מכבי פת יונתן נמירוף
697 2.5 21 15 36 6 נוער א הפועל ת''''א רון רוזינגר
698 4.5 1 18 19 4 נוער א אסא ת''''א דניאל אשכנזי
699 4.33 -5 26 21 6 נוער א טניס קלאב נעם שחר
700 4.12 1 33 34 8 נוער א רמת גן רן שטרן
701 5 -21 25 4 5 ילדים א כפר המכביה סמואל דיאמנט-4
702 6 -15 30 15 5 נוער א טניס המושבה סיידה אביתר
703 5 -9 15 6 3 ילדות O&O Tennis כשריאן עומר
704 3.78 -5 34 29 9 3/4 מגרש צעירים O&O Tennis שגיא אלפסי
705 2.25 7 9 16 4 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון אורי קרן
706 5.25 -24 42 18 8 נערות ב כוכב יאיר ליסה גנדמן
707 3.89 -7 35 28 9 נערים א גולדן טניס מייק סטולר
708 2.5 37 30 67 12 נוער ב גלי השרון רעי רון לא פעיל
709 3.44 1 31 32 9 3/4 בוגרות רחובות עדן רבין
710 2.67 20 40 60 15 נערים ב טניס המושבה ליאור טנפילוב
711 3.67 -7 11 4 3 3/4 בוגרות אחר ניסיון
712 3.22 12 29 41 9 3/4 מגרש צעירים O&O Tennis יונתן וידל-לא פעיל
713 3.43 13 24 37 7 נוער ב אלוני יצחק+גבעת עדה מעיין אליאש לא פעיל
714 2.5 9 35 44 14 ילדים ב רמה 2 כפר הס עומר פסטר
715 2.2 45 44 89 20 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס יד אליהו אבנר הגאי
716 2.5 15 45 60 18 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון עומר שטינברג
717 1.96 80 45 125 23 ילדים ג פארק מים רעות רועי שומכר
718 3.18 -3 35 32 11 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון עידן גיזונטרמן
719 2.22 2 20 22 9 נערים ב רמת גן אוריה שנוני
720 2.41 27 41 68 17 ילדים א גלי השרון טוני מולדובן
721 3 -3 9 6 3 3/4 בוגרות אחר ניסיון
722 2.6 6 13 19 5 3/4 בוגרות אחר ניסיון
723 5 -17 45 28 9 נוער ב סלעית עידן קטשר
724 6.17 -31 37 6 6 נערים ב סלעית עומרי פרג
725 3.67 -1 44 43 12 נערים ב טניס המושבה נועם שרצר
726 3.4 6 34 40 10 נערים ב מרכז הטניס קרית אונו בן מאור
727 6.14 -29 43 14 7 נערות ב יבנה לינוי לוי
728 4.69 -11 61 50 13 נוער ב סלעית רועי מנדלסון
729 5.1 -20 51 31 10 נערים א גלי השרון נבו גולן
730 0.4 16 2 18 5 ילדות מכבי נתניה אנה ברזין-לא פעיל
731 3.28 27 59 86 18 נערות ב בת ים עמית אשכנזי
732 2 21 10 31 5 3/4 מגרש בוגרים גלי השרון שחר ורסנו
733 4.33 2 13 15 3 נערות ג רמה 1 צפון מרכז הטניס יקנעם אלייה חזין ביליק
734 5.33 -6 16 10 3 נוער ב הפועל ת''''א עדן קון
735 6 -11 12 1 2 נערות ג רמה 1 מרכז הטניס חיפה דניאל מרגוליס
736 5 -12 20 8 4 3/4 צעירות רחובות מיקה ויינגרטן-לא פעילה
737 5.67 -40 51 11 9 ילדים ב רמה 2 רעננה איתי גרוסמן
738 5.88 -38 47 9 8 נערות ג רמה 2 אחר נועה זרוק
739 4 -10 40 30 10 נערות רעננה עדי שן לא פעילה
740 3.88 4 31 35 8 ילדים א בית אריה יאיר מירן
741 2.75 4 11 15 4 ילדים ג מרכז הטניס יד אליהו עמנואל איזראילוב
742 5 -2 30 28 6 נערות א אביחיל נועה חיימוביץ-3
743 3.67 -6 44 38 12 נערות ג רמה 2 אביחיל מיה פלוטקין
744 4.44 -13 40 27 9 3/4 מגרש בוגרים גבעת חיים אריאל גולן
745 3.67 -7 11 4 3 נערים ב קאנטרי קלאב בני הרצליה גיא חזן
746 4.8 1 24 25 5 נוער ב זיו מאיו טניסקלאב אלון גלפרין-2
747 2.85 20 37 57 13 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס ירושלים עידן וילסקר
748 1.25 5 5 10 4 ילדים ג מרכז הטניס ירושלים לוי מיכאל-ירושלים-1
749 3.5 -6 28 22 8 ילדים א גלי ים לוי איתן
750 6 -11 12 1 2 נוער ב בת ים שילב מזרחי-1
751 5.78 -20 52 32 9 נערות ב בת ים פרייג סטפני
752 4.67 -2 14 12 3 נוער ב מכבי פת תומר לייזר-1
753 3.77 10 49 59 13 נוער ב מכבי פת רפאל חלופוביץ
754 2 69 46 115 23 ילדים א מכבי פת עומר יונה
755 5.1 -29 51 22 10 נערים ב מכבי פת אלכס סנדלר
756 2.25 19 18 37 8 נוער ב מכבי פת יונתן נמירוף לא פעיל
757 3.64 7 51 58 14 נערות ג רמה 1 אביחיל מאיה נדליקוביץ
758 2.94 30 53 83 18 ילדים ג מרכז הטניס רמת השרון איתמר רייז
759 2.6 29 39 68 15 נערות ב קאנטרי כס נועה כהנא
760 6 -14 18 4 3 ילדים ג אלוני יצחק+גבעת עדה גיא שידלובסקי לא פעיל
761 1.8 42 18 60 10 נערות ג רמה 2 O&O Tennis מיכל נאמן-4-לא פעילה
762 3.86 -2 27 25 7 נוער ב כפר הס איתי סמרה לא פעיל
763 3.2 -3 32 29 10 נערים ב הפועל ת''''א אריאל שושני
764 4.5 -1 9 8 2 נערים א מרכז הטניס יד אליהו גל אדר
765 2.18 22 24 46 11 נערים ב הפועל ת''''א גיא איל
766 4.86 -14 34 20 7 נערים ב הפועל ת''''א עמית כנעני
767 4.5 -16 36 20 8 ילדים א מרכז הטניס יד אליהו יונתן קורן
768 2 10 16 26 8 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון אדם שנער
769 4.43 -19 31 12 7 ילדים ב רמה 2 O&O Tennis רז פולקמן
770 2.45 54 49 103 20 ילדים ב רמה 1 O&O Tennis אריאל אלישע
771 2.1 60 44 104 21 נערים ב קאנטרי כס גיא צור
772 3.9 -12 39 27 10 נערים ב טניס המושבה עופרי חן
773 2.91 10 32 42 11 ילדים ב רמה 1 קאנטרי רמת השרון עמית חן
774 4.3 -3 43 40 10 נערות ב מרכז הטניס רמת השרון ליהי דבוש
775 4.45 -26 49 23 11 נערות א טניס המושבה נטע רן
776 0.54 66 7 73 13 3/4 מגרש צעירים אסא ת''''א יוני סטרטינר לא פעיל
777 4.33 -5 13 8 3 נערים ב קאנטרי קלאב בני הרצליה נעם חלמיש
778 4.5 -1 36 35 8 נערות ב מרכז הטניס יד אליהו עמנואלה הינומה
779 3.64 -14 40 26 11 נערים ב הפועל ת''''א אדם מרגלית
780 3.18 1 35 36 11 נערות ירוק מרכז הטניס רמת השרון רומי אלחנני
781 1.21 53 17 70 14 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון מיקה טרלו
782 4.78 -11 43 32 9 נערים ב הפועל ת''''א ברק מאיר וולף
783 2.67 18 32 50 12 ילדים ב רמה 2 אסא ת''''א תם נרדיני
784 3.82 3 42 45 11 ילדים ב רמה 1 קאנטרי רמת השרון ליבי לוי
785 3.5 7 42 49 12 ילדים ב רמה 1 רמלה יותם מור
786 4.09 -9 45 36 11 נערים ג טניסקול דניאל שליזרמן
787 3.75 -2 45 43 12 נערים ב הפועל ת''''א נועם נעמד
788 4.55 -30 50 20 11 נערים ב קאנטרי כס עומרי גידלי
789 5.25 -14 21 7 4 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון יואב צסלה
790 3.92 0 47 47 12 ילדים ב רמה 2 צהלה אהרון אפלשטיין
791 3.18 24 54 78 17 נערים א גולדן טניס טל רוזנצוייג
792 4.71 -7 33 26 7 נוער ב טניס קלאב נדב וייצמן לא פעיל
793 3.15 4 41 45 13 נערים ב כפר הס ברק ענבר
794 4 2 12 14 3 ילדים ב רמה 1 מרכז הטניס קרית אונו כפיר נייער
795 3.2 13 48 61 15 נערות ב טניסקול נועה מונוסוב
796 3.4 -5 17 12 5 ילדים ב רמה 2 כפר הס רוי אורן
797 6 -12 12 0 2 נוער ב אלוני יצחק+גבעת עדה אלון כהן
798 3.77 5 49 54 13 נערים ב קאנטרי קלאב בני הרצליה איתי אימברמן
799 3.67 -6 44 38 12 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון נורית לוי
800 5.09 -24 56 32 11 נוער ב סלעית עידו אפשטיין
801 3.11 19 56 75 18 ילדים ב רמה 1 קאנטרי רמת השרון אלון פרל
802 1.39 25 25 50 18 ילדים ב רמה 2 כפר סירקין נדב חביבי-לא פעיל
803 6 -18 24 6 4 נערים א מרכז הטניס יד אליהו ניצן כהן
804 2 15 12 27 6 3/4 מגרש בוגרים בית אריה איתי לוי-לא פעיל
805 4.22 -4 38 34 9 נערים א אקדמיה לטניס תא ליאל עמר
806 4.42 -12 53 41 12 נערים ב קאנטרי קלאב בני הרצליה דן פיטשון
807 2.55 43 51 94 20 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון שחף אדיר
808 3.09 21 34 55 11 3/4 מגרש צעירים בית אריה יאיר מירן-לא פעיל
809 2.53 29 43 72 17 ילדים ב רמה 2 כפר סירקין איתי גליק
810 3.75 -11 30 19 8 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון רונה מעוז
811 4 0 28 28 7 נערות ג רמה 1 רעננה מילה מולדובן
812 4.8 -9 24 15 5 ילדים ב רמה 2 הפועל ת''''א דניאל גולד
813 0.75 68 15 83 20 ילדים ב רמה 2 אקדמיה לטניס תא בן דוד אלקיים
814 5.33 -19 48 29 9 ילדים ב רמה 1 אסא ת''''א אופק קויומגדסקי
815 2.53 25 38 63 15 ילדים ב רמה 2 גלי השרון מעיין רון
816 6.12 -42 49 7 8 נערות ג רמה 2 סלעית תמר ראובן
817 4 6 24 30 6 נערים א אקדמיה לטניס תא אופיר אדר סקלי
818 6 -7 12 5 2 נוער ב ביה''''ס לטניס שר יואב אחאי
819 3.83 -2 23 21 6 נערים ג מרכז הטניס רמת השרון הראל בן אהרון-לא פעיל
820 3 10 27 37 9 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס נהריה יעל סט-4
821 2.71 11 19 30 7 נערות סביון עדי מישל-1
822 5.5 -16 22 6 4 ילדים ג צפון הפועל רמת אליהו עברון עילאי בר
823 3.91 -8 43 35 11 ילדים ג צפון הפועל רמת אליהו עברון איתי קדוש
824 2.8 6 14 20 5 ילדים ג צפון מרכז הטניס חיפה יובל דנדיקר
825 3.8 -14 38 24 10 ילדים ג צפון טבעון אורי כץ
826 2.54 41 33 74 13 ילדים ג צפון מרכז הטניס נהריה דניאל חסקי-4
827 1 18 6 24 6 ילדים א צפון חוף הכרמל-מתן גורן אריאל מייזלן-2
828 3.17 -8 19 11 6 ילדים א צפון טבעון מיכאל שביט
829 4.67 -13 14 1 3 ילדים א צפון מרכז הטניס יקנעם שון יאנובר
830 1.33 14 8 22 6 ילדים א צפון מרכז הטניס חיפה דוד ירמקבייב
831 3.44 -17 31 14 9 ילדים א צפון הפועל נוף הגליל אנדרו תותרי-3
832 5.4 -25 27 2 5 ילדים א כפר המכביה מיכאל רוגצקי
833 5 -12 20 8 4 ילדים ג צפון מרכז הטניס יקנעם תומר קוטלובקר
834 5.5 -8 11 3 2 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה עדן מיחל-1
835 3 -3 9 6 3 ילדים ג צפון קיסריה עידו צוריאל-צפון
836 4.8 -9 24 15 5 3/4 מגרש צפון חוף הכרמל-מתן גורן עמרי אקדסמן-לא פעיל
837 4.2 2 21 23 5 3/4 מגרש צפון חוף הכרמל-מתן גורן פלג אהוד-לא פעיל
838 2.2 6 11 17 5 3/4 מגרש צפון חוף הכרמל-מתן גורן יהב טויטו-לא פעיל
839 2.6 8 13 21 5 3/4 מגרש צפון חוף הכרמל-מתן גורן הוד קייזלר-3 לא פעיל
840 2.89 13 26 39 9 3/4 מגרש צפון חוף הכרמל-מתן גורן אורי בן ישי-2 לא פעיל
841 2.83 2 17 19 6 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה אלון רוזנברג-2
842 3.75 8 30 38 8 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס יקנעם אורי קרמר
843 5.5 -16 22 6 4 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס נהריה שחר מרינוב
844 3.78 -3 34 31 9 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס נהריה אופיר קאהן
845 4.86 -25 34 9 7 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס נהריה ינאי אטיאס
846 5 -6 10 4 2 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה יהונתן לוינזון-1
847 5.33 -9 16 7 3 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה וינטראוב יואב-2
848 3.67 1 11 12 3 3/4 מגרש צפון מרכז הטניס חיפה פולינה קולינץ-4
849 2.4 11 12 23 5 נערים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן עומר סספורטה-1
850 3.6 12 18 30 5 נוער ב צפון מרכז הטניס חיפה אלעד קונקול-4
851 6 -11 18 7 3 נוער ב צפון מרכז הטניס חיפה ארתור רודקין-1
852 5.33 -2 16 14 3 נוער ב צפון מרכז הטניס חיפה תומר דוד
853 2.91 32 32 64 11 נוער ב צפון הפועל רמת אליהו עברון איל להב
854 3.08 27 37 64 12 נוער ב צפון מרכז הטניס חיפה הראל מיכאלי
855 6 -7 18 11 3 נוער ב צפון מרכז הטניס חיפה גיא דהרי-1
856 5 -4 20 16 4 נוער ב צפון מרכז הטניס חיפה נתנאל שיטרית-1
857 4.4 -8 44 36 10 נוער ב צפון הפועל נוף הגליל מגיד תותרי-3
858 3 -1 15 14 5 נערים ב צפון טבעון זיו קורין פז
859 5 -6 10 4 2 נערים ב צפון קיסריה תאי אלזנר תייר
860 1.33 28 8 36 6 נערים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן עדי יעקוב אוחיון-1
861 2.8 16 14 30 5 נערים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן דולב צויר לא פעיל
862 3.17 12 38 50 12 ילדים ג צפון מרכז הטניס יקנעם תור רוזן
863 4.38 -2 35 33 8 נערים ב צפון קיסריה דניאל לוזון
864 2.85 -10 37 27 13 ילדים ב רמה 2 כפר הס אורן אהברמסון
865 1.2 22 6 28 5 נערים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן עידו סספורטה-1
866 0.67 10 2 12 3 נערים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן אורי מוסקוביץ-1
867 5 -9 15 6 3 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה שחר סרולוביץ-1
868 2.75 2 11 13 4 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה מאור אולשנסקי-2
869 4 -2 12 10 3 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה אופק ניסימוב-1
870 3 -3 9 6 3 נערים ב צפון מרכז הטניס חיפה ליעד פרנקו-2
871 2 2 6 8 3 נערים ב צפון האקדמיה לטניס חיפה נירן זוהר-1
872 6 -10 12 2 2 נערים ב צפון הפועל נוף הגליל בובטקו דוד-1
873 1.5 8 3 11 2 ילדים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן זוהר שמואל אוחיון-1
874 2.5 4 5 9 2 ילדים ב צפון אחר ניסיון
875 4.67 -7 14 7 3 ילדים ג צפון מרכז הטניס חיפה מג'ד לבד
876 2.75 2 11 13 4 ילדים ג צפון מרכז הטניס חיפה אייל אורן-1
877 5.33 -6 16 10 3 נערים ב צפון חוף הכרמל-מתן גורן אוראל סוקולבסקי-1
878 5.57 -10 39 29 7 נערות טניס מאור מיטל נאוארו לא פעילה
879 4.09 -18 45 27 11 נערות ירוק מרכז הטניס יד אליהו גסמין לוי קוזמיץ
880 2.59 44 44 88 17 נערות ירוק מרכז הטניס יד אליהו אביגיל ליברמן
881 4.62 -17 37 20 8 נערות ג רמה 2 מרכז הטניס יד אליהו אלה שני
882 3.3 -3 33 30 10 3/4 מגרש צעירים קאנטרי כס שחר אורבך
883 3.47 1 52 53 15 3/4 מגרש בוגרים מכבי צפון רון אפשטיין
884 3.5 19 56 75 16 3/4 מגרש בוגרים גבעת חיים נועם ארבל
885 4.38 -16 35 19 8 3/4 מגרש בוגרים גבעת חיים שחר אורלנד
886 5 -4 10 6 2 נערים א מרכז הטניס קרית אונו רום ימין
887 3.9 -11 39 28 10 ילדים א אביחיל ארי אולניק
888 5.71 -21 40 19 7 נוער ב טניס מאור עידו מנצור
889 4.57 2 32 34 7 נוער ב הפועל ת''''א רוניאל רובינציק לא פעיל
890 5.5 -5 11 6 2 נערות ב אביחיל הב כהן-1
891 3.11 19 28 47 9 3/4 מגרש צפון גליל תבור טהר אדמוני לא פעיל
892 2.6 24 26 50 10 נערות ג רמה 2 רמת אליהו אלין רזון
893 4.14 -7 29 22 7 ילדים ג גלי ים עידו נבו
894 4.9 -40 49 9 10 3/4 מגרש צעירים אסא ת''''א נח ורטהיימר
895 3.31 -3 43 40 13 3/4 מגרש צעירים מרכז הטניס רמת השרון ליעם אדירי
896 1.8 16 9 25 5 3/4 מגרש צעירים אקדמיה לטניס תא מתן עמרם--לא פעיל
897 1 7 4 11 4 נערים ב כפר הס עופר סובול
898 2.65 38 53 91 20 נערים ב טניסקול אורי עטייה
899 4.8 -19 24 5 5 ילדים ב רמה 2 בני ציון בצרה יותם ירקוני
900 5 -4 15 11 3 נערות ג רמה 1 מרכז הטניס רמת השרון נטע צור
901 4.45 -15 49 34 11 ילדים ב רמה 2 מרכז הטניס רמת השרון יובל צוקר
902 4.5 -4 9 5 2 ילדים ב רמה 2 בני ציון בצרה איתן גל
903 3.9 -1 39 38 10 נערים א O&O Tennis קדם קבסו
904 2.67 4 8 12 3 נערים ב רעננה גל אברהם-1
905 5.83 -11 35 24 6 נערים א כפר הס אלון ברנד
906 3.31 1 43 44 13 נערים א קאנטרי קלאב בני הרצליה יובל גרינבאום
907 4.62 4 37 41 8 נערות ג רמה 1 גלי השרון ליאה אקסלר-2
908 4 1 8 9 2 נערות ג רמה 2 מכבי צפון תומי פלדמן - 4
909 5.89 -28 53 25 9 נערות א רמת אליהו שלי נינה קרמר
910 2 12 6 18 3 נערים ג אלוני יצחק+גבעת עדה איתי לב-1
911 3 -1 36 35 12 ילדים ב רמה 2 כפר סירקין ניר בר אור
912 5.29 -14 37 23 7 נערים א מרה''''ט אשקלון ראם אלקיים
913 2.29 42 32 74 14 נערים ג כפר סירקין עידו קזולה-לא פעיל
914 3.33 18 40 58 12 נערות ג רמה 2 אלוני יצחק+גבעת עדה נויה דרום
915 6 -15 24 9 4 ילדים ב רמה 1 אשדוד יא עילאי כהן רפאלי
916 3.91 -21 43 22 11 נערות ג רמה 2 רעננה שחר אבידן
917 2.08 40 27 67 13 3/4 מגרש בוגרים גלי השרון רונאל רימון
918 3.57 7 25 32 7 נוער ב גלי השרון יהונתן סיגלסקי לא פעיל
919 4.29 -6 30 24 7 ילדים ב רמה 1 גלי השרון יונתן נתיב
920 2.29 21 39 60 17 3/4 מגרש צעירים אזורי חן-דני יאקה בן מגקוב
921 5.17 -19 31 12 6 נערות ג רמה 1 גלי השרון סשה קוגן
922 4.27 -26 47 21 11 נערות ירוק מרכז הטניס יד אליהו יהלי ישראל
923 1 26 9 35 9 3/4 צעירות גלי השרון דניאל לויצקי-לא פעילה
924 4 1 28 29 7 נערות ג רמה 1 מרכז הטניס רמת השרון אגם שירן
925 3.5 -5 21 16 6 נערים א מרכז הטניס יד אליהו איתי בילו
926 1.83 45 22 67 12 נוער ב סביון אורי גרבלסקי-3 לא פעיל
927 3 9 45 54 15 נערות ירוק מרכז הטניס אופקים עדי קורול
928 5.12 -26 41 15 8 ילדים ג טניסקול דוד קגן
929 2.79 12 39 51 14 נערות ירוק טניסקול מיכל קוסטנקו
930 4.75 -10 19 9 4 3/4 מגרש צעירים גלי השרון יהונתן כהן-3
931 3.89 -2 35 33 9 נוער ב גן שמואל סהר רוזנברג-2 לא פעיל
932 6 -12 12 0 2 נוער ב גן שמואל יונתן יואל רמון
933 5.25 -26 42 16 8 נוער גן שמואל אסף זקס
934 4.71 -18 33 15 7 נוער גן שמואל ניר שיאון
935 2.58 1 31 32 12 3/4 בוגרות מכבי צפון נויה צחובוי
936 6 -24 42 18 7 נערות ג רמה 1 גלי השרון דניאל גלסווין